به گزارش ایرنا، در این دیدار دوستانه و خیرخواهانه در سالن 2 هزار نفری ورزشگاه شهید سردار جعفر حیدریان برگزار شد که نیمه نخست این دیدار با حساب 5 بر 2 به سود تیم قم خاتمه یافت و برای قم سید وحید غیاثی، امیر فرهادزاده، اکبر سیدانی، سعید یزدان پناه و اسماعیل زند گلزنی کردند و هر 2 گل استقلال را در این نیمه سید علی موسوی به ثمر رساند.
در نیمه دوم تک گل قم را علی خلج وارد دروازه استقلال کرد و برای استقلال که در نیمه بر حمله های خود افزوده بود؛ سید علی موسوی و رامین محرم نژاد (هر کدام یک گل) و مرتضی هاشمی زاده (2 گل) گلزنی کردند و در نهایت نتیجه این دیدار با حساب شش بر شش مساوی پایان یافت.
قضاوت این دیدار را صادق سیاه لویی، نیما روحانی، مصطفی حیدریان و احسان شکاریان برعهده داشتند.
برای سپیدپوشان تیم پیشکسوتان استان قم؛ جعفر عابدی (سرگروه)، محمد جاویدفر، اله ورد محمدی، امیر فرهادزاده، علیرضا قاری قرآن، یداله یامولا، جعفر عزیززاده، مهدی بهشتیان، ابوالفضل آزاد فلاح، اکبر سیدانی، حسن ولی پور، حمید جانپور، سید وحید غیاثی، اسماعیل زند، سعید یزدان پناه، علی شاکری و علی خلج به سرمربیگری حسین جاویدفر و مربیگیری رضا ملکی و سرپرستی رسول خادم به میدان رفتند.
برای آبی پوشان تیم پیشکسوتان استقلال تهران؛ رضا رجبی (سرگروه)، محمد نوازی، سید علی موسوی، مجید علیان، احمد کعبیان پور، افشین حاجی پور، اصغر طالب نسب، رامین محرم نژاد، بهشاد یاورزاده و مرتضی هاشمی زاده به سرمربیگری کریم قربانی و سرپرستی علی نوری به میدان رفتند.

• حاشیه های مسابقه
* به احترام هموطنانی که در حادثه سیل اخیر در چند استان کشور جان خود را از دست داده اند، پیش از برگزاری مسابقه یک دقیقه سکوت اعلام شد و برای شادی آنها و نیز مرحوم مهدی غفاری از فوتسالیست های قم که به تازگی دارفانی را وداع گفته است، فاتحه ای قرائت شد.
* همچنین پیش از این دیدار، برای سیل زدگان استان های گوناگون کشور گلریزان انجام شد و نیکوکاران استان و تماشاگران این مسابقه، کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به سیل زدگان اهدا کردند و پس از پایان این دیدار نیز تماشاگران کمک های خود را به چادر هلال احمر در ورودی ورزشگاه اهدا کردند.
* قبل از برگزاری مسابقه گروهی از اسکیت سواران باشگاه های شهرنورد و پرشین استان قم، اقدام به حرکات نمایشی و فوتبال نمایشی کردند.
* بر روی پیراهن تیم پیشکسوتان استان قم، شعار «حامی هموطنان سیل زده» حک شده بود.
* معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم پیش از شروع مسابقه با تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر از حضور پیشکسوتان باشگاه استقلال تهران و پیشکسوتان فوتسال و فوتبال استان قم در این مسابقه که در یک کار خداپسندانه و خیرخواهانه شرکت کردند، گفت: چند روز گذشته نیز یک برنامه گلریزان در استان انجام شد که در آن نیکوکاران حدود 500 میلیون ریال کمک نقدی و 500 میلیون ریال کمک غیرنقدی به سیل زدگان کردند.
امیرحسین علیمردانی با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این دیدار دوستانه افزود: با مشارکت مردم مومن استان در امر کمک به مردم سیل زده کشور، قم جزو استان های برتر کشور در این زمینه قرار گرفته است که این نشان از نوعدوستی مردم قم است.
* در بین 2 نیمه این مسابقه، محسن بهشتی معاون امور عمرانی و مهرداد غضنفری امرایی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم در میان بازیکنان 2 تیم حضور یافتند و از آنها بابت مشارکت در کمک رسانی به مناطق سیل زده تقدیر و سپاسگزاری کردند.
نیکوکاران برای کمک به مناطق سیل زده می توانند از طریق تلفن همراه با کد دستوری #112*780* و یا شماره حساب 99999 نزد همه بانک های کشور، کمک های نقدی خود را به مردم سیل زده اهدا کنند.
سیل در هفته های نخستین سال جاری، منجربه خسارت های جانی و مالی در برخی از استان های کشور شد.
7406/ 6133/
انتهای پیام

منبع: جماران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

یاری: برای نخستین بار است که ایران در مسابقات دانشجویی فوتسال جهان شرکت می‌کند

شهناز یاری سرمربی تیم ملی فوتسال دانشجویان ایران در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: مسابقات فوتسال بانوان دانشجویان جهان با حضور ۶ تیم برتر فوتسال بانوان (بلژیک، اسپانیا، آلمان، فرانسه، اسکاتلند و ایران) از تاریخ پنج تا هشت اردیبهشت ماه در شهر آنسوی بلژیک برگزار خواهد شد،تیم دانشجویان ایران اولین حضور خود را در این مسابقات تجربه می کنند.

او افزود: تیم دانشجویان ایران بامداد امشب مورخ سوم اردیبهشت ماه با ترکیب هشت بازیکن به نام های فرزانه توسلی، سارا شیربیگی، آرزو صدقیانی زاده، مهسا کمالی، فاطمه اعتدادی، نسیمه غلامی، مهسا علی مددی و مهتاب بنایی به این مسابقات اعزام می شود. ویزای ۲ بازیکن به نام های نسترن مقیمی و فاطمه رحمتی  ویزا نداشتند و نتوانستند ما را در این مسابقات همراهی کنند.

ترجیح دادم برای تیم ملی فوتسال بانوان حاشیه ای درست نشود

یاری در ادامه گفت: تیم دانشجویان ما برای حضور در این تورنمنت تمرین و اردو های آماده سازی لازم را داشته است، یکی از اردو های تمرین دانشجویان با اردو تیم ملی  فوتسال بانوان از لحاظ زمانی یکی شده بود، چون بازیکنان تیم دانشجویی ایران عضو تیم ملی بودند من ترجیح دادم این اردو را لغو کنم تا دختران در تیم ملی حاضر شوند و حاشیه ای هم درست نشود اما پس از پایان آخرین اردوی تیم ملی، ما تمریناتمان را شروع کردیم و این 2- سه روزه نسبت به قبل تمرینات بیشتری داشتیم

اگر نیاز باشد سارا شیربیگی برای ما دروازه بانی هم می کند

یاری افزود: برای اعزام بازیکنان محدودیت تعداد نفر داشتیم و من سعی کردم از مهره هایی در این تورنمنت استفاده کنم که شناخت بیشتری نسبت به آن ها داشتم، مسابقات دانشجویی بازیکنان ملی پوش را برای مسابقات دوستانه ایران در کشور روسیه آماده تر می کند. تیم دانشجویی به دلیل محدودیت در اعزام بازیکنان یک دروازه بان دارد و آن هم فرزانه توسلی است اما سارا شیربیگی هم می تواند در صورت نیاز، اگر اتفاقی برای گلر اصلی تیم بیافتد در دروازه ما قرار بگیرد.

اسپانیا رقیب قدرتمندی برای ایران است

سرمربی تیم ملی فوتسال دانشجویان اظهار داشت: شناخت کاملی از تیم های شرکت کننده در این مسابقات ندارم اما تا آنجایی که رقیبان را مورد بررسی قرار داده ایم می دانم که اسپانیا رقیب قدرتمند و سختی برای دختران ما خواهد بود چون این تیم با بازیکنان آکادمی بارسلونا( کاتولونیا ) به میدان می آید، بلژیک هم از امتیاز مهم میزبانی در این رقابت ها برخوردار است و بازیکنان تیم اسکاتلند نیر از لحاظ فیزیکی قدرت بدنی بالایی دارند. امیدوارم بازیکنان ما تجربیات بالایی از این مسابقات به دست آورند. بازیکنان پس از بازگشت از این تورنمنت ۹ اردیبهشت ماه در اردو تیم ملی فوتسال بانوان حاضر می شوند.

بیشتر بخوانید:

خسرویار: فدراسیون بخواهد در ایران می‌مانم/ بازیکنان در شرایط مناسبی به سر می‌برند

درودیان: بازیکنان ۲ ملیتی در تورنمنت سوچی امتحانشان را پس دادند

بابایی: درب تیم ملی به روی همه بازیکنان باز است/ ۱۴ بازیکن را به تورنمنت روسیه می‌بریم

انتهای پیام/

اظهارات سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان دانشجویان ایران در خصوص حضور در مسابقات جهانی

شوک قیمت در بازار نفت با تصمیم ترامپ علیه ایران| حالا چه خواهد شد؟

وزیر خارجه آمریکا ایران را تهدید کرد: هیچ معافیت نفتی تمدید نمی‌شود| قدرت ایران در اثر تحریم‌ها کم شده است |می‎خواهیم درآمد نفتی ایران را به صفر برسانیم

سکته همزمان هر سه محکوم بانک سرمایه/ کاظمی راهی زندان شد

کلیدواژه: 40 سالگی انقلاب بودجه 98 سیل 98 استقلال پیشکسوتان غضنفری فوتسال قم 40 سالگی انقلاب بودجه 98 سیل 98 امام خمینی س سید مصطفی خمینی سید احمد خمینی سید حسن خمینی انقلاب اسلامی

منبع این خبر، وبسایت www.jamaran.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۴۳۷۹۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • وعده‌هایی در سایه ابهام؛ فوتبال و فوتسال قم در کما
 • برگزاری مسابقه مناطق فوتسال کشوربا حضور ۲۸ تیم
 • از برگزاری دومین رویداد پرش با اسب استان تا حضور تیم اسفرورین در لیگ فوتسال کشور
 • حضور تیم فوتسال شاهین در لیگ برتر مستلزم کمک مسئولان است
 • تجلیل از پیشکسوتان ورزشی ارتش با حضور دبیرکل کمیته ملی المپیک
 • مراسم تجلیل از پیشکسوتان ورزش ارتش برگزار شد
 • وقتی در شرایط جنگی باشید چپ و راست بی‌معناست/ تصمیمات زمانی درچارچوب «منافع ملی» است که مبتنی بر «خواست عمومی» باشد/ با راه‌دادن عده‌ای خاص درون حاکمیت به مفهوم درستی از منافع ملی نمی‌رسیم/ همه ایرانی‌ها باید از حقوق مساوی برخوردار باشند
 • عالیقدر هم با تیم فوتسال گیتی پسند تمدید کرد
 • شمسایی: انصاری فرد در فوتسال چهره موجهی است
 • کشتی همدان مدیون پیشکسوتان موفق
 • رییس هیات: پیشکسوتان گنجیه طلایی کشتی همدان هستند
 • دعوت بانوی هرمزگانی به اردوی تیم ملی فوتسال
 • پیشکسوتان سپاه شهرستان میناب تجلیل شدند
 • فجر سپاسی شیراز و مس کرمان مساوی شدند
 • محمدحسن انصاری فرد به عنوان رئیس سازمان لیگ فوتسال انتخاب شد
 • انصاری‌فرد رئیس سازمان لیگ فوتسال شد
 • قرارداد محمد کشاورز با تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان به مدت یک فصل دیگر تمدید شد
 • دعوت 17 بازیکن به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان
 • ۱۷ بازیکن به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان دعوت شدند