رحیم استرلینگ با انتقالی جنجالی و پرسروصدا از لیورپول به منچسترسیتی پیوست.

طرفداری - ستاره بلژیکی منچسترسیتی می گوید قبل از آشنایی با رحیم استرلینگ، فکر می کرد او یک انسان مغرور است ولی بعدا متوجه شد که این بازیکن انگلیسی بسیار متواضع است.

به گزارش گل، دی بروین و استرلینگ در سال 2015 به منچسترسیتی پیوستند. سیتی در آن زمان پول زیادی هزینه کرد تا این دو بازیکن را از وولفسبورگ و لیورپول به منچستر بیاورد. دی بروین می گوید وقتی وارد سیتی شد با توجه به چیزهایی که در روزنامه ها خوانده بود، انتظار داشت استرلینگ بازیکن مغروری باشد و نتواند با او به راحتی ارتباط برقرار کند.

قبل از آمدن به منچسترسیتی، نمی دانستم رحیم استرلینگ دقیقا چطور آدمی است. هیچ وقت او را ندیده بودم و براساس چیزهایی که درباره اش خوانده بودم، انتظار داشتم شخصیت خیلی متفاوتی داشته باشد. البته منظورم این نیست که توقع داشتم رحیم آدم بدی باشد. اما روزنامه های زرد همیشه ادعا می کردند او یک بازیکن مغرور و متکبر است. ولی کم کم با او آشنا شدم و خیلی خوب ارتباط برقرار کردیم. پسران ما تقریبا همسن بودند و با هم بازی می کردند.

وی در ادامه افزود:

در حال حاضر باید بگویم استرلینگ با تصویری که روزنامه های زرد از او ساخته اند خیلی فرق دارد. واقعیت این است که رحیم یکی از بهترین و صمیمی ترین و متواضع ترین انسان هایی است که در دنیای فوتبال شناخته ام.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

علاقه قلبي عمران خان سفر به تهران بود نه رياض

خبرگزاري آريا - تهران - ايرنا - معاون پيشين وزارت امور خارجه تاکيد کرد:علاقه قلبي عمران همان چيزي بود که وي در مصاحبه هاي مطبوعاتي اش اعلام کرده بود؛ يعني سفر به تهران و ديدار با مقامات ايران.اما واقعيات اقتصادي پاکستان و مشاوره هاي جريان هاي قدرت سبب شد وي قبل از تهران به رياض سفر کند.

«ابراهيم رحيم پور» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار سياسي ايرنا، با اشاره به سفر نخست وزير پاکستان به تهران گفت: انتخاب عمران خان به عنوان نخست وزير پاکستان يک استثنا در طول دوران حيات سياسي اين کشور بود زيرا در پاکستان پس از استقلال از هند، نخست وزيران همواره از حزب مردم يا مسلم ليگ بر سرکار مي آمدند. البته در اين کشور سه کودتاي نظامي توسط ارتش هم رخ داده است.
**فرازهاي روابط ايران و پاکستان بسيار بيشتر از فرودهاي آن بوده است
وي با بيان اينکه عمران خان در پاکستان يک ورزشکار بسيار خوشنام و محبوب بود که به سياست روي آورد، اظهار داشت: عمران خان پس از برکناري نواز شريف و روي کار آمدن دولت موقت، با پيروزي حزب تحريک انصاف در انتخابات پارلماني توانست به عنوان رهبر اين حزب به عنوان نخست وزير پاکستان انتخاب شود در حالي که وي عضو هيچ کدام از دو حزب سنتي پاکستان يعني حزب مردم يا مسلم ليگ نبود.
اين تحليلگر ارشد مسائل سياست خارجي با بيان بر اينکه تهران و اسلام آباد در طول دوران روابط سياسي خود فراز و نشيب هاي چنداني روبه رو نبوده و حتي فرازهاي روابط دو کشور از فرودها بسيار بيشتر بوده است، تصريح کرد: در تمام اين سال ها، تلاش دو کشور مبتني بر حسن همجواري و داشتن روابط حسنه بر پايه همکاري بوده است و حتي در طول سه جنگي ميان هند و پاکستان رخ داده، تلاش ايران براي ميانجيگري و استقرار صلح و ثبات ميان دو کشور بوده است.
** پاکستان همواره به دنبال تعادل در مناسبات با تهران و رياض بوده است
رحيم پور ادامه داد: با ملاحظه روابط سياسي حسنه اي که ميان تهران و اسلام آباد وجود دارد و همچنين پيوندهاي فرهنگي، ديني و تاريخي ميان دو کشور، واقعيات اقتصادي حاکم بر پاکستان و همچنين تلاش هاي سعودي براي نفوذ در پاکستان و حضور ميليون ها نيروي کار پاکستاني در عربستان و کشورهاي عربي حاشيه خليج فارس، شاهد هستيم که مسائل اقتصادي بر فرهنگ و تاريخ غلبه کرده است.
وي يادآورشد: با وجود تلاش هاي برخي از کشورها مبني بر جداسازي و اختلاف افکني ميان ايران و پاکستان، اسلام آباد همواره تلاش کرده است تا روابط سياسي خود با تهران را به صورت حسنه نگه دارد.
به گفته اين ديپلمات پيشين در طول چهل سال پس از پيروزي انقلاب اسلامي، عربستان از جمله کشورهايي بوده که تلاش هايي براي اثرگذاري بر پاکستان انجام داده اما اسلام آباد تلاش کرده تا ميان رياض و تهران روابط مسالمت آميزي برقرار باشد و تعادل و موازنه در روابط را ميان ايران و پاکستان برقرار کند چرا که اين مسئله را بيشتر به سود و منفعت خود مي داند.
**تلاش هاي پاکستان براي ميانجي گري به دليل برخورد عربستان نتيجه نداده است
معاون پيشين آسيا و اقيانوسيه وزارت امور خارجه با بيان اينکه در مقاطعي که تنش ها ميان عربستان و ايران افزايش يافته، تلاش هاي پاکستان براي بهبود مناسبات طرفين و يک نوع ميانجيگري هم افزايش يافته است، ابراز داشت: در دوره اخير يعني در زمان قطع يکجانبه روابط سياسي عربستان با ايران هم نواز شريف ابتدا به رياض و سپس به تهران سفر کرد اما اين تلاش ها به دليل برخورد سعودي ها به نتيجه اي نرسيد.
رحيم پور درخصوص همکاري هاي اقتصادي ايران و پاکستان هم بيان کرد: اقتصاد ايران و پاکستان براي همکاري چندان همگن و مکمل همديگر نيستند و اين روابط با فراز و نشيب هايي همراه بوده است. هرچند شرايط اقتصادي پاکستان و تحريم هاي يکجانبه آمريکا عليه ايران، بر همکاري هاي اقتصادي دو کشور اثرات منفي گذاشته است.
** بايد مکانيزم هاي همکاري دو کشور را در سفر عمران خان پيدا کرد
وي افزود: پاکستان از مدتي قبل خريد نفت خود را قطع کرده و انرژي مورد نياز خود را از عربستان و امارات تهيه مي کند و همين مسئله موجب شده تا ايران اندوخته و ذخيره ارزي چنداني براي خريدهاي تجاري خود نداشته باشد. مسئله خط لوله صلح هم به دلايل متعدد به سرانجامي نرسيده است.
اين کارشناس ارشد مسائل پاکستان با اشاره به هدف گذاري افزايش حجم روابط اقتصادي دو کشور به پنج ميليارد دلار در سال ابراز اميدواري کرد: در پي سفر عمران خان و رايزني هاي که در تهران انجام مي شود، بايد مکانيزم هايي براي افزايش حجم سرمايه گذاري ها وحل و فصل گره خط لوله صلح و همکاري هاي بانکي پيدا شود.
**نمي خواهيم رقيب پاکستان باشيم
رحيم پور همچنين درباره توسعه دئو بندر چابهار و گوادر عنوان کرد: درخصوص توسعه بندر چابهار آنهم با سرمايه گذاري کشوري که به نوعي رقيب پاکستان است، گاهي سوتفاهماتي براي طرف مقابل ايجاد مي شود ولي ما همواره در رايزني ها و مذاکرات مان به طرف مقابل گفته ايم که نمي خواهيم رقيب پاکستان باشيم بلکه مي خواهيم مکمل همديگر باشيم.
وي افغانستان را مهمترين موضوع رايزني ها ميان ايران و پاکستان دانست و گفت: مسئله افغانستان مهمترين موضوعي است که بر گفت وگوهاي سياسي ميان تهران و اسلام آباد سايه انداخته است. افغانستان شرايط حساس و خطيري دارد. ايران همواره علاقه مند به استقرار صلح، ثبات، امنيت و توسعه در اين کشور بوده است چرا که هرگونه بي ثباتي و التهاب در اين کشور بر ايران هم اثرگذار است.
**ايران و پاکستان در افغانستان هماهنگ تر عمل کنند ديگر جاي آمريکايي ها در افغانستان نيست
معاون پيشين وزارت امور خارجه با تاکيد بر اينکه ايران علاقه مند است با همکاري پاکستان به بهبود اوضاع در افغانستان کمک کند، افزود: با وجود اين که تهران و اسلام آباد از جمله بازيگران اصلي در اين کشور محسوب مي شوند. متاسفانه برخي از جريان هاي قدرت در پاکستان علاقه چنداني براي همکاري و هماهنگي در اين رابطه ندارد در حالي که اگر ايران و پاکستان در موضوع افغانستان هماهنگ تر عمل کنند، اين مسئله بي ترديد در استقرار استقرار صلح، ثبات، امنيت و توسعه در افغانستان موثر است و قطعا جاي آمريکايي ها در افغانستان نخواهد بود.
رحيم پور درباره تنش هاي مرزي ميان دو کشور تصريح کرد: تشديد فعاليت هاي گروه هاي تروريستي و افراطي در مرزهاي دو کشور، مهمترين موضوعي است که در سال هاي اخير بر روابط ايران و پاکستان سايه انداخته است. البته دو کشور در اين موضوع رايزني هايي را انجام داده و قول و قرارهايي هم با يکديگر گذاشته اند.
اين کارشناس مسائل بين الملل گفت: پاکستاني ها نسبت به قبل در مرزهاي مشترک شان با ايران فعالتر شده اند و بايد متوجه اين مسئله هم باشيم که مرزهاي دو کشور بسيار طولاني است و در يک منطقه بسيار بد جغرافيايي قرار دارد.
** علاقه قلبي عمران خان سفر به تهران بود نه رياض
وي اضافه کرد: تمام توجه ارتش پاکستان معطوف به مرزهاي شمالي و شرقي خود يعني مرزهايش با افغانستان و هند است و آنها از آن سرمايه و توان لازم براي سرمايه گذاري در مرزهاي خود با ايران برخودار نيستند.
اين تحليلگر ارشد مسائل سياست خارجي در پاسخ به اين سوال که عمران خان در قبل و بعد از نخست وزيري اعلام کرد بود که ايران نخستين کشوري است که به آن سفر مي کند ولي او قبل از تهران، در چندين نوبت به رياض سفر کرد. دليل تاخير در انجام اين سفر چه بود؟ خاطرنشان کرد: علاقه قلبي عمران همان چيزي بود که وي در مصاحبه هاي مطبوعاتي اش اعلام کرده بود؛يعني سفر به تهران و ديدار با مقامات جمهوري اسلامي ايران اما واقعيات اقتصادي پاکستان و مشاوره هاي وي با جريان هاي قدرت در اين کشور سبب شد تا عمران خان قبل از تهران به رياض سفر کند.
رحيم پور اضافه کرد: عمران خان زماني به عربستان سفر کرد که او اعلام کرد که پاکستان فقط براي دو ماه از ذخيره ارزي برخودار است. اين مسئله منجر به سفر نخست وزير پاکستان به عربستان شد که البته با دريافت کمک هاي بلاعوض و وام هاي کم بهره بلند مدت نيز همراه بود.
وي با بيان اينکه شرايط اقتصادي پاکستان به همراه حضور جريان هاي قدرتمند حامي عربستان در اين کشور براي ايران قابل درک است، عنوان کرد: سفر کنوني عمران خان به تهران نيز چندان ديرهنگام هم نبود. ايشان هنوز چند ماه است که نخست وزير شده و ايران هم از نخستين کشورهايي است که عمران در سال اول نخست وزيري خود به آن سفر کرده است هرچند اظهارات مطبوعاتي عمران خان توقعات را بيش از پيش کرده بود.
معاون پيشين وزارت امور خارجه در مورد نگاه ايران به بحران کشمير و گفت وگوهاي ايران با طالبان يادآور شد: ايران در بحران روابط هند و پاکستان و نزاعي که اين دو کشور درباره کشمير داشته اند، نگاهش بر اين مبتني است که نزاعي رخ ندهد.
به گفته اين کارشناس مسائل بين الملل،تاکنون سه جنگ در منطقه ميان دو کشور رخ داده و شرايط منطقه به گونه اي است که منطقه کشش جنگ ديگري ندارد به ويژه آنکه هر دو کشور قدرت هسته بوده و داراي بمب اتم هستند.
رحيم پور ادامه داد: در مورد افغانستان، اگر به 40 سال گذشته نگاه کنيم و سوابق اين دوران را نگاه کنيم، پاکستان افغانستان را حيات خلوت خود مي داند و مي خواهد دولت و نظامي در اين کشور حاکم باشد که بر پاکستان سايه نينداخته و منافع اين کشور را حفظ کند. در تهاجم نظامي شوروي سابق به افغانستان و اشغال اين کشور هم، ضياءالحق نخست وزير وقت اين کشور بسيار فعال بود که فوايد هم براي اين کشور به همراه داشت.
** هدف ايران در مذاکرات با طالبان، تضعيف دولت مرکزي کابل نيست
وي يادآورشد: تشکيل طالبان بدون کمک آمريکا و پاکستان ممکن نبود ولي طالبان همانند يک چاقو دست موسسان خود را هم بريد. با اين حال هنوز جريان هايي در پاکستان هستند که از طالبان به عنوان اهرم فشار براي اعمال سياست هاي خود در افغانستان استفاده مي کنند.البته منظورم از اين جريان ها، دولت اين کشور نيست.
اين تحليلگر ارشد مسائل سياست خارجي با تاکيد بر اينکه هدف ايران در مذاکره با طالبان با هدف تسريع در رايزني هاي بين الافغاني و مذاکرات صلح انجام مي شود، گفت: هدف ايران در مذاکرات با طالبان، تضعيف و دور زدن دولت مرکزي کابل نيست بلکه در جهت مساعدت به استقرار صلح، ثبات، امنيت و توسعه در افغانستان و منطقه و کمک به آوارگان اين کشور است.
سيام *م ا ت*2021**
انتهاي پيام /*

محسن جهانگیری درگذشت

پزشکی که خودش را دیپلم معرفی کرد تا ببیند در بیمارستان با او چه می کنند؟

تهیه عکس های شبه پورن از کودکان توسط یک آتلیه/عکس

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۴۲۸۷۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت بازرگانی پتروشیمی/ متهم صمیمی: سال ۹۲ شکایت می‌کنند و سال ۹۸ می‌گویند مدارکی نداریم
 • جدیدترین شماره دوفصلنامه «مطالعات اسلام و روان‌شناسی» منتشر شد
 • صمیمی، متهم پرونده پتروشیمی : آبروی نظام را حفظ کرده‌ایم
 • نیل وارناک: دیدار منچستریونایتد و منچسترسیتی در مسیر قهرمانی تعیین‌کننده است؛ صلاح به خوبی یک شیرجه‌زن حرفه‎ای است
 • اتهام صمیمی اخلال عمده و کلان در نظام اقتصادی کشور است
 • متهم پرونده پتروشیمی: اتهامات را قبول ندارم| آبروی نظام را حفظ کرده‌ایم| زمانی به ما برادر صمیمی می‌گفتند و حال ما اخلالگر شده‌ایم!
 • کلوپ: وضعیت فابینیو خوب است؛ بازی منچستریونایتد مقابل منچسترسیتی؟ آن‎ها زمان دیدار با ما روحیه بهتری داشتند
 • ستاره منچسترسیتی: مطمئنم یونایتد را شکست می‌دهیم
 • علاقه منچسترسیتی به جذب مسی جدید فوتبال آرژانتین؛ آلمادا در مسیر تجربه ای جدید در اروپا
 • اعترافات پسر دشمن درجه یک منافقین از همکاری با تروریست‌ها/ گفتند رئیس‌جمهوری مریم رجوی در ایران نزدیک است!
 • تقدیم جایزه به ستاره 18ساله منچسترسیتی(عکس)
 • تمرینات مهاجم ایرانی با منچسترسیتی انگلیس
 • اعترافات جوان 19 ساله فریب‌خورده منافقین
 • تمرین اختصاصی دنیل ارزانی با منچسترسیتی
 • فیل فودن: عاشق منچسترسیتی هستم و آینده ام را در این باشگاه می بینم؛ باید در همه بازی هایمان برنده شویم
 • گفت‌وگو با فریب‌خورده منافقین؛ با گروهی همکاری کردم که پدرم با آنها جنگیده بود!
 • کاش قبل ازدواج می دانستم
 • اعترافایت جوان فریب‌خورده منافقین
 • گفت‌وگو با یک فریب‌خورده منافقین