سردار محمد قنبری امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی پلیس 5 نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور و 2 مالخر اموال مسروقه دستگیر شدند.

 فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: 7 فقره انواع سرقت مسلحانه به همراه یک قبضه سلاح کلاش، 2 قبضه کلت کمری و یک قبضه اسلحه شکاری با مهمات مربوطه از آنان کشف شد.

      

منبع: اکوفارس

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

دستگیری سارق محتویات خودرو با ۹ فقره سرقت در اراک /امدادرسانی پلیس زرندیه به مسافران در راه مانده

فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: در عملیات مأموران انتظامی شهرستان اراک سارق محتویات خودرو دستگیر و به ۹ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛در ۲۴ ساعت گذشته با تلاش مأمورین نیروی انتظامی مجموعه‌ای از باندهای قاچاق و سرقت در حوزه‌های مختلف در استان مرکزی دستگیر شدند.

دستگیری سارق خودروهای سواری مدل پائین و اعتراف به ۲۲ فقره سرقت در اراک

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق خودروهای سواری پراید مدل پائین در عملیات کارگاهان پلیس خبر داد و گفت: سارق به ۲۲ فقره سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو در شهرستان اراک اعتراف کرد.

سردار " کیومرث عزیزی" در تشریح جزئیات این خبر افزود : در پی وقوع چند فقره سرقت خودروهای سواری مدل پایین پراید اقدام به جداسازی قطعات با ارزش آن از جمله باطری ، ضبط و باند در سطح شهر اراک، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به سرنخ هایی که در روند رسیدگی به پرونده به دست آمد ، سارق در یکی از محله های این شهرستان در حین سرقت یک دستگاه خودرو دستگیر شد.

سردار"عزیزی" با اشاره به اعتراف سارق به ۷ فقره سرقت خودرو و ۱۵ فقره سرقت قطعات و محتویات خودرو خاطر نشان کرد: متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی تحویل پلیس آگاهی استان شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: سارق دستگیر شده در ادامه تحقیقات فنی پلیس بیان داشت: از آن جایی که خودروهای مدل پائین پراید از ایمنی کمتری برخوردار می باشند، بیشتر این نوع خودروها را برای سرقت انتخاب می کرده و پس از اوراق کردن وسایل آنها در مخفیگاهش، اموال مسروقه را به افراد مالخر می فروخته است.

وی با اشاره به ادامه داشتن تحقیقات پلیس افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان هرگونه گزارش و اطلاع پیرامون شناسایی سارقین و یا تردد مشکوک افراد ناشناس در محل زندگی شان را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

دستگیری ۸۹ معتاد و خرده فروش مواد مخدر در عملیات های پلیس شهرستان کمیجان

فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان از دستگیری ۸۹ معتاد و خرده فروش مواد مخدر و کشف ۶ کیلو و ۱۴۳ گرم انواع مواد مخدر طی فروردین ماه امسال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "بهزاد فکوری"در تشریح جزئیات این خبرگفت : یکی از برنامه هایی که نیروی انتظامی به صورت جدی دنبال می کند برخورد با معتادان متجاهر و فروشندگان مواد مخدر است.

وی افزود: به همین دلیل طرح جمع آوری معتادان که بازتاب رضایت مندی شهروندان را به همراه داشته است، به صورت مداوم اجرایی می شود و لازم است چون گذشته شهروندان از طریق تلفن ۱۱۰ در انجام هر کیفی های ماموریت ها، با پلیس همکاری داشته باشند.

این مقام انتظامی با بیان افزایش کشفیات مواد مخدر در این شهرستان ادامه داد: در این راستا پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان موفق به دستگیری ۸۹ نفر معتاد و خرده فروش مواد مخدر در فروردین امسال شد و بیش از ۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر از آنان کشف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان در پایان از مردم خواست در صورت اطلاع و مشاهده هرگونه موارد مشکوک پلیس را از طریق سامانه ۱۱۰ مطلع کرده و چنانچه نسبت به عملکرد کارکنان انتظامی، پیشنهاد، انتقاد و یا شکایاتی دارند از طریق سامانه ۱۹۷ با دفتر نظارت همگانی بازرسی فرماندهی انتظامی استان در تماس باشند.

دستگیری سارق محتویات خودرو با ۹ فقره سرقت در اراک

در عملیات مأموران انتظامی شهرستان اراک سارق محتویات خودرو دستگیر و به ۹ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کرد.

سرهنگ "امیر مختاری" فرمانده انتظامی شهرستان اراک در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان اراک، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد سارق محتویات خودرو با ترفندی خاص اقدام به باز کردن درب خودروها کرده و پس از سرقت محتویات خودرو به‌ویژه فلش مموری و ضبط خودرو، مجدداً درب خودروها را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای قفل می‌کرده است.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در ادامه تحقیقات پلیس سارق شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد.

سرهنگ "مختاری "در پایان افزود: سارق به ۹ فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کرد و تعداد ۱۸ عدد فلش مموری و مقداری قطعات ضبط خودرو از وی کشف که نهایتاً تحویل مراجع قضائی شد.

امدادرسانی پلیس زرندیه به مسافران در راه مانده/قدردانی مسافران از امدادرسانی مأموران

مسافران یک دستگاه اتوبوس که در محور بوئین‌زهرا که در نیمه‌شب به علت نقص فنی خودرو در هوای سرد گرفتارشده بودند،‌ از امدادرسانی و پیگیری پلیس قدردانی کردند.

بنا بر اعلام دفتر نظارت همگانی فرماندهی انتظامی استان، چندی پیش یک دستگاه خودروی اتوبوس "مشهد – تبریز" با ۴۵ نفر مسافر در جاده بوئین‌زهرا دچار نقص فنی می‌شود و بعد از تماس مسافران با ۱۱۰، بلافاصله تیم‌های گشت انتظامی به یاری مسافران رفته و کلیه مسافران به یک مدرسه انتقال شده و تا رفع نقص خودرو، کلیه امکانات اولیه با پیگیری مأموران انتظامی برای مسافران فراهم شد.

بنابراین گزارش بعدازاین اقدام پلیس، احدی از مسافران در تماس با سامانه تلفنی ۱۹۷ دفتر نظارت همگانی بازرسی فرماندهی انتظامی استان این‌چنین گفت:

"در ساعت ۰۳۰۰بامداد اتوبوس ما در مسیر جاده بوئین‌زهرا ، از سمت مشهد به تبریز در حال حرکت بود که در ۲۵ کیلومتری زرندیه خودروی ما دچار نقص فنی شد.

هوا بشدت سرد بود که راننده اتوبوس چندین مرحله با امداد خودروها تماس گرفت ، ولی چون هوا بارانی بود و سرد بود کسی حاضر نشد به ما کمک کند که راننده اتوبوس با ۱۱۰ تماس گرفت و مأموران نیروی انتظامی در فاصله کوتاهی در محل حاضر و یکی از مأموران که تخصص در فنی خودرو داشت خیلی سعی کرد، اتوبوس را روشن کند ولی نتیجه‌ای نداشت.

  خودروهای پلیس که دو دستگاه سمند و یک دستگاه تویوتا دو کابین بود، چندین مرحله مسافران را از محل مذکور تا شهر مامونیه که حدود ۳۰ کیلومتری فاصله داشت، انتقال دادند و با هماهنگی انجام‌شده از سوی مأموران انتظامی با آموزش‌وپرورش، ما را به یکی از مدرسه‌های شهرستان زرندیه بردند و از سوی پلیس برای ما شام تهیه شد و صبح نیز برای ما صبحانه آوردند.

من به نمایندگی از ۴۵ نفر از مسافران که همگی خانواده بودند از زحمات مأموران انتظامی نهایت تقدیر و تشکر را داریم و خواستیم بدین‌وسیله از نیروی انتظامی و مأموران آن‌ها تشکر کرده باشیم."

کشف ۲ دستگاه موتورسیکلت مسروقه و دستگیری ۴ نفر سارق و مال‌خر در شهرستان خنداب

فرمانده انتظامی شهرستان خنداب از کشف ۲ دستگاه موتورسیکلت سرقتی و دستگیری ۴ نفر سارق و مال‌خر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "عبدالرضا جودکی" فرمانده انتظامی شهرستان خنداب در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در شهرستان، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و تحقیقات در این زمینه آغاز شد.

وی افزود: در پی انجام تحقیقات گسترده و فنی توسط مأموران پلیس آگاهی خنداب، ۲ نفر سارق شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی خنداب با اشاره به دستگیری ۲ نفر مال‌خر در عملیاتی جداگانه اظهار داشت: تعداد ۲ دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ "عبدالرضا جودکی" بابیان اینکه  متهمان دستگیرشده با پرونده ، تحویل مقامات قضائی شهرستان شدند، خاطرنشان کرد: عدم توجه به توصیه‌های پلیس و کوتاهی در استفاده از وسایل حفاظتی برای نگهداری از موتورسیکلت از عواملی است که زمینه‌ساز بروز سرقت می‌شود، که لازم است شهروندان در پیشگیری از سرقت توجه به توصیه‌های پلیس را موردتوجه قرار دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان خنداب در پایان سامانه ۱۱۰ و ۱۹۷ را به‌عنوان بسترهایی آسان در تعامل و ارتباط با پلیس عنوان داشت و خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند در کلیه ساعات شبانه‌روز گزارش‌های خود را از طریق تلفن ۱۱۰ به مراکز پلیس ارائه دهند و عملکرد کارکنان انتظامی را نیز از طریق تلفن ۱۹۷ موردنقد قرار دهند.

انتهای پیام/

شوک قیمت در بازار نفت با تصمیم ترامپ علیه ایران| حالا چه خواهد شد؟

وزیر خارجه آمریکا ایران را تهدید کرد: هیچ معافیت نفتی تمدید نمی‌شود| قدرت ایران در اثر تحریم‌ها کم شده است |می‎خواهیم درآمد نفتی ایران را به صفر برسانیم

سکته همزمان هر سه محکوم بانک سرمایه/ کاظمی راهی زندان شد

منبع این خبر، وبسایت www.ecofars.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۴۶۶۹۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • آخرین اخبار از مناطق سیل زده /دستگیری ۱۲ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور/عزل مدیران ناکارآمد
 • (ویدئو) بیعت عاملان حملات سریلانکا با ابوبکر بغدادی
 • عاملان درگیری و نزاع دسته‌جمعی در دهلران دستگیر شدند
 • عاملان اصلی حمله مسلحانه به خودروی حمل متهم در سراوان دستگیر شدند
 • دستگیری عاملان اصلی حمله مسلحانه به خودروی حمل زندانیان قاچاق مواد مخدر در" سراوان "
 • دستگيری عاملان حمله مسلحانه به خودروی حمل متهمان در سراوان
 • دستگیری عاملان حمله به خودروی حمل زندانیان در سراوان
 • عاملان حمله مسلحانه به خودرو حمل متهم در سراوان دستگیر شدند
 • عاملان اصلی حمله مسلحانه به خودروی حمل متهم در سراوان دستگیرشدند
 • زاهدان| عاملان حمله به خودروی حمل زندانیان قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند
 • 12 سارق مسلح در سیستان و بلوچستان دستگیر شدند
 • ۱۲ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند
 • دستگیری 12 سارق مسلح در جنوب شرق کشور
 • زاهدان| ۱۲ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند
 • کشف ۱۸ فقره سرقت مسلحانه در سیستان و بلوچستان
 • انهدام باند ۳ نفره سرقت در رودبار جنوب
 • افزایش 35 درصدی کشف سرقت ها و 84 درصدی دستگیر شدگان
 • سارقان حرفه ای در کهگیلویه با 35 فقره سرقت دستگیر شدند
 • دستگیری عاملان آتش‌سوزی عمدی در آمل و گلوگاه