حجت الاسلام محمد محمودآبادی نماینده استاندار کرمان و مسئول ستاد معین در امور کمک رسانی به مناطق سیل زده خوزستان در گفتگویی با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: با هماهنگی مدیران استان خوزستان، مدیریت چهار اردوگاه در حمیدیه به کرمان واگذار شد.

حجت الاسلام محمودآبادی افزود: پس از اعلام استان کرمان به عنوان معین خوزستان ازسوی وزارت کشور، ستاد مرکزی این استان در حمیدیه مستقر و سیل کمک‌های مردمی و دولتی به این استان ارسال و توزیع شد.

وی گفت: اقدامات مناسبی در این زمینه صورت گرفته که تاکنون ۲۶۰ چشمه سرویس بهداشتی برای روستا‌های حمیدیه راه اندازی شده است.

نماینده استاندار کرمان و مسئول ستاد معین این استان در امور کمک رسانی به مناطق سیل زده خوزستان افزود: ۵۰ دستگاه کمپرسی، لودر، بیل مکانیکی، کامیون و تانکر آب رسان نیز در منطقه مستقر شده و خدمات رسانی به مردم را بر عهده دارند.

حجت الاسلام محمودآبادی بیان کرد: در بخش فرهنگی هم تعدادی اقلام فرهنگی و تبلیغی به منظور توزیع در اردوگاه‌ها درخواست شده است.
مدیرکل حوزه استاندار کرمان تصریح کرد: با توجه به پیش بینی‌های انجام شده و احتمال بارش‌های گسترده، پیش بینی‌هایی برای تقویت سیل بند‌ها و اجرای طرح‌های جدید انجام شده و آمادگی لازم برای انتقال بخشی از روستائیان به اردوگاه‌ها نیز وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه امنیت حمیدیه تامین شده است، گفت: ستاد مرکزی استان کرمان در حمیدیه، آمادگی لازم برای مدیریت حوادث جدید احتمالی را دارد.

وی از پیگیری‌ها و تلاش‌های استاندار کرمان، مردم استان، مدیران استانی، شرکت‌های اقتصادی و سپاه ثارالله استان کرمان تقدیر کرد و گفت: نیروی انسانی مورد نیاز و موکب‌های لازم در حمیدیه مستقر شده اند و فعلا نیازی به اعزام موکب‌های جدید و نیروی انسانی بیشتر وجود ندارد.

وی بیان داشت: نیرو‌های امدادی این جمعیت در هفتمین روز از حضور در حمیدیه خوزستان به ۱۱ هزار و ۵۶۷ نفر از اهالی این شهرستان امدادرسانی کرده است.

وی گفت: ۷۶ نفر از عوامل امدادی جمعیت هلال احمر استان کرمان اینک در حمیدیه حضور دارند.

حجت الاسلام محمودآبادی گفت:تا کنون ۲ هزار و ۸۰۰ پتو مینگ، سه هزار و ۴۰۰ دستگاه چادر امدادی و مسافرتی، ۲ هزار موکت، هفت هزار و ۲۰۰ دفترچه خوار و بار و ۲۶ هزار بطری تاکنون به حمیدیه خوزستان ارسال شده است.

وی بیان کرد:علاوه بر این انواع اقلام زیستی، موادغذایی و خوراکی، مواد شوینده و بهداشتی، پوشاک و کفش و سایر اقلام مورد نیاز منطقه در قالب چندین محموله و در مجموع ۱۰۰ تُن تاکنون توسط جمعیت هلال احمر و همکاری سایر دستگاه‌ها به استان خوزستان و حمیدیه ارسال شده است.

وی تصریح کرد: بیش از ۴۰۰ نفر از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان در حمیدیه و در پایگاه‌های جمع آوری کمک‌ها در این استان تاکنون حضور یافته اند.

وی همچنین از اعزام ۲۰ نفر از پرسنل شهرداری کرمان در شهر حمیدیه خبر داد.

وی از بازسازی ۳۰۰ کیلومتر راه روستایی، ۲۴ کیلومتر راه اصلی و ۲۷ کیلومتر راه اصلی چهار خطه شهرستان حمیدیه توسط هعوامل راهداری تا کنون خبر داد.

حجت الاسلام محمود آبادی افزود: تعداد ۱۰ دستگاه ماشین آلات راهداری سنگین و سبک به همراه ۱۲ نفر نیروی راهدار از استان کرمان پس از امدادرسانی به سیل زدگان لرستان، در ادامه به شهرستان حمیدیه از توابع استان خوزستان اعزام شدند.

وی گفت: تیم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان ساماندهی بیش از ۳۵۰ کلیومتر از راه‌های این شهرستان سیل زده را در اختیار گرفته است.

وی بیان داشت: لایروبی جاده ها، اجرای دریواسیون (دیواره شنی)، بازگشایی راه‌های روستایی، اصلاح بند‌های خاکی، اصلاح آب بردگی‌های راه‌های روستایی از جمله این اقدامات است.

نماینده استاندار کرمان و مسئول ستاد معین در حمیدیه خوزستان گفت: علاوه سایر کمکها، شرکت گل گهر سیرجان هم کمک نقدی ۲۴ میلیاردتومانی را به مناطق سیل زده اهداء کردند که با هماهنگی‌های انجام گرفته با مسئولان شهرستان سیل زده حمیدیه خوزستان این شرکت سالن چند منظوره ورزشی احداث می‌کند.

وی گفت: هزینه لازم برای ساخت این سالن ورزشی به میزان ۱۳ میلیارد ریال با اختصاص یک روز از حقوق ماهیانه کارکنان شرکت‌های منطقه گل گهر تامین خواهد شد.

وی بیان داشت:با همکاری، همدلی ونهایتا مشارکت همه مسئولین و مردم کرمان و خوزستان به زودی حمیدیه و سایرنقاط بازسازی و به روز اول برگردد.

یاد آور است استان کرمان به دستور وزیر کشور به عنوان معین منطقه حمیدیه به منظور کمک به سیل زدگان و بازسازی این شهرستان تعیین شده است.
انتهای پیام/ی

استان کرمان معین شهر حمیدیه در خوزستان است

منبع: باشگاه خبرنگاران

کلیدواژه: استانداری بارش باران استاندار کرمان حمیدیه خوزستان حجت الاسلام استان کرمان

وزیر آموزش‌ و پرورش: آماده بازسازی مدارس سوریه هستیم

فشار مالياتی به مردم تا كجا؟

روایت ۴۸ دقیقه برزخی و ۶۲ قربانی تشییع پیکر سردار سلیمانی در کرمان؛ فاجعه چطور اتفاق افتاد؟

دختری با بلندترین موی جهان+عکس

تعطیلی مدارس تبریز در شیفت صبح شنبه 5 بهمن

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۵۳۴۷۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

خبر بعدی:

تیم ایران قهرمان شد

تیم ایران بعنوان قهرمانی چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز دست یافت.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور کشتی گیرانی از کشورهای ارمنستان، تاجیکستان، قزاقستان، روسیه، قرقیزستان و نمایندگان کشورمان روزهای 3 و 4 بهمن ماه در سالن شهید دستغیب شهر شیراز برگزار شد.

در پایان این مسابقات تیم ایران با 250 امتیاز اول شد و تیم های ارمنستان و تاجیکستان به ترتیب با 55 و 12 امتیاز دوم و سوم شدند.
 
رده بندی انفرادی:
 
55 کیلوگرم: 1- پویا ناصرپور 2- پویا دادمرز 3- محمد دانیالی و محمد حسینوند 5- علی نوربخش 6- رضا خدری 7- محمد حسینوند پناهی 8- مهرگان جهانگیری 9- سجاد عباس پور
60 کیلوگرم: 1- مهدی محسن نژاد 2- ایمان محمدی 3- میلاد رضانژاد و امیرحسین خوانساری 5- تیگران میناسیان (ارمنستان) و آرارات منوچهریان (ارمنستان) 7- مهرداد مردانی 8- حسین جاویدی 9- محسن شیخی 10- مهدی قادری
63 کیلوگرم: 1- میثم دلخانی  2- رضا عباسی 3- رضا مردی و محمد نوربخش 5- محمد سلطانی و شیرزاد بهشتی طلا 7- سعید ارجمند 8- آرمین محب ثابت 9- هراچیا پوغوسیان 10- حسین عباسی
67 کیلوگرم: 1- حسین اسدی 2- محمد مراد الیاسی 3- محمدرضا مختاری و سجاد ایمن طلب 5- کرامت عبدولی و محمدجواد سادات رضایی 7- مبینجان احمداف (تاجیکستان) 8- هایک ملیکیان (ارمنستان) 9- سرگئی پاولو (روسیه) 10- وحید میرفتح الهی
72 کیلوگرم: 1- امین کاویانی نژاد 2- اشکان سعادتی فر 3- ابوالفضل زینتی رفاه و محمدرضا گرایی 5- امیر عبدی و محمدرضا رستمی 7- برومند اصلان 8- آرمن هاکوبیان (ارمنستان) 9- مصلح الدین اوروکوف (تاجیکستان) 10- عباس محب تاش
77 کیلوگرم: 1- پژمان پشتام 2- حمیدرضا جعفری 3- محمد شربی نیازی و آرمان باغداساریان (ارمنستان) 5- عراف حبیب الهی و پرهام قنبری 7- رسول گرمسیری 8- محمد عربی 9- عظیم گرمسیری
82 کیلوگرم: 1- مهدی ابراهیمی 2- جمال اسماعیلی 3- محمد ناقوسی و کیوان رضایی 5- سید محمد چوبچیان و عباس مهدی زاده 7- مهرداد بهرامی 8- گئورگ طادوسیان (ارمنستان) 9- پیام بویری 10- رینات ژو بابایف (قزاقستان)
87 کیلوگرم: 1- بهروز هدایت 2- رامین طاهری 3- یوسف قادریان و مهدی فلاح 5- محمد نصرتی و حسین نوری 7- سامان عزیزی 8- آلبرت یغیکیان (ارمنستان)
97 کیلوگرم: 1- محمدهادی ساروی 2- مهدی بالی 3- مهدی علیاری و علی اکبر حیدری 5- آرمان علیزاده و حسین شکری 7- محمد یگانه 8- ترمیرلان آبیشیف (قزاقستان) 9- داود فلاحی 10- کارن آبگاریان
130 کیلوگرم: 1- علی اکبر یوسفی 2- پارسا نظری 3- بهنام مهدی زاده و امین میرزازاده 5- شهاب قوره جیلی و محمدسروش رنجبر 7- محمدرضا عبدیان 8- مسعود میرزائیان
 
رده بندی تیمی: 1- ایران 250 امتیاز 2- ارمنستان 55 امتیاز 3- تاجیکستان 12 امتیاز 4- قزاقستان 8 امتیاز 5- روسیه 4 امتیاز
 
نتایج دیدارهای فینال این مسابقات به شرح زیر است:
 
55 کیلوگرم: پویا ناصرپور 10-  پویا دادمرز 1
60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد 6 – ایمان محمدی 3
63 کیلوگرم: میثم دلخانی 9 – رضا عباسی صفر
67 کیلوگرم: حسین اسدی  8 - محمد مراد الیاسی 4
72 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 1 – اشکان سعادتی فر 1
77 کیلوگرم: پژمان پشتام  5-  حمیدرضا جعفری 2
82 کیلوگرم: مهدی ابراهیمی 8 - جمال اسماعیلی 6
87 کیلوگرم: بهروز هدایت 2 - رامین طاهری 1
97 کیلوگرم: محمدهادی ساروی 3- مهدی بالی 1
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی 2 - پارسا نظری 1
 
نتایج دیدارهای رده بندی به شرح زیر است:
55 کیلوگرم:
محمد دانیالی، برنده – فیروز میرزا رجب اف (تاجیکستان) حاضر نشر
محمد حسینوند 5- علی نوربخش 3
60 کیلوگرم:
میلاد رضانژاد 10- تیگران میناسیان (ارمنستان) صفر
امیرحسین خوانساری، برنده 3- آرارات منوچهریان (ارمنستان) 3
63 کیلوگرم:
رضا مردی 8 ضربه فنی – محمد سلطانی صفر
محمد نوربخش، برنده – شیرازد بهشتی طلا (حاضر نشد)
67 کیلوگرم:
محمدرضا مختاری 6- کرامت عبدولی 1
سجاد ایمن طلب 6- محمدجواد سادات رضایی 3
72 کیلوگرم:
ابوالفضل زینتی رفاه 4- امیر عبدی 3
محمدرضا گرایی 10- محمدرضا رستمی 1
77 کیلوگرم:
محمد شربی نیازی 10- عارف حبیب الهی 5
آرمان باغداساریان (ارمنستان) 6- پرهام قنبری 5
82 کیلوگرم:
محمد ناقوسی 3- سید محمد چوبچیان 2
کیوان رضایی 9- عباس مهدی زاده صفر
87 کیلوگرم:
یوسف قادریان 6- محمد نصرتی صفر
مهدی فلاح 4- حسین نوری 1
97 کیلوگرم:
مهدی علیاری 9- آرمان علیزاده 6
علی اکبر حیدری 3- حسین شکری 2
130 کیلوگرم:
بهنام مهدی زاده، برنده – شهاب قوره جیلی (حاضر نشد)
امین میرزازاده 4 ضربه فنی- محمدسروش رنجبر صفر
 
 
 
 
نتایج رقابت های مقدماتی برگزار شده به شرح زیر است:
 
55 کیلوگرم:
مقدماتی:
رضا خدری 9 – سجاد عباس پور صفر
پویا ناصرپور 9- علی نوربخش صفر
محمد هادی شعبانی 7- محمد حسینوند پناهی 6
یک چهارم نهایی:
محمد دانیالی 3- مهرگان جهانگیری 1
پویا دادمرز 9 - فیروز میرزا رجب اف (تاجیکستان) 4
محمد حسینوند 8- رضا خدری 1
پویا ناصرپور 4- محمدهادی شعبانی 1
نیمه نهایی:
پویا دادمرز  9- محمد دانیالی  صفر
پویا ناصرپور 8 - محمد حسینوند صفر
شانس مجدد:
علی نوربخش، برنده – محمدهادی شعبانی (حاضر نشد)
 
60 کیلوگرم:
مقدماتی:
حسین جاویدی 5- مهدی قادری 1
آرارات منوچهریان (ارمنستان) 11 – محسن شیخی 3
مهرداد مردانی 7- امید آرامی صفر
ایمان محمدی 2- امیرحسین خوانساری صفر
یک چهارم نهایی:
مهدی محسن نژاد 3 (ضربه فنی)- میلاد رضانژاد 1
تیگران میناسیان (ارمنستان) 9- مصیب اکبری صفر
آرارات منوچهریان (ارمنستان) 7- حسین جاویدی 2
ایمان محمدی، برنده 1- مهرداد مردانی 1
نیمه نهایی:
مهدی محسن نژاد 9 – تیگران میناسیان (ارمنستان) صفر
ایمان محمدی  7 - آرارات منوچهریان (ارمنستان) صفر
شانس مجدد:
امیرحسین خوانساری، برنده – مهرداد بهرامی (حاضر نشد)
 
63 کیلوگرم:
مقدماتی:
میثم دلخانی 3- آرمین محب ثابت صفر
محمد نوربخش 11- حسین عباسی 2
سعید ارجمند 5- ساموئل آقاجانیان صفر
شیرزاد بهشتی طلا 5- هراچیا پوغوسیان 3
یک چهارم نهایی:
رضا مردی 6- آرتور کنستانتینوف (روسیه) صفر
رضا عباسی 9 - محمد سلطانی صفر
میثم دلخانی 13-  محمد نوربخش 10
شیرزاد بهشتی طلا 3-  سعید ارجمند 1
نیمه نهایی:
رضا عباسی  5- رضا مردی 2
میثم دلخانی 7- شیرزاد بهشتی طلا صفر
شانس مجدد:
محمد نوربخش 10- آرمین محب ثابت
 
67 کیلوگرم:
مقدماتی:
مبین جان احمداف (تاجیکستان)، برنده – بهرام معروف خانی (حاضر نشد)
محمدجواد سادات رضایی، برنده – حامد تاپ (حاضر نشد)
یک هشتم نهایی:
حسین اسدی 8- کولکورو نورمانبتوف (قرقیزستان) صفر
محمدرضا مختاری 3- علی ذکایی مهر صفر
سرگئی پاولوف (روسیه) 8- ارلان ارگشف (قرقیزستان) صفر
کرامت عبدولی 5- شاهین بداغی 3
وحید میرفتح الهی 3- سامان عبدولی 1
محمد مراد الیاسی 7- سجاد ایمن طلب 1
هایک ملیکیان (ارمنستان) برنده 8- نیما اسماعیلی صفر
محمدجواد سادات رضایی 7- مبین جان احمداف (تاجیکستان) 2
یک چهارم نهایی:
حسین اسدی 9- محمدرضا مختاری صفر
کرامت عبدولی 9- سرگئی پاولو (روسیه) صفر
محمد مراد الیاسی 5- وحید میرفتح الهی 3
محمد جواد سادات رضایی 16 – هایک ملکیان (ارمنستان) 7
نیمه نهایی:
حسین اسدی 4 – کرامت عبدولی صفر
محمد مراد الیاسی 9 – محمد سادات رضایی صفر
شانس مجدد:
محمدرضا مختاری 11- کول کورو نورمانبتوف (قرقیزستان) صفر
سجاد ایمن طلب 7 ضربه فنی- وحید میرفتح الهی 3
 
72 کیلوگرم:
مقدماتی:
امین کاویانی نژاد 10- علی ارسلان 3
محمدرضا گرایی، برنده – علیرضا ارقش (حاضر نشد)
برومند اصلان 8- عباس محب تاش 2
محمدرضا رستمی 8- مصلح الدین اوروکوف 4
یک چهارم نهایی:
امیر عبدی 5- آرمن هاکوبیان (ارمنستان) 4
اشکان سعادتی فر 6- ابوالفضل زینتی رفاه 2
امین کاویانی نژاد 7- محمدرضا گرایی 5
محمدرضا رستمی 3- برومند اصلان 2
نیمه نهایی:
اشکان سعادتی فر  6 - امیر عبدی 3
امین کاویانی نژاد 8 – محمدرضا رستمی صفر
شانس مجدد:
محمدرضا گرایی، برنده- علی ارسلان (حاضر نشد)
 
77 کیلوگرم:
مقدماتی:
رسول گرمسیری، برنده- هادی علیزاده پورنیا (حاضر نشد)
پرهام قنبری 7- محمد عربی 3
یک چهارم نهایی:
عارف حبیب الهی 3- عظیم گرمسیری صفر
حمیدرضا جعفری 10- محمد شربی نیازی 1  
پژمان پشتام 4- آرمان باغداساریان (ارمنستان) صفر
پرهام قنبری 7- رسول گرمسیری 1
نیمه نهایی:
حمیدرضا جعفری  3 عارف حبیب الهی 2
پژمان پشتام 8 – پرهام قنبری صفر
 
82 کیلوگرم:
مقدماتی:
عباس مهدی زاده 8- گئورگ طادوسیان (ارمنستان) 5
کیوان رضایی 9- محمدجعفر توسلی صفر
مهدی ابراهیمی 4- مهرداد بهرامی 1
یک چهارم نهایی:
سید محمد چوبچیان 8- رینات ژومبایف (قزاقستان) صفر
جمال اسماعیلی 7- محمد ناقوسی 2
عباس مهدی زاده 6 (ضربه فنی) – پیام بویری 3
مهدی ابراهیمی 13- کیوان رضایی 12
نیمه نهایی:
جمال اسماعیلی  10 - سید محمد چوبچیان صفر
هادی ابراهیمی  11 - عباس مهدی زاده صفر
شانس مجدد:
کیوان رضایی 9- مهرداد بهرامی 1
 
87 کیلوگرم:
یک چهارم نهایی:
یوسف قادریان 3- سامان عزیزی 1
بهروز هدایت 6- محمد نصرتی 1
رامین طاهری 6- حسین نوری صفر
مهدی فلاح 9 – آلبرت یقیکیان (ارمنستان) 1
نیمه نهایی:
بهروز هدایت 4 – یوسف قادریان 1
رامین طاهری 4 - مهدی فلاح 3
 
97 کیلوگرم:
مقدماتی:
علی اکبر حیدری 12- تمیرلان آبیشف (قزاقستان) 2
محمد یگانه 10 (ضربه فنی) -  کارن آبگاریان (ارمنستان) صفر
یک چهارم نهایی:
علی اکبر حیدری 2- محمد یگانه 1
آرمان علیزاده 12- داود فلاحی 1
مهدی بالی 5- حسین شکری 1
محمدهادی ساروی 5- مهدی علیاری 3
نیمه نهایی:
محمدهادی ساروی  5 آرمان علیزاده2
مهدی بالی 5 - علی اکبر حیدری 4
 
130 کیلوگرم:
مقدماتی:
پارسا نظری، برنده – محمدحسین رحیم زاده (حاضر نشد)
محمد سروش رنجبر 6- محمدرضا عبدیان 2
یک چهارم نهایی:
شهاب قوره جیلی، برنده – مسعود نعمت چکانی (حاضر نشد)
امین میرزازاده 8- مسعود میرزائیان صفر
علی اکبر یوسفی، برنده 3- بهنام مهدی زاده 3
پارسا نظری 3 – محمد سروش رنجبر صفر
نیمه نهایی:
علی اکبری یوسفی  2 - شهاب قوره جیلی 1
پارسا نظری  3 (ضربه فنی) - امین میرزازاده صفر
شانس مجدد:
محمدسروش رنجبر، برنده – محمدحسین رحیم زاده (حاضر نشد)

دیگر خبرها

  • تعزیه‌خوانان کرمانی در سوگواره تعزیه ملی خوش درخشیدند
  • اعلام برنامه‌های حرم بانوی کرامت در ایام فاطمیه دوم
  • برنامه‌های حرم بانوی کرامت در ایام فاطمیه دوم اعلام شد
  • بیش از ۴هزار شهروند کرمانی با مقامات قضائی استان دیدار کردند
  • توجه به شأن و کرامت مشتریان در اولویت برنامه فروشگاه شهروند
  • بانوی کرمانی بر سکوی دوم مسابقات دو اتلون قهرمانی کشور
  • کرمانی‌ها در سوگواره تعزیه اراک خوش درخشید
  • تعزیه‌خوانان کرمانی در سوگواره کشوری تعزیه حائز رتبه برتر شدند
  • حضور ۱۸ کرمانی در مسابقات نابینایان و کم بینایان قهرمانی کشور
  • بچه‌خوانان کرمانی رتبه نخست سوگواره کشوری تعزیه اراک را کسب کردند
  • سپاه قدس رزمندگان بدون مرزند؛ رزمندگانی که هرجا نیاز باشد، آن‌ها در آنجا حضور پیدا می‌کنند؛ کرامت مستضعفان را حفظ می‌کنند
  • حضور ناظر و کوبل داوری کرمانی در رقابت‌های لیگ برتر
  • هفت کرمانی به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان دعوت شدند
  • تظاهرات گسترده ضددولتی در فرانسه+فیلم
  • فیلم | حضور گسترده مردم عراق در اعتراضات ضد آمریکایی
  • آیت‌الله موحدی کرمانی: مصلحت کشور و مردم به این انتخابات گره‌ خورده است
  • آیت‌الله موحدی کرمانی: مصلحت کشور و مردم به انتخابات مجلس گره‌ خورده است
  • آیت‌الله موحدی کرمانی: مصلحت کشور و مردم به انتخابات گره‌ خورده است
  • حکایت راه آفتاب در کرمان+ تصاویر