نوری، سوادکوهی، بذری و فروتن حریفان خود را شناختند
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۳۱۹۷۵۸۶
به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 70 کیلوگرم که 7 نفر حضور دارند فرهاد نوری در گروه اول با آیدین تاجیگالی از قزاقستان، پرمان هومادوف از ترکمنستان و هایری از چین کشتی می گیرد. نفرات اول و دوم این وزن به دیدار نیمه نهایی راه می یابند و به صورت ضربدری با نفرات اول و دوم گروه دو مسابقه می دهند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در وزن 79 کیلوگرم که 5 نفر حضور دارند مسابقات در یک گروه و به صورت دوره ای برگزار می شود و علی سوادکوهی با تسرنداش باساندورج از مغولستان، وردیو گولیا از هند، موراتبک ماجیتوف از قزاقستان و آتای ایزابکوف از قرقیزستان کشتی می گیرد.
در وزن 86 کیلوگرم نیز 5 نفر حضور دارند که احمد بذری باید با گانخویاک گانباتار از مغولستان، یسکالی دولتکازی از قزاقستان، دولتمیرات اورازگیلیوف از ترکمنستان و پراوین از هند مبارزه کند.
در وزن 97 کیلوگرم 5 کشتی گیر شرکت کرده اند که عباس فروتن به مصاف ژاسولان یرمنبت از قزاقستان، حسین نصیر از هند، مونگونشاگی توموربات از مغولستان و کونای نورداولتوف از قرقیزستان می رود.
مسابقات اوزان فوق (فردا) یکشنبه برگزار می شود.
منبع: ایلنا
کلیدواژه: فدراسیون کشتی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.ilna.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایلنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۳۱۹۷۵۸۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
نفرات دعوت شده به مرحله دوم انتخابی تیم ملی کاراته مشخص شدند
اسامی منتخب بخش گزینش فنی بزرگسالان و نحوه برگزاری رقابتهای انتخابی مربوطه به این گروه از سوی سازمان تیمهای ملی اعلام شد. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، سازمان تیمهای ملی کاراته اسامی نفرات دعوتی از بخش گزینش فنی را جهت شرکت در انتخابی تیم ملی که 18 اردیبهشت ماه برگزار میشود را اعلام کرد.
شایان ذکر است نفرات اول هر ردهی وزنی این انتخابی به همراه مدالآوران قهرمانی کشور و اعضای تیم ملی سال گذشته که در قهرمانی کشور حضور داشتهاند و نفراتی که عضو تیم ملی بودهاند ولی با ارائه گواهی پزشکی در قهرمانی کشور شرکت نداشتهاند در انتخابی 2 خرداد شرکت خواهند کرد.
وزن 55- کیلوگرم
طاها خراسانی(اصفهان)، حسین خاکدامن منفرد(قم)، فرزام صادقی لیچانی(گیلان) و محمد حسین شیرصفت(فارس)
وزن 60- کیلوگرم
دانیال نادری، محمدطاها عبداللهی(مازندران)، مرتضی کریمی (البرز)، علیاکبر بختیاری(قم)، امیرحسین حیدری(زنجان)، محمد اللهیاری(آذربایجان غربی) و دانیال نادری(همدان)
وزن 67- کیلوگرم
رضا تقیخانی(همدان)، عبدالله ولدی(کرمانشاه)، امیرحسین زینعلی(قزوین)، علی زینعلی(قزوین)، مهدی چوبکزن(مازندران)، رضا عنایتی(مازندران)، علیرضا فرجی(مازندران) و سید علی کریمی(آذربایجانغربی)
وزن 75- کیلوگرم
محمدعرفان عسگری(کرمان)، سجاد شفیعی علویچه(اصفهان)، علیرضا حیدری(مرکزی)، ابوالفضل صفرینژاد(گیلان)، محمدمهدی مهاجری(کرمان)، امیرعباس بیگمحمدلو(تهران) و علیرضا رحیمی(اصفهان)
وزن 84- کیلوگرم
اسماعیل معتمدی(البرز)، علیرضا اکبری(زنجان)، حسین غیاثوند(لرستان)، امیرحسین کولانی(کرمانشاه) و محمد صالح فارسی(تهران)
وزن 84+ کیلوگرم
محسن صفرنژاد(گیلان)، سامان صفر بیرانوند(لرستان)، امیرمحمد کاظمی(ایلام) و مهدی قلیچزاده(خراسان رضوی)
همچنین ارفاق وزنی برای اوزان زیر 55-، 60- ، 67- به میزان یک و نیم کیلوگرم و برای اوزان 75-، 84- کیلوگرم، دو کیلوگرم خواهد بود.
انتهای پیام/