مرد سینماگر که از سوی دختری به آزارو‌اذیت متهم شده‌ است، هرچند از اتهام تجاوز تبرئه شد، اما دادگاه او را به‌دلیل رابطه نامشروع به شلاق و تبعید محکوم کرد.

به گزارش شرق، این مرد که سال گذشته از سوی دختری به تجاوز متهم شده ‌بود وقتی بازداشت شد، گفت به او تهمت زده‌اند.

این دختر در شکایتی که علیه پسر جوان مطرح کرد به مأموران گفت: در پشت صحنه یک فیلم با پسرجوان آشنا شدم. او از عوامل فیلم بود و وقتی من را دید شماره تماسم را گرفت و گفت می‌تواند در فیلم‌هایش از من استفاده کند.

او چندباری با من تماس گرفت اما حرف مهمی نمی‌زد و صحبت‌هایش اصلا درباره کار نبود تا اینکه یک روز زنگ زد و گفت می‌خواهد من را ببیند چون برای یک کار مرا انتخاب کرده‌ است. من هم خوشحال شدم. وقتی به خانه‌اش رفتم به من تعرض و شکنجه‌ام کرد و از من فیلم گرفت. او به من گفته‌ بود فیلم‌ها را نگه ‌داشته تا من شکایت نکنم. به او گفتم اگر فیلم را بدهد من هم شکایت نمی‌کنم اما او هربار که قرار بود فیلم را بدهد دروغی می‌گفت و فیلم را نمی‌داد تا اینکه روز حادثه عصبانی شدم و با داد و فریاد سعی کردم فیلم را بگیرم که همان موقع مأموران رسیدند و متهم را بازداشت کردند.

بعد از دستگیری متهم او اتهام را رد کرد و مدعی شد دختر جوان دروغ می‌گوید. با توجه به اینکه پزشکی قانونی رابطه را تأیید اما تجاوز را تأیید نکرده ‌بود، بنابراین مرد جوان با قرار وثیقه آزاد شد تا اینکه پرونده بعد از انجام مراحل بازجویی و تکمیل تحقیقات آماده محاکمه متهم شد. هفته گذشته متهم پای میز محاکمه رفت. در ابتدای جلسه رسیدگی دختر شاکی در جایگاه قرار گرفت.

او یک‌بار دیگر ادعایش را مطرح کرد و گفت: من و متهم در پشت صحنه یک فیلم مشهور با هم آشنا شدیم. او از عوامل فیلم بود و چون شغل مهمی داشت من فکر کردم می‌تواند کمکم کند تا بازیگر شوم و رؤیای چندین ساله‌ام تحقق پیدا کند. هربار زنگ می‌زد به من پیشنهادی می‌داد که باب میلم نبود تا اینکه روز حادثه با من تماس گرفت و گفت یک فیلم‌نامه به دستش رسیده و می‌خواهد نقش اصلی آن را به من بدهد، من هم خوشحال شدم و به خانه‌اش رفتم؛ به محض اینکه زنگ در را زدم دوست متهم من را به داخل خانه کشید و متهم هم من را مورد تعرض قرار داد و آن‌قدر شکنجه‌ام کرد که از حال رفتم و مدتی بیهوش بودم. بعد از اینکه بهوش آمدم فهمیدم چه اتفاقی افتاده ‌است. او وادارم کرد لباس‌هایش را هم بشویم و بعد هم لباس‌های خودم را به من نداد و گفت آنها را نگه می‌دارد. گفتم از این خانه بیرون بروم شکایت می‌کنم، اما تهدید کرد فیلمی را که ضبط کرده، پخش می‌کند.

او تعداد زیادی عکس و فیلم از من تهیه کرده‌ بود و می‌خواست آنها را پخش کند، بعد از آن ماجرا چندین‌بار به من قول داد که فیلم را بدهد، اما نداد تا اینکه مقابل خانه او رفتم و با او درگیر شدیم، در همین زمان مأموران آمدند و او را بازداشت کردند.

وقتی نوبت به متهم رسید او اتهامی را که دختر جوان وارد کرده ‌بود، رد کرد و گفت: من در کار فیلم‌سازی هستم و فیلم‌های موفقی هم کار کرده‌ام. البته بیشتر درآمدم از طریق فیلم‌های تبلیغاتی است. وقتی دختر جوان در پشت صحنه از من خواست شماره‌ام را به او بدهم و گفت می‌خواهد در فیلم‌های تبلیغاتی بازی کند، من هم قبول کردم. او چندین‌بار با من تماس گرفت و به من ابراز علاقه کرد، اما من شخص دیگری را دوست داشتم و توجهی نکردم.

دختر جوان اصرار داشت با من رابطه داشته ‌باشد. روز حادثه او آدرس خانه‌ام را به‌دست آورده‌ و مقابل در خانه‌ام آمده‌ بود. من برای انجام کاری سر خیابان رفته‌ بودم، آن دختر زنگ در را زده‌ بود و همسایه‌ها هم در را باز کرده‌ بودند او مقابل واحد خانه من رفته و زنگ زده ‌بود، مادربزرگم هم در را باز کرده ‌بود که ببیند چه کسی پشت در است، در همین حین دختر وارد خانه‌ شده ‌بود. خواهرم مانع شده و به او گفته ‌بود از خانه بیرون برو. وقتی من سررسیدم این دختر دست من را کشید و می‌خواست با من رابطه داشته باشد، من هم او را از خانه بیرون کردم و درگیری ایجاد شد و همسایه‌ها برای کمک به من پلیس را خبر کردند و مأموران ما را به کلانتری بردند.

متهم گفت: هیچ‌کدام از گفته‌های این دختر واقعیت ندارد. او مدام به من زنگ می‌زد و ابراز علاقه می‌کرد، اما من اهمیتی نمی‌دادم. آن‌قدر عاشق بازیگری بود که حتی قبول کرده‌ بود در تیزرهای تبلیغاتی بازی کند و فکر می‌کرد اگر با من رابطه داشته‌ باشد می‌تواند وارد سینما شود.

بعد از گفته‌های متهم و وکیل مدافع او، هیئت قضات وارد شور شدند و متهم را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه کرده‌ و به اتهام رابطه نامشروع به 99 ضربه شلاق و دو سال تبعید محکوم کردند.

منبع: فرارو

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

اخاذی از دختر سرشناس با تهدید به انتشار عکسهای خصوصی

شرق نوشت:سه پسر جوان که در ماجراهای جداگانه با دادن پیشنهاد ازدواج به زنان و دختران آنان را فریب دادند تا دست به خاذی بزنند، دستگیر شدند.

به گزارش شریان نیوز، در اولین پرونده چندی قبل زن ۴۵ ساله‌ای به نام سمانه با حضور در اداره پلیس ماجرای گرفتارشدن در دام اخاذی‌های پسری جوان را شرح داد.

این زن که در شبکه اجتماعی اینستاگرام یک صفحه فروش زیورآلات دارد، گفت: چندی قبل با مردی جوان که خود را فروشنده زیورآلات معرفی کرده بود، آشنا شدم و بعد از مدتی که با هم به صورت اینترنتی در تماس بودیم، بین ما علاقه‌مندی ایجاد و ارتباط کاری ما به ارتباط عاطفی تبدیل شد. با گذشت مدتی از رابطه عاطفی‌مان، میثم پیشنهاد ازدواج داد و با رفتارهایش توانست اعتماد و علاقه من را جلب کند و همین کافی بود تا میثم به اطلاعات شخصی و خصوصی‌ام دسترسی پیدا کند، اما نمی‌دانستم پشت این چهره عاشقانه میثم، مردی فریب‌کار و اخاذ وجود دارد. سمانه در ادامه حرف‌هایش گفت: بعد از مدتی رابطه عاطفی بین ما سرد شد. این در حالی بود که میثم هر روز از من درخواست پول می‌کرد. او دیگر مرد رؤیاهای من نبود تا اینکه تصمیم به پایان این دوستی گرفتم. در این زمان میثم بار دیگر از من درخواست پول کرد که دیگر نپذیرفتم، اما میثم تهدید کرد تصاویر شخصی‌ام را در فضای مجازی منتشر می‌کند. مأموران بعد از شنیدن این اظهارات پی بردند سمانه به دلیل اینکه در اینستاگرام چهره‌ای سرشناس است، از ترس آبرویش از پلیس کمک خواسته است. مأموران با تجسس‌های فنی و پلیسی موفق به شناسایی میثم ۲۵ ساله شدند که در بررسی‌ها مشخص شد او در خیابان انقلاب زندگی می‌کند. به این ترتیب، متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد. میثم در اعترافاتش به مأموران گفت: وقتی فهمیدم سمانه در اینستاگرام فعالیت خوبی دارد و بین مشتریانش سرشناس است، به بهانه اینکه با او همکار هستم رابطه دوستی را شروع کردم و بعد از اینکه توانستم با سمانه رابطه عاشقانه را آغاز کنم، توانستم به عکس‌های شخصی او دسترسی پیدا کنم و سپس اقدام به تهدید و اخاذی از سمانه کردم. متهم بعد از اعتراف به جرمش به مرجع قضائی معرفی شد. دومین پرونده وقتی تشکیل شد که دختری جوان با مراجعه به پلیس فتای تهران، خبر داد فردی تصاویر شخصی‌اش را در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده است. متهم که پسری ۲۵ ساله است، با اقدامات فنی و تخصصی کارآگاهان سایبری شناسایی و به پلیس فتا احضار شد. این جوان در اعترافات خود گفت: بعد از آشنایی با این دختر در فضای مجازی و جلب اعتماد و رابطه عاطفی با شاکی توانستم ضمن دسترسی به عکس‌ها و اطلاعات شخصی وی، از او اخاذی کنم. در سومین پرونده نیز فردی که با به‌دام‌انداختن دختران جوان با پیشنهاد ازدواج از آن‌ها فیلم و تصاویر شخصی تهیه می‌کرد، شناسایی و برای سیر مراحل قانونی پرونده‌اش تحویل مراجع قضائی شد. در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی عکس‌های شخصی او را به همراه مطالب غیراخلاقی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت. با انجام اقدامات فنی و تخصصی در فضای مجازی متهم شناسایی شد و پس از هماهنگی با مقامات قضائی در مخفیگاه خود دستگیر و سپس مشخص شد متهم با معرفی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام با عنوان خلبان با دختران طرح دوستی می‌ریخت و سپس به قصد ازدواج با شاکیان قرار ملاقات حضوری می‌گذاشت و ضمن تهیه عکس و فیلم به‌صورت پنهانی، پس از مدتی در مقابل عدم انتشار تصاویر تهیه‌شده از آن‌ها اخاذی می‌کرد. این متهم اکنون در بازداشت است و تحقیقات از او ادامه دارد.

مسافرین کلیپ تک‌خوانی یک زن در روستای ابیانه احضار شدند

حمله پادشاه عربستان به ایران و دعوت از سران عرب برای بررسی تنش در خلیج فارس| عربستان خواهان جنگ نیست| عادل الجبیر: عربستان دست‌هایش برای صلح به سوی همه دراز است

دانلود آهنگ جديد مجيد ماندگاري بنام دود شد

منبع این خبر، وبسایت fararu.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۵۰۶۹۷۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • خانه‌ام را فروختم و سهام پدیده را خریدم
 • مجازات جرم توهین به اشخاص عادی مطابق قانون 74 ضربه شلاق می باشد
 • حسین هدایتی را در خیابان شلاق می زنند؟
 • ماجرای عذرخواهی ژاوی از هافبک پرسپولیس!/آقای عابربانک و وزیر احمدی‌نژاد کجا شلاق می‌خورند؟/کوثری: «کاسبان ترس» باید شناسایی شوند
 • حکم شلاق وزیر سابق و حسین هدایتی کجا اجرا می شود؟
 • استقبال نویسنده کتاب «دختر شینا» از فرهنگ نذر کتاب/نمایشگاه عفاف و حجاب همچنان با افزایش بازدید کننده روبرو است
 • وزیر سابق احمدی‌نژاد و حسین هدایتی کجا شلاق می‌خورند؟
 • وزیر سابق و هدایتی کجا شلاق می‌خورند؟
 • حکم شلاق وزیر احمدی نژاد و حسین هدایتی کجا اجرا می شود؟
 • حسین هدایتی در خیابان شلاق می‌خورد؟
 • اسدزاده: بازیگری هیچ آخر و عاقبتی ندارد
 • حکم شلاق در ملا عام حسین هدایتی در کجا اجرا می شود؟
 • آقای عابربانک و وزیر احمدی‌نژاد کجا شلاق می‌خورند؟
 • ماجرای رابطه نامشروع خانم معلم با دانش‌آموز 15 ساله
 • وزیر سابق و حسین هدایتی کجا شلاق می‌خورند؟
 • وزیر سابق و و هدایتی کجا شلاق می‌خورند؟
 • اخاذی از دختر سرشناس با تهدید به انتشار عکس
 • بازیگری هیچ آخر و عاقبتی ندارد/من پیرترین و قدیمی‌ترین بازیگر حال حاضر سینمای ایران هستم
 • عابربانک پرسپولیس و وزیر احمدی‌نژاد کجا شلاق می‌خورند؟