به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، میثاق نامه دانشگاه آزاد اسلامی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل اقدام وقیحانه اخیر دولت آمریکا که ظهر امروز در همایش بزرگ «من هم یک سپاهی‌ام» که در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، به امضای دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیأت موسس و هیأت امنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر سیدمحمود هاشمی رئیس بسیج اساتید به نمایندگی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی رسید.

در متن این میثاق نامه که پس از امضا به سردار سرتیپ علی فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نمایندگی از سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران تقدیم شد، آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ

میثاق نامه دانشگاه آزاد اسلامی با سپاه پاسدارا ن انقلاب اسلامی در مقابل اقدام وقیحانه اخیر دولت تروریست‌پرور آمریکا

برادر بسیجی، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری
فرمانده محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

با سلام و تحیات
سپاه پاسداران، یادگار رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و پاره قلب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در طول چهار دهه همانند دژی مستحکم با جانفشانی‌های خود در جهت تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی در مقابل تمام تهدیدات دشمنان زبون ایستاده و مانع تحقق اهداف شوم آنان شده است.

دفاع از وطن، درهم شکستن تروریسم آمریکا، شکست غائله‌های مختلف، پایان دادن به هواپیماربایی زنجیره‌ای، سازماندهی نیروهای مقاومت، تشکیل بسیج سازندگی با هدف از بین بردن شکاف‌های اجتماعی، دفاع از حرمین ناموس اهل بیت(ع)، دفاع از عتبات عالیات، دستگیری جاسوسان، دستگیری مفسدان اقتصادی، ایجاد نیروی پهپادی کم‌نظیر در جهان، به اسارت گرفتن نظامیان آمریکایی، پیشرفت‌های اعجازگونه موشکی و موارد بسیار دیگر، از خدمات فاخر و ارزشمند سپاه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و هر کدام به تنهایی دلیلی بر دشمنی آشکار آمریکاست.

دانشگاهیان انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اعلام انزجار از سیاست های دولت بی خرد و تروریست‌پرور آمریکا در اقدام نابخردانه قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی، حمایت همه‌جانبه خود را از این سربازان سبز پوش اعلام می دارد. دولت تروریست‌پرور آمریکا همچون چهار دهه گذشته با نادانی خود موجب اتحاد فراگیر ملت انقلابی ایران اسلامی با سلیقه های مختلف شده و این خود مهمترین و روشن‌ترین دلیل بر انزوا و شکست این رژیم منحط در منطقه است. بدون تردید این نمایش بی‌سابقه مضحک و غیرقانونی دولت تروریست پرورآمریکا، کاری از پیش نخواهد برد، بلکه تنها مصداقی از نقض فاحش قوانین بین المللی توسط این رژیم قانون‌شکن است، لذا انتظار است مجامع بین المللی برخورد قاطع با این رفتار خلاف قوانین را از خود نشان دهند.

ما بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی ضمن گرامیداشت حضور سردار رشید اسلام سرتیپ پاسدار فدوی به عنوان سمبل و نماد پاسداران شجاع و یادگاران جهاد و فداکاری، در جمع دانشگاهیان، اعلام می‌داریم که با تمام قدرت در کنارتان خواهیم بود و درخواست داریم که همه ما به عضویت افتخاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در‌آییم.

آمریکای تروریست پرور باید بداند که جایگاه امروز ایران اسلامی در منطقه و جهان، بسیار برجسته است و جبهه مقاومت اسلامی توسط بسیجیان جهان اسلام شکل گرفته و با قدرت تمامی توطئه های استکبار جهانی را رصد و خنثی می نماید و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نیروی محوری جبهه مقاومت در خط مقدم این مبارزه قرار دارد، لذا چنانچه کوچکترین خطایی از سوی آن بی‌خردان قلدر سر بزند، تمامی آزادی خواهان جهان در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بستن سربندهای یا زهرا (س) و با شعار «کلنا جنودک یا خامنه‌ای» خواب را از چشمان نیروهای تروریست آمریکا در تمام منطقه خواهند گرفت تا دیگر روی آرامش را نبینند.

در پایان مسئولین، اساتید و دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با تمام عزیزان پاسدار دست بیعت داده و در جهت حفظ ارزش‌های نظام و آرمانهای حضرت امام(ره) و پیروی از امام خامنه ای (مدظله‌العالی) تا پای جان ایستاده اند.

اللهم عجل لولیک الفرج»

انتهای پیام/

300 / 167 دکتر طهرانچی دکتر ولایتی دانشگاه آزاد اسلامی سپاه پاسداران

منبع: ایسکانیوز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

قدردانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از رهایی در معاونت آموزشی و خدمات تحصیلی

دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز؛ با اشاره به تغییر ساختار این دانشگاه و قرار گرفتن معاونت‌های آموزشی و تحصیلات تکمیلی و پژوهش و فناوری ذیل معاونت‌های موضوعی، گفت: ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی علم پایه و موضوعی است، به همین دلیل در نمودار سازمانی جدید ستاد دانشگاه، معاونت‌های «آموزشی و تحصیلات تکمیلی» و «پژوهش و فناوری» در ذیل معاونت‌های موضوعی خود، یعنی معاونت «علوم انسانی و هنر»، «علوم پزشکی» و «علوم، مهندسی و کشاورزی» قرار گرفت. عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در ساختار جدید این دانشگاه، رویکرد و فعالیت‌های حوزه آموزشی و پژوهشی، تخصصی و موضوعی شده است، خاطرنشان کرد: این تغییر ساختار فقط مربوط به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی است و در واحدها و مراکز دانشگاهی امور مربوط به دانشجویان در معاونت‌های آموزشی و پژوهشی به همان شکل سابق انجام می‌شود. دکتر طهرانچی با قدردانی از زحمات دکتر علیرضا رهایی معاون سابق آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار داشت: دکتر رهایی از چهره‌های شاخص و افتخارات علمی کشور و استاد تمام دانشگاه صنعتی امیرکبیر است که دو دوره ریاست این دانشگاه را در کارنامه درخشان خود دارد. حضور وی در دانشگاه آزاد اسلامی مغتنم بود و در مدت دو سالی که مسئولیت معاونت آموزشی را برعهده داشت، زحمات زیادی برای ارتقای جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی کشید. وی افزود: از خردادماه سال 96 چهره‌های علمی برای اداره دانشگاه دعوت شدند که دکتر رهایی بعد از سال‌ها ریاست در دانشگاه‌های مختلف از جمله دانشگاه صنعتی امیرکبیر، به عنوان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: دکتر رهایی در این مدت خدمات و تلاش‌های زیادی در تهیه سند آمایش آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی، بازنگری سرفصل رشته‌ها، راه‌اندازی سامانه‌های جدید آموزشی، فراخوان و جذب اعضای هیات علمی متخصص و انقلابی و ماموریت‌های محوله داشت. دکتر طهرانچی یادآور شد: با توجه به تغییر ساختار سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از رهایی برای تصدی معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دعوت شد و تمایل اینجانب به ادامه همکاری اثربخش وی در عرصه مدیریتی دانشگاه بود که متاسفانه حاصل نشد، پس از ابلاغ ساختار جدید، رهایی همکاری کاملی تا انتخاب معاونان جدید داشت، اما به دلیل ماموریت علمی که در بیرون از دانشگاه آزاد اسلامی عهده‌دار شده و همچنین به دلیل شرایط جسمی که داشت، از معاونت این دانشگاه استعفا داد. با این حال از وی خواستم تا برای قوام معاونت جدید، مدتی مسئولیت معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی را بر عهده بگیرد که با مشورت رهایی جواد علمایی که یک چهره نخبه و علمی است در معاونت جدید جایگزین شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پایان گفت: دوران حضور دکتر رهایی در دانشگاه آزاد اسلامی دوران موفقی برای معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی بود. برای وی در مسئولیت جدید آرزوی توفیق روزافزون از خداوند منان خواستارم. انتهای پیام/ 300 / 167 رهایی دکتر طهرانچی ماموریت علمی

شوک قیمت در بازار نفت با تصمیم ترامپ علیه ایران| حالا چه خواهد شد؟

وزیر خارجه آمریکا ایران را تهدید کرد: هیچ معافیت نفتی تمدید نمی‌شود| قدرت ایران در اثر تحریم‌ها کم شده است |می‎خواهیم درآمد نفتی ایران را به صفر برسانیم

پناهندگی سردار نصیری؛ از شایعه تا واقعیت +تصاویر

کلیدواژه: دکتر طهرانچی دکتر ولایتی دانشگاه آزاد اسلامی سپاه پاسداران

منبع این خبر، وبسایت www.iscanews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۳۸۴۴۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • طراحی ۲ صندوق برای شهریه‌های مرتبط با پایان نامه‌ها/ تفکیک فعالیت‌های نوآورانه در دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته دوره دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد
 • دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی به مشهد مقدس اعزام می شوند
 • تفویض اختیار به استان های دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه‌های مختلف پژوهشی
 • اقدامات معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در مناطق سیل‌زده
 • امضاء تفاهم نامه بین صندوق کارآفرینی امید و دانشگاه فنی و حرفه ای استان
 • دانشگاه آزاد از بنیه قوی اسلامی و علمی برخوردار است
 • جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می‌شود
 • مقدم‌فر: ایجاد قرارگاه جهادی در دانشگاه آزاد اسلامی الگوی سایر نهادها قرار گیرد
 • استفاده از ظرفیت علمی دانشگاه آزاد اسلامی برای جلوگیری از وقوع حوادث طبیعی
 • یادواره شهدا گمنام با حضور خانواده شهید احمدی روشن در دانشگاه آزاد اسلامی قشم برگزار می شود
 • آغاز انتخاب رشته دوره دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی
 • انتخاب رشته دوره دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی شروع شد
 • تیم اسکواش دانشگاه آزاد اسلامی قهرمان لیگ برتر شد
 • حمایت دانشگاهیان از سپاه پاسداران ادای دین به فداییان میهن اسلامی است
 • تداوم ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به مناطق سیل‌زده
 • سپاه پاسداران؛ نهادی همزاد انقلاب اسلامی
 • تبریک رئیس‌ دانشگاه آزاد اسلامی به سرلشکر سلامی
 • دکتر طهرانچی انتصاب سرلشکر سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران را تبریک گفت