به گزارش فارس؛ دولت هلند در ادامه اقدامات ضدایرانی خود، اعلام کرد از این پس دانشجویان و محققین ایرانی فعال در هلند را تحت نظارت قرار می‌دهد.

هدف از این کار ممانعت از انتقال اطلاعات مربوط به فناوری موشکی به ایران، اعلام شده است.

منبع: عصر ایران

خبر بعدی:

حاشیه‌هایی که حضور بازرسان آژانس در دانشگاه کاشان به همراه داشت/ وداع دانشجویان با شهدای حادثه تروریستی زاهدان

یکی از مهمترین اتفاقات تلخ سال گذشته استان اصفهان، شهادت جمعی از پاسداران سپاه پاسداران اصفهان در حادثه تروریستی جاده خاش به زاهدان بود.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سال ۹۷ با همه خوبی‌ها و بدی‌های که داشت به پایان رسید، اما سال گذشته استان اصفهان شاهد اتفاقات و حوادثی تلخ بود. یکی از مهمترین اتفاقات تلخ سال گذشته شهادت جمعی از سربازان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان اصفهان در حادثه تروریستی جاده خاش به زاهدان بود، پس از این حادثه جمع بسیاری از دانشجویان دانشگاه‌های استان اصفهان این حادثه تروریستی را محکوم کردند.   بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان در بیانیه‌های جداگانه‌ای این حادثه را محکوم و در بیانیه‌ای اعلام کرد که خبر تلخ حمله تروریستی به کاروان مدافعان امنیت و اقتدار ایران اسلامی در سیستان که منجر به شهادت تعدادی از پاسداران غیور و شهادت طلب شد قلب هم‌میهنان و همه آزادی خواهان جهان را داغدار کرد.  
اما سال گذشته همزمان با جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی همراه بود و با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران شاهد پیشرفت و شکوفایی کشور در تمام عرصه‌ها بویژه در دانشگاه‌ها و در حوزه‌های علم و فناوری بودیم؛ استان اصفهان نیز در زمینه‌های مختلف شاهد پیشرفت‌های بسیاری بوده است.
استان اصفهان پس از انقلاب اسلامی با تحولات زیادی رو به رو شد و به برکت انقلاب اسلامی پیشرفت کرد و دانشگاه‌های فراوانی در منطقه ایجاد شد که منجر به دسترسی راحت‌تر مردم به خدمات آموزشی و کشف استعداد‌های نخبگان شد. خبرگزاری دانشجو در گزارشی به دستاورد‌های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها و مراکز علمی استان اصفهان پرداخت.

یکی از مهمترین اتفاقات سال گذشته که همراه با اعتراضات دانشجویان همراه بود، بازدید اعضای آژانس از دانشگاه کاشان بود که چند ماه بعد علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی به آن اعتراف کرد.
چهار تشکل دانشجویی دانشگاه کاشان پیرو بازرسی آژانس از دانشگاه‌ها و بخصوص دانشگاه کاشان در بیانیه‌ای اعلام کردند: متاسفانه هنگامی که بازرسان به همراه نماینده دانشگاه به آزمایشگاه‌ها مراجعه می‌کنند، اعلام می‌کنند که از طرف شرکت کالا الکتریک که به مجتمع غنی سازی نطنز وابسته است، جهت بازدید از آزمایشگاه‌های دانشگاه آمده اند که این دروغ خود خیانتی قابل تامل است.     سال گذشته همچنین در دانشگاه کاشان یک تئاتر خیابانی به طور ناگهانی و بدون اطلاع رسانی قبلی در محوطه دانشگاه کاشان برگزار شد که همراه با حرکات موزون یک زن و مرد در محیط دانشگاه بود.
فیلم این تئاتر که توسط دانشجویان حاضر در فضای مجازی منتشر شد، موجی از اعتراضات را در بین دانشجویان متدین و انقلابی دانشگاه کاشان به همراه داشت و دانشجویان انقلابی دانشگاه کاشان در واکنش به اجرای رقص مختلط در تئاتر خیابانی دانشگاه، در بیانیه‌ای نوشتند که دانشگاه کاشان به هیچ وجه در طراز انقلاب اسلامی نیست.
حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در مراسم افتتاح طرح‌های کاشان، از دانشگاه کاشان از جمله مهمترین رویداد‌های دانشگاه اصفهان در سال گذشته بود که با واکنش و اعتراض یکی از دانشجویان دانشگاه کاشان در رابطه با حضور بازرسان آژانس در دانشگاه کاشان همراه بود.   یکی از دانشجویان بعد از سخنرانی معاون اول رئیس جمهور در دانشگاه کاشان به سخنرانی یک‌طرفه جهانگیری واکنش نشان داد و گفت: چه شده که مدعیان آزادی بیان از سؤالات دانشجویان فراری هستند؟     و باز هم حاشیه‌های دانشگاه کاشان! یکی از دانشگاه‌های پر حاشیه استان اصفهان در سال گذشته بود و دانشجویان دانشگاه کاشان در ماه رمضان سال گذشته ساعت‌ها تجمع پشت درب‌های بسته دفتر ریاست، سعی در رساندن صدای دانشجویان به رئیس دانشگاه داشتند؛ اما با بی توجهی و بی احترامی ریاست مواجه شده و ساعت‌ها منتظر پاسخ‌های وی به مطالباتی، چون شفافیت مالی معاونت فرهنگی، تخلفات هیئت نظارت، مشکلات خوابگاه، هزینه‌های گزاف برای برنامه‌های غیر دانشجویی وغیره ماندند.   دانشجویان دانشگاه کاشان طی بیانیه‌ای خواستار رسیدگی سید جواد ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران بیدگل  به عملکرد ضعیف عباس زراعت، رئیس دانشگاه کاشان شدند. سیاسی کاری، حاشیه سازی و تهدید به اخراج، ممنوع الورودی و محکومیت در کمیته انضباطی در پاسخ به انتقاد اعضای هیئت علمی دانشگاه را از جمله دلایل نارضایتی دانشجویان بود.     تابستان سال گذشته گروه‌های جهادی در استان اصفهان فعالیت‌های مهمی در مناطق محروم داشتند و در حالی که بسیاری مردم فصل تابستان را برای سفر و گردش و تفریح انتخاب کردند گروه‌های جهادی برای خدمت‌رسانی عازم مناطق شدند.
گروه جهادی فاطمه الزهرا (س) دانشگاه پیام نور اصفهان از جمله این گروه‌های دانشجویی است که با شعار «می‌سازیم تا ساخته شویم» امسال یازدهمین سال اردو‌های خود را برگزار می‌کند. حضور در مناطق محروم و کمک به مردم این مناطق دغدغه بیشتر این دانشجویان است و سعی می‌کند آنچه در توان دارند برای خدمت به محرومین به اجرا بگذارند.
حاشیه‌های دانشگاه کاشان در سال گذشته تمامی نداشت! جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه کاشان سال گذشته در اعتراض به شرایط نامناسب فرهنگی این دانشگاه و کارشکنی‌های متعدد معاونت فرهنگی در مقابل دفتر ریاست دانشگاه تجمع کردند.    دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین «تا زمانی که جواب نگیریم مطاله گر خواهیم بود»، «این یک حرکت سیاسی نیست؛ مطالبه دانشجویی است»، «ما اشتباه کردیم که اعتماد کردیم» و «اجازه ندهید در محیط دانشگاه نسبت به حجاب اسلامی بی توجهی کنند، خواستار پاسخگویی ریاست دانشگاه به این مسائل و برکناری معاون فرهنگی دانشگاه شدند.
   نوزدهمین سالروز تولد شهید بهشتی سال گذشته قرار بود در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شود که البته این مراسم توسط شهرداری اصفهان در حال برنامه ریزی بود و با حاشیه‌های بسیاری همراه بود.
بنا بر تبلیغاتی که در فضای مجازی، سطح دانشگاه و شهر اصفهان انجام شد، سخنران این مراسم علیرضا بهشتی از محکومان فتنه ۸۸ بود که این ماجرا موجی از اعتراضات را از سوی جریانات انقلابی را در دانشگاه به پا کرد.

رئیس‌‌جمهور: سال جدید، سال مهار تورم، متعادل‌کردن قیمت ارز و دوستی بیشتر با همسایگان است

پرویز پرستویی: حکایت عادل فردوسی‌پور مانند استاد شجریان است

بازیگران سریال (نون خ) سعید آقاخانی و نقش هایشان +زمان پخش

کلیدواژه: هلند

منبع این خبر، وبسایت www.asriran.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۱۱۵۰۰۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • آغاز هفته دوم مرحله مقدماتی یورو 2020 با رویارویی آلمان و هلند
 • جمعیت تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی بیش از 43 میلیون نفر شد
 • دانشجویان عدالتخواه مازندران کمک‌های مردمی برای مردم سیل‌زده جمع می‌کنند
 • مرکز مشاوره دانشگاه تهران مساله اشتغال دانشجویان را در سال ۹۸ پیگیری خواهد کرد
 • مراکز مشاوره؛ همراهان همیشگی دانشجویان
 • رسانه‌های دانشگاهی باید اعتماد دانشجویان را جلب کنند/ فاصله گرفتن از فضای ژورنالیستی برای فعالیت رسانه‌ در دانشگاه‌ لازم است
 • یواخیم لوو: مانوئل نویر برابر هلند فیکس خواهد بود؛ تغییر سرمربی رئال مادرید تاثیر مهمی روی کروس داشته است
 • دانشجویان جهادی دانشگاه صدا و سیما راهی استان فارس شدند
 • منازل ۲۷۵۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد در سیل تخریب شد
 • «اردوهای جهادی اقتصادی»؛ اولویت اول دانشجویان بجنوردی/ از نقطه صفر مرزی تا حاشیه شهر
 • از صدور ۲ هزار و ۲۰۰ ویزا برای دانشجویان خارجی تا جزئیات معامله ساختمان میلیاردی کمیته امداد
 • تخریب منازل ۲۷۵۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد در سیل/ اختصاص سبد غذایی و کمک نقدی به مددجویان سیل‌زده
 • بیستمین کنگره سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور در کرمانشاه برگزار می‌شود
 • نجاری: کمانداران کامپوند اعزامی به هلند در تایلند مشخص می‌شوند
 • جمهوری اسلواکی به دانشجویان بورس تحصیلی می‌دهد
 • گورتسکا: دیدار آلمان و هلند همیشه جذاب بوده است؛ نویر و تراشتگن رقابت سالمی با یکدیگر دارند
 • ◄ چند تفاوت‌ شناورهای تحت پرچم و شناورهای غیر پرچم
 • جمهوری اسلواکی به دانشجویان دکتری بورس تحصیلی می دهد
 • دانشجویان دانشگاه امام صادق برای اولین بار به اردوی جهادی در کشور عراق رفتند/ بیش از ۳۰ ملیت از «جامعه المصطفی» به خوزستان می‌روند