خبرگزاري آريا- در چارچوب مسابقات ان بي اي، دو تيم گلدن استيت وريرز و لس آنجلس کليپرز به ميزباني گلدن استيت به مصاف هم رفتند و در پايان اين تيم کليپرز بود که با نتيجه 131-135 پيروز ميدان شد.
به گزارش آريا، گلدن استيت وريرز در اوراکل آرنا ميزبان کليپرز بود. ديدار اول اين دو تيم در همين ورزشگاه 121-104 به سود گلدن استيت به پايان مي رسيد و به نظر مي رسيد که شاگردان استيو کر کار آساني در اين بازي داشته باشند. اما برخلاف انتظار کليپرز عليرغم آنکه 31 امتياز از گلدن استيت عقب بود، موفق به زدن يک کامبک تاريخي شد و در انتها به پيروزي 135-131 دست پيدا کرد. اين سري نيز با حساب 1-1 دنبال مي شود. لو ويليامز با کسب 36 امتياز، 11 پاس گل و 2 ريباند بهترين بازيکن تيم لس آنجلسي در اين ديدار بود.
با آغاز کوارتر اول سه دقيقه پس از شروع بازي مصدوميت دمارکوس کازينز و خارج شدن او از زمين يک شوک بزرگ به ميزبان وارد کرد. درخشش استفن کري و عملکرد خوب گلدن استيت در حملات اين کوارتر را با نتيجه 33-25 به سود ميزبان به پايان رساند. در کوارتر دوم نيز تمرکز ميزبان بر روي پرتاب هاي سه امتيازي و عملکرد فوق العاده استفن کري در دقايق پاياني اين کوارتر باز هم اختلاف را بالاتر برد. استفن کري با يک سه امتيازي فوق العاده به اين کوارتر با نتيجه 40-25 پايان داد.
عملکرد خوب گلدن استيت در دقايق آغازين کوارتر سوم در حملات اختلاف را به 31 امتياز رساند اما شروع امتياز آوري هاي لو ويليامز و دنيلو گليناري اختلاف را تا حدودي جبران کرد تا اين کوارتر با نتيجه 35-44 به سود کليپرز به پايان برسد. کوارتر چهارم با 14 امتياز اختلاف به سود ميزبان آغاز شد. در دقايق آغازين اين کوارتر بازي پاياپاي دنبال ميشد اما در فاصله 6 دقيقه مانده به پايان بازي شروع کامبک کليپرز با امتياز اوري هاي گليناري کليد خورد. اخراج پاتريک بورلي از زمين اميد هاي ميهمان را به حداقل رساند اما دو حمله از دست رفته از کوين دورنت و امتياز اوري هاي لو ويليامز اختلاف را جبران کرد و سه امتيازي شامت پس از اقدام از دست رفته تامپسن کليپرز را 2 امتياز پيش انداخت. پس از تايم اوت استفن کري هم اقدام سه امتيازي خودش را از دست داد تا کامبک به يادماندني و تاريخي کليپرز تکميل شود. کوارتر چهارم با نتيجه 23-41 به سود کليپرز به پايان رسيد.

از سري رقابت هاي بسکتبال nba، تيم هاي فيلادلفيا سوني سيکسرز و يروکلين نتسبه مصاف هم رفتند که اين ديدار با نتيجه 145-123 به سود فيلادلفيا به پايان رسيد. فيلادلفيا پس از شکست در بازي نخست، با تمرکز بيشتري وارد ميدان شده بود و موفق شد از همان ابتداي بازي از بروکلين پيش بيفتد. عملکرد درخشان 5 بازيکن اصلي فيلادلفيا که همگي بالاي 10 امتياز کسب کردند در کسب اين پيروزي بسيار موثر بود. کوارتر نخست اين ديدار با برتري فيلادلفيا آغاز شد. ياران امبيد موفق شدند اختلاف 6 امتيازي ايجاد شده در اوايل کوارتر را به خوبي حفظ کنند و با نتيجه 34-28 در اين کوارتر پيروز شوند. با شروع کوارتر دوم، بروکلين به خود آمد و توانست اختلاف امتيازي ايجاد شده را به خوبي جبران کند و آن را به يک امتياز کاهش دهد. نمايش درخشان راسل سبب شد تا اين تيم با نتيجه 31-36 اين کوارتر را به سود خود به پايان برساند.
با شروع کوارتر سوم، اين تيم فيلادلفيا بود که با درخشش تمامي بازيکنان اصلي و ذخيره خود در اين کوارتر بخصوص بن سيمونز، توانست با نتيجه عجيب 51-23 پيروز شود و کار را به نوعي يک سره کند! تلاش بازيکنان بروکلين براي جبران اختلاف امتياز ايجاد شده بي فايده بود. هر چند بازيکنان بروکلين توانستند با نتيجه 29-36 در اين کوارتر پيروز شوند اما اين پيروزي براي آن ها کار شاز نبود! جوئل امبيد با کسب 23 امتياز، 10 ريباند و 1 پاس منجر به گل ستاره تيمش بود. نبايد از دزخشش بن سيمونز هم ساده عبور کرد! اين بازيکن موفق د با کسب 18 امتياز، 10 ريباند و 12 پاس منجر به گل نقش بسزايي در پيروزي تيمش ايفا کند.

منبع: خبرگزاری آریا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

همدان| سهمیه شهرداری حفظ شد؛ تکلیف صعود پاس امروز مشخص می‌شود

با پایان مسابقات گروه الف لیگ دسته ۲ تیم شهرداری موفق به حفظ سهمیه خود در این لیگ شد، اما تکلیف صعود پاس به لیگ یک امروز و پس از برگزاری هفته پایانی مسابقات گروه ب مشخص می‌شود. ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲ استانها همدان نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور در فصل 97_98 روزهای پایانی خود را پشت سر می‌گذارد. بر اساس آیین نامه سازمان لیگ فدراسیون فوتبال ایران در این فصل 97_98 رقابت‌های لیگ دسته دوم در  دو  گروه 14 تیمی برگزار شد. دو تیم برتر هر گروه به صورت مستقیم به لیگ دسته اول صعود می‌کنند و برنده دیدار پلی‌اف تیم‌های دوم هر گروه تیم سوم صعود کننده به لیگ دسته اول را تعیین خواهد کرد. ضمن آن که از هر گروه سه تیم به لیگ دسته سوم سقوط می‌کنند.

تیم‌های شهرداری و پاس دو نماینده فوتبال همدان در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور هستند که  به ترتیب در گروه الف و ب مسابقات به رقابت با هم گروه‌های خود پرداختند.

سهمیه شهرداری در لیگ 2 حفظ شد

هفته پایانی مسابقات گروه الف لیگ دسته دوم روز چهارشنبه برگزار و تکلیف تیم صعود کننده به لیگ برتر، تیم دوم جدول برای حضور در دیدار پلی‌آف و 3 تیم سقوط کننده این گروه به لیگ دسته سوم مشخص شد.

تیم شهرداری یکی از نمایندگان فوتبال همدان در لیگ 2 در پایان مسابقات این گروه با ایستادن در جایگاه دهم جدول سهمیه خود و فوتبال همدان را در این لیگ حفظ کرد.

شهرداریچی‌ها در گروه الف مسابقات لیگ دسته دوم با تیم‌های خوشه طلایی ساوه، داماش گیلان، فولاد نوین اهواز، مقاومت تهران، شهرداری بم، آوالان کامیاران، چوکای تالش، سردار بوکان، کاسپین قزوین، استقلال اهواز، مس نوین کرمان، ایران جوان بوشهر و راه آهن تهران همگروه بودند.

تیم خوشه طلایی ساوه با کسب 54 امتیاز به عنوان تیم اول گروه الف به مسابقات لیگ دسته اول راه یافت. تیم داماش گیلان نیز با ایستادن در رتبه دوم جدول این گروه به دیدار پلی آف رفت. ضمن آن که تیم‌های مس نوین کرمان، ایران جوان بوشهر و راه‌آهن تهران از این گروه به لیگ دسته سوم سقوط کردند.

تیم شهرداری همدان از  با کسب 24 امتیاز حاصل از 6 برد، 6 تساوی و 12 باخت و 19 گل‌زده و 28 گل خورده توانست سهمیه خود و فوتبال همدان را در لیگ 2 حفظ کند.

یاران هادی گلمحمدی که فصل را بابک صمدیان به عنوان سرمربی آغاز کردند در نیم فصل اول مسابقات نتوانستند انتظارات علاقمندان خود و مسئولان باشگاه را برآورده کنند.این نتایج ضعیف به تغییر سرمربی تیم انجامید و بابک صمدیان جای خود را به هادی گلمحمدی داد.

با حضور هادی گلمحمدی نیز تغییرات چندانی در نتایج تیم شهرداری حاصل نشد و این تیم با کسب نتایج سینوسی از حضور در جمع مدعیان صعود به لیگ دسته اول بازماند و با ایستادن در رتبه دهم به حفظ سهمیه خود در لیگ 2 اکتفا کرد.علاوه بر تغییر سرمربی تیم شهرداری همدان در این فصل از مسابقات با مشکلات مدیریتی نیز دست و پنجه نرم کرد.

در هفته‌های پایانی این مسابقات اسکندریان مدیرعامل باشگاه با حکم سعید خوشبخت رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری از کار برکنار شد و قرار بود پیام حیدری، داور مطرح فوتبال همدان، جانشین وی شود، اما سازمان بازرسی به دلیل آن که پیام حیدری کارمند رسمی شهرداری نبود مانع این انتصاب شد تا تیم شهرداری چند هفته پایانی مسابقات را بدون مدیرعامل پشت سر بگذارد.

تصمیمات احساسی سعید خوسبخت رئیس جوان و کم تجربه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری در این فصل از مسابقات به تیم شهرداری همدان که در چند فصل اخیر از تیم‌های قدرتمند و مدعی لیگ دسته سوم و دوم بود ضربه وارد کرد و حتی در مواقعی از فصل  نماینده همدان در این گروه در جمع تیم‌های سقوط کننده به لیگ 3 قرار داشت.

همدان| دست‌های پشت پرده مانع رشد و پیشرفت تیم پاس همدان شده استسلطانی‌فر: تیم پاس بخشی از هویت و تاریخ ورزش و مردم ایران است/ با کمک نیروی انتظامی این تیم را احیا می‌کنیماصفهان| رجب‌زاده: پرسپولیس در تهران بهتر بازی می‌کند؛ پاس زیاد خاصیت فوتبال ذوب‌آهن است

حال باید دید اعضای شورای شهر و شهردار همدان برای فصل آینده خوشبخت را در مسئولیت خود حفظ می‌کنند و یا مدیر باتجربه و کاردانی را جانشین وی خواهند کرد؟.

هرچند گفته می‌شود با تغییر اساسنامه شهرداری‌ها از سوی وزارت کشور این نهاد‌های عمومی غیردولتی در تمام شهرهای کشور حق تیمداری حرفه‌ای در فصل جدید مسابقات ورزشی از جمله فوتبال را نخواهند داشت که در این صورت امتیاز شهرداری به تیم دیگری واگذار می‌شود.

تکلیف پاس امروز مشخص می‌شود

اما تکلیف تیم پاس نماینده فوتبال همدان در گروه ب مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور امروز و پس از پایان هفته آخر مسابقات این گروه مشخص می‌شود.

تیم پاس همدان یک هفته مانده به پایان مسابقات لیگ 2 در گروه ب، از 23 دیدار خود با کسب 40 امتیاز و تفاضل گل مثبت 14 در رتبه سوم گروه خود ایستاده است.

تیم نیروی زمینی که بنا به شرایط جدول مسابقات در هفته گذشته بازی بیست وچهارم و پایانی خود را برگزار کرد و در هفته پایانی مسابقات این گروه با قرعه استراحت مواجه شد با کسب 43 امتیاز و تفاضل گل مثبت 18 در صدر گروه ب قرار دارد و تیم آرمان گهر سیرجان با کسب 41 امتیاز و تفاصل گل مثبت 7 در رتبه دوم جدول این گروه ایستاده. ضمن آنکه تیم نفت و گاز گچساران نیز  با کسب 38 امتیاز از 23 دیدار خود برای صعود به دیدار پلی‌آف شانس دارد.

تیم پاس همدان در صورت کسب پیروزی در دیدار هفته قبل خود مقابل نیروی زمینی می‌توانست گام محکمی برای صعود مستقیم به لیگ دسته اول بردارد و در هفته پایانی مسابقات ابتکار عمل را در دست بگیرد، اما پاس در برابر نیروی زمینی با نتیجه یک بر یک متوقف شد تا کارش برای صعود به لیگ یک به عنوان تیم نخست و حتی راهیابی به دیدار پلی آف پیچیده شود و به اما و اگر بکشد.

با توجه به این که 3 تیم نیروی زمینی، آرمان گهر و پاس شانس صعود به لیگ یک را به عنوان تیم اول گروه دارند و نیز تیم نفت و گاز گچساران بر روی کاغذ از بخت صعود به دیدار پلی آف برخوردار است 5 حالت برای تیم‌های صعود کننده از این گروه به لیگ برتر و دیدار پلی آف شکل می‌گیرد.

در صورت باخت یا تساوی تیم آرمان گهر سیرجان و عدم کسب برد با اختلاف پنج گل توسط پاس همدان، تیم فوتبال نیروی زمینی مستقیم راهی لیگ یک و پاس راهی پلی آف می شود.

در صورت برد آرمان گهر و کسب نتیجه ای غیر از برد با اختلاف پنج گل توسط پاس در دیدار مقابل مس شهر بابک ، آرمان گهر سیرجان مستقیم به لیگ یک می‌رود و شاگردان امید روانخواه در تیم نیروی زمینی هم راهی بازی پلی آف می شوند.

برد پاس همدان با اختلاف پنج گل و شکست یا تساوی آرمان گهر ، پاس همدان را مستقیم به لیگ یک می‌فرستد و نیروی زمینی به پلی آف راه پیدا می‌کند.

در صورت شکست پاس و آرمان گهر و پیروزی نفت و گاز گچساران تیم نیروی زمینی مستقیم به لیگ یک می‌رود و نفت و گاز گچساران به پلی آف صعود می‌کند. در صورت تساوی پاس همدان و شکست آرمان گهر ، نیروی زمینی تهران لیگ یکی می‌سود و پاس راهی پلی آف خواهد شد.

آنچه مسلم است ابتکار عمل در هفته پایانی مسابقات برای صعود به لیگ دسته اول از دست نماینده فوتبال همدان خارج شده و علاوه بر برد با تفاضل گل بالا مقابل تیم مس شهر بابک باید چشم انتظار نتایج دیگر رقبای خود باشد.

بازی تیم‌های پاس همدان و مس شهر بابک ساعت 16:15 دقیقه امروز در استادیوم شهید حاجی بابایی مریانج برگزار می‌شود و حضور پرتعداد علاقمندان تیم پاس در استادیوم حاج بابایی می‌تواند به انگیزه یاران احمد جمشیدیان برای پیروزی پر گل در این دیدار بیافزاید.

پاس امیدوار به صعود مستقیم به لیگ یک

سرمربی تیم پاس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان با بیان این که اگر کسی به تیم پاس اعتقاد و اعتماد ندارد در هفته پایانی مسابقات ما را تنها بگذارد اظهار داشت: در دیدار مقابل مس شهر بابک به هوادارانی نیاز داریم که بازیکنان و کادر فنی پاس را باور داشته باشند.

احمد جمشیدیان افزود: ما بسیار امیدوار هستیم و در هفته پایانی بازی‌ها برای صعود پا به میدان مسابقه می‌گذاریم.

وی با اشاره به این که با وجود بسیاری از مشکلات، ما در این فصل کار بزرگی انجام دادیم گفت: قطعاً از پس این دیدار مهم هم برمی‌آییم و با به کار گرفتن همه تلاش خود جشن صعود را در استادیوم شهید حاجی بابایی برگزار می‌کنیم.

جمشیدیان تصریح کرد: همدلی خوبی بین باشگاه و هواداران ایجاد شده و در حالی که ما در هفته اول مسابقات در خانه خود 50 نفر تماشاچی داشتیم در دیدار مقابل نیروی زمینی در تهران و در استادیوم حریف چند صد هوادار همدانی پاس را تشویق می‌کردند.
وی تاکید کرد: پاس در این دیدار به بازیکنان و تماشاگرانی نیاز دارد که به ما اعتماد کنند و توانایی ما را باور داشته باشند.

انتهای پیام/ش

R41405/P/S6,75/CT7

نوبخت: افزایش 400 هزار تومانی حقوق باید از این ماه برای همه کارکنان و بازنشستگان محسوب شود

جزئیات گران‎شدن بنزین و CNG از اول خرداد؛ تعیین سهمیه ۶۰ لیتر بنزین برای خودروهای شخصی

فیلم برنده صد میلیونی برنده باش امشب

کلیدواژه: کليپرز گلدن استيت پلي آف NBA

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۵۰۰۴۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • کامبک سپیدرود با تعویض طلایی دست نشان
 • پلی‌ آف لیگ برتر بسکتبال ایران؛ پالایش نفت آبادان و شهرداری گرگان، فینالیست شدند
 • رونق بازار پلی یورتان با انقلاب شیل و تداوم نوآوری
 • قدرت نمایی مدعی قهرمانی NBA در پلی آف
 • بروکلین نتس 115-131 فیلادلفیا سونی سیکسرز؛ مزیت برد در خانه حریف از دست رفت؛ دست بالا در اختیار سیمونز و یاران
 • لس آنجلس کلیپرز 105-132 گلدن استیت وریرز؛ دورنت انتقام شکست اوراکل آرنا را در لس آنجلس گرفت
 • افشای نخستین مشخصات پلی‌استیشن 5 توسط سونی
 • دانلود؛ پلی به گذشته - کامبک ویگان مقابل آرسنال (2010)
 • پیروزی آرسنال مقابل ناپولی در شب کامبک ژرمن ها/برد چلسی با تقلب از پپ و پوچ و صعود مقتدرانه خفاش ها
 • برد دوم ما در مقابل پتروشیمی ضامن فینال رفتنمان نیست
 • اختلاف پادشاه عربستان با پسرش بر سر ایران
 • پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال| پیروزی شهرداری گرگان و پالایش آبادان در سومین دیدار
 • آزادی2169 زندانی با تلاش شورا‌های حل اختلاف استان فارس
 • بسکتبال NBA- خلاصه بازی های دور دوم پلی آف 2019 (29 فروردین 98)
 • آزادی ۲ هزار و ۱۶۹ نفر زندانی با تلاش شورا‌های حل اختلاف استان فارس در یکسال گذشته
 • بوستون سلتیکس 99-91 ایندیانا پیسرز؛ موتور کایری در پلی آف نیز به موقع روشن شد
 • هیوستون راکتس 118-98 یوتا جاز؛ و این آقای ریش مهار نشدنی!
 • اختلاف ملکی ۱۳ ساله اهالی ۳ روستا در بردسیر کرمان حل و فصل شد
 • میلواکی باکس 120-99 دیترویت پیستونز؛ گوزن‌ها بازهم پیروز، بازهم مقتدر