هامبورگ در انتظار والیبالیست‌های ساحلی ایران!

طرفداری- در رقابت‌های والیبال ساحلی تور آسیایی سامیلا تیم ملی ایران «الف» توانست با کسب 900 امتیاز به رقابت‌های قهرمانی جهان که قرار است تیرماه سال جاری در هامبورگ آلمان برگزار شود صعود کردند.

تیم ملی والیبال ساحلی «الف» ایران ( بهمن سالمی، آرش وکیلی) در تور آسیایی سامیلا مقام پنجم مشترک را کسب کرد و توانست با کسب 120 امتیاز مجموع امتیازات خود را به 900 برسانند.

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ساحلی ایران «الف» با این امتیاز توانست به رقابت‌های قهرمانی جهان که در تیرماه سال جاری در هامبورگ آلمان برگزار می شود، صعود کند.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

بین‌المللی‌سازی صنایع کوچک و متوسط ایران با همکاری وزارت امور اقتصادی و انرژی آلمان

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در گردهمایی دانش آموختگان دوره آمادگی برای مشارکت با شرکت‌های آلمانی، گفت: ۱۱۲ نفر از واحدهای صنعتی ۲۳ استان مختلف کشور در دوره‌های آموزشی آمادگی برای مشارکت با شرکت‌های آلمانی حاضر و بیش از ۱۰۰ موضوع مرتبط با صنعت در این دوره‌ها مطرح شد.

به گزارش ایلنا، « اصغر مصاحب» افزود: شبکه سازی و تقویت ارتباطات، ایجاد شبکه‌های فرعی به‌عنوان پیشروان ارتباطات صنعتی ـ تجاری با طرف‌های خارجی در آینده و ایجاد هسته مرکزی از گروه‌های مختلف صنعتی برای بین‌المللی سازی SMEهای کشور از اهداف برگزاری این دوره بود.

وی با یادآوری این‌که در آبان ۱۳۹۵ اولین گروه مدیران منتخب صنایع کوچک برای آموزش به کشور آلمان اعزام شدند، اضافه کرد: این اعزام پنج محور را در دستور کار داشت که فراگیری مباحث نظری، بازدیدهای میدانی از کارخانه‌های کشور آلمان و تحقیق، توسعه و فنآوری‌های نوین از جمله آن‌ها بود و مقرر شد ارزیابی‌های شش ماهه از این دوره‌ها انجام شود.

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیان این‌که ساختار آموزشی این دوره در آلمان شامل ۴ هفته و ۱۸ روز است، اظهار داشت: این دوره‌ها موضوعات مدیریتی، تخصصی و بازدیدهای گروهی را دربر دارد و فارغ التحصیلان به‌عنوان سفیران صنایع کوچک در کشور معرفی می‌‌شوند تا مروج و رابط این موضوع باشند.

مصاحب با بیان این‌که ۱۱۲ شرکت کننده از واحدهای صنعتی کشورمان در این ۵ دوره شرکت داشته‌اند، ادامه داد: بیش از ۱۰۰ موضوع مرتبط با صنعت در این دوره‌ها مطرح شد و ۱۱۲ شرکت کننده از ۲۳ استان مختلف کشور موفق شدند در این رویداد حضور یابند.

وی با بیان این‌که بازدیدهای انفرادی و اختصاصی از ۵ هزار شرکت آلمانی از جمله فعالیت‌های شکل یافته این دوره آموزشی بوده است، گفت: از بیش از ۶۰ شرکت نیز بازدید گروهی به‌عمل آمد.

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در پایان خاطرنشان کرد: در جریان دوره‌های آموزشی صنایع کوچک ایران با مشارکت شرکت‌های آلمانی حدود ۱۸۰ میلیون یورو قرارداد جدید میان شرکت‌های ایرانی و آلمانی منعقد شد که اشتغالزایی برای ۱۰۵ نفر جدید از نتایج آن بود.

در ادامه سفیر جمهوری فدرال آلمان در تهران بر پایبندی این کشور اروپایی به تمامی تعهدات خود در مقابل ایران تأکید کرد.

«میشائیل کلور برشتولد» بر ضرورت تقویت همکاری‌ها میان دو کشور تأکید کرد و گفت: وضعیت اقتصادی ایران بالقوه قوی است و مردم ایران می‌توانند از این اقتصاد سود ببرند.

وی با اشاره به برنامه‌های آموزشی دولت فدرال آلمان برای صنایع کوچک در ایران افزود: سازمان صنایع کوچک و سایر سازمان‎های ایرانی از سال ۲۰۱۶ به بعد کار بسیار ارزشمندی در حوزه صنایع کوچک انجام دادند و موفقیت کلانی نیز هم برای دولت آلمان و هم برای افراد مستعد ایرانی که در آلمان آموزش دیدند و درخشیدند، به‌دست آمد.

سفیر جمهوری فدرال آلمان با اشاره به اعزام پنج گروه از ایران برای کسب آموزش‌های لازم در حوزه صنایع در آلمان، اضافه کرد: امروز خوشحال هستیم که این‌جا جمع شد‌ه‌ایم تا این موفقیت بزرگ و تأثیرگذار را جشن بگیریم و تأکید کنیم ایرانی‌ها از ظرفیت‌های بالایی برخوردارند.

برشتولد در ادامه به همکاری‌های دولت متبوعش با وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در بخش‌های انرژی و صنعت طی سال گذشته اشاره کرد و گفت: در تلاشیم این همکاری را به‌صورت دوجانبه پیش ببریم و نتایج ملموسی از این همکاری‌ها بگیریم. طبیعتاً ارتباط شرکت‌های مختلف ایرانی و آلمانی با یکدیگر و توسعه همکاری‌ها میان دو کشور می‌تواند ما را به یک هم‌افزایی خوب برای مشارکت‌های بیشتر در آینده برساند.

وی ضمن تقدیر از فعالیت‌های فارغ‌التحصیلان ایرانی دوره‌های کسب آمادگی در آلمان اظهار داشت: بسیار خوشحالم که این شوق و اشتیاق را در شما می‎بینم که پیگیر مسائل هستید و طبیعتاً سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با همکاری با سازمان‌ها و دولت فدرال آلمان این همکاری‌ها و علاقه‌مندی‌ها را تقویت خواهد کرد.

سفیر جمهوری فدرال آلمان حضور و آموزش شرکت‌های ایرانی در آلمان را یک "سود دوجانبه" عنوان کرد و گفت: برای رسیدن به موفقیت شما می‌بایست دارای یک برنامه مدیریتی آموزش مدون باشید. امروز کشور آلمان به صنایع کوچک ۱۹ کشور کمک می‌کند و در زمینه آموزش به آن‌ها فعال هستیم.

برشتولد روابط سیاسی و اقتصادی تهران و برلین را "گسترده" خواند و تصریح کرد: امروز آلمان بزرگترین صادرکننده اتحادیه اروپا به ایران است. در عین حال آلمان نیز از نیروی کار فعال و مستعد ایرانی بهره‌مند است و با غرور بسیار باید بگویم بسیاری از ایرانی‌های مستعد سالیان سال است که در آلمان مشغول به فعالیت هستند.

وی با تأکید بر این‌که همکاری‌های تجاری ایران و آلمان می‌‌تواند آینده بسیار روشنی داشته باشد و سطح همکاری‌ها نیز فراتر از شرایط حاضر توسعه یابد، به خروج آمریکا از برجام اشاره کرد و افزود: خروج یکجانبه آمریکا از برجام، وضعیت جدیدی برای ایران به‌وجود آورده است، اما من به شما قول می‌دهم که دولت آلمان متعهد به برجام است؛ چرا که هر دو کشور از این مسأله نفع می‌برند. ما به‌طور کامل به توافق‌ها با ایران پایبندیم و به همین خاطر است که امروز این‌جا جمع شده‌ایم.

سفیر جمهوری فدرال آلمان در ادامه به کانال مالی ویژه اروپا در ارتباط با ایران موسوم به "اینستکس" نیز اشاره و اضافه کرد: اینستکس برای چه طراحی شد؟ این کانال مالی برای سهولت بیشتر امور بازرگانی با ایران طراحی شد، یعنی ما بتوانیم از طریق سیستم بانکی مشخصی با شرکت‌های ایرانی در چارچوب سازوکار مالی اینستکس داد و ستد کنیم.

برشتولد بر ضرورت تقویت همکاری‌ها میان ایران و آلمان تأکید کرد و گفت: چیزی که بسیار مهم است، این است که ما وحدت داشته باشیم و با همکاری با یکدیگر به اهداف خود برسیم.

وی در پایان وضعیت اقتصادی در ایران را بالقوه قوی دانست و خاطرنشان کرد: مردم ایران مردمی هستند که می‌توانند از این اقتصاد سود ببرند. آلمان هم آماده است که از این اقتصاد پشتیبانی کند. ما به ارزش‌ها و ارتباط بلند مدت بین ایران و آلمان می‌اندیشیم.

گردهمایی دانش آموختگان دوره آمادگی برای مشارکت با شرکت‌های آلمانی با هدف شبکه سازی و تقویت ارتباطات، ایجاد شبکه‌های فرعی به‌عنوان پیشروان ارتباطات صنعتی و تجاری با طرف‌های خارجی در آینده و ایجاد هسته مرکزی از گروه‌های مختلف صنعتی برای بین‌المللی سازی SMEهای کشور با همکاری مشترک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، وزارت امور اقتصادی و انرژی آلمان(BMWi)  و انجمن همکاری‌های بین‌المللی آلمان (GIZ) برگزار شد.

جزئیات گران‎شدن بنزین و CNG از اول خرداد؛ تعیین سهمیه ۶۰ لیتر بنزین برای خودروهای شخصی

پمپئو: آمریکا در کنار مردم ایران می‌ماند| می‌خواهیم ماهیت جمهوری اسلامی ایران را تغییر دهیم!

آیا شنبه ۳۱ فروردین ۹۸ تعطیل است ؟

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۴۲۹۹۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • صعود چشمگیر سرخابی‌های پایتخت در رنکینگ جهانی/ پرسپولیس همچنان برترین تیم ایرانی
 • والیبال سال پرترافیکی را در پیش دارد/ به موفقیت در لیگ ملت‌ها فکر می‌کنیم
 • رشد 6.4 درصدی اقتصاد چین در سه ماه نخست 2019
 • اردوی تیم هندبال ساحلی شمال غرب کشور در ارومیه آغاز شد
 • یونان ۲۹۰ میلیارد یورو غرامت بابت خسارت‌های جنگ جهانی از آلمان درخواست کرد
 • والیبال جام باشگاه‌های آسیا| پیروزی شهرداری ورامین در اولین دیدار
 • مسابقات کبدی قهرمانی گیلان آغاز شد
 • والیبال نشسته ایران؛ تکرار موفقیت بر مدار انگیزه
 • 2 لژیونر ارومیه ای هفته آینده به اردوی تیم ملی والیبال ملحق می‌شوند
 • همدان| سهمیه شهرداری حفظ شد؛ تکلیف صعود پاس امروز مشخص می‌شود
 • اردوی تیم ملی والیبال زنان با حضور 2 گلستانی آغاز می شود
 • بافت اصلی تیم ملی والیبال از بازیکنان جوان تشکیل شده است/ برای صعود به المپیک 2020 کار دشواری داریم
 • شانس بالای نمایندگان ایران برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا/ پرسپولیس، استقلال و ذوب‌آهن می‌توانند افتخارآفرینی کنند
 • تاریخ اعلام برنامه مسابقات فصل 20-2019 لیگ برتر انگلیس مشخص شد
 • افتتاح دهکده گردشگری ساحلی شهرستان عسلویه به روایت تصویر
 • یک عضو داعش در هامبورگ آلمان دستگیر شد
 • بوشهر| بزرگترین دهکده گردشگری ساحلی جنوب کشور در شهرستان عسلویه افتتاح شد
 • برگزاری بازی‌های لیگ ملت‌ها سرآغازی برای جهش والیبال در ارومیه
 • با اعلام خوش‌خبر؛ زمان اضافه شدن 5 لژيونر تيم ملي واليبال مشخص شد