دربی استقلال و پرسپولیس اولین دیدار سرخ آبیها در سال 98
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر: ۲۳۱۶۷۳۸۴
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، برنامه، زمان و مکان دیدارهای هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ حرفهای فوتبال (جام خلیج فارس) به شرح زیر اعلام شد:
پنجشنبه 8 فروردین 1398
سپیدرود – پیکان (ورزشگاه سردار جنگل رشت) ساعت 17:45
سایپا – نساجی مازندران (ورزشگاه شهر قدس تهران)
جمعه 9 فروردین 1398
ماشین سازی – فولاد خوزستان (ورزشگاه بنیان دیزل تبریز) ساعت 17
پدیده – پارس جنوبی جم (ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد) ساعت 17
شنبه 10 فروردین 1398
پرسپولیس – استقلال (ورزشگاه آزادی) ساعت 17
استقلال خوزستان – تراکتورسازی (ورزشگاه غدیر اهواز) ساعت 19
یکشنبه 11 فروردین 1398
صنعت نفت آبادان – ذوب آهن (ورزشگاه تختی آبادان) ساعت 17
سپاهان – نفت مسجد سلیمان (ورزشگاه نقش جهان اصفهان) ساعت 19
.بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: خبرگزاری برنا
کلیدواژه: دربی استقلال پرسپولیس فوتبال برنا
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.borna.news دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری برنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۳۱۶۷۳۸۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برنامه جام حذفی اعلام شد | زمان بازی حساس پرسپولیس برابر گربه سیاه
به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ اردیبهشت
مس رفسنجان- پیکان تهران - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه ۷ اردیبهشت
مس کرمان- چادرملو اردکان- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاهامام علی(ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان - ساعت ۱۸- ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک- پرسپولیس- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
ملوان بندر انزلی- سایپا تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبی پوشان جنوب- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز