حسین ابویی شامگاه دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: کمک های غیر نقدی دانشگاهیان بر حسب ضرورت بین مردم سیل زده توزیع شد.
وی ادامه داد: طی روزهای آینده با همکاری دانشگاهیان مراکز آموزش عالی، کمک های غیرنقدی دیگری جمع آوری و تحویل مردم مناطق آسیب دیده می شود.
رئیس بسیج اساتید یزد همچنین به واریز کمک های نقدی خوبی توسط اساتید دانشگاه ها و دانشجویان استان به حساب 99999 نزد تمام بانک ها خبر داد.
به گفته ابویی قرار است در روزهای آینده نسبت به اختصاص یک روز حقوق اساتید دانشگاه ها برای کمک به مردم سیل زده در استان اقدام شود.
افزون بر یک هزار و 300 نفر عضو بسیج اساتید یزد هستند.
استان یزد 60 مرکز آموزش عالی و 100 هزار دانشجو است و بسیج اساتید در دانشگاه ها فعالیت دارد.
7536/ 6197
انتهای پیام

منبع: جماران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

جزئیات برگزاری جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران

جزئیات برگزاری جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران جایزه ویژه پروفسور حسابی اعلام شد.

به گزارش فارس، جشنواره پایان نامه‌های برتر ایران در سال 1397متناسب با نیازها و اقتضای زمان، فعالیت خود را آغاز کرد و در پی آن با هدف تکمیل رسالت علمی فرهنگی خود به حیات خود ادامه خواهد داد.

نخستین دوره جشنواره پایان نامه های برتر ایران در آبان ماه 97 برگزار شد و هم اکنون پژوهشگران در حال ارسال اثر به دومین دوره از جشنواره پایان نامه های برتر ایران هستند.

جشنواره پایان نامه های برتر ایران - جایزه ویژه پروفسور حسابی در انتهای هر ترم تحصیلی دانشگاهی با مشارکت طیف وسیعی از اساتید دانشگاه های ایران برگزار می‌شود.

هدف این جشنواره انعکاس دستاوردهای جامعه علمی، آموزشی و صنعتی سراسر کشور، داوری، بررسی و درجه بندی پایان نامه های انجام شده در دانشگاه های ایران و در نهایت گردآوری و انتشار برترین پایان نامه های انجام شده در دانشگاه های ایران و یا توسط دانشجویان ایرانی، در یک مجموعه واحد و به صورت منظم و دوره ای است.

پایان نامه هایی که موفق به کسب امتیاز (عالی) از هیات داوران جشنواره شوند، در مجموعه نفیس و ارزشمند پایان نامه های برتر ایران قرار خواهند گرفت و گواهینامه پایان نامه برتر، گواهینامه پژوهشگر برتر و گواهینامه دانشجوی برتر به همراه لوح تقدیر نفیس و ویژه جشنواره پروفسور حسابی که متن تقدیرنامه پایان نامه برتر جشنواره و عنوان پایان نامه بر روی آن هک شده است، از طرف دبیرخانه جشنواره پروفسور حسابی به آن‌ها اعطا خواهد شد.

برای آثار برگزیده ای که در محورهای طرح پژوهشی، مقاله یا کتاب باشند نیز گواهینامه های اثر در محورهای مربوطه صادر خواهد شد.

علاوه بر پایان نامه های دانشگاهی، شرکت کنندگان می توانند در محورهای طرح های پژوهشی، مقالات علمی، کتاب ها و پروپوزال های علمی را نیز برای شرکت در جشنواره پروفسور حسابی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.

این آثار توسط هیات داوران بررسی و درجه بندی شده و گواهینامه ها و لوح تقدیر نفیس و ویژه جشنواره پروفسور حسابی مربوط به این آثار از طرف جشنواره به برگزیدگان مربوطه اعطا خواهد شد.

این جشنواره امید دارد با فعالیت خود و با دریافت آثار و انتشار آنلاین آثار برگزیده که موفق به کسب (امتیاز عالی) از هیات داوران جشنواره شده اند، دستاوردهای جامعه علمی، آموزشی و صنعتی کشور را به نحو شایسته ای در اختیار اساتید، دانشجویان و پژوهشگران ارجمند قرار دهد. به منظور استفاده پژوهشگران ارجمند، مجموعه آثار جشنواره پایان نامه های برتر ایران در پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.fopb.fseas.ir نمایه سازی می شود.

اگر اثر شما موفق به کسب امتیاز (عالی) از هیات داوران جشنواره شود و برای درج در مجموعه نفیس و ارزشمند پایان نامه های برتر ایران پذیرفته شود، پس از پرداخت هزینه ثبت نام در جشنواره، گواهینامه پایان نامه برتر و لوح تقدیر نفیس و ویژه جشنواره پروفسور حسابی که متن تقدیرنامه پایان نامه برتر و عنوان پایان نامه شما بر روی آن هک شده است، از طرف جشنواره پایان نامه های برتر ایران برای شما صادر شده و ارسال می گردد. همچنین گواهینامه پژوهشگر برتر و گواهینامه دانشجوی برتر نیز از طرف شورای مدیریت و برنامه ریزی جشنواره پایان نامه های برتر ایران برای برگزیدگان جشنواره صادر شده و به آن‌ها تقدیم خواهد شد.

گواهینامه ها به صورت PDF برای برگزیدگان جشنواره ایمیل خواهد شد و نسخه چاپی گواهینامه ها به همراه لوح تقدیر نفیس و ویژه جشنواره برای برگزیدگان ارجمند به صورت پستی ارسال خواهد شد.

آثاری که موفق به کسب امتیاز (عالی) از هیات داوران می شوند، پس از انجام فرآیند ثبت نام در جشنواره می توانند درخواست خود مبنی بر دریافت مستندات داوری از جمله نمره داوران و نقطه نظرات کارشناسی و متنوع داوران راجع به اثرشان را از طریق ایمیل به دبیرخانه اعلام کنند.

جشنواره پایان نامه های برتر ایران - جایزه ویژه پروفسور حسابی در پایان هر ترم تحصیلی دانشگاهی با مشارکت طیف وسیعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های ایران برگزار می‌شود و هدف از آن بررسی و درجه بندی پایان نامه ها و در نهایت گردآوری یک مجموعه ارزشمند و نفیس از برترین پایان نامه های ایرانی و انتشار این مجموعه نفیس در مجامع علمی ایران است. همچنین هدف مهم دیگر این جشنواره، نزدیک کردن موضوعات پایان نامه های دانشگاهی، طرح های پژوهشی و مقالات علمی دانشجویان ایرانی به نیازهای واقعی کشور است.

تمامی رشته های دانشگاهی می توانند در جشنواره پروفسور حسابی شرکت کنند.

شرکت کنندگان می توانند طرح های پژوهشی، مقالات علمی، کتاب ها و پروپوزال های علمی را نیز برای شرکت در جشنواره پروفسور حسابی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

هیات داوران جشنواره پایان نامه های برتر ایران- جایزه ویژه پروفسور حسابی متشکل از طیف وسیعی از اساتید دانشگاه های ایران است که به صورت داوطلبانه با دبیرخانه جشنواره همکاری می‌کنند.

جشنواره پایان نامه های برتر ایران - جایزه ویژه پروفسور حسابی یک رویداد استارت آپی دانشجویی غیردولتی است و وابسته به وزارت خانه ها، دانشگاه ها یا سازمان های دولتی نیست و ممکن است مورد تایید برخی از آنها نباشد، بنابراین در صورتی که قصد شرکت در این جشنواره را دارید ابتدا باید از جایی که می خواهید گواهینامه ها و لوح تقدیر ویژه جشنواره را (در صورت برگزیده شدن) ارائه دهید، استعلام بگیرید و در صورتی که این جشنواره مورد تایید آنها بود، آنگاه در جشنواره شرکت کنید.

جشنواره پایان نامه های برتر ایران - جایزه ویژه پروفسور حسابی از ابتدای سال 1397 به صورت استارت آپی و با هدف ارزیابی پایان نامه ها و تحقیقات انجام شده در دانشگاه ها و پژوهشگاه های ایران و همچنین هدفمند کردن موضوعات پایان نامه های دانشگاهی و طرح های پژوهشی و مقالات و کتاب های علمی شروع به فعالیت کرد و در هر ترم تحصیلی پذیرای تعداد بسیار زیادی اثر از جانب دانشجویان، اساتید و پژوهشگران از سراسر ایران اسلامی بوده است.

هم اکنون دوره دوم جشنواره در حال برگزاری است و مذاکرات و هماهنگی لازم در حال انجام است تا از دوره های آینده، این جشنواره توسط ارگان های دولتی حمایت شده و به صورت حضوری برگزار شود و به مرور و به تبع آن جایزه ویژه پروفسور حسابی به عنوان یک جایزه بسیار معتبر ملی شناخته شود.

واعظی: همه حقوق‌ها افزایش می‌یابند| گرانی بنزین نهایی نشده| سخنگوی دولت نیستم اما تلاش می‌کنم هفته‌ای یکبار پاسخ رسانه‌ها را بدهم| انتقاد از اظهارات سعید قاسمی| روحانی به خوزستان و لرستان سفر می‌کند

روحانی: مجوزهای ساخت در جوار یا داخل رودخانه‌ها کار غلطی بود|دولت اجاره مسکن آسیب‌دیدگان را خواهد پرداخت| ۴۸۰ میلیارد متر مکعب آب وارد سرزمین ما شده است

سقوط وحشتناک کودک ۵ ماهه از ساختمان ۵ طبقه

کلیدواژه: 40 سالگی انقلاب بودجه 98 سیل 98 آموزش عالی حقوق دانشجو سیل یزد 40 سالگی انقلاب بودجه 98 سیل 98 امام خمینی س سید مصطفی خمینی سید احمد خمینی سید حسن خمینی انقلاب اسلامی

منبع این خبر، وبسایت www.jamaran.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۴۳۵۶۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • خوب و بد آیین‌نامه ارتقاء اساتید/ قطب‌های علمی هنوز جایگاه خود را پیدا نکرده‌اند
 • جهاد همبستگی ملی دغدغه سیل زدگان را مرتفع می‌کند/ وقتی سپاه و بسیج درکنار ما هستند مردم اعتماد و کمک بیشتری می‌کنند/ تأمین لوازم خانگی اولویت کمک به سیل‌زدگان است
 • 102اثر از آذربایجان غربی به جشنواره رسانه های کُردی ارسال شد
 • ارسال محموله‌های اهدایی بسیج ورزشکاران استان زنجان به مناطق سیل‌زده شادگان
 • تشکیل کارگروه حقوقی بسیج اساتید برای پیگیری مسائل سیل‌زدگان خوزستان
 • نامه جمعی از دانشگاهیان خوزستان به رییس‌جمهور در اعتراض به ترکیب "هیات بررسی سیل"
 • دیدار دانشگاهیان واحد بندرانزلی با جانباز و آزاده جنگ تحمیلی
 • اعزام اساتید بسیجی استان اصفهان به همراه اقلام مورد نیاز سیل زدگان
 • حضور مسئول قرارگاه ستاد راهیان‌نور کشور در جمع اساتید بسیجی استان اصفهان
 • اخراج تعدادی از اساتید پیمانی دانشگاه پیام نور
 • کمک به هم‌نوع اساس طرح «جهاد همبستگی ملی» است
 • تشکیل کمیته‌های تخصصی جهت بازسازی مناطق سیل زده کشور
 • نشست شورای مرکزی بسیج اساتید آذربایجان شرقی
 • نشست حلقه هم اندیشی صالحین بسیج اساتید استان قزوین
 • تعدادی از اساتید پیمانی دانشگاه پیام نور از اخراج خود خبر دادند
 • نشست بررسی راهکارهای ورود بسیج اساتید در گام دوم انقلاب
 • تشکیل کارگروه‌های تخصصی بررسی سیلاب‌های اخیر/ارائه گزارش نهایی طی ۶ ماه آینده به رییس‌جمهور
 • ۶ ماه دیگر گزارش اولیه علت وقوع سیلاب‌ها را ارائه می‌کنیم/ از توان دانشگاهیان برای بررسی علل سیل بهره می‌بریم
 • جشن بزرگ نور در جمع پیام‌ نوری‌های اردبیل