تهران- ایرنا- مسابقات گلف جام دیپلمات ها، امروز (جمعه) برگزار و با شناخت برترین ها به اتمام رسید.

به گزارش ایرنا؛ رقابت های جام دیپلمات‌ها با حضور سفرا، کارداران و نمایندگان سیاسی، اقتصادی و فرهنگی سفارت خانه های مقیم ایران، جمعه ( 6اردیبهشت ماه 98) در محل زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.
در این مسابقات سفرا و کارداران کشورهای، انگلیس، هلند، کره جنوبی، شیلی، ویتنام، نیجریه، برونئی، قطر و ترکمنستان حضور داشتند.
علاوه بر این در مراسم اختتامیه این تورنمنت علاوه بر کشورهای شرکت کننده، سفرا و کارداران و نمایندگان سیاسی قریب به 30 کشور خارجی از جمله بلاروس، مصر، مالی، الجزایر، تاجیکستان، قرقیزستان، بلژیک، آلمان، سوئد ، آذربایجان، آفریقای جنوبی، ترکیه، ژاپن، گرجستان و ... ابراز تمایل نموده بودند.
مراسم اختتامیه این رویداد بین المللی نیز در برج میلاد با حضور برخی مسئولین دستگاه های اجرایی و نظارتی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولین وزارت ورزش و جوانان، مسئولین کمیته ملی المپیک، رؤسای فدراسیون های ورزشی و خانواده گلف کشور برگزار شد.
در راستای مسئولیت های اجتماعی، فدراسیون گلف در حاشیه این جام، اقدام به حمایت از استانهای سیل زده کشور کرد.
«عبدالحمید احمدی» معاون فرهنگی وزارت ورزش در مراسم اختتامیه این رقابت ها، گفت: استفاده از ورزش برای توسعه دوستی‌ها و در موضوعاتی مثل سلامت و اوقات فراغت ارزشمند است. امیدوارم با همکاری نزدیک کشورهای خارجی حاضر در ایران زمینه برگزاری چنین برنامه‌هایی در همه ورزش‌ها فراهم شود.
وی افزود: ایران همواره با رویکرد صلح با دیگر کشورها صحبت کرده است و امیدوارم در همه بخش شاهد چنین رویکردهایی باشیم.
«حمید عزیزی» رئیس فدراسیون گلف هم، اظهار داشت: بیش از ۴۰ دیپلمات از حدود ۳۰ کشور به عنوان شرکت کننده و ناظر در مسابقات و مراسم اختتامیه حضور داشتند. با توجه به اینکه گلف رشته‌ای المپیکی است با تلاش خانواده گلف، همراهی دستگاه ورزش و اراده ملی پوشان و کادر فنی، المپیک ۲۰۲۴ پاریس و ارتقا شرایط بین المللی این رشته در ایران را هدف قرار داده ایم.
در پایان این مسابقات، هیو هوانگ ترونگ از ویتنام، شان باتلر و جان گرین از انگلیس، نورزمی سلیمان از برونئی، بئونگ هیون از کره جنوبی، ژاک لوئیس ورند از هلند و یونگ سان پارک از کره جنوبی در بخش های مختلف به رتبه های برتر دست یافتند.
ورزشی**3991**

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

پیش بینی صحیح یک دیپلمات

سید جعفر هاشمی سال گذشته در مصاحبه ای در خصوص وضعیت برجام اظهاراتی داشت که امروز همان اتفاق ها در حال رخ دادن است.

به گزارش خبرگزاری شبستان، «سید جعفر هاشمی» دیپلمات سابق کشورمان سال گذشته در گفت و گو با خبرآنلاین در مورد برجام اظهاراتی داشته که امروز به وقوع پیوسته است.

مشروح این مصاحبه را در زیر می خوانید:

به‌دنبال خروج ترامپ از برجام و سخنان بی شرمانه وزیر خارجه اش در ملاقات‌های متعدد با طرف‌های همراه و هم‌سو با آمریکا، شواهد حاکی از تصمیمات استراتژی فعلی آمریکا با هدف نابودی زیرساخت‌های اقتصادی ایران اسلامی طراحی شده است و باید به هوش باشیم که تحریم‌هایی که از ۱۵ مرداد ماه سال جاری بازمی‌گردند به طور قطع و یقین وضع فعلی اقتصاد را بیشتر از گذشته متاثر نموده و به‌جاست که تصمیم‌گیری جهت مقابله با این اهداف شوم قبل از چیره شدن مشکلات بر کشور اتخاذ تا هرچه کم‌تر کشور مورد آسیب واقع شود.

نباید در شرایط فعلی، ساکت و نظاره‌گر اتفاقات باشیم و اجازه دهیم که شیطان بزرگ و متحدانش از حربه ضربه زدن به ایران اسلامی حداکثر استفاده را نمایند. لذا انتظار می‌رود مسئولین هرچه سریع‌تر اقداماتی به شرح زیر اتخاذ و اجرایی نمایند:


۱- ضمن حفظ نظم و انضباط مالی از سوی کارگزاران بخش اقتصادی از سراسیمگی، آشفتگی و به آزمون و خطا گذاشتن تصمیمات خلق الساعه پرهیز نمایند.

 

۲- ضمن تقدیر و تشکر از تیم مذاکره‌کننده که در جهت تحقق برجام که در مقطع زمانی خود تصمیم کلی نظام را اجرایی کرده و علی‌رغم تمامی کاستی‌ها زحمت کشیده و دستاوردی مفید برای کشور به ارمغان آوردند که برکاتی را نیز برای کشور به همراه داشت، تیم مذاکره‌کننده جدیدی و با هدف معین به میدان مذاکرات دیپلماسی گسیل شوند.

 

۳- بیشتر از تهدیدات خارجی باید به هنجارهای داخلی که ناشی از نارضایتی مردم است توجه بیشتری شود و جهت وفاق ملی و همراهی مردم از ظرفیت‌های انسانی کشور که تعدادشان نیز کم نیست استفاده شود تا با درایت نسبت به رفع خصومت‌ها و اندیشیدن تدابیری جهت رفع حصر تلاش‌هایی را شروع نمایند.

 

۴- سفرای کشورهای عربستان، کویت، امارات احضار و به طور صریح و روشن به آنان تفهیم شود که سرنوشت تمامی کشورهای حوزه خلیج فارس با توجه به وجود ۶۰% ذخائر انرژی دنیا در این منطقه، به‌هم وابسته و گره خورده‌اند و نمی‌توان کشوری و مردمش را از حقوق حقه خود محروم و دیگران در آسایش و آسودگی نظاره گر اوضاع باشند بلکه باید بدانند که همه در یک کشتی قرار داریم و اگر قرار است اتفاقی بیفتد همه باهم غرق خواهیم شد. برگ برنده جمهوری اسلامی امروز نشان دادن اقتدار نظامی و سیاسی در منطقه است که باید از تمامی آن ظرفیت‌ها خصوصاً در سوریه و یمن در این مقطع حساس زمانی استفاده بهینه گردد.

 

۵- تمامی کشتی‌ها در خلیج فارس از فردا مورد بازرسی قرار گیرند تا کشورهای منطقه و غرب به خوبی بدانند که تصمیم تحریم نفتی اگر قرار است اجرایی شود نهایتاً شامل کل منطقه خواهد شد.

 

۶- مردم ایران که همیشه حمایت‌های خود را از دولت و همراهی با حاکمیت در مقاطع مختلف چهار دهه گذشته به اثبات رسانده‌اند جهت ادامه راه توجیه و از نیات استکبار مطلع شوند و صادقانه به آن‌ها گفته شود کشور در زمان جنگ تحمیلی شرایط بدتر از این وضع را تجربه کرده و سربلند بیرون آمده لکن زمانی که شرایط کشور شبیه شرایط جنگی است نمی‌شود در رفاه کامل زندگی نمود و لازمه چنین کاری برخورد قاطعانه با استفاده‌کنندگان از رانت‌خواری در کشور است که باید عدالت به طور کامل رعایت و تبعیض از جامعه رخت بربندد، زیرا مردم از فساد و رانت‌های گسترده به ستوه آمده‌اند و گویا گوش شنوایی هم برای شنیدن این اعتراضات وجود ندارد. متاسفانه مسئولین امور مهم و موضوعات اصلی را فراموش و آن‌ها را به امان خدا رها کرده و دل به کارهای بیهوده خوش کرده‌اند.

 

چه انتظاری از مردم باید داشت زمانی که آن‌ها از مسائلی چون ورود قاچاق، زمین‌خواری، تقلب، ثبت سفارشات غیرقانونی دریافت ارز ۴۲۰۰ تومانی جهت افراد نورچشمی، بی‌عدالتی، تبعیض در احکام قضایی، عدم پرداخت دارایی‌های‌شان از بانک‌ها را می‌بیند و رنج می‌برند و شاهدند که هیچ اراده‌ای جهت مبارزه با این فسادها دیده نمی‌شود بدون آن که شاهد برخورد قاطعانه با متخلفین باشند. پس جهت همراهی و وفاق همین مردم فداکار باید نسبت به دغدغه‌های آن‌ها فکری اساسی شود.

 

در پایان بار دیگر متذکر می‌شوم که تصمیمات ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی و همراهی اسرائیل و کشورهای مرتجع منطقه با آمریکا نشان از اراده سیاسی ایالات متحده جهت نابودی جمهوری اسلامی دارد، بدین جهت است که شرایط کشور را تشبیه به شرایط جنگی کرده‌ام و متذکر شده‌ام که تصمیمات جنگی نیز باید اتخاذ شود./

پایان پیام/281

حمله پادشاه عربستان به ایران و دعوت از سران عرب برای بررسی تنش در خلیج فارس| عربستان خواهان جنگ نیست| عادل الجبیر: عربستان دست‌هایش برای صلح به سوی همه دراز است

پاسخ ظریف به ترامپ: هرگز یک ایرانی را تهدید نکن؛ احترام را آزمایش کن، جواب می‌دهد| تیم B و ترامپ چیزی می‌خواهند که اسکندر و چنگیز نتوانستند

علت گریه کردن بعد از رابطه جنسی چیست؟

کلیدواژه: ورزش گلف جام ديپلمات ها

منبع این خبر، وبسایت www.irna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۵۶۵۱۲۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • گزارش ایکنا از اختتامیه جشنواره قرآنی دانشجویان و «طهورا ۴» در شیراز
 • گلف بازان برتر بر روی سکو رفتند
 • برترین اسکواش‌بازان خراسان جنوبی در اردوی تیم ملی
 • آیین اختتامیه بخش بین‌الملل نمایشگاه قرآن برگزار شد
 • اختتامیه دومین مسابقات قرآن خانه کارگر در نمایشگاه قرآن برگزار شد
 • گرت بیل: فوتبالیست ها مثل ربات هستند و نمی توانند همانند گلف بازها و یا تنیس بازها برنامه روزمره داشته باشند
 • عنوان برترین برای روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس
 • مسابقات کشتی جام مولای عرشیان با معرفی برترین‌ها به پایان رسید
 • پایان رقابت های اسنوکر جام رمضان یزد با معرفی برترین ها
 • بهمنیار و فراهانی درصدر نظرسنجی مردمی برترین های ورزش گیلان
 • برگزاری مسابقات استانی اسکواش جام رمضان در بیرجند
 • در اختتامیه نمایشگاه قرآن و عترت مشهدمقدس چه گذشت؟ + فیلم
 • سرپرست هیئت گلف منصوب شد
 • اختتامیه نخستین جشنواره نشریات دانشگاه صنعتی خواجه نصیر
 • مواضع رسمی کشور را چه کسی بیان می کند؟
 • مراسم اختتامیه اعتکاف رمضانیه طرح «شهید بهنام محمدی» در کمالشهر برگزار شد
 • جشن اختتامیه مسکن مهر در خراسان جنوبی
 • جشن اختتامیه مسکن مهر در خراسان جنوبی با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد+تصاویر
 • آئین اختتامیه رویداد ملی کتاب سال جوانان در اراک برگزار می شود