سخنگوی جامعه روحانیت مبارز به تشریح جزئیات سومین هم اندیشی این تشکل با احزاب اصولگرا پرداخت.

حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های‌گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، به تشریح جزئیات سومین نشست هم اندیشی جامعه روحانیت مبارز پرداخت و گفت: این جلسه در ادامه جلسات پیشین است که بنا به درخواست احزاب اصولگرا و در راستای تفاهم و هم‌گرایی بیشتر صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: البته موضوعات مورد طرح در این جلسات کلی است و مسائل خاصی را در بر نخواهد گرفت اما در کل مبنای این جلسات  بر تفاهم بیشتر بین احزاب مخصوصا اصولگرایان ارزشی و دستیابی به وحدت، همگرایی ، بیان دیدگاه و پرداخت به اشتراکات است.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز خاطرنشان کرد: این جلسه در روز پنج شنبه انتهای هفته جاری مورخ ۲۹  فروردین ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

بورس و انجمن بین‌المللی روابط عمومی‌ تفاهم‌نامه امضا کردند

در جریان برگزاری دومین روز از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، سازمان بورس و اوراق بهادار با انجمن جهانی روابط عمومی (Ipra) تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد. ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۳ اقتصادی بازار سهام | بورس نظرات - اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان برگزاری دومین روز از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس به نمایندگی از سازمان بورس و اوراق بهادار با انجمن جهانی روابط عمومی (Ipra) تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

 این تفاهم‌نامه در قالب یکی از برنامه‌های دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با حضور یاسر فلاح، مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس و اسوتلانا استاوروا، رییس هیات مدیره انجمن بین‌المللی روابط عمومی و عالی‌رتبه‌ترین مقام این نهاد بین‌المللی به امضای طرفین رسید.

سال گذشته انجمن بین‌المللی روابط عمومی، پس از بررسی فعالیت‌های سازمان بورس و اوراق بهادار در زمینه ارتقای سطح سواد مالی با عضویت این سازمان در انجمن فوق موافقت کرد و پس از آن نیز موافقت خود را با امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک با این سازمان اعلام کرد . این نخستین بار است که یک مقام از انجمن بین‌المللی روابط عمومی به ایران سفر می‌کند.

یاسر فلاح، مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس عنوان کرد: با هدف بهبود ارتباطات جهانی و همچنین اقداماتی که در دستورکار سازمان بورس قرار دارد با انجمن بین المللی روابط عمومی ارتباط برقرار کردیم و مقرر شد این نهاد مهم جهانی در بزرگترین رویداد مالی خاورمیانه (فاینکس 2019) حضور داشته باشد.

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با تاکید بر اینکه باید همکاری بسیار گسترده با ایپرا داشته باشیم، افزود: قصد داریم با کمک ظرفیت های ایپرا و از طریق انتشار بولتن ها و نشریات و با استفاده از فضای مجازی، آخرین دستاوردهای ایران را در جهان منعکس کنیم.

یاسر فلاح افزود: امضای تفاهم همکاری با ایپرا فتح البابی بود که از طریق آن اخبار اقتصادی ایران به گوش جامعه جهانی می رسد.

در این جلسه، اسوتلانا استاوروا، رییس هیات مدیره انجمن بین‌المللی روابط عمومی و عالی‌رتبه‌ترین مقام این نهاد بین‌المللی، چگونگی مبارزه با اخبار جعلی، چگونگی رساندن صدایی مشخص با وجود صداهای مختلف و نیز چگونه پیدا کردن مخاطبان هدف را از جمله موضوعات مهم مورد نظر در این انجمن دانست و گفت: با توجه به اینکه در سال های آینده هوش مصنوعی زندگی را تحت تاثیر قرار می دهد توانایی پاسخ به چنین پرسش هایی با توجه به چالش های پیش رو امری ضروری است. 

وی اضافه کرد: اگر بخواهیم ارزش واقعی موضوعی را به مخاطب برسانیم، باید این موضوعات و چالش ها را مد نظر قرار دهیم و برای این کار نیاز به فراگیری مهارت هایی داریم.

در ادامه ، مالک حسینی مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد، حضور خانم استاوروا را فرصت جدیدی برای همکاری با ایپرا دانست و گفت: ما علاقمند هستیم به رغم شرایط تحریم و مشکلات این نوید را بدهیم که از امروز دریچه جدیدی برای همکاری مشترک با ایپرا و شورای اقتصادی شکل بگیرد.

وی ادامه داد: امیوارم با امضای تفاهم نامه بتوانیم ورود افراد را به ایپرا تسهیل کنیم، بر این اساس منتظر نتایج مثبت این اتفاق در آینده هستیم.

مالک حسینی در مورد موضوع مطرح شده در خصوص روند رو به رشد هوشمندسازی در دنیا نیز گفت: هسته مهم در شکل گیری و ایجاد ارتباطات انسان ها هستند. بر این اساس باید اقداماتی را در جهت کنترل این هوشمندسازی در نظر داشته باشیم.

 خانم استاوروا، در پاسخ به مالک حسینی اظهار کرد: ایپرا جانب سیاسی هیچ طرفی را نمیگیرد و البته پیام شما را از طریق هیات مدیره ایپرا پیگیری و خود را متعهد می کنم تا در خصوص مشکلات ارتباطی ایجاد شده متاثر از تحریم ،‌ راه حلی سودمند برای هر دو طرف پیدا کند.

وی تصریح کرد: تا زمانی که با یکدیگر در ارتباط هستیم، ‌راه حلی پیدا خواهد شد.

این گزارش می‌افزاید: سال گذشته انجمن بین‌المللی روابط عمومی، پس از بررسی فعالیت‌های سازمان بورس و اوراق بهادار در زمینه ارتقاء سطح سواد مالی با عضویت این سازمان در انجمن فوق موافقت کرد و پس از آن نیز موافقت خود را با امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک با این سازمان اعلام کرد . این نخستین بار است که یک مقام از انجمن بین‌المللی روابط عمومی به ایران سفر می‌کند.

بر اساس مفاد این تفاهم‌نامه، شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس به عنوان بازوی اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار در حوزه فرهنگسازی، به عضویت پیوسته این انجمن درمی‌آید. معرفی سخنرانان و مربیان آموزشی از میان اعضای این انجمن برای رویدادها، امکان معرفی 5 اثر برتر به صورت سالانه به رویداد جایزه طلایی جهانی، دسترسی به آخرین رویدادهای برپا شده توسط این انجمن و دسترسی به مقالات و گزارش‌های این نهاد بین‌المللی از جمله مفاد این تفاهم‌نامه است.

این تفاهم‌نامه که زمینه فعالیت بین‌المللی و انتقال تجارب بین طرفین را در حوزه‌های مختلف به ویژه در حیطه اقدامات مرتبط با ارتقاء سطح سواد مالی فراهم می کند، به عنوان نخستین تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین انجمن بین‌المللی روابط عمومی و یک نهاد ایرانی شناخته شده است.

شاخص کل بورس، صعود یا اصلاح؟ارزش معاملات در بورس سمنان به 168 میلیارد ریال رسیدزمان نخستین عرضه اولیه امسال بورس مشخص شد

انتهای پیام/

R32365/P/S7,84/CT12 واژه های کاربردی مرتبط سازمان بورس

شوک قیمت در بازار نفت با تصمیم ترامپ علیه ایران| حالا چه خواهد شد؟

وزیر خارجه آمریکا ایران را تهدید کرد: هیچ معافیت نفتی تمدید نمی‌شود| قدرت ایران در اثر تحریم‌ها کم شده است |می‎خواهیم درآمد نفتی ایران را به صفر برسانیم

سکته همزمان هر سه محکوم بانک سرمایه/ کاظمی راهی زندان شد

کلیدواژه: احزاب اصولگرایان جامعه روحانیت مبارز

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۵۳۰۵۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • دبیرکل جامعه روحانیت مبارز: ترامپ چهره واقعی آمریکا را به همه نشان داد
 • مشروح هفتمین جلسه محاکمه مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر
 • دبیرکل جامعه روحانیت مبارز: ایران رکورد جهانی در بازسازی پس از زلزله را شکست
 • دانشگاه و منابع طبیعی سمنان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
 • برای امنیت و وحدت جامعه به همفکری روحانیون نیاز داریم
 • بنیاد شهید و نهاد کتابخانه‌های عمومی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
 • امضا تفاهم نامه برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
 • انعقاد تفاهم‌نامه همکاری اداره ‌کل ورزش و جوانان و جهاددانشگاهی زنجان با موضوع طرح "سرباز مهارت"
 • به یک کارگر ساکت نیازمندیم! / شماره سوم نشریه «وحدت» دانشگاه تبریز منتشر شد
 • جلسات بررسی گزارشات حسابرسی شهرداری همدان آغاز شد
 • انعقاد تفاهم‌نامه همکاری اداره ‌کل ورزش و جوانان و جهاددانشگاهی زنجان با موضوع طرح "سرباز مهارت"/مهارت آموزی در عصر حاضر موضوعی مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد
 • مسئول تشکیلات جامعه روحانیت مبارز انتصاب سردار سلامی را به وی تبریک گفت
 • دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز انتصاب سردار سلامی را تبریک گفت
 • تعطیلی جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی پذیرفتنی نیست /عدم اعتقاد دولت به کار فرهنگی
 • پیام جامعه روحانیت و سازمان بسیج حقوقدانان به سرلشکر سلامی
 • ظریف: وارثان تمدن پارس باستان، استراتژی خود را بر مبنای «توصیه» خارجی‌ها تدوین نمی‌کنند، چه برسد به آمریکایی‌ها
 • توضیحات لاریجانی در خصوص ضرورت برگزاری جلسات مجلس در دو شیفت
 • روحانیت در «گام دوم» انقلاب باید در وسط میدان باشد
 • جامعه روحانیت مبارز باید برای فعالیت انتخاباتی مجوز بگیرد؟