رپورتاژ آگهی / کلیدسازی سیار نوعی خدمات رسانی نوین و آنلاین است. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که سوئیچ ماشین خود را گم کرده باشید و یا قفل گاوصندوقتان دچار مشکل شده باشد.

بردن گاو صندوق نزد کلید ساز شما را دچار دردسرهایی می کند و یا ممکن است وقت و زمان شما محدود باشد برای رفع این مشکلات کافی است با یک تماس با مرکز کلید سازی سیار، آدرس محل مورد نظر خود را اعلام نمایید. این مرکز در اغلب ساعات شبانه روز نیرو هایی متخصص آماده به کار در سراسر شهر دارد که در کوتاهترین زمان خود را به شما می رساند و هر دری که مد نظرتان است را باز می کند.

کلیدسازی سیار

کلیدسازی سیار نوعی حرفه ی خدماتی است که به منظور سرعت بخشیدن به باز کردن در های مختلف راه اندازی شده است. افرادی که با عنوان کلیدسازی سیار در تمام شهر آماده ی باز کردن انواع درب های اتوماتیک؛ معمولی؛ درب ماشین ؛ درب گاو صندوق و غیره هستند؛ را کلید ساز سیار می گویند؛ دیگر با فراموش کردن کلید یا سوئیچ خود نیازی نیست ساعتها منتظر کلید ساز بمانید بلکه با یک تماس با مرکز کلیدسازی سیار می توانید تقاضا کنید فردی در محل حاضر شود و مشکل شما را حل کنند. با این شیوه دیگر زمان زیادی پشت درب بسته نخواهید ماند. خدمات کلید سازی سیار گسترده بوده و شامل تمام درب های ضد سرقت؛ دیجیتالی و مکانیکی می شود. محدوده پوشش دهی این مراکز کل شهر است و خدمات ویژه ای در زمینه باز کردن قفل ها در تمام ساعات شبانه روز می دهد؛ یکی از بزرگترین مزایای تماس گرفتن با کلید سازی سیار سرعت در انجام کار و هزینه مناسب است.

کلید سازی سیار

کلید ساز سیار کیست؟

افراد حرفه ای و خبره ای که در سطح شهر زیر نظر دفتر کلید سازی سیار مورد پذیرش قرار گرفته اند و به صورت منطقه ای آماده خدمت رسانی هستند. این افراد، متخصص در ساخت انواع کلید ها می باشند، پیشرفت علم باعث شده قفل های مختلف دیجیتالی و الکترونیکی زیادی به بازار بیاید؛ سوییچ های کد دار برای ماشین ها و قفل هایی که با کارت و اثر انگشت باز می شوند همه در راستای افزایش امنیت به خدمت جامعه در آمده اند. اما چه خواهد شد اگر سوییچ کد دار یک ماشین گم شود و یا کارت یک قفل الکترونیکی دچار مشکل شود؟ آیا راهی برای استفاده مجدد از وسایل خود را نخواهید داشت؟ مسلما که این چنین نیست. راحت ترین راهی که در زمان کمی شما را به نتیجه برسید و زمان زیادی وقت شما پشت در بسته نگذرد تماس با یک کلید ساز سیار است. یک کلید ساز سیار در محل سکونت و یا محل کار شما حضور پیدا می کنند و با پیشرفته ترین دستگاهها انواع کلید کامپیوتری، معمولی، گاو صندوق و بوفه و سوییچ ماشین های داخلی و خارجی را می سازند و هر در بسته ای را برایتان باز خواهند کرد. هر زمانی از شبانه روز که نیاز به یک کلید ساز دارید می توانید با یک تماس تقاضا کنید این افراد در محل حاضر شوند.

قفل سازی سیار

قفل سازی سیار نیز زیر نظر دفتر کلیدسازی سیار عملکردی مشابه دارد یعنی شما در هر زمان از شبانه روز که دچار مشکل شدید، می توانید به قفل ساز سیار تماس بگیرید و آنها نیز در محل برای رفع مشکل شما حاضر شوند. قفل سازی سیار مانند کلیدسازی سیار با هدف سرعت بخشیدن به حل مشکل دیگران راه اندازی شده است. این افراد نیز با همراه داشتن تجهیزات پیشرفته و لازم انواع قفل های درب های ضد سرقت؛ دیجیتالی، قفل آویز و کتابی و سیلندری و هوشمند را در زمان کوتاهی باز می کنند بدون اینکه به در یا بدنه کار آسیبی وارد آید. در صورت نیاز توپی قفل ها را تعویض می نمایند و اگر قفل نیاز به تعمیر داشت، آنها را تعمیر می کنند. خدمات متنوعی و تخصصی که این افراد ارائه می دهند شامل نصب و تعمیر انواع قفل های ایمنی؛ قفل برقی، ایموبلایزر ها و ساخت انواع ریموت های مشابه نمونه اصل نیز می باشد.

قفل ساز سیار

قفل ساز و کلیدساز سیار افرادی هستند که در دفتر کلیدسازی سیار اعلام آمادگی و ثبت نام کرده اند و پس از اینکه هویت و تخصص آنها مورد ارزیابی قرار گرفت، جهت حل مشکلات مردم در قسمت های مختلف شهر به صورت آنلاین آماده خدمت هستند. این افراد متاهل هستند و سوء پیشینه ندارند و امانتدار شما در باز کردن انواع قفل منازل؛ اتومبیل ها و یا درهای بسته هستند. قفل ساز سیار فردی است که خدماتی از قبیل باز کردن انواع دربهای ورودی مجتمع ها و آپارتمان ها و باز کردن دربهای چوبی و در های ضد سرقت؛ ساخت انواع کلید و سوییچ کددار و بدون کد؛ تعمیرات قفل های مختلف و باز کردن گاو صندوق و تعمیر و نصب قفل های ساختمانی، دفتری و ...مهارت دارند و علاوه بر باز کردن در ها به تعمیر قفل ها بدون ایجاد آسیب کمک می کند. این قفل ساز ها علاوه بر سرعت؛ قابل اعتماد و متعهد و در کار خود حرفه ای هستند و قادرند هر نمونه قفل هوشمند و غیر هوشمندی که وجود دارد را باز یا تعمیر نمایند. با وجود اینکه به سرعت در محل حضور می یابند قیمت خدماتشان مناسب تر نسبت به سایر کلید سازها است.

 

 

 

 

منبع: ساعت24

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

خیران مدرسه ساز در قزوین برای ساخت 16 مدرسه متعهد شدند

قزوین - ایرنا - رییس مجمع خیرین مدرسه ساز قزوین گفت: تاکنون خیران برای ساخت 16مدرسه، یک سالن ورزشی و یک زمین چمن مصنوعی در استان اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش ایرنا محمد مهدی ارمغان روز دوشنبه در نشست خبری که به مناسبت برگزاری بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیران مدرسه ساز برگزار شد، افزود: هم اکنون حدود 320 خیر مدرسه ساز عضو این مجمع هستند و همچنین 6 هزار نفر نیز با کسر درصدی از حقوق ماهانه خود در امر مدرسه سازی مشارکت دارند.
وی با اشاره به مبالغ تعهدات و درصد تحقق مشارکت خیران در سال های اخیر گفت: در سال 94 از تعهد 120 میلیارد ریالی خیران 85 درصد، در سال 95 از 90 میلیارد ریال تعهد 95 درصد، در سال 96 از 100 میلیارد ریال تعهد 95 درصد و سال 97 از 120 میلیارد ریال تعهد 100 درصد آن محقق شد.
ارمغان ادامه داد: استان قزوین با تحقق 100 درصدی تعهد خیران مدرسه ساز در سال گذشته از نظر نسبت تعهد و تحقق آن رتبه اول کشور را به دست آورد.
وی گفت: امسال نیز با وجود گذشت مدت کمی از سال جاری، تاکنون خیران برای ساخت 16 مدرسه با 130 کلاس درس و یک سالن ورزشی و یک چمن مصنوعی متعهد شده اند.
ارمغان خاطرنشان کرد: این فضاها شامل 6 مدرسه و یک سالن ورزشی در بویین زهرا، چهار مدرسه در تاکستان، 2مدرسه در آبیک، یک مدرسه و یک زمین چمن مصنوعی در طارم سفلی، یک مدرسه در ناحیه یک قزوین، یک مدرسه در ناحیه 2 و یک مدرسه در آوج هستند.
وی همچنین با اشاره به مشارکت بنیاد برکت در امر ساخت مدارس از احداث 19 مدرسه با مجموع 123 کلاس درس توسط این بنیاد در استان قزوین خبر داد و گفت: تاکنون 17 ساختمان شامل هفت مدرسه در بویین زهرا، پنج مدرسه در ناحیه یک، 2 مدرسه در البرز، 2 مدرسه در آبیک و یک مدرسه در هریک از شهرهای تاکستان، شال و آوج توسط بنیاد برکت احداث شده است.
ارمغان افزود: ساخت 2 مدرسه نیز با مشارکت این بنیاد در زویار ناحیه یک و کندر تاکستان رو به پایان است.
استان قزوین هم اکنون دارای هزار و 704 ساختمان آموزشی است که نیمی از آنها توسط خیران احداث شده اند.
7388*6101

حمله تند زنوزی به وزیر و تاج

واعظی: همه حقوق‌ها افزایش می‌یابند| گرانی بنزین نهایی نشده| سخنگوی دولت نیستم اما تلاش می‌کنم هفته‌ای یکبار پاسخ رسانه‌ها را بدهم| انتقاد از اظهارات سعید قاسمی| روحانی به خوزستان و لرستان سفر می‌کند

تبعید و شلاق برای مرد سینماگر به جرم رابطه نامشروع با دختر عاشق بازیگری!

منبع این خبر، وبسایت www.saat24.news است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۴۰۶۳۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • برنامه‌ریزی‌های جهادی و تحولی قضائی ابلاغ خواهد شد
 • حجت‌الاسلام رئیسی: برنامه‌ریزی‌های جهادی و تحولی قضائی ابلاغ خواهد شد
 • معامله ۷۳ هزار میلیارد ریال انواع محصول در بورس کالای ایران
 • رفتار حرفه‌ای ارتباطات سیار ایران و بازگشت آرامش به صنعت ارتباطات ثابت
 • نگاهی به ستاره های سینمای ایران در گفتگوی قدس آنلاین با اصغر همت (بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون)
 • کارایی شبکه‌های برق کشور افزایش یافت/ ارائه مدلی ریاضی برای بهینه سازی محل نصب کلید‌های مانور کنترل
 • لزوم هدایت سرمایه گذاری اقتصادی از بخش ساخت و ساز به حوزه گردشگری/ زنگ خطر افزایش ساخت و ساز در منطقه یک به صدا در آمده است
 • حضور پزشکان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در افتتاحیه کلینیک دندانپزشکی سیار
 • نشست «نقد جریان مدعی یمانی» برگزار می‌شود
 • بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود
 • دردسر تاکسی‌های آنلاین با نقشه گوگل
 • سامانه آموزشی آنلاین در دانشگاه پیام نور راه اندازی می شود
 • افزایش وام هم قفل بسته بازار مسکن را باز نکرد
 • هنرمندان کانون پرورش اردبیل 6رتبه جهانی و 15 رتبه کشوری کسب کردند
 • عضو کمیسیون عمران مجلس: افزایش وام‌ هم قفل بسته بازار مسکن را باز نکرد
 • رونمایی از کلید هوشمند ضد سرقت
 • قرار دادن ویدئو ۱۵ ثانیه‌ای در پس زمینه صفحه قفل پرچمداران سامسونگ +آموزش تصویری
 • PayPal هک شد
 • دانلود Gallery Vault-Hide Video&Photo PRO v3.14.4 - برنامه قفل تصاویر و ویدیوهای گالری برای اندروید