فرشید باقری در مورد کنارگذاشته شدن از لیست استقلال گفت: اول این را باید بگویم که در طول مدتی که در تیم بزرگ استقلال بازی کرده ام همیشه منافع تیم را به نفع شخصی ترجیح داده ام. شما به عنوان کسی که از اخبار تیم مطلعید می‌دانید که در این مدت که در استقلال بازی می‌کنم هم با پیشنهاد خوبی روبرو شده ام، اما همیشه به پیراهنی که برتن کرده ام افتخار می‌کنم و هرگز آن را با چیزی عوض نکرده ام.
او در مورد انتقاد‌هایی که به نبود زمین تمرین کرده بود هم می‌گوید: من از نظر شما حرف بدی زده ام؟ اینکه استقلال نتواند قبل از دربی تمرین تاکتیکی انجام بدهد از نظر شما اتفاق خوبی است؟ من اگر انتقادی کردم از سر دلسوزی بوده است و این حرفی بوده که تمام بازیکنان هم آن را قبول دارند و حتی خود آقای شفر در مصاحبه‌ها و پست‌های اینستاگرامی اش به آن اشاره کرده بود. این حرفی است که حتی سایر بازیکنان هم در مقاطع مختلف آن را به زبان آورده بودند.
وی افزود: من دیروز دیدم که بازیکنان پرسپولیس پست اینستاگرامی مشترکی منتشر و به شرایط موجود انتقاد کردند. سوال من این است که آیا اعضای هیئت مدیره پرسپولیس آن‌ها را اخراج می‌کنند؟ بازهم می‌گویم اگر انتقادی بوده به خاطر دوست داشتن استقلال بوده است و اینکه تمام بچه‌ها فکر می‌کردند اگر ما زمین تمرین داشتیم می‌توانستیم پرسپولیس را شکست بدهیم و به صدر جدول برسیم.
فرشید باقری در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود اعضای هیئت مدیره استقلال می‌خواهند او را تا پایان فصل کنار بگذارند و حتی برای فصل بعد می‌خواهند در پست او جانشین انتخاب کنند هم گفت: اگر من بازیکن بدی بوده ام و نتوانسته ام از نظر فنی خوب باشم خودم قبول می‌کنم و حرفی ندارم و برای استقلال بزرگ آرزوی موفقیت می‌کنم. فقط سوال من این است که کجای دنیا اعضای هیئت مدیره تصمیم فنی می‌گیرند و بازیکن جذب می‌کنند؟ از قدیم حتی زمانی که در تیم‌های آماتور بازی می‌کردم هم این سرمربی بود که در جذب بازیکن تصمیم گیری می‌کرد نه اعضای هیئت مدیره. ما الان ۴۰ درصد از قرارداد خود را گرفته ایم و تنها ۵ بازی به پایان لیگ باقی مانده است. ما وضعیت باشگاه را می‌دانیم و همه در کنار هم به دنبال موفقیت تیم هستیم.
هافبک استقلال در پایان گفت: آقای فتحی در استقلال زحمت می‌کشند و شما می‌دانید من هرگز به سیاست‌های ایشان انتقاد نکرده ام بلکه در مورد زمین چمن حرف زدم که فکر کنم دغدغه کل تیم است و در این فصل نبود یک زمین تمرینی مناسب خیلی ما را اذیت کرده است. این را هم بگویم هر تصمیمی که آقای فتحی بگیرند با کمال میل قبول می‌کنم.

 

منبع: افکارنيوز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

شفر: یک خطر جدی استقلال را تهدید می‌کند

سرمربی تیم فوتبال استقلال با ابراز رضایت از شرایط تیمش برای برگزاری دیدار برگشت با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت: قطعاً برای رسیدن به پیروزی به مصاف این تیم خواهیم رفت.

به گزارش مشرق، استقلال تهران پس از شکست در اولین بازی خود در سال ۹۸ مقابل پرسپولیس وارد بحران شد و در همین شرایط دو امتیاز حساس خانگی برابر سایپا را از دست داد اما با پیروزی برابر الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا و برد شیرین برابر سپاهان در لیگ برتر، مجدداً احیا شد و به کورس قهرمانی برگشت.

پیروزی استقلال مقابل ماشین سازی بار دیگر این تیم را به جمع مدعیان قهرمانی بازگرداند تا وینفرد شفر روزهای سخت را خیلی زود پشت سر بگذارد و آماده چند دیدار پایانی لیگ برتر و ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شود.

وینفرد شفر در خصوص بازی استقلال مقابل ماشین سازی تبریز و همچنین شانس این تیم برای صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد. سرمربی آلمانی آبی‌پوشان پایتخت که علاقه خود به فوتبال اروپا را بارها در جملاتش نشان داده است سوالات درباره عملکرد تیم‌های اروپایی در لیگ قهرمانان قاره سبز را نیز پاسخ داد.

ماشین سازی فوق‌العاده قدرتمند بود
شفر صحبت‌های خود را با پرداختن به برد یک بر صفر استقلال تهران مقابل ماشین سازی آغاز کرد و گفت: دوست دارم یک بار دیگر به بازیکنانم که تمام توان خود را برای برد به کار بردند تبریک بگویم. همه چیز دست به دست هم داد تا بتوانیم از انرژی هوادارانمان که از آنها خواسته بودم به ورزشگاه بیایند و خودشان را نشان دهند استفاده کنیم و به برد برسیم.

بیشتر بخوانید:

حرف آخر شفر در مورد فرشید باقری!

یک خطر جدی تیم را تهدید می‌کند
سرمربی استقلال تهران در ادامه افزود: دیگر لازم نیست بار دیگر توضیح دهیم که برنامه بازی‌هایمان به چه شکل است. بازیکنان مدام سفر می‌کنند و این برای تیم می‌تواند خطرناک هم باشد. برخی بازیکنانمان با وجود درد بازی کردند. ماشین سازی فوق‌العاده بود. آنها قدرتمند بودند. یک حریف سر سخت که کار را برای ما سخت کرده بود. ماشین سازی تیم خیلی خوبی است که می‌تواند در همین بازی‌های باقیمانده هم کار را برای رقیبان خود سخت کند.

اسماعیلی با تمام توانش بازی کرد
وی در ادامه با اشاره مجدد به شرایط بازیکنان استقلال تهران تاکید کرد: از فرشید خواستم بازی کند. او عالی بود. چون تا لحظه‌ای که با وجود درد بازی کرد نمایش ایده آلی داشت. تمام بازیکنان از تمام ظرفیت خود استفاده کردند. بازی‌های فشرده را پشت سر می‌گذاریم و نیاز به همین انرژی داریم.

از کار کردن با تیمم لذت می‌برم
شفر درباره اینکه کمتر کسی فکر می‌کرد استقلال با توجه به باخت در دربی بتواند در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا شرایط نسبتاً خوبی را کسب کند تصریح کرد: باید بگویم از کار کردن در این تیم لذت می‌برم. استقلال را با تمام جانم دوست دارم. من فلسفه فوتبالی خاص خودم را دارم. آن را هم پیاده می‌کنیم. برایمان مهم‌تر از هر اسمی اسم تیم است. تیم می‌تواند نتیجه بگیرد. قدرت استقلال می‌تواند باعث پیشرفت فوتبال باشگاهی ایران هم شود. اگر هر اتفاقی می‌افتد که ما را در مسیر موفقیت قرار می‌دهد به خاطر حس اتحاد و همدلی بین اعضای تیم است. کادر فنی و بازیکنان بسیار خوبی دارم. به آنها اعتقاد دارم. من به آنها ایمان دارم. هواداران فوق‌العاده‌ای داریم. هر وقت بازی داریم تمرکزمان را برای خوشحال کردن آنها می‌گذاریم.

باقری را می‌خواهم چون مهم تیم است
شفر درباره بحث بازگشت فرشید باقری به تمرینات استقلال تهران نیز افزود: جلسه خوبی با اعضای هیأت مدیره داشتم. آنها هم تلاش می‌کنند تا مشکلاتمان هر روز کم و کمتر شود. من به آقای مدیرعامل نامه زدم و گفتم کار خوبی بود که فرشید باقری را تنبیه کردید اما لازم است به تیم برگردد. در همان نامه تاکید کردم اخلاق بسیار مهم است و از اینکه چنین موضوعی در نظر گرفته شد تشکر می‌کنم اما حالا ما فرشید باقری را به خاطر تیم می‌خواهیم. قبلاً هم مثال دعوای فیزیکی دو بازیکن بایرن مونیخ را زدم. هیچ چیز بالاتر از تیم نیست. آن دو بازیکن جریمه شدند اما برای تیمشان تمرین کردند و با بازی کردن مناسب خود توانستند به مجموعه بایرن مونیخ کمک کنند. ما هم باید همین کار را کنیم. باقری را می‌خواهم چون برای تیم و کار تیمی اهمیت دارد.

الهلال را خوب می‌شناسم
سرمربی استقلال تهران با اشاره به بازی حساس این تیم مقابل الهلال عربستان افزود: بازی خیلی مهمی است. اکنون دیدار سخت با ماشین سازی تمام شده است. حالا به الهلال فکر می‌کنیم. بازی‌های فشرده داریم. می‌دانیم کار سختی پیش رویمان است. باید به ابوظبی برویم و برای بردن بجنگیم. تمام فکر ما حالا برای این بازی است. این تیم را خیلی خوب می‌شناسم. کادری دارم که به من اطلاعات جامع و کامل می‌دهند. می‌خواهیم برنده شویم. الهلال تیم خیلی خوبی است که همواره برای گرفتن جام می‌جنگد اما برای بردن آنها بازی خواهیم کرد.

جای تیم‌های آلمانی خالی است
شفر که سالیان زیادی را در فوتبال آلمان فعالیت کرده است درباره چهار تیم راه یافته به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز صحبت کرد و گفت: چهار تیمی که توانسته‌اند نمایش عالی در فوتبالی فوق حرفه‌ای داشته باشند همین‌ها هستند. البته فکر می‌کنم واقعاً جای تیم‌های آلمانی هم خالی است. بایرن مونیخ و دورتموند می‌توانستند در مسیر بهتری باشند و به این بازی‌ها روی بیاورند.

فوتبال تیم گواردیولا را دوست ندارم
وی ادامه داد: من فوتبال منچسترسیتی را با پپ گواردیولا خیلی دوست ندارم. البته تفکرات او خاص و کمک کننده است. فوتبال برای هر باشگاه و هر تیمی فلسفه‌ای دارد. من یورگن کلوب را ترجیح می‌دهم. او در دورتموند هم همین گونه بود. میل به بردن دارد. خط حمله لیورپول واقعاً ترسناک است. نمی‌خواهم بگویم پپ بد است. ابداً! من درباره ترجیح خودم و فلسفه فنی خودم در این باره می‌گویم. در این بازی‌ها آژاکس من را حسابی شگفت زده کرد. این تیم مقابل یوونتوس و رئال مادرید نشان داد چقدر توانمند است. آژاکس من را سورپرایز کرد. فوتبالی که آنها انجام می‌دهند داغ است و هر بیننده‌ای را هر لحظه به وجد می‌آورد.

منبع: مهر

روحانی: مجوزهای ساخت در جوار یا داخل رودخانه‌ها کار غلطی بود|دولت اجاره مسکن آسیب‌دیدگان را خواهد پرداخت| ۴۸۰ میلیارد متر مکعب آب وارد سرزمین ما شده است

حذف صفرهای پول ملی کلید خورد

سقوط وحشتناک کودک ۵ ماهه از ساختمان ۵ طبقه

کلیدواژه: بازی استقلال زمین پرسپولیس هیئت مدیره جدول استقلال بازیکن استقلال فرشید باقری

منبع این خبر، وبسایت www.afkarnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۴۵۲۱۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • در پی مقصرها؛ از معدنچی تا فرشید و فروزان
 • بازگشت فرشید باقری به جمع استقلالی‌ها بعد از 22 روز
 • اضافه شدن فرشید باقری به اردوی استقلالی‌ها در ابوظبی + عکس
 • حاجیلو: فرشید باقری به اردوی استقلال اضافه می‌شود
 • بازیکن استقلال (فرشید باقری) بخشیده شد
 • بازگشت فرشید باقری به اردوی استقلال
 • با درخواست پیشکسوتان استقلال، محرومیت فرشید باقری به حالت تعلیق درآمد
 • فرشید باقری بالاخره بخشیده شد
 • فرشید باقری به اردوی استقلال بازگشت
 • محرومیت فرشید باقری به حالت تعلیق درآمد
 • فرشید باقری بخشیده شد
 • فوری؛ فرشید باقری بخشیده شد
 • شرایط عجیب برای شفر؛ فرشید‌ها "زیر تیغ"
 • ستاره جنجالی استقلال جانشین فرشید اسماعیلی
 • بخشش فرشید باقری بعد از بازی حساس با الهلال
 • مریم امیر جلالی از کمرنگ شدنش گفت
 • جواب شفر به تصمیم باشگاه:باقری بایدبرگردد،اخراج بماندآخرفصل
 • خط قرمز روی نام روح‌الله و فرشید باقری/ طارق و وریا راهی امارات شدند
 • حرف آخر شفر در مورد فرشید باقری!