خبرگزاری میزان- بازیگر سریال «مختارنامه» گفت: اگرچه امروزه فیلم‌ها و کار‌های خوبی هم تولید می‌شوند، اما به طور کل شرایط چندان برای بازیگری، جذاب نیست.

ماه‌چهره خلیلی در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره علت کم‌کاری‌اش از سال ۱۳۹۶ تاکنون گفت: از تابستان سال گذشته خارج از کشور بودم و به تازگی به ایران بازگشته‌ام و با وجود چندین پیشنهاد تصمیم به بازی ندارم.

وی درباره نپذیرفتن یکی از پیشنهاد‌های بازیگری‌اش تصریح کرد: اگرچه امروزه آثار خوبی هم تولید می‌شوند، اما به طور کل شرایط چندان برای بازیگری، جذاب نیست.

بازیگر فیلم «عشق و خیانت» اظهار کرد: من هیچگاه نمی‌گویم که پیشنهاد کاری وجود ندارد، بلکه صحبت درباره فعالیت‌هایی است که به درد بخورد. کسی که در آثار شاخص و فاخر می‌کند کمی وسواس در پذیرفتن پیشنهاد‌ها پیدا می‌کند و بر همین اساس نمی‌توان در تیم خوب کار کرد و بعد هر کاری را پذیرفت. همیشه در انتخاب کار‌ها حساسیت‌های خاصی دارم بنابراین معمولا صبر می‌کنم تا اتفاق خوبی بیفتد.

وی درباره معیارهایش در انتخاب یک کار بیان کرد: با توجه به اینکه معیار‌های هر بازیگر در طول دوره فعالیتش تغییر می‌کند، در حال حاضر برایم بازیگر مقابل اهمیت زیادی پیدا کرده است. زمانی برایم کارگردان و بعد صاحب اسم و نام بودن تهیه‌کننده مهم بود ودر یک دوره ترجیح می‌دادم با تهیه‌کننده‌ای که می‌شناسم کار کنم، اما اکنون دوست دارم بازیگر نقش مقابل خوبی داشته باشم، چون فکر می‌کنم این بازیگر نقش مقابل است که باعث جواب دادن زحماتم می‌شود.

خلیلی با تاکید بر اینکه عشق و لذتی که از یک اثر می‌برد به بازیگر مقابل بستگی دارد گفت: در این باره جنسیت اصلا اهمیتی ندارد بلکه این مهم است که بازیگر قوی باشد، سر صحنه حاضر شود و مقابل من بایستد تا لذت بیشتری از کار ببریم.

وی تصریح کرد: در این میان داستان نیز اهمیت ویژه‌ای دارد و حرف اول را می‌زند بنابراین همیشه اول داستان را می‌خوانم و بعد تصمیم می‌گیرم. اگر بازیگر نقش مقابل هم مشخص نشده باشد می‌پرسم که قرار است چه کسی این نقش را بازی کند و نقشی که به من پیشنهاد شده بیشتر با کدام شخصیت ارتباط دارد. در چنین شرایطی معمولا قرار داد نمی‌بندم تا بازیگران مشخص شوند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری میزان

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

نبرد جذاب ذوب‌آهن با پرسپولیس فرارسید

به گزارش پارس نیوز، 

تیم‌هایی که هرکدام جاه‌طلبی‌های خاص خودشان رادارند و با اهداف متفاوتی پای به میدان خواهند گذاشت. از سویی شاگردان برانکو که در نزدیکی‌های هت تریک قهرمانی قرارگرفته‌اند برای حفظ و یا افزایش فاصله با دیگر مدعیان قهرمانی برای شکست سبزپوشان اصفهانی به میدان خواهند آمد و ذوبی‌ها هم که هفته‌هاست نتایجی درخشانی کسب می‌کنند باانگیزه تداوم این روند و صعود بیشتر در جدول مقابل پرسپولیسی‌ها صف‌آرایی می‌کنند. عدد امتیازی این دو تیم بر شرایط متفاوت پرسپولیس و ذوب‌آهن دارد. سرخ‌پوشان تهرانی که چندهفته‌ای است بر صدر جدول تکیه زدند تاکنون 54 امتیاز اندوخته دارند و ذوبی‌ها با توجه به نیم‌فصل کابوس واری که پشت سر گذاشتند 29 امتیاز جمع‌آوری کرده‌اند. البته این اختلاف امتیاز بیشتر به دلیل مشکلات فراوان ذوب‌آهن در نیم‌فصل نخست اتفاق افتاد و چه‌بسا اگر ذوبی‌ها از همان ابتدای لیگ همچون هفته‌های اخیر قدرت‌نمایی می‌کردند حالا در کورس مدعیان قهرمانی هم قرار داشتند.

پرسپولیس برنده بازی رفت

بازی رفت این دو تیم در فصل جاری لیگ برتر با برتری یک‌بر صفر پرسپولیسی به پایان رسید. در آن دیدار ذوبی‌ها منصوریان را بروی نیمکت خودشان می‌دیدند و در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم سرخ‌پوش تهرانی رفتند. هنوز عقربه ساعت به دقیقه 15 نرسیده بود که روی ضربه کرنر امید عالیشاه مدافعان جلو کشیده پرسپولیس به پرواز درآمدند و شجاع خلیل زاده دروازه رشید مظاهری را گشود. پس‌ازاین گل شاگردان برانکو برای به ثمر رساندن گل‌های بیشتر تلاش فراوانی به خرج دادند اما رشید مظاهری یک‌تنه مقابل آن‌ها ایستاد تا شکست تیمش سنگین‌تر نشود. در آن مقطع زمانی شرایط تیم سبزپوش اصفهانی بسیار آشفته بود و آن‌ها پس از شکست مقابل پرسپولیس به جایگاه دهمی جدول تکیه زدند. رتبه‌ای که بعدازاین دیدار و به دنبال نتایج ضعیفی که ادامه لیگ به دست آمد، بدتر هم شد تا جایی که نیم‌فصل برای شاگردان منصوریان با رتبه چهاردهمی به پایان رسید.

ذوب‌آهن با ترکیب کامل به مصاف پرسپولیس می‌آید

علیرضا منصوریان در بازی این هفته مقابل پیکان که شنبه گذشته برگزار شد به شش بازیکن اصلی تیمش استراحت داد تا آن‌ها را برای دیدار مقابل پرسپولیس سرحال و قبراق در اختیار داشته باشد. رشید مظاهری، زبیر نیک‌نفس، کریستین اوساگوآنا، محمدرضا حسینی، میلاد فخرالدینی و امیرارسلان مطهری بازیکنانی بودند که مقابل پیکان دبه میدان نرفتند. البته در نیمه دوم بازی با خودروسازان تهرانی اوساگوآنا و حسینی به بازی گرفته شدند اما خبری از چهار بازیکن دیگر نبود. با این اوصاف به نظر می‌رسد منصوریان ترکیب کاملی را مقابل پرسپولیس راهی زمین کند و از همه داشته‌هایش برای شکست صدرنشین لیگ بهره ببرد.

در وصف مهاجمان تیزچنگ و سرنوشت‌ساز

در بازی امروز دو بازیکن نقش ویژه‌ای در موفقیت تیم‌هایشان بازی خواهند کرد. علی علیپور و ارسلان مطهری در هفته‌های گذشته مهاجمان تیزچنگ و چهارچوب شناسی نشان داده‌اند و بدون شک مربیان دو تیم هم بروی توانایی‌های آن‌ها حساب ویژه‌ای بازکرده‌اند. علیپور که با 13 گل زده عنوان بهترین گلزن لیگ را در اختیار دارد خطرناک ترین بازیکن میهمان به شمار می‌رود و به نظر می‌رسد منصوریان برنامه‌های ویژه‌ای برای مهار او داشته باشد. در آن‌طرف میدان هم ارسلان مطهری همچون الماس در ترکیب ذوب‌آهن می‌درخشد و از موقعیت‌های گل 50 درصدی هم به‌آسانی عبور نمی‌کند. با این شرایط به نظر می‌رسد مهاجمان گلزن دو تیم نقشی کلیدی در موفقیت تیم‌هایشان بازی کنند.

برانکو در اندیشه شکست دوباره منصوریان

برانکو از زمان حضور در ایران سه بار مغلوب ذوب‌آهن در لیگ شده و از هیچ تیمی به‌اندازه ذوب‌آهن شکست نخورده است به‌جز این سه شکست، پرسپولیس با برانکو یک‌بار نیز در جام حذفی برابر ذوب‌آهن از گردونه رقابت‌ها حذف شد. برانکو در هشت تقابل در لیگ و حذفی برابر ذوب‌آهن تنها دو پیروزی داشته است. اما علیرضا منصوریان در دوران مربیگری خود تا پیش از حضور بروی نیمکت ذوب‌آهن، فقط یک‌بار و در پاس همدان در نخستین رویایی خود با پرسپولیس شکست‌خورده بود و همیشه مانعی غیرقابل‌عبور برای پرسپولیس با برانکو به شمار می‌رفت. علی منصوریان با دو بار شکست دادن برانکو جزو رکوردداران پیروزی بر این مربی در لیگ برتر است. دو شکستی که برای پرسپولیس بسیار گران تمام شد. در لیگ پانزدهم در هفته بیست و هشتم در شرایطی که پرسپولیس در صدر جدول و آماده قهرمانی بود مغلوب نفت با مربیگری علی منصوریان شد و در لیگ شانزدهم که پرسپولیس فصل رویایی را پشت سر گذاشت و قاطعانه به قهرمانی رسید شهرآورد را با نتیجه 3 بر 2 واگذار کرد تا از شیرینی قهرمانی این تیم کم شود. پس‌ازآن برانکو فرصت گرفتن انتقام از منصوریان را در لیگ فصل جاری و بازی رفت به دست آورد و سرانجام توانست از سرمربی ذوب‌آهن انتقام بگیرد.

 

جزئیات گران‎شدن بنزین و CNG از اول خرداد؛ تعیین سهمیه ۶۰ لیتر بنزین برای خودروهای شخصی

پمپئو: آمریکا در کنار مردم ایران می‌ماند| می‌خواهیم ماهیت جمهوری اسلامی ایران را تغییر دهیم!

تعطیلی مدارس شنبه ۳۱ فروردین ۹۸ صحت دارد؟

کلیدواژه: فیلم تلویزیون ماه چهره خلیلی بازیگر

منبع این خبر، وبسایت www.mizanonline.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۴۶۵۸۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • عکس های نازان کسال بازیگر سرشناس ترک در کنار همسرش
 • بردسکن بیشترین خسارت سیل را در استان داشته است
 • بازیگری با استعداد و بی رحم در «متری شیش ونیم»!
 • وقتی دکترای شیمی، بازیگر می شود/تئاتر به پختگی و تجربه بازیگر بسیار کمک می‌کند/ بازی جلوی علی صادقی سخت نیست/ شنیدم سعیدآقاخانی برای سریالش تست می گیرد
 • رمزگشایی از یک معمای عجیب و ترسناک/ آیا موجودات فضایی در زمین حضور مخفیانه دارند؟
 • چرا بازیگران کارگردان می شوند؟
 • مهمترین درس‌هایی که از حجم عظیم گِل در پلدختر آموختیم/ سیلی که وحدت و همدلی بین مردم حمیدیه را دو چندان کرد
 • وعده‌های بی سرانجام سردار / آرامش در سایه تدبیر و مجاهدت‌های خاموش / روزگار نه چندان سپید مروارید سیاه
 • بیشترین افت آیفکس در دو ماه اخیر
 • هومن حاجی‌عبداللهی: دیگر علاقه‌ای به اجرا ندارم
 • بنیتس: بازگشت زیدان به رئال مادرید برایم قابل حدس بود؛ لیورپول پتانسیل قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا را دارد
 • آیا موجودات فضایی در میان ما حضور دارند؟
 • پایان فصل شکار با درگذشت خانم بازیگر/ عکس
 • رفتارهایی از زنان که برای مردان جذاب است
 • خانم بازیگر رزمی‌کار به آواتار ۲ پیوست
 • بیشترین طرفداران «بازی تاج و تخت» در ایران از کدام استان‌ها هستند؟
 • چگونه یک پیشنهاد ازدواج را رد کنیم؟
 • چگونه یک پیشنهاد ازدواج را محترمانه رد کنیم؟
 • مستندی در ستایش تصویر و اهمیت وجودی آن