خبرگزاري آريا - سنندج - ايرنا - معاون سياسي و امنيتي و اجتماعي استانداري کردستان گفت: امروز حضور ملت در کنار ارتش و ساير نيروهاي نظامي و انتظامي موجب اقتدار و سربلندي انقلاب اسلامي شده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري کردستان، حسين خوش اقبال روز دوشنبه در ديدار با پرسنل لشکر 28 پياده ارتش جمهوري اسلامي ايران مستقر در کردستان به مناسبت فرارسيدن 29 فروردين و روز ارتش اظهار داشت: دستگاه هاي حاکميتي با تمام توان در کنار نيروهاي نظامي و انتظامي هستند و تصميم ترامپ در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در ليست گروه هاي تروريستي موجب اتحاد بيشتر ملت و نظام شد.
وي اضافه کرد:تقارن اين اقدام خصمانه آمريکا با روز 29 فروردين و روز ارتش فرصت مغتنمي است که از جانفشاني هاي نيروهاي مسلح از جمله ارتش قهرمان جمهوري اسلامي ايران تقدير کنيم.
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري کردستان افزود: انتظار مي رود اين بار نيز با پشتيباني و همراهي ملت اين توطئه همانند ساير دسيسه هاي استکبار جهاني و آمريکاي جهانخوار خنثي شود.
خوش اقبال ادامه داد: مسلما با درايت رهبري معظم انقلاب و دولت تدبير و اميد در آينده نزديک يکبار ديگرشاهد سر افکندگي استکبار به سرکردگي ترامپ و ايادي آن عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران خواهيم بود.
وي با بيان اين مطلب اظهار داشت: نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي با هدايت رهبر معظم انقلاب اسلامي با قدرت و قوت بيشتر ازگذشته در عرصه دفاع از ارزش هاي انقلاب حاضر خواهند شد.
خوش اقبال در بخشي ديگر از سخنان خود با قدرشناسي از جانفشاني نيروهاي ارتش جمهوري اسلامي گفت: اکنون مشاهده مي شود که نيروهاي نظامي و انتظامي، بسيج و دستگاه هاي امنيتي در تمامي عرصه ها از جمله حوادث ناگوار در کنار ملت هستند.
وي با بيان اينکه بازتاب حضور گسترده نيروهاي ارتش براي خدمت رساني به مردم سيل زده گوشه اي از ايثارگري و جانفشاني نيروهاي ارتش است اظهار داشت: در حقيقت ارتش همواره در طول دوران انقلاب هم در جنگ و در دوره بازسازي و ديگر حوادث غير مترقبه و بحرانها که در کشور رخ داده پيشگام بوده است.
3034
انتهاي پيام /*

منبع: خبرگزاری آریا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

رهبر انقلاب: افرادی که عادت به تحقیر ملت و تکریم خائنان دارند، مدام از «ارتش مدرن رضاخان» دم می‌زنند| آمریکا با گذشت چند سال از سیل و طوفان، هنوز نتوانسته‌ آن مشکلات را جبران کند

رهبر انقلاب اسلامی یادآورشدند: دست برادری ارتش و سپاه حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکایی‌ها بود. آفتاب‌‌نیوز : حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند، اجتناب کنند.
حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار با تبریک روز ارتش و نیروی زمینی به کارکنان خدوم و افتخار آفرین ارتش و خانواده های آنان، نیروهای مسلح را از «مظاهر و عناصر قدرت ملی» خواندند و خاطرنشان کردند: البته در بسیاری از کشورها حتی در کشورهای مدعی آزادی و حقوق بشر، نیروهای مسلح عنصر اقتدار دیکتاتورها و برخورد با ملتها هستند، همچنان که این روزها نمونه‌ی آن در قضیه شنبه‌های پاریس قابل مشاهده است.
رهبر انقلاب اسلامی، نیروهای مسلح را در منطق اسلام و جمهوری اسلامی، «حصارهایی امن برای ملت» برشمردند و افزودند: نیروهای مسلح در زمان جنگ، در مقابل تهاجم دشمن با دانش، تجربه و فداکاری، سینه سپر و آن را منکوب و وادار به عقب نشینی می‌کنند و در زمان صلح نیز با کارآمدی و آمادگی کامل، مایه اطمینان و آرامش خاطر ملت هستند، و به همین دلیل، دشمنان به دنبال بر هم زدن آرامش مردم از طریق مضطرب نشان دادن نیروهای مسلح هستند.
ایشان امدادرسانی ارتش و نیروهای مسلح به مردم در حوادث طبیعی را یک حضور مؤثر و حیاتی خواندند و گفتند: در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم شتافتند، به طوری که در استان گلستان، ارتش حتی قبل از حضور ستاد مدیریت بحران، در محل حادثه حاضر شد.
حضرت آیت الله خامنه ای، ثبت تصاویری از خدمات متواضعانه نیروهای ارتش به مردم را موجب ماندگاری این برگ‌های زرین در حافظه تاریخ دانستند و افزودند: اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار وسیله نقلیه شود، جلوه‌هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت» است.
رهبر انقلاب اسلامی ارتش را به برکت جمهوری اسلامی، ارتشی «مکتبی» و «نمایشگاهی از ارزشهای اسلامی» برشمردند و خاطرنشان کردند: نمونه‌هایی همچون شهیدان بابایی و صیادشیرازی در ارتش وجود دارد که از لحاظ کارآمدی و در عین حال تعهد، تواضع، فداکاری و گریختن از نام و نشان، قابل ارائه و الگو برای ملت و بلکه امت اسلامی هستند و این روحیه و ارزشها باید روز به روز تقویت شود.
ایشان، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه برشمردند و گفتند: امروز زمام ارتش در دست نیروهای متدین و انقلابی است، البته افرادی که همواره عادت به تحقیر ملت و تکریم خائنان را دارند، مدام از «ارتش مدرن رضاخان» دم می زنند، در حالی که آن ارتش به اصطلاح مدرن، حتی یک روز نتوانست در مقابل هجوم بیگانگان دوام بیاورد، اما ارتش مقتدر جمهوری اسلامی هشت سال در یک جنگ منظم مقاومت و ایستادگی کرد و امروز نیز دانش، تجربه، روحیه، توانایی، تدین و امانتداری ارتش بیش از گذشته و مایه افتخار است.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به حضور منطقه‌ای ارتش و نیروهای مسلح و مقابله آنان با فتنه های دشمنان، این سؤال را مطرح کردند: اگر ارتش و سپاه در مبارزه با داعش وارد نمی‌شدند، امروز منطقه و کشورهای همسایه ما چه وضعیتی داشت و چه کسانی بر آن حکومت می‌کردند؟
رهبر انقلاب اسلامی افزودند: البته هر یک از کشورهای درگیر نیز مقابله و اقدامات لازم را انجام دادند اما نقش نیروهای مسلح ایران قابل اغماض نیست و امروز در واقع برکات نیروهای مسلح، علاوه بر ملت ایران، شامل کشورهای دیگر نیز شده است.
فرمانده کل قوا همچنین اتحاد روزافزون نیروهای مسلح را لازم و موجب عصبانیت دشمن دانستند و گفتند: دست برادری دادن ارتش و سپاه، حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکایی‌ها بود.
ایشان تأکید کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل، هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت، و روحیه جبهه خودی را تضعیف کند، بد و ناپسند است و همه باید در سخنان و کارهای خود از آن اجتناب کنند.
رهبر انقلاب اسلامی، هدف از سخنان بی‌پایه آمریکایی‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران را تضعیف روحیه عمومی دانستند و خاطرنشان کردند: آمریکا گرفتار هزاران میلیارد بدهی و گرفتاری‌های متعدد است و با گذشت چند سال از سیل و طوفان در مناطقی مانند کارولینا هنوز نتوانسته‌اند آن مشکلات را رسیدگی و جبران کنند اما برای تضعیف روحیه ملت ایران، یاوه‌سرایی می‌کنند.
حضرت آیت الله خامنه ای، حضور بی نظیر مردمی در امدادرسانی به سیل زدگان را یکی دیگر از واقعیت‌های جلوی چشم و موجب عصبانیت آمریکایی‌ها برشمردند و افزودند: حرکت عظیم و سریع اقشار ملت ایران از ارتش، سپاه و بسیج تا هزاران طلبه و دانشجو برای کمک به سیل زدگان قابل وصف و بیان نیست، اما دشمن به مصلحت نمی بیند این عظمت را به زبان بیاورد.
پیش از سخنان فرمانده کل قوا، امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در گزارشی با اشاره به امدادرسانی ۲۱ یگان عمده و تخصصی این نیرو در مناطق سیل‌زده با دستور رهبر انقلاب، گفت: ارتش جمهوری اسلامی با حضور مستمر در مرزها، چهره «أَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ» خود را به رخ دشمنان کشید و همچنین با حضور در کنار مردم در سیل اخیر با محوریت نیروی زمینی، جنبه «رُحَماءُ بَینَهُم» را به منصه ظهور رساند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش، اقدامات اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران را ددمنشانه خواند و تأکید کرد: تا ظهور دولت حق و نابودی استکبار ارتش و سپاه دست در دست یکدیگر خواهند بود و ما نیز همراه با ملت ایران خواهیم گفت که همه ما پاسداران نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.
منبع: سایت دفتر رهبری

جزئیات گران‎شدن بنزین و CNG از اول خرداد؛ تعیین سهمیه ۶۰ لیتر بنزین برای خودروهای شخصی

پمپئو: آمریکا در کنار مردم ایران می‌ماند| می‌خواهیم ماهیت جمهوری اسلامی ایران را تغییر دهیم!

آیا شنبه ۳۱ فروردین ۹۸ تعطیل است ؟

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۴۱۷۷۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • روز ارتش؛ نماد عزت ملت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران
 • نمایش اقتدار نیروهای مسلح استان مرکزی در رژه روز ارتش به روایت تصویر
 • نمایش اقتدار نیروهای مسلح استان زنجان در رژه روز ارتش+تصاویر‌
 • نمایش اقتدار نیروهای مسلح استان زنجان به روایت تصویر
 • اقتدار ارتشیان درباباطاهر همدان به نمایش درآمد
 • استاندار سمنان: اقتدار نیروهای مسلح از عوامل صلابت کشور است
 • ارتش و نیروهای مسلح کشور، نمونه بارز نیروهای مقتدر و صلح خواه در منطقه هستند
 • ارتش و نیروهای مسلح اقتدار و امنیت را برای ایران به ارمغان آورده‌اند
 • اقتدار ارتش در کرمان به نمایش گذاشته شد
 • اقتدار نیروهای مسلح دشمن را به وحشت انداخته است/ ارتش مردمی در قلب ملت
 • روحانی: ارتش 40 سال در کنار ولایت و مردم است/ توهین به سپاه توهین به نیروهای مسلح و توهین به ملت ایران است
 • ارتش جمهوری اسلامی نماد عزت و اقتدار ملی ایران است
 • ارتش جمهوری اسلامی مظهر اقتدار و آزادی ملت ایران است
 • روز ارتش نماد عزت ملت و اقتدار نظام جمهوری است
 • ارتش جمهوری اسلامی ایران نقطه اقتدار و امنیت کشور/ "ارتش" و "سپاه " مهیای واکنش و پاسخگویی قاطع و پشیمان کننده علیه هرگونه ماجراجویی دشمنان
 • ارتش مظهر اقتدار و آمادگی
 • اتحاد روزافزون نیروهای مسلح موجب عصبانیت دشمن است
 • نیروهای مسلح «حصارهایی امن برای ملت» هستند/ برکات نیروهای مسلح ایران، شامل کشورهای دیگر نیز شده است/ اتحاد نیروهای مسلح موجب عصبانیت دشمن می‌شود/ آمریکا برای تضعیف روحیه ملت ایران، یاوه‌سرایی می‌کند
 • امام جمعه اردبیل: اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران مثال‌زدنی است