دانشگاه آزاد اسلامی با سپاه پاسداران میثاق‌نامه امضا و آن را به فرمانده کل سپاه تقدیم کرد. ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳ سیاسی سیاست ایران نظرات - اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری تسنیم، میثاق‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به اقدام اخیر آمریکا مبنی بر قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست ترویست‌ها، در همایش "من هم یک سپاهی‌ام" که صبح امروز به همت دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، به امضای علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد و سیدمحمود هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد رسید.

طهرانچی: اگر سپاه نبود لشکر جاهل شیاطین بر منطقه حاکم می‌شدحضور طهرانچی با لباس سپاه در دانشگاه آزاد+ عکس

مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی این میثاق‌نامه را پس از امضا به سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نمایندگی از سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقدیم کردند.

متن این میثاق‌نامه به شرح زیر است:

« بسم الله الرحمن الرحیم
وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ

میثاق نامه دانشگاه آزاد اسلامی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل اقدام وقیحانه اخیر دولت تروریست‌پرور آمریکا

برادر بسیجی، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری
فرمانده محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

با سلام و تحیات
سپاه پاسداران، یادگار رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و پاره قلب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در طول چهار دهه همانند دژی مستحکم با جانفشانی‌های خود در جهت تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی در مقابل تمام تهدیدات دشمنان زبون ایستاده و مانع تحقق اهداف شوم آنان شده است.

دفاع از وطن، درهم شکستن تروریسم آمریکا، شکست غائله‌های مختلف، پایان دادن به هواپیماربایی زنجیره‌ای، سازماندهی نیروهای مقاومت، تشکیل بسیج سازندگی با هدف از بین بردن شکاف‌های اجتماعی، دفاع از حرمین ناموس اهل بیت(ع)، دفاع از عتبات عالیات، دستگیری جاسوسان، دستگیری مفسدان اقتصادی، ایجاد نیروی پهپادی کم‌نظیر در جهان، به اسارت گرفتن نظامیان آمریکایی، پیشرفت‌های اعجازگونه موشکی و موارد بسیار دیگر، از خدمات فاخر و ارزشمند سپاه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و هر کدام به تنهایی دلیلی بر دشمنی آشکار آمریکاست.

دانشگاهیان انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اعلام انزجار از سیاست های دولت بی خرد و تروریست‌پرور آمریکا در اقدام نابخردانه قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی، حمایت همه‌جانبه خود را از این سربازان سبز پوش اعلام می‌دارد. دولت تروریست‌پرور آمریکا همچون چهار دهه گذشته با نادانی خود موجب اتحاد فراگیر ملت انقلابی ایران اسلامی با سلیقه‌های مختلف شده و این خود مهمترین و روشن‌ترین دلیل بر انزوا و شکست این رژیم منحط در منطقه است. بدون تردید این نمایش بی‌سابقه مضحک و غیرقانونی دولت تروریست پرورآمریکا، کاری از پیش نخواهد برد، بلکه تنها مصداقی از نقض فاحش قوانین بین المللی توسط این رژیم قانون‌شکن است، لذا انتظار است مجامع بین‌المللی برخورد قاطع با این رفتار خلاف قوانین را از خود نشان دهند.

ما بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی ضمن گرامیداشت حضور سردار رشید اسلام سرتیپ پاسدار فدوی به عنوان سمبل و نماد پاسداران شجاع و یادگاران جهاد و فداکاری، در جمع دانشگاهیان، اعلام می‌داریم که با تمام قدرت در کنارتان خواهیم بود و درخواست داریم که همه ما به عضویت افتخاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در‌آییم.

آمریکای تروریست‌پرور باید بداند که جایگاه امروز ایران اسلامی در منطقه و جهان، بسیار برجسته است و جبهه مقاومت اسلامی توسط بسیجیان جهان اسلام شکل گرفته و با قدرت تمامی توطئه‌های استکبار جهانی را رصد و خنثی می‌نماید و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نیروی محوری جبهه مقاومت در خط مقدم این مبارزه قرار دارد، لذا چنانچه کوچکترین خطایی از سوی آن بی‌خردان قلدر سر بزند، تمامی آزادی‌خواهان جهان در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بستن سربندهای یا زهرا (س) و با شعار «کلنا جنودک یا خامنه‌ای» خواب را از چشمان نیروهای تروریست آمریکا در تمام منطقه خواهند گرفت تا دیگر روی آرامش را نبینند.

در پایان مسئولین، اساتید و دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با تمام عزیزان پاسدار دست بیعت داده و در جهت حفظ ارزش‌های نظام و آرمان‌های حضرت امام(ره) و پیروی از امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) تا پای جان ایستاده‌اند.

انتهای پیام/

R1455/P/S1,1412/CT11 واژه های کاربردی مرتبط سردار دریادار پاسدار علی فدوی علی‌اکبر ولایتی دانشگاه آزاد سپاه پاسداران

منبع: تسنیم

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

یادداشت تفاهم همکاری علوم پزشکی بین ایران و عراق امضا شد

بغداد – ایرنا – درحضور «سعید نمکی» وزیر بهداشت، درمان و علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران و «قصی السهیل» وزیر آموزش عالی و پژوهش علمی عراق، یادداشت تفاهم همکاری در زمینه علوم پزشکی بین دو کشور امضا شد.

به گزارش ایرنا، این یادداشت تفاهم پیش از ظهر امروز سه شنبه در محل وزارتخانه آموزش عالی و پژوهش علمی عراق به امضای معاونین وزارتخانه های دو کشور رسید.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران درباره امضای این یادداشت تفاهم گفت که قبلا مذاکراتی در زمینه های همکاری های آموزشی بین دو کشور صورت گرفته و حاصل این مذاکرات امضای این یادداشت تفاهم است.
سعید نمکی اضافه کرد که در حال حاضر 855 دانشجوی عراقی در رشته های مختلف در دانشگاه های ایران مشغول به تحصیل هستند و امضای یادداشت تفاهم امروز در راستای توسعه همکاری علمی و تحقیقاتی و همکاری بین دانشگاهی صورت گرفته است.
وی ابراز امیدواری کرد که این یادداشت تفاهم همکاری ها را در زمینه های آموزشی، تحقیقاتی و درمانی و بیمارستان های دانشگاهی توسعه بدهد.
وزیر آموزش عالی و پژوهش علمی عراق نیز گفت که سفر امروز وزیر بهداشت ایران به عراق ناشی از تلاش جدی دو کشور است که منجر به یادداشت تفاهم همکاری در زمینه های دانشگاهی بین دو کشور شده است.
«قصی السهیل» اضافه کرد که امضای این یادداشت تفاهم در توسعه همکاری در آموزش پزشکی بین دو وزارتخانه بهداشت ایران و آموزش عالی عراق بسیار حائز اهمیت است.
به گفته وی، جمهوری اسلامی ایران دارای پیشرفت خوبی در حوزه علوم پزشکی از جمله ایجاد مراکز تحقیقاتی و پیوند کبد و کلیه و خصوصا مراکز پژوهش های سول های بنیادین است.
وی یکی از ابعاد این یادداشت تفاهم را انجام فعالیت مشترک پژوهشی و همچنین برپایی دوره های مشترک اموزشی و ایجاد کارگاه های توسعه بخش پزشکی دانست و افزود که این یادداشت تفاهم فرصت مناسب را برای توسعه همکاری ها بین دو کشور در زمینه های پزشکی و آموزشی فراهم کرده است.
سعید نمکی» وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران در راس هیاتی بعد از ظهر امروز به دعوت همتای عراقی اش وارد بغداد شد.
«ذبیح نیک فر لیالستانی» نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل و عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی و «رحیم ساکی» مدیرکل دفتر بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از جمله شخصیت هایی هستند که وزیر بهداشت ایران را در این سفر سه روزه همراهی می کنند.
خاورم *2*353*380*

شوک قیمت در بازار نفت با تصمیم ترامپ علیه ایران| حالا چه خواهد شد؟

وزیر خارجه آمریکا ایران را تهدید کرد: هیچ معافیت نفتی تمدید نمی‌شود| قدرت ایران در اثر تحریم‌ها کم شده است |می‎خواهیم درآمد نفتی ایران را به صفر برسانیم

پناهندگی سردار نصیری؛ از شایعه تا واقعیت +تصاویر

کلیدواژه: علی اکبر ولایتی دانشگاه آزاد سپاه پاسداران علی اکبر ولایتی دانشگاه آزاد سپاه پاسداران

منبع این خبر، وبسایت tn.ai است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۳۹۹۷۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • وام ۵۵۱ میلیارد دلاری پاکستان برای واردات LNG و نفت
 • امضای تفاهم نامه همکاری بین انجمن بین‌المللی روابط عمومی‌ (Ipra) و سازمان بورس و اوراق بهادار
 • غرفه چین در نمایشگاه بین المللی کتاب افتتاح می‌شود
 • جهانی شدن اخبار بازار سرمایه ایران
 • اخبار بازار سرمایه ایران جهانی می‌شود
 • طراحی ۲ صندوق برای شهریه‌های مرتبط با پایان نامه‌ها/ تفکیک فعالیت‌های نوآورانه در دانشگاه آزاد
 • تاکید رئیس دانشگاه اصفهان بر امضای تفاهم نامه دروس عربی در بین دانشگاه های کشور
 • رشد ۸۶ درصدی شاخص در سال ۹۷/ امضای تفاهم‌نامه با ۱۲ بورس بین‌المللی/ از سال جاری ابزار فروش استقراضی راه‌اندازی می‌شود
 • امضای اولین تفاهمنامه انجمن بین‌المللی روابط عمومی‌ با یک نهاد ایرانی
 • امضاي تفاهم نامه توسعه گردشگري در قشم
 • حمایت دانشگاهیان از سپاه پاسداران ادای دین به فداییان میهن اسلامی است
 • امضای ۲۰ موافقت نامه همکاری در سفر رئیس جمهور کره جنوبی به قزاقستان
 • امضای تفاهم نامه همکاری‌های حمل و نقل جاده‌ای ایران و بلغارستان
 • امضای تفاهم‌نامه آموزشی «طرح سرباز مهارت» بین جهاددانشگاهی آذربایجان‌غربی و اداره‌کل ورزش و جوانان استان / ۱۰۰۰ سرباز آموزش مهارتی می‌بینند
 • پیشنهاد رئیس اتاق تهران برای امضای قرارداد تجارت آزاد با پاکستان
 • سپاه پاسداران؛ نهادی همزاد انقلاب اسلامی
 • جمع آوری امضای نمایندگان مجلس برای قدردانی از سرلشکر جعفری
 • تبریک رئیس‌ دانشگاه آزاد اسلامی به سرلشکر سلامی
 • دکتر طهرانچی انتصاب سرلشکر سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران را تبریک گفت