امام جمعه کرج، اظهار کرد: دشمن 40 سال است که با تمام قوا به مبارزه علیه جمهوری اسلام بر خواسته اند و طبق گفته مقام معظم رهبری این شدت از دشمنی و بدخواهی بیانگر این است که نفس های آخر خود را می کشند و آن ها باید بدانند مردم ایران با تمام توان مقابل زیاده خواهی آنها خواهند ایستاد.

به گزارش ایلنا، آیت الله محمدمهدی حسینی همدانی امام جمعه کرج در خطبه های این هفته نمازجمعه کرج ضمن اشاره به جشن نیمه شعبان، گفت: روز نیمه شعبان روز مستضعفین نیز نامیده شده است که طبق سفارش ائمه اطهار موظف هستیم قشر مستضعف و کم بضاعت توجه بیشتری داشته باشیم.

امام جمعه کرج با بیان اینکه انقلاب جمهوری اسلامی ایران با هدف رسیدن به حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) رقم خورد و انتظار می رود بالاترین عبادات و صفات خود در این حکومت اتفاق می افتد، افزود: یقین داریم سلطه گری، ظلم و جهل در جهان با ظهور امام زمان (عج) از بین خواهد رفت.

نماینده ولی فقیه در استان البرز با تأکید بر اجرایی شدم احکام اسلامی در دوران غیبت، بیان کرد: منتظران این حضرت باید اهل تقوا و عمل باشند و به دستورات الهی توجه و اهمیت ویژه داشته باشند.

آیت الله حسینی همدانی با بیان اینکه باید احکام الهی و تببین آیات قران در جامعه اسلامی تقویت شود تصریح کرد: در تمامی آیات قرآنی دشمن شناسی آموزش داده شده و راه های مقابله با دشمن نیز ارائه شده است.

این استاد حوزه و دانشگاه اظهار کرد: دشمن 40 سال است که با تمام قوا به مبارزه علیه جمهوری اسلام بر خواسته اند و طبق گفته مقام معظم رهبری این شدت از دشمنی و بدخواهی بیانگر این است که نفس های آخر خود را می کشند و آن ها باید بدانند مردم ایران با تمام توان مقابل زیاده خواهی آنها خواهند ایستاد.

آیت الله حسینی همدانی انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور خواهند و گفت: کسی که خود را منتظر می داند باید در مقابل ظلم و ستم بایستد و برای نابودی صهیونیست تلاش کند.

وی اضافه کرد: امروز اسلام عربستانی که شریک دشمنان است باورهای دیگران را نسبت به اسلام خراب می کنند اما مسلمان واقعی دست مستکبران را از زورگویی و ستم کوتاه خواهد کرد.

به گفته امام جمعه کرج طبق بیانیه گام دوم انقلاب تذکر داده شده که نباید موضوع انتظار به‌ درستی بررسی شود تا مسیر استقامت به سر مقصد مدنظر برسد.

آیت الله حسینی همدانی با اشاره به اینکه خداوند در مقابل مستکبران از مسلمانان واقعی دفاع خواهد کرد گفت: دشمن در هر لحظه سعی دارد ضربه محکمی به انقلاب بزند اما اتحاد و حمایت الهی ما را پیروز میدان خواهد کرد. سپاه در خط مقدم مقابل با دشمن قرار گرفته‌است و ما نیز همسو و همزمان با رهبر انقلاب از این مجموعه و زحمات آنها تشکر و قدردانی می کنیم.

وی در پایان از جوانان و عوامل برگزار کننده جشن بزرگ روز جوان در کرج تشکر کرد و گفت: غائبین این مراسم سیاسی فکر کردند و نفهمیدند که اشتباه می کنند به ویژه دستگاهی که مربوط به جوانان است.

انتهای پیام

منبع: جماران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

امام‌ جمعه خرم‌آباد: ملت ایران در برابر آرایش تهاجمی دشمن آرایش مدیریت جهادی به وجود آورد

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: ملت ایران باید در برابر آرایش تهاجمی دشمنان آرایش هسته‌ انقلابی با مدیریت جهادی به وجود آورد و در مقام عمل مدیریت جهادی داشته باشیم. ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲ استانها لرستان نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، آیت‌الله سید احمد میرعمادی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه تقوا توشه‌ای ارزشمند و پناهگاهی مطمئن است اظهار داشت: امام علی(ع) شیعیان را به تقوا سفارش می‌کند و می‌فرماید ای بندگان خدا تقوا توشه‌ای است که انسان را به  سرمنزل مقصود می‌رساند و از تمام خطرات نجات می‌دهد و همچنین  دعوت‌کنندگان به تقوا بهترین بندگان خدا و عمل‌کنندگان به تقوا سعادتمندترین افراد هستند.

وی با اشاره به فرارسیدن شب‌های قدر افزود: روزها و شب‌های سرنوشت‌ساز، مهم و باارزشی در پیش داریم چراکه یکی از فضیلت‌های ماه مبارک رمضان شب قدر است که بر اساس آیات و روایات اهمیت بسیار زیادی دارد و بر اساس آیات و روایات شب قدر از هزار ماه برتر است، شب نزول ملائکه،  شب پیوند با قرآن و شب آمرزش گناهان و بارش رحمت الهی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با اشاره به اعمال شب‌های قدر عنوان کرد:  انس با قرآن، ارتباط با بقیه‌الله الاعظم حضرت مهدی(عج) چراکه شب قدر متعلق به امام زمان است، اظهار عبودیت و بندگی خدا با دعا، نیایش و نمازخواندن و همچنین  کسب طهارت و پاکی به‌واسطه توبه، کسب علم و دانش و معرفت ازجمله بهترین اعمال در شب‌های  قدر است.

وی بیان کرد: شب قدر شبی است که با خون شخصیتی  نوشته‌شده که در دنیا نظیر ندارد و شب ضربت و شهادت امام علی(ع) است و امام علی(ع) تفسیر عدالت و عبودیت، تجسم حق و حقیقت و دریای فضیلت و مظلومیت است.

میرعمادی با اشاره به سالروز سوم خرداد تصریح کرد: سوم خرداد روز مقاومت، ایثار و فتح خرمشهر است که بسیار روز با عظمتی است، این روز از روزهای زیبا در تاریخ دفاع مقدس است و مانند قله‌ای در این دوران است و  یادآور حماسه جاوید آزادسازی خرمشهر و همچنین سند مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان است، در همین راستا درس سوم خرداد مقاومت، ایستادگی و دفاع از ارزش‌های دینی است و امروز نیز باید همانند سوم خرداد ایستادگی کنیم و اگر آن روز دشمن با جهاد نظامی آمد با دین و انقلاب ما مبارزه و سعی کرد مقاومت ملت ایران را بشکند امروز نیز استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا به دنبال این است که با تهدید و تحریم مقاومت مردم ایران را بشکند.

وی تصریح کرد: رئیس‌ جمهور آمریکا از ملت ایران می‌خواهد که مقاومت را بشکنند و تسلیم  آن‌ها شوند و دست از دین بکشند و در هشت سال دفاع مقدس در جبهه نظامی با ما جنگیدند که انقلاب و نظام را از ما بگیرند اما امروز دشمنان آرایش تهاجمی گرفته است.

امام جمعه زنجان: اقتدار ایران اسلامی جلوی دشمن را گرفته استتهران| مدیریت اسلامی و راهبرد مقاومت سبب عقب‌نشینی دشمنان می‌شودامام جمعه ایلام: دشمنان انقلاب اسلامی بدانند ایران تسلیم ناپذیراست

امام‌ جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه آرایش تهاجمی دشمن سه ضلع شوم دارد خاطرنشان کرد: فشار اقتصادی، فشار روانی، تبلیغاتی و همچنین فشار سیاسی سه ضلع شوم آرایش تهاجمی دشمن است اما آن‌ها غافل از این هستند که ملت ایران خدا را دارند و همین کفایت می‌کند چرا که خداوند شکست‌ناپذیر است.

وی گفت: هدف دشمن تسلیم شدن نظام و انقلاب اسلامی است و می‌خواهد مردم در مقابل نظام جمهوری اسلامی قرار بگیرند اما کور خوانده چرا که ملت ایران 40 سال یکپارچه و متحد هستند و امروز نیز در برابر فشارهای نظامی و روانی مقتدر و متحد پای انقلاب اسلامی تا آخر ایستادگی خواهند کرد.

میرعمادی افزود: ملت ایران باید در برابر آرایش تهاجمی دشمنان آرایش هسته‌ انقلابی با مدیریت جهادی به وجود آوریم و در مقام عمل مدیریت جهادی داشته باشیم چرا که در هشت سال دفاع مقدس آرایش نظامی ایران بر پایه مقاومت، ایستادگی و جهادی بوده که همین روحیه انقلابی و جهادی سبب پیروزی ایران در هشت سال دفاع مقدس شد، امروز نیز در حادثه سیل استان لرستان مردم، نیروهای مسلح و بسیج انقلابی و جهادی عمل کردند.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان عنوان کرد: در سیل اخیر لرستان سپاه پاسداران  به‌حکم  مقام معظم رهبری وارد صحنه شد و بر اساس تکلیف و با روحیه انقلابی و جهادی نقاط  ضعف و قوت را می‌بیند و چنانچه نقاط ضعف را متذکر می‌شود، نباید ما با تذکر نقاط ضعف برآشفته شویم و جبهه بگیریم بلکه ما باید به دنبال برطرف کردن ضعف‌ها باشیم.

وی بیان کرد: در هشت سال دفاع مقدس آرایش انقلابی و مدیریت جهادی داشتیم، امروز نیز باید مدیریت با روحیه انقلابی و جهادی باشد و همانند هشت سال دفاع مقدس همه برادرانه، منسجم، خیرخواهانه و دلسوزانه به دنبال برطرف کردن مشکلات باشیم چرا که این وظیفه است و باید به این وظیفه عمل کنیم چرا که اگر مشکلات را برطرف نکنیم دچار مشکل خواهیم شد.

میرعمادی با بیان اینکه مشکل اصلی مردم مشکل معیشت و اقتصاد است تصریح کرد: مشکلات اقتصادی و گرانی‌ها بر مردم فشار وارد کرده آیا بعضی از مسئولان می‌دانند بر طبقات متوسط مردم چه می‌گذرد؟ اگر نمی‌دانند یک روز در دفتر ما بنشینند و ببینند افرادی مراجعه می‌کنند که به نان شب محتاج هستند و توان خرید یک بسته خرما ندارند.

وی گفت: چه کسانی ارز دولتی را گرفته‌اند ولی کالا را وارد نکردند؟ این ارز دولتی را چه کسی و چگونه می‌گیرد؟ دولت ابزار مختلفی دارد که می‌تواند کنترل کند بر همین اساس از دولت می‌خواهیم نسبت به برطرف کردن مشکل اقتصادی و معیشتی مردم اقدام انقلابی و تصمیم قاطع بگیرد و مشکلات مردم را برطرف کند تا دیگر بیشتر از این مردم تحت‌فشار نباشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با اشاره به فرارسیدن روز قدس خاطرنشان کرد: امروز رژیم صهیونیستی با وهابیت هم‌پیمان شده‌اند که قدس شریف را از بین ببرند بر همین اساس روز جهانی قدس روز اتحاد و یکپارچگی ملت است و از تمامی مردم شریف لرستان دعوت می‌کنیم امسال با توجه به شرایط حساس و تهدیدهای استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی یکپارچه در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند.

انتهای پیام/ح

R41450/P/S6,72/CT11

رایزنی پشت درهای بسته؛ شروط ایران و آمریکا برای مذاکره مستقیم چه هستند؟

تشکیل پرونده تک‌خوانی یک زن در ابیانه

عذرخواهی علیرضا بیرانوند از نیروی انتظامی

کلیدواژه: 40 سالگی انقلاب بودجه 98 سیل 98 امام زمان انقلاب ایران جامعه اسلامی مقام معظم رهبری 40 سالگی انقلاب بودجه 98 سیل 98 امام خمینی س سید مصطفی خمینی سید احمد خمینی سید حسن خمینی انقلاب اسلامی

منبع این خبر، وبسایت www.jamaran.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۵۰۰۷۲۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • مقاومت بهترین راهبرد در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن است
 • ساخت مرکز دوم دفن زباله به جای حلقه دره!/ وقتی عزمی برای حل عقب ماندگی 14 ساله قانون پسماند وجود ندارد/ دفن روزانه 1200 تن طلای کثیف در کرج
 • تیم ایران در جایگاه سوم ایستاد
 • برخی آرزوی سقوط دولت روحانی را دارند/ به جای دولت در سایه، دولت پنهان تشکیل دادند/ جمعیت نیم‌بند فراکسیون امید مقابل بسیاری از فشارها در مجلس ایستاد
 • خوى اشرافى‌گرى، روحیه­ی استکبار و زیاده‌خواهى است / ضرورت برخورداری مجلس از شفافیت لازم
 • تحول مدیریتی با جوانان متعهد/ به این ۷ دلیل با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم/ هنر تغییر محاسبات
 • نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد: باید مقابل زیاده‌خواهانی که به ما چنگ و دندان نشان می‌دهند بایستیم
 • تحلیل نمایش نظامی آمریکا در خلیج فارس/امکان وقوع جنگ وجود ندارد
 • برخورد جدی با زمین خواران / جلوی دشمنان فرهنگ بایستید
 • مسئولین انتخابات البرز نمی توانند سر هر سفره ای بنشینند/ استاندار سابق را درباره فتنه ناچار به عذرخواهی از مردم کردیم/ فتنه گری در استان جایی ندارد
 • راه پیروزی مقابل دشمنان ایستادگی و اعتماد به خداوند است
 • تهران| مدیریت اسلامی و راهبرد مقاومت سبب عقب‌نشینی دشمنان می‌شود
 • دشمنان می‌خواهند ایران را مجبور به مذاکره کنند تا از نفوذ منطقه‌ای ما جلوگیری کنند
 • ملت ایران هیچ گاه نا امید نمی شود/تاکتیک دشمن فشار بر ملت ایران و در نهایت تسلیم است
 • قدرت دفاعی ایران خواب را از دشمن ربوده است/امروز هرگونه مذاکره در باب توان موشکى کشور مغایر با امنیت ملى کشور خواهد بود
 • اجازه سخن‬ گفتن‬ از‬ فتنه‌گر را‬ نمی‌دهیم
 • ایران در دفاع مقدس به تنهایی در مقابل ۴۴ کشور ایستاد
 • امام‌جمعه کرج: توان موشکی ایران قابل مذاکره نیست
 • خرمشهرهای در پیش تنها با مقاومت فتح خواهند شد/ نمایندگان مجلس دهم از معیشت مردم غفلت کردند