به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، قاسم حدادی‌ فر در خصوص شرایط ذوب آهن اظهار داشت: شرایط تیم خیلی خوب است و نتایجی که اخیراً کسب کردیم انگیزه و شور و شوق بچه‌ها را بسیار بالا برده است و تلاش می‌کنیم سایر بازی‌های باقی ‌مانده تا پایان فصل در لیگ خودمان و آسیا را با پیروزی پشت سر بگذاریم و با بهترین نتایج ممکن فصل را تمام کنیم.

 

وی در رابطه بازی با پیکان هم گفت: بازی سختی بود و با وجود اینکه کادرفنی به چند بازیکن استراحت داده بود ولی انقدر بازیکن آماده در تیم داریم که دچار مشکل نشدیم و توانستیم به هر 3 امتیاز بازی دست پیدا کنیم و از این بابت خوشحالم که تیم به این شرایط خوب رسیده است.

 

هافبک ذوب آهن در مورد اینکه گفته می‌شود نیمکت نشینی بازیکنان اصلی به خاطر تقابل با پرسپولیس است عنوان کرد: اصلاً چنین چیزی نبود و بازی با پرسپولیس هم مثل بقیه بازی‌ها 3 امتیاز دارد و عاقلانه نبود که 3 امتیاز یک بازی را به خطر بیاندازیم برای بازی دیگر. همانطور که گفتم تیم ما 22-23 بازیکن آماده دارد که می‌توانند به میدان بروند و دیدید که خوب بازی کردند و نتیجه هم گرفتیم. نیمکت نشینی چند بازیکن اصلی به خاطر فشردگی بازی‌ها و استراحتی بود که با نظر کادرفنی به آنها داده شد. اینکه بخواهیم از 3-4 روز یک بازی انجام دهیم به بدن بازیکنان فشار می‌آید و ممکن است در ادامه دچار مشکل شوند و این تصمیم ارتباطی به بازی پرسپولیس نداشت.

 

حدادی‌فر در مورد بازی مقابل پرسپولیس هم عنوان کرد: بازی خیلی سختی داریم و جایگاه پرسپولیس در جدول و نتایجی که گرفته نشان می‌دهد نتیجه گرفتن مقابل آنها چه کار سختی است. خصوصاً اینکه صدرنشین هستند و می‌خواهند جایگاه خود را تا پایان فصل حفظ کنند و با این انگیزه به راحتی به تیمی امتیاز نمی‌دهند ولی ما هم نشان دادیم توانایی انجام هرکاری را داریم و می‌خواهیم با گرفتن نتیجه خوب در این بازی هم جایگاهمان را در جدول بهتر کنیم و هم پایان خوبی برای یک فصل سخت رقم بزنیم. ما در این فصل در لیگ برتر کار بزرگی هنوز انجام ندادیم و می‌خواهیم این کار را مقابل پرسپولیس انجام دهیم.

 

وی در رابطه با اینکه گفته می‌شود منصوریان انگیزه خاصی برای این بازی دارد هم گفت: این را نمی‌دانم ولی من در رفتار ایشان چنین چیزی احساس نکردم که این بازی برایش متفاوت با بقیه بازی‌ها باشد. منصوریان برای هر بازی انگیزه بالایی دارد و با تمام وجود فقط به پیروزی فکر می‌کند و این روحیه را به تیم هم تزریق کرده است و فکر نمی‌کنم این بازی برایش تفاوتی با بقیه بازی‌ها داشته باشد.

 

کاپیتان ذوب آهن در مورد حواشی ایجاد شده برای چند بازیکن در هفته گذشته و مسئولیت خودش به عنوان یک کاپیتان خاطرنشان کرد: خیلی مهم است که وارد حواشی و درگیری‌هایی که به خاطر فشردگی بازی‌ها و حساسیت آنها ایجاد شده نشویم و من به عنوان کاپیتان ذوب آهن خیالم از بازیکنان تیم خودم راحت است که به قدری حرفه‌ای عمل می‌کنند که وارد این مسائل نخواهند شد ولی متاسفانه در یکی دو هفته اخیر برای برخی از بازیکنان حواشی زیادی ایجاد شد که جای تاسف دارد. این به خاطر فشردگی و حساسیت بالای بازی‌ها است که اشتباه یک بازیکن چند برابر بیشتر به چشم می‌آید ولی اتهام زدن به بازیکنان کار درستی نیست. مگر می‌شود یک بازیکن بخواهد تیم خودش نتیجه نگیرد و دنبال مسائل دیگری باشد؟ بازیکنان یک فصل تلاش کردند تا تیم خود را به جایگاهی برسانند و بعد بیایند در این مقطع به زحمات خودشان لطمه بزنند؟ بهتر است کمی بیشتر و بهتر در این موارد از واکنش‌های احساسی پرهیز کنیم. اشتباه در فوتبال برای هر کسی ممکن است و بزرگترین بازیکنان هم اشتباه می‌کنند ولی دامن زدن به این موارد باعث می‌شود تمرکز بقیه بازیکنان هم از بین برود و با استرس وارد زمین شوند.

 

حدادی‌فر در مورد اینکه در چند روز گذشته شایعاتی در مورد تغییر محل بازی با پرسپولیس و انتقال به ورزشگاه نقش جهان شنیده شد هم گفت: من واقعاً وقتی این خبر را شنیدم شوکه شدم و نفهمیدم دلیلش چیست؟ ورزشگاه خانگی ما فولادشهر است و همیشه در این ورزشگاه هم دربی اصفهان را برگزار کردیم و هم مقابل استقلال و پرسپولیس به میدان رفتیم. هم امنیت ورزشگاه بدون مشکل است و هم سایر موارد در آن رعایت شده است و هیچ مشکلی ندارد و مطمئن باشید ما در هیچ ورزشگاه دیگری به جز فولادشهر به میدان نمی‌رویم و خوشحالم که شنیدم این تصمیم لغو شده است.

 

وی در مورد اینکه این بازی برای چند تیم دیگر که در کورس قهرمانی هستند هم مهم است عنوان کرد: می‌دانم بازی حساسی است ولی ما فقط برای خودمان و دفاع از اعتبار نام ذوب آهن به میدان می‌رویم و یک بازی جوانمردانه و شرافتمندانه انجام خواهیم داد و قرار نیست برای تیم دیگری بازی کنیم.

 

کاپیتان ذوب آهن در مورد اینکه قرار است هواداران سپاهان به کمک این تیم بیایند گفت: بازی خیلی حساس و مهم است و تماشاگران زیادی برای آن به ورزشگاه خواهند آمد و می‌دانم سپاهانی‌ها هم چقدر دوست دارند ما پرسپولیس را شکست دهیم خود ما هم دوست داریم بعد از ذوب آهن دیگر تیم اصفهان یعنی سپاهان موفق باشد.

 

ایلنا

451

منبع: جام نیوز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

همزمان با هفته سلامت ،گذر سلامت در میدان منیریه دایر شد

امتداد :همزمان با فرا رسیدن هفته ملی سلامت ، شهرداری منطقه ۱۱ تهران اقدام به ارائه خدمات سلامت محور و اجرای برنامه های متنوع در میدان منیریه کرده است.

به گزارش امتداد ، محمد جواد رشیدی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ در تشریح برنامه های هفته ملی سلامت که از سوی اداره سلامت برای شهروندان محله های مرکزی شهر تهران در دست اجراست؛ گفت: به منظور توسعه فرهنگ سلامت و ارتقای آگاهی شهروندان نسبت به موضوعات سلامت محور، برنامه های متنوعی از جمله اجرای گذر سلامت در میدان منیریه، اجرای طرح راهوند، بازی های نشاط سالمندی، بازی های ویژه افراد دارای معلولیت، نمایش میدانی و برگزاری همایش آموزشی در بیمارستان روزبه در این هفته انجام خواهد شد.

رشیدی افزود: میدان منیریه به لحاظ تردد جمعیتی و مرکزیت موقعیت مناسبی را برای خدمت رسانی به افراد بیشتری دارد که بر همین اساس گذرگاه سلامت با ۲۶ عنوان برنامه در این میدان به اجرا در می آید.

وی با بیان این که در اجرای این برنامه ها سازمان ها، مراکز و اشخاص مختلفی با شهرداری همکاری دارند؛ ادامه داد: دبیران کانون پزشکان، تعدادی از پزشکان، انجمن ناشنوایان، انجمن سفیران نشاط، باشگاه سلامت نوجوانان، انجمن NA، شرکت غذای سالم، بیمارستان های سطح منطقه، انجمن غذا و دارو، انجمن های تخصصی حمایت از بیماران و انجمن های خیریه در اجرای برنامه های هفته سلامت مشارکت دارند و خدماتی از قبیل ویزیت پزشک، اسکن کف پا، برپایی نمایشگاه های مختلف و فروش دستاوردهای معلولین و کودکان اتیسم، برگزاری مسابقات ورزشی، اطلاع رسانی در مورد بیماری ها، طب سنتی، پیش گیری از آسیب های اجتماعی، مشاوره تغذیه و روان شناسی و …، چکاپ بیماری های چشمی و معاینه دندان را همراه با غربالگری فشارخون و قند خون و … انجام می دهند.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ خاطر نشان کرد: برنامه های هفته سلامت از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه با شعار “مراقبت های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت ” بر اساس عناوین روز شمار علاوه بر میدان منیریه در سرای محلات و نواحی منطقه نیز برگزار خواهد شد.

true برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true

نمایندگان مجلس تصویب کردند؛ دولت موظف به اقدام متقابل و قاطع با آمریکا شد| وزارت اطلاعات موظف به شناسایی حامیان اقدام آمریکا درباره سپاه

ماجرای قبض‎های نجومی همراه اول چیست؟| توضیح وزیر

آیا روحانی نامه صدام به هاشمی را افشا کرد؟

کلیدواژه: قاسم حدادی فر ذوب آهن سپاهان پرسپولیس استقلال علیرضا منصوریان

منبع این خبر، وبسایت www.jamnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۵۲۸۱۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • جنگ تاج و تخت در سه بازی هفته بیست و هفتم؛ از حمله سرخپوشان به رکورد سپاهان تا امید استقلال و تراکتور به لغزش پرسپولیس
 • بررسی نزول تراکتور؛اوج برمی گردد
 • برانکو - قلعه نویی؛ پرده سوم رقابت قهرمانی
 • ذوب آهن - تراکتور؛ آزمون بزرگ برای لیکنز و منصوریان (پنبه‌کار)
 • تراکتور ژاپنی در کوره سبز
 • پرسپولیس - سپاهان؛ ۹۰ درصد ورزشگاه در انتظار ۵۰ درصد جام/ ذوب آهن - تراکتور؛ جنجالی‌های تبریز در مصاف با بهترین‌های آسیا
 • پرسپولیس - سپاهان؛ جنگِ داغِ جام/ تراکتور به جاده اصلی برمی‌گردد؟
 • به سمت چابکسازی نمایشگاه پیش می رویم
 • وعده سرمربی تراکتور برای رسیدن به استقلال
 • منصوریان: با تمام قوا برابر تراکتورسازی به میدان می‌رویم
 • منصوریان: با تمام قوا برابر تراکتورسازی به میدان می‌رویم/ این دیدار شمشیر دو لبه است
 • دیدار پرسپولیس-سپاهان، فروش سهام یک جام به سود رقیبان
 • شفر: با تمرکز به مصاف پدیده می‌رویم
 • بازگشت نقی زاده به ترکیب تراکتور
 • مطلوب مخالفین مردم ایران، این است که ما با دست خودمان صدای خودمان را خاموش کنیم
 • جنگ شاگردان پروفسور و امیرخان برای قهرمانی/ ذوب آهن به دنبال انتقام از تراکتور/ سپیدرود به فولاد رسید
 • نقش سازمان لیگ در ناکامی استقلال و پرسپولیس
 • جزئیات جریمه سپاهان و ذوب‌آهن
 • جریمه سپاهان و ذوب‌آهن به دلیل رفتار هواداران