روز عروسی مهم‌ترین روز زندگی فرد است . قرار نیست دوباره تکرار بشه  پس شما می‌خواهید هر لحظه آن را به زیبایی حفظ کنید .  در این موقعیت ، شما می‌خواهید مطمئن شوید که تمام انرژی‌های شما بر تحت‌تاثیر قرار دادن شریک زندگی تان متمرکز هستند .آن‌ها دوست دارند رقص خود را با رقص نوک پا نشان دهند . برای راحت بودن عروس در شب عروسی ، نه تنها لباس باید با دقت  انتخاب شود در صورت تمایل برای استفاده از لنز لنز نیز باید با دقت بیشتری انتخاب شود اگر از ، استیگماتیسم رنج می‌برید ، پس تنها انتخاب شما باید یک لنز تماس چشمی بزرگ باشد . لنز چشم به عروس‌ها با استیگماتیسم کمک می‌کنند تا به روشنی بدون تاری ببینند . البته لنز طبی و لنز طبی رنگی نیز برای افرادی که چشمان ضعیفی دارند نیز در بازار وجود دارد. 

برای روز بزرگ خود برنامه‌ریزی کنید

 

چرا باید لنزی که چشم هارا درشت تر میکند  برای مراسم عروسی انتخاب کنید ؟

بسیاری از عروس‌ها تمایل دارند که در روز بزرگ خود با جادو متفاوت به نظر برسند .بهترین لنز رنگی برای عروس  لنزهای هستند که چشم ها را درشت تر میکنند. آن‌ها می‌توانند در یک لحظه تغییر فوری در شخصیت فرد ایجاد کنند . با این حال ، با توجه به رنگ و شخصیت پوست ، لنزهای  چشمی بزرگ  تنها باید انتخاب شوند . به خاطر داشته باشید که لنزهای تماسی با چشم بزرگ باید چشم شما را برجسته کرده و بر روی آن‌ها سایه بیاندازد .

مشاهده شده‌است که لنزهای  چشمی بزرگ ، حرکات آسان برای عروس را در طول پذیرایی او ممکن می‌سازند . با لنزهای بزرگ  چشمی در چشمان خود، در روز بزرگ عروسی ، شما یک قدم جلوتر برای " عکاسی ای زیبا و عروسی زیبا " حرکت می‌کنید .

گزارش شده‌است که عروس‌ها که معمولا  لنزهای  چشمی بزرگ ندارند ؛از رویایی که با لنزهای چشم بزرگ در عروسی شان ایجاد می‌شود لذت می‌برند ."

 

 

تصمیم‌گیری به موقع برای انتخاب لنز

سعی کنید قبل از روز بزرگ با لنز چشم  خود آشنا شوید و ان را انتخاب کنید

البته که نمی‌خواهید چشم شما خارش پیدا کند ! شروع به پوشیدن یک جفت لنز تازه خریداری‌شده خود برای ۱۵ روز قبل از عروسی کنید تا چشم‌های خود را وادار به پوشیدن لنزهای  چشمی بزرگ کنید . انواع مختلفی از لنزها موجود هستند ؛ آن‌ها را براساس شخصیت خود انتخاب کنید .

روز بزرگ خود را با لنزهای بزرگ  چشمی و لوازم آرایش چشم بزرگ در نظر بگیرید . ما به شما قول می‌دهیم که زیبا و اغوا کننده به نظر خواهید رسید !

 

توصیه‌هایی برای پی‌گیری برای بهترین لنز رنگی عروس

لنز مناسب پوستهای سفید

خوش به حال تو ! اگر پوست زیبایی دارید ، احتمال این وجود دارد که هر لنز رنگی به شما بیاید . لنز رنگی در سایه آبی و خاکستری به طور خاص خیره‌کننده به نظر می‌رسد ، و به شما یک نگاه خاص می‌دهد . پوست سفید  یک پس‌زمینه عالی برای رنگ‌های لنزروشن است که براق هستند ، مثل فیروزه‌ای ،طوسی روشن

 

برای پوستهای تیره

اگر پوست تیره داشته باشید ، می‌توانید به دنبال انواع رنگ‌های مختلف باشید ، که بستگی به این دارد که چه نوع کاری می‌خواهید به دست آورید . رنگ‌های گرم معمولا بهترین کار هستند . اگر یک ظاهر طبیعی می‌خواهید ، از یک لنز با تم قهوه‌ای گرم ، فندقی استفاده کنید. رنگ‌های روشن نیز اغوا کننده هستند . اگر می‌خواهید یک نگاهی به خارج از کادر داشته باشید، به سراغ لنزهای عسلی یا پاییزی بروید ، و یا حتی لنزهای خاکستری  از رنگ‌هایی مانند صورتی یا آبی دوری کنید چون آن‌ها شما را کامل نمی‌کنند .

لنز مناسب برای عروس با موی بلوند

لنزهای Lighter مانند آن‌هایی که در سایه خاکستری و بژ پیش می‌آیند ، می‌توانند به خوبی کار کنند ، اما اگر شما آسیایی هستید ، یک قفقاز خوب ( یا مختلط ) به شما خواهند داد . دقت کنید که ابرو‌ها همانند موهای شما رنگ‌آمیزی شوند تا از نگاه نا پیوسته اجتناب کنید .  پلاتین با آبی روشن و یا زمردهم زیبا به نظر می‌رسند .

 

رنگ لنز مناسب برای موی سیاه

موهای سیاه ، به خصوص سایه با ته‌رنگ آبی - سورمه ای  و سیاه، در مقابل لنزهای آبی یا بنفش کنتراست زیبایی ایجاد می‌کند . اگر به دنبال یک نگاه طبیعی‌تر هستید ، لنزهای تماسی قهوه‌ای را امتحان کنید

لنز مناسب با موهای صورتی ، ابی وبنفش دیگر رنگهای روشن .

شما ممکن است فکر کنید که این رنگ‌های بی‌نظیر مو به یک جفت لنز آشنا نیاز دارند ، اما خلاف آن توصیه می‌شود . شما نمی‌خواهید هم چشم‌ها و هم موهای شما برای جلب توجه رقابت کنند . ممکن است بیش از حد تحمل کند که ۲ چهره روشن و روشن را در یک زمان داشته باشد . تنها چیزی که نیاز دارید یک جفت ساده از لنزهای دایره‌ای سیاه یا قهوه‌ای برای تکمیل نگاه خود است . شرایط نوری مختلف را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که تماس رنگی با توجه به نورپردازی تغییر می‌کند ، که چیزی است که باید در نظر بگیرید اگر یک لنزبرای یک رویداد خاص انتخاب می‌کنید . برخی تمایل به " ناپدید شدن" در نور ضعیف دارند، که به این معنی است که شما باید یک سایه یا دو روشن‌تر از آنچه که در طول روز می‌پوشید به دست آورید .

 

آیا یک رنگ لنز به صورت جهانی وجود دارد ؟

بله ، برخی لنزهای تماسی افزایش وجود دارد - که به لنزهای دایره‌ای معروف هستند - که هر گونه رنگ و یا رنگ مو را ارضا می‌کنند. این تماس‌ها یک حلقه بزرگ به رنگ قهوه‌ای یا تیره ( به نام حلقه limbal نامیده می‌شوند ) که عنبیه شما را طرح می‌کنند ، در نتیجه باعث می‌شوند چشم‌های شما بزرگ‌تر ، باهوش‌تر به نظر برسند . آن‌ها کم‌ترین تغییر رنگ را ارایه می‌دهند که به همین دلیل است که با هم ارتباط برقرار می‌کنند . جفت خوب لنزهای دایره‌ای شکلی شبیه به یک لباس سیاه کوچک در کمد  شما هستند - می‌توانید آن را بپوشید و پایین بروید وعملا هر گونه لوازم جانبی را همراه ببرید .  

برای یافتن بهترین مارک لنز طبی به وب سایت لنز مارکت مراجعه کنید.

 

منبع: الف

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

تمرینات بانوان سابریست در آکادمی برگزار شد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بانوان سابریست که اردوهای آماده‌سازی خود را جهت حضور در مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا از تاریخ 24 فروردین ماه 1398 آغاز کرده‌اند، تمرینات خود را در سومین مرحله از این اردوها در دو بخش بدنسازی و فنی در آکادمی ملی المپیک پیگیری می کنند.

بیتا سبزی مربی بدنساز تیم ملی شمشیربازی بانوان و از کارشناسان مرکز سنجش و توسعه قابلیت‌های جسمانی آکادمی ملی المپیک در این زمینه گفت: شنبه 28 اردیبهشت آغاز این اردوی شمشیربازان در آکادمی بود که ملی‌پوشان سابریست تا روز جمعه سوم خرداد علاوه بر تمرینات اختصاصی شمشیربازی با هدایت رضا پیکر‌آرا سرپرست فنی تیم، تمرینات سرعتی، چابکی و انفجاری خود را زیر نظر مربی بدنساز خود سپری خواهند کرد.

سبزی ضمن ابراز رضایت از شرایط بدنی اعضای تیم در اردوهای گذشته، در خصوص میزان آمادگی جسمانی اردونشینان گفت: آمادگی بدنی ورزشکاران حاضر در اردو هم اکنون به مرز 70 درصد رسیده است. امیدوارم تا روز اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا که اواخر خرداد و به میزبانی ژاپن برگزار خواهد شد، خواسته کادرفنی تیم در این خصوص برآورده شده و با آمادگی کامل به مسابقات ذکر شده اعزام شوند.

وی در پایان گفت: کیانا باقرزاده، نجمه سازنجیان، فائزه رفیعی، هستی ذبیحی و پریماه برزگر اردونشینان تیم سابر را در اردوهای آماده سازی تشکیل می‌دهند که چهار شمشیرباز برتر این اردوها که دو مرحله دیگر از آن باقی است، به مسابقات ژاپن اعزام خواهند شد.

مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا در بخش بانوان، طی روزهای 24 لغایت 28 خردادماه 1398 در کشور ژاپن برگزار خواهد شد.

چرا متهم لباس زندان نمی‌پوشد؟

رایزنی پشت درهای بسته؛ شروط ایران و آمریکا برای مذاکره مستقیم چه هستند؟

احد قدمی کیست؟ +عکس

منبع این خبر، وبسایت www.alef.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۰۸۵۰۵۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • آغاز تمرینات تیم بانوان دراگون بوت آوش خلیج فارس برای مسابقات جهانی
 • بانوان در بخش‌های مختلف مدیریتی وزارت ورزش‌ و جوانان حضور پررنگی دارند/ کارهای خوبی در زمان سلطانی‌فر انجام شده است
 • مربیان ۲ کاره تیم ملی فوتبال بانوان/ زیر آبی رفتن برخی از مربیان خانم در فوتبال بانوان
 • عکسی رنگ‌پریده از دوران دانشجویی سروش صحت
 • خوراکی‌هایی که سلامت چشم‌ را تضمین می‌کند
 • رقابت بانوان جاسکی در ماه رمضان
 • سخنرانی تکان‌دهنده آقامجتبی تهرانی در شب قدر
 • برانکو: بابت هت‌تریک در قهرمانی احساس غرور می‌کنم/ من به جایگاه کی‌روش در تیم ملی چشم نداشتم
 • خطرات خوردن زولبیا و بامیه های رنگی در ماه رمضان
 • رنگ کردن مو با گیاهان طبیعی
 • برگزاری مسابقات فوتسال بانوان، جام رمضان در کرمان
 • تاثير نقاشي بر عملکرد ذهني و جسمي کودک
 • پایان مرحله دقت رشته تپانچه ۲۵ متر بانوان
 • مسابقات جهانی تیراندازی| پایان مرحله دقت رشته تپانچه ۲۵ متر بانوان
 • برانکو: بابت هت‌تریک در قهرمانی احساس غرور می‌کنم/ من به جایگاه کی‌روش در تیم ملی چشم نداشتم/ اینکه ربیع‌خواه جذاب نیست دلیل نمی‌شود بازیکن بدی باشد
 • از سوزن‌دوزی برای دربار پهلوی تا دوختن جانماز برای گذران زندگی / 60 سال خاطره در کیسه‌ای پر از نخ‌های رنگی
 • اجراي "پالت رنگي " در شمال شرق تهران
 • 74 گل حاصل حملات دو مریخی فوتبال بانوان
 • توضیحات نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته در خصوص آخرین وضعیت چالاکی