با نزدیک تر شدن به فرصت نقل و انتقالات تابستانی، پیوستن نیکولاس پپه به بایرن مونیخ رنگ و بوی جدی تر به خود می گیرد.

طرفداری - نیکولاس پپه وینگر 23 ساله ساحل عاجی لیل یکی از اهداف اصلی بایرن مونیخ برای نقل و انتقالات تابستانی 2019 خواهد بود. علاقه بایرن مونیخ به این بازیکن و همچنین علاقه پپه برای پیوستن به قهرمان چندین ساله آلمان دیگر بر هیچ کس پوشیده نیست و رسانه های معتبر دو کشور و حتی مسئولان باشگاه فرانسوی به نوعی این اخبار را تایید کرده اند.

پاریس یونایتد مدعی شده که بایرن مونیخ در بین سایر تیم های خواهان نیکولاس پپه بهترین موقعیت را دارد. ظاهرا مسئولان باشگاه بایرن مونیخ اخیر به فرانسه سفر کرده اند و با این بازیکن و مدیربرنامه هاش نشست هایی داشته اند و به توافقاتی هم دست یافته اند. در واقع بایرن مشکل چندانی بر سر دستمزد درخواستی پپه و رسیدن به توافق با او ندارد و مشکل اصلی را می توان قیمت درخواستی لیل دانست که برای این بازیکن 80 میلیون یورو درخواست کرده است.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

تداوم صدرنشيني منچسترسيتي با پيروزي ارزشمند مقابل تاتنهام/ برد دشوار بايرن مونيخ برابر وردربرمن

خبرگزاري آريا- در هفته سي و پنجم ليگ برتر انگليس، منچسترسيتي توانست در خانه با نتيجه 1-0 برابر تاتنهام پيروز شود تا همچنان صدرنشين ليگ برتر بماند.

به گزارش آريا، در نخستين مسابقه از هفته سي و پنچم ليگ برتر انگليس، عصر امروز و از ساعت 16 (به وقت تهران) منچسترسيتي در ورزشگاه اتحاد ميزبان تاتنهام بود. که اين مسابقه در پايان با تک گل فيل فودن به سود منچسترسيتي به پايان رسيد. 

کمتر از 72 ساعت قبل بود که منچسترسيتي عليرغم برتري 4-3 مقابل تاتنهام، با قانون گل زده در خانه حريف از رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا کنار رفت و شانس چهارگانه را از دست داد. اکنون سيتي در شرايطي در مقابل اسپرز قرار مي‌گرفت که نتيجه اين بازي، اهميت زيادي در ادامه حضور سيتي در کورس قهرماني ليگ برتر داشت.

دو تيم با اين ترکيب اوليه پاي به ميدان گذاشتند:

منچسترسيتي (3-3-4):

ادرسون؛ واکر، استونز، لاپورت، زينچنکو؛ دي‌بروينه، گوندوغان، فودن؛ برناردو سيلوا، استرلينگ، آگوئرو

تاتنهام (2-1-4-3):

گاتزانيگا؛ آلدرويرلد، سانچز، فرتونگن؛ فويث، علي، داير، ديويس؛ اريکسن؛ سون، مورا

منچسترسيتي خيلي زود و در دقيقه 5 به گل نخست رسيد. حرکت در عرض برناردو سيلوا از سمت راست و ارسال او با پاي چپ با ضربه سر آگوئرو در دهانه دروازه به فيل فودن رسيد تا اين ستاره نوجوان با يک ضربه سر شيرجه اي نخستين گل ليگ برتري خود را به ثمر برساند.

او اکنون نخستين بازيکن متولد قرن 21 است که در ليگ برتر براي سيتي گلزني مي‌کند و با 18 سال و 327 روز سن به سومين گلزن جوان تاريخ ليگ برتر تبديل شده است.

بعد از اين گل، تاتنهام صاحب فرصت هايي شد. ابتدا ضربه اريکسن با واکنش ادرسون دفع شد و به فاصله دو دقيقه، در دقيقه 16 لاپورت با تکلي به موقع، جلوي ضربه سون را گرفت و دروازه سيتي را نجات داد.

در دقيقه 20، برناردو سيلوا بعد از حرکتي از سمت راست تلاش کرد تا توپ را روي پاي چپ خود بياورد و بعد از برخوردي با فرتونگن در محوطه جريمه سرنگون شد، اما مايکل اوليور اين صحنه را پنالتي تشخيص نداد. 

در دقيقه 38 مسابقه کوين دي‌بروينه، ستاره بازي چهارشنبه شب که 3 پاس گل ارسال کرده بود، به علت مصدوميت زمين مسابقه را ترک کرد و جاي خود را به فرناندينيو داد. او 3 دقيقه قبل و بعد از زدن يک ضربه بي دقت درد را احساس کرده بود. 

جدي ترين موقعيت تاتنهام در نيمه اول را سون در دقيقه 44 به دست آورد. ستاره کره اي حرکت خود را از ميانه هاي زمين آغاز کرد و بعد از ناهماهنگي مدافعان سيتي در موقعيتي تقريبا تک به تک قرار گرفت اما ضربه پاي چپ او با خروج به موقع ادرسون دفع شد تا نيمه اول با تک گل فودن به سود آبي آسماني ها پايان يابد. 

در دقيقه 49 صحنه مشکوک ديگري در محوطه جريمه تاتنهام رخ داد. حرکت واکر از جناح راست با پاس او به آگوئرو همراه شد اما ضربه آگوئرو با برخورد به آلدرويرلد بلوکه شد. در اين بين به نظر رسيد که توپ به دست مدافع بلژيکي نيز برخورد داشته که البته اين صحنه نيز جريمه اي براي تاتنهامي ها در پي نداشت.

در دقيقه 59 صحنه اي مشابه اين بار در محوطه جريمه سيتي رخ داد. ارسال بلند فرتونگن در محوطه جريمه به علي رسيد و او تلاش داشت تا واکر را از پيش رو بردارد اما ضربه او با برخورد به مدافع انگليسي راهي کرنر شد؛ تصاوير آهسته نشان مي‌داد که توپ به دست واکر اصابت داشته اما اوليور فاصله نسبتا زيادي از اين صحنه داشت.

در دقيقه 68 حرکت در عرض مانه از سمت راست زمين با ضربه زميني او همراه بود که اين توپ از کنار دروازه بيرون رفت. 3 دقيقه بعد سيتي موقعيتي جدي را از دست داد. ارسال زميني سانه از سمت راست محوطه روي خط محوطه شش قدم به استرلينگ رسيد اما شوت سرضرب استرلينگ با جايگيري و واکنش مناسب گاتزانيگا دفع شد.

جدي ترين موقعيت تاتنهام در اين دقايق نيز در دقيقه 73 به دست آمد. ناتواني لاپورت در دفع موقعيت موجب شد تا لوکاس با ادرسون تک به تک شود. اما ضربه لوکاس بعد از تکل استونز با واکنش ادرسون دفع شد. در دقايق پاياني مسابقه نيز درگيري فرتونگن و استرلينگ براي هر کدام يک کارت زرد به همراه داشت.

اين مسابقه در نهايت با برتري 1-0 منچسترسيتي به پايان رسيد تا شاگردان گوارديولا بعد از 34 بازي 86 امتياز کسب کنند و با تعداد بازي هاي برابر با ليورپول، با يک امتياز بيشتر به صدر جدول صعود کنند. تاتنهام نيز با همان 67 امتياز در رده سوم باقي ماند اما با توجه به بازي هاي کمتر آرسنال و منچستريونايتد خطر از دست دادن جايگاهش را حس مي‌کند.

در ادامه رقابت هاي هفته سي‌ام بوندسليگا آلمان، عصر امروز از ساعت 18 (به وقت تهران) 4 بازي به شکل همزمان برگزار شد که در مهم ترين مسابقه بايرن مونيخ با حداقل اختلاف حريف خود را شکست داد.

در آليانز آرنا، بايرن مونيخ ميزبان وردربرمن بود و در پايان حريف خود را 1-0 شکست داد. بايرن در اين بازي تيم برتر ميدان بود اما ييري پاولنکا، دروازه بان برمن و مدافعان اين تيم سد محکمي در برابر بازيکنان بايرن بودند. قفل دروازه برمن سرانجام در دقيقه 75 شکست.

شوت نيکلاس سوله از پشت محوطه جريمه بعد از برخورد به ديوي کلاسن تغيير مسير داد و دور از دستان پاولنکا وارد دروازه برمن شد تا بايرن با همين يک گل به برتري برسد. برمن از دقيقه 58 و به دنبال کارت زرد دوم ميلوش وليکوويچ، بازي را 10 نفره دنبال مي‌کرد.

بايرن با اين پيروزي 70 امتيازي شد و اختلاف خود را با دورتموند، با يک بازي بيشتر، به 4 رساند تا خيال خود را از حفظ صدرنشيني براي حداقل يک هفته ديگر راحت کند. برمن نيز با 46 امتياز هشتم است.

در ديگر مسابقات، آگسبورگ با نتيجه پرگل 6-0 اشتوتگارت را شکست داد. فيليپ مکس (29 و 59)، مارکو ريشتر (53 و 68)، راني خديرا (11) و آندره هان (18) گل هاي آگسبورگ را به ثمر رساندند. آگسبورگ با اين پيروزي 31 امتيازي شد و در رده چهاردهم ماند. اشتوتگارت نيز با 21 امتياز شانزدهم است و با رده هفدهم (سقوط مستقيم) تنها 3 امتياز فاصله دارد.

در باي آرنا، باير لورکوزن با گل هاي لوکاس آلاريو (61) و کوين فولاند (86) 2-0 نورنبرگ را شکست داد. شاگردان پيتر بوژ با اين برد با 478 امتياز موقتا به رده ششم رسيدند و نورنبرگ نيز با 18 امتياز، در رده هفدهم ماند. در مسابقه ديگر اين ساعت نيز ماينز 3-1 دوسلدورف را مغلوب کرد. 

روحانی: مجوزهای ساخت در جوار یا داخل رودخانه‌ها کار غلطی بود|دولت اجاره مسکن آسیب‌دیدگان را خواهد پرداخت| ۴۸۰ میلیارد متر مکعب آب وارد سرزمین ما شده است

حذف صفرهای پول ملی کلید خورد

سقوط وحشتناک کودک ۵ ماهه از ساختمان ۵ طبقه

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۴۴۹۹۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • فوتبال جهان| دورتموند فاصله‌اش با بایرن مونیخ را به حداقل رساند
 • ادعای رسانه آلمانی: اولیور کان علاوه بر بخش ورزشی، در بخش اقتصادی باشگاه بایرن مونیخ هم نقش مهمی خواهد داشت
 • ایجنت نیکولاس پپه: تصمیمی در مورد مقصد بعدی او گرفته نشده است و مذاکرات هنوز در جریان هستند
 • کسی که فیلم قلعه‌نویی را پخش کرد، خائن است
 • زوله پس از گلزنی در دیدار بایرن مونیخ و وردربرمن: از درون قلبم فریاد کشیدم؛ همیشه برای گلزنی تلاش خواهم کرد
 • شفر: کسی که فیلم قلعه‌نویی را پخش کرد، خائن است
 • فول مچ بایرن مونیخ - وردربرمن (بوندس لیگا - 2018/19)
 • بایرن مونیخ به قهرمانی نزدیک‌تر شد/ آگزبورگ حریفش را ۶ تایی کرد
 • پیروزی اتلتیکومادرید و بایرن مونیخ / شاگردان کواچ به قهرمانی نزدیک‌ شدند
 • خلاصه بازی بایرن مونیخ و وردربرمن در ۳۱ فروردین ۹۸ + فیلم
 • پیروزی خفیف بایرن مونیخ در بوندسلیگا
 • فوتبال جهان| بایرن مونیخ حاشیه امنیتش در صدر جدول را افزایش داد
 • بایرن مونیخ 1-0 وردربرمن؛ گل سه امتیازی زوله در روز نمایش فوق العاده دفاعی برمن
 • ترکیب اصلی بایرن مونیخ مقابل وردربرمن اعلام شد
 • رسمی؛ ترکیب دو تیم بایرن مونیخ و وردربرمن
 • تلاش بارسلونا براي به خدمت گرفتن ده ليخت/ منچستريونايتد به دنبال جذب تريپير
 • بایرن مونیخ، فدریکو کیه زا را زیرنظر دارد؛ فیورنتینا 80 میلیون یورو می‌خواهد
 • بیلد: بایرن مونیخ تلاش‎های خود را برای جذب الکساندر نوبل تشدید کرده است
 • پیش بازی بایرن مونیخ-وردربرمن؛ نحسی عدد 13 گریبان برمن را خواهد گرفت؟