مشاهده اخبار داغ روز

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت‌های پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی اروپا روز‌های جمعه و شنبه گذشته در شهر بخارست رومانی برگزار شد.

بر همین اساس اسامی نفرات برتر پنج وزن نخست به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- ویتالی کابالویف (روسیه) ۲- فلورین تیتا (رومانی) ۳- فبیان اشمیت (آلمان) و الدانیز عزیزلی (آذربایجان)

۶۳ کیلوگرم: ۱- استپان ماریانیان (روسیه) ۲- آندره استیگ برگ (نروژ) ۳- لوانی کاوجارادزه (گرجستان) و طالح ممدوف (آذربایجان)

۷۷ کیلوگرم: ۱- رومان ولاسوف (روسیه) ۲- رولاند شوارز (آلمان) ۳- ویکتور نمس (صربستان) و آرسن جلفالکیان (ارمنستان)

۸۷ کیلوگرم: ۱- ژان بلنیوک (اوکراین) ۲- اسلام عباس اف (آذربایجان) ۳- اریک زیلواسی (مجارستان) و دنیس کودلا (آلمان)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- رضا کایالپ (ترکیه) ۲- یاکوبی کاجایا (گرجستان) ۳- سرگئی سیمینوف (روسیه) و آلین چیوراریو (رومانی)

همچنین در پنج وزن دوم این رقابت‌ها نیز نفرات زیر به دیدار فینال راه یافتند که امشب به مصاف هم می‌روند.

۶۰ کیلوگرم: ویکتور جیوبانو (مولداوی) – سرگئی امیلین (روسیه)

۶۷ کیلوگرم: گئورگ ساهاکیان (لهستان) – آتاکان یوکسل (ترکیه)

۷۲ کیلوگرم: چنگیز ارسلان (ترکیه) – ابوزید مانتسیگوف (روسیه)

۸۲ کیلوگرم: لاشا گوبادزه (گرجستان) – راجبک بیسلطانوف (دانمارک)

۹۷ کیلوگرم: موسی اولویف (روسیه) – کریل میلوف (بلغارستان)

بیشتر بخوانید:برگزاری رقابت‌ های کشتی قهرمانی جهان روی یخ

انتهای پیام/

قهرمانی کابالویف، ماریانیان، ولاسوف، بلنیوک و کایالپ در کشتی فرنگی قهرمانی اروپا

منبع: باشگاه خبرنگاران

روایت علی مطهری از جدیدترین نامه‌اش به رهبری/حوادث آبان‌ماه را فقط به گردن سلطنت‌طلبان نیندازیم/مجمع تشخیص، شورای نگهبان دوم شده است

حالِ مردم خوب نیست؛ اعتراضات آبان با مردم ایران چه کرد؟

فیلم| مجادله یک دانشجو با رئیسی درباره رهبر انقلاب

آیا محسن لرستانی اعدام شد؟

کمک داور فوتبال کشورمان خودکشی کرد

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۱۷۲۳۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

کلیدواژه: فدراسیون کشتی اخبار ورزشی

خبر بعدی:

نفرات برتر رقابت‌های انتخابی کشتی فرنگی جام تختی مشخص شدند

رقابت‌های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی روزهای ۲۱ و ۲۲ آذر در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این رقابت‌ها به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- سجاد عباس پور (مازندران) ۲– علی نوربخش (توابع تهران) ۳- مهرگان جهانگیری (خوزستان) و محمد حسینوند (خوزستان) ۵- سعید سید احمدیان (خوزستان) و فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) ۷- مهدی کمالی (خراسان جنوبی) ۸- علیرضا قناعتی (اصفهان) ۹- محمدعلی حسینی (توابع تهران) ۱۰- مهدی قربانی (قم)

۶۰ کیلوگرم: ۱- میلاد رضانژاد (خوزستان) ۲- امیرحسین خونساری (خوزستان) ۳- محسن شیخی (البرز) و امید آرامی (سیستان و بلوچستان) ۵- محمد دهقانی (فارس) و سید حمیدرضا خامسی (لرستان) ۷- محمد مهرابی (البرز) ۸- ایمان محمدی (خوزستان) ۹- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) ۱۰- امیرمحمد بختیاری (تهران)

۶۳ کیلوگرم: ۱- آرمین محب ثابت (توابع تهران) ۲- رضا مردی (قم) ۳- محمد سلطانی منفرد (خوزستان) و حسین عباسی (توابع تهران) ۵- محسن مدهنی (خوزستان) و محراب قلی پور (خراسان جنوبی) ۷- میلاد تیموری (لرستن) ۸- امین قائدی فر (تهران) ۹- بهنام دمیرچی (تهران) ۱۰- مهدی امیری نیا (قم)

۶۷ کیلوگرم: ۱- حسین اسدی (خوزستان) ۲- علی ذکایی مهر (خوزستان) ۳- کرامت عبدولی (خوزستان) و نیما اسماعیلی (توابع تهران) ۵- امیرمهدی عسکری زرندی (کرمان) و محمد معصومی (فارس) ۷- بهرام معروف خانی (اردبیل) ۸- مجتبی ولی الهی (مازندران) ۹- یوسف حسینوند (خوزستان) ۱۰- رضا غلامی (تهران)

۷۲ کیلوگرم: ۱- برومند اصلان (لرستان) ۲– اشکان سعادتی فر (توابع تهران) ۳- علی ارسلان (مازندران) و ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۵- اصغر عالی محمودی (خوزستان) و امید زالی (تهران) ۷- امیر عبدی (قم) ۸- مهران داداشی (گیلان) ۹- جواد صابری پور (اصفهان) ۱۰- حسین پیراور (البرز)

۷۷ کیلوگرم: ۱- عظیم گرمسیری (خوزستان) ۲- رهام قنبری (فارس) ۳- عارف حبیب الهی (تهران) و محمد شربی نیازی (خوزستان) ۵- سامان سلیمی (لرستان) و محمد عربی (البرز) ۷- سجاد  فرج پور (مازندران) ۸- علی نوروزی (تهران) ۹- محسن زیرک (آذربایجان غربی) ۱۰- محمدحسن حسینی (خراسان رضوی)

۸۲ کیلوگرم: ۱- سیدمحمد چوبچیان (گیلان) ۲– مهدی ابراهیمی (قم) ۳- مهرداد بهرامی (توابع تهران) و عباس مهدی زاده (اصفهان) ۵- علیرضا مردی (البرز) و علی زینتی رفاه (قم) ۷- سید احسان موسوی (خوزستان) ۸- محمدمهدی هداوند (تهران) ۹- امیرحسین مرادی (همدان) ۱۰- امیرمحمد ذاکریان پور (فارس)

۸۷ کیلوگرم: ۱- یوسف قادریان (البرز) ۲- محمد نصرتی (تهران) ۳- ناصر علیزاده (مازندران) و سامان عزیزی (کردستان) ۵- مهدی محمدزاده (مازندران) و وحید زیدوند (خوزستان) ۷- یونس دهقان (لرستان) ۸- آرشام بهرام زاده (البرز) ۹ ابوالفضل شریفی (مازندران) ۱۰- علی عبدی (زنجان)

۹۷ کیلوگرم: ۱- آرمان علیزاده (خوزستان) ۲- محمد یگانه (لرستان) ۳- داود فلاحی (لرستان) و علی اکبر حیدری (قم) ۵- نوید پارسایی (خوزستان) و امیرحسین کریمی (خراسان جنوبی) ۷- وحید نامداری (تهران) ۸- محمد بیرانوند (خوزستان) ۹- محمدعلی حیدری (قم) ۱۰- روح اله ناصری (کرمانشاه)

۱۳۰ کیلوگرم:۱- بهنام مهدی زاده (تهران) ۲– شهاب قوره جیلی (تهران) ۳- محمدحسین رحیم زاده (تهران) و مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) ۵- مهدی کلانتری (اردبیل) محمدرضا عبدیان (توابع تهران) ۷- محمد سروش رنجبر (همدان) ۸- سید احسان اسماعیل پور (کرمان) ۹- علی خلج (قزوین) ۱۰- سمکو قربانی (کردستان)

254 251

کد خبر 1330822

دیگر خبرها

  • نفرات برتر کشتی فرنگی انتخابی جام تختی مشخص شدند
  • ایران قهرمان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی روز جهانی کودک شد
  • قهرمانی کشتی گیران نونهال ایران در جام روز جهانی کودک
  • قهرمانی نمایندگان ایران در کشتی آزاد و فرنگی روز جهانی کودک
  • قهرمانی تیم‌های ایران در رقابت‌های بین‌المللی کشتی روز جهانی کودک
  • رقابت کشتی روز جهانی کودک| تیم‌های ایران قهرمان شدند
  • نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد ناشنوایان معرفی شدند
  • معرفی نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد ناشنوایان
  • نفرات برتر کشتی آزاد ناشنوایان معرفی شدند
  • معرفی برترین‌های ۵ وزن نخست کشتی روز جهانی کودک/ فینالیست‌های روز دوم مشخص شدند
  • فرنگی کاران فینالیست انتخابی جام تختی مشخص شدند
  • کشتی فرنگی انتخابی جام تختی| فینالیست ها مشخص شدند+ نتایج مسابقات روز نخست
  • رقابت‌های بین المللی کشتی روز جهانی کودک|فینالیست‌های پنج وزن دوم نخست مشخص شدند
  • فینالیست‌های پنج دوم نخست مشخص شدند
  • رقابت‌های بین المللی کشتی روز جهانی کودک|فینالیست‌های پنج دوم نخست مشخص شدند
  • معرفی فینالیست‌های ۵ وزن دوم کشتی جام روز جهانی کودک
  • بازداشت ۱۶ معترض در برابر پارلمان گرجستان
  • کشتی جام باشگاههای جهان| ترکیب تیم های کشتی آزاد و فرنگی هند مشخص شد
  • زخمی شدن ۵ نظامی گرجستان در حمله انتحاری بگرام