سرمربی نساجی مازندران حاضر نیست نسبت به صحبت های مالک این باشگاه واکنش نشان بدهد.

به گزارش ورزش سه، شب گذشته صنیعی فر مالک باشگاه نساجی مصاحبه تندی علیه مجید جلالی انجام داد و مدعی شد او از شرایط باشگاه انتقاد می کند اما دوست دارد برای فصل بعد هم در این تیم بماند.

 

مجید جلالی در این باره می گوید: ما روز پنجشنبه بازی مهمی برابر پیکان داریم و من وظیفه دارم روی این بازی تمرکز کنم. سعی می کنم تیمم در آرامش باشد تا بتوانیم فصل را با نتیجه خوب تمام کنیم.


او در پایان گفت: امروز صبح هم با آقای حدادیان دیگر مالک باشگاه صحبت کردم و ایشان گفتند تصمیم گرفتیم همه چیز در آرامش باشد تا تیم بتواند نتیجه خوبی بگیرد.

مجید جلالی (سرمربی) نساجی مازندران

منبع: ورزش 3

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

تکلیف مداری رزمندگان عامل پیروزی در سوم خرداد و فتح خرمشهر بود

به‌گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛سعید وفایی از یادگاران دوران دفاع مقدس در "نشست تخصصی سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر" ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای سوم خرداد با اشاره به اهمیت برگزاری مناسبات توسط جریان مردمی گفت: وقتی مناسبت ها دولتی می شوند جنبه های معنوی و مردمی آنها تحت الشعاع قرار می گیرد و قطعا اگر مردم این مناسبت ها را برگزار کنند حال و هوای دیگری خواهند داشت.

پژوهشگر عملیات های دفاع مقدس با تأکید بر اینکه مردم باید محور اساسی و تعیین کننده باشند افزود: در سوم خرداد خیلی از مسائل گفته شده ولی متأسفانه به اهمیت آن کم توجه شده و اینکه مردم نقش اساسی در پیروزی ایمان بر اسحله داشتند پرداخته نشده است.

رزمنده دفاع مقدس با بیان اینکه اگر مناسبت ها هر سال به عنوان سمبلیک برگزار شوند وجهه و اهمیت آنها کاهش پیدا می کند گفت: متأسفانه 36 سال است که این وقایع را تکرار می کنیم ولی نتوانستیم نوآوری در بازگویی این رویدادها داشته باشیم.

وفایی با طرح سوالی مبنی بر اینکه اگر خرمشهر اکنون دست دشمن بود چه اتفاقی می افتاد افزود: باید جنبه های مردمی حادثه سوم خرداد بررسی شود که این محور مردم چه اثری داشته است و چرا مردم توانستند بعد از یک سال و اندی آن را آزاد کنند.

یادگار هشت سال دفاع مقدس با تأکید بر اینکه فتح خرمشهر را باید به شکل هنرمندانه نشان دهیم گفت: در نشان دادن نگاه هنرمندانه این موضوع کم کاری کرده ایم و ما نتوانستیم امداد الهی که باعث آزادی خرمشهر شد را نشان دهیم.

وی با اشاره به تکلیف مداری رزمندگان اسلام بیان داشت: رزمندگان ایرانی در برابر خداوند خودشان را مسئول می دانستند و تکیلف مداری را در عمل نشان می دادند و این باعث فتح خرمشهر و پیروزی در دفاع مقدس شد.

پژوهشگر عملیات های دفاع مقدس با بیان اینکه تهدیدات دشمنان نمی تواند بر اراده های ملت تأثیری بگذارد گفت: قدرت اراده ها به یک فرهنگ تبدیل شده و دشمنان با همین فرهنگ در چشم ملت ضعیف و ناتوان هستند و در واقع تهدیدات دشمنان برای ملت اهمیتی ندارد چراکه دشمن در برابرشان هیچ است.

وفایی فرهنگی غنی ایرانی اسلامی را مانع اثرگذاری تهدیدات دشمنان دانست و افزود: تصوری که آمریکا بتواند در مقابل ایران بایستد از محالات است علیرغم اینکه نیروهای دشمن از زبده ترین و برترین آموزش های نظامی برخوردار هستند ولی در برابر اراده های رزمندگان کوچک به شمار می آیند.

 یادگار هشت سال دفاع مقدس عمل به هنگام در این شرایط را از جمله اقدامات لازم و ضروری خواند و گفت: اگر در روز عاشورا در کنار یاران امام حسین(ع) بودیم باید همراه آنها با دشمن میجنگیدیم ولی اگر بودیم و فردای آن روز خواستیم اقدام کنیم دیگر عمل ما فایده ای نخواهد داشت و این موضوع در مقاطع انقلاب اسلامی هم همینگونه است که باید عمل به موقع انجام دهیم.

وی با انتقاد از دوقطبی هایی که در اثر برجام در کشور ایجاد شده است عنوان کرد: دوگانه ای که هم اکنون با برجام و غیر برجام در کشور وجود دارد سبب تشکیک شدن جامعه شده و پراکندگی اهداف را ایجاد کرده است.

وفایی با بیان اینکه عامل اصلی پیروزی در دفاع مقدس یک دستی ملت در برابر دشمنان بوده گفت:امروز یکی معتقد است با جنگ مستقیم با استکبار به پیروزی می رسیم و دیگری با صلح و مذاکره و پیوستن به جامعه جهانی را عامل پیروزی می داند که اگر بخواهیم در برابر خیانت های دشمنان ایستادگی کنیم باید هدف ها را یکی کنیم.

یادگار هشت سال دفاع مقدس با تأکید بر اینکه باید دیدگاهمان را نسبت به مملکت داری باید اصلاح کنیم تصریح کرد: در میدان جنگ دشمن شوخی ندارد و در صدم ثانیه اقدامات ما اثر گذار است و زمانی می توانیم کمر دشمن را بشکنیم که امت واحده تشکیل داده باشیم و پراکندگی اهداف در بینمان وجود نداشته باشد.

پژوهشگر عملیات های دفاع مقدس با اشاره به اینکه 19 گروه از رزمندگان استان مرکزی در عملیات بیت المقدس در قالب بسیج،سپاه،ارتش،جهاد،سازمان ها و ادارات دولتی و نهادها حضور داشتند که به شرح زیر هستند:

یک گروه از شهرستان ساوه به فرماندهی سید حسن مسئله گو با عنوان گردان امام علی(ع) در تیپ 22 بدر

یک گردان از شهرستان های اراک،خنداب،شازند و کمیجان به فرماندهی شهید ناصر بختیاری با عنوان گردان امام حسین(ع) در تیپ 22 بدر

گروه دوم رزمندگان اراک به فرماندهی شهید رحیم آنجفی با عنوان گردان امام حسین(ع) در تیپ 22 بدر

گروه سوم رزمندگان اراک به فرماندهی شهید قاسم داوری با عنوان گردان امام سجاد(ع) در تیپ 22 بدر

گروه رزمندگان شهرستان محلات به فرماندهی شهید فضل الله خراسانی با عنوان گردان امام سجاد در تیپ 22 بدر

گروه رزمندگان شهرستان خمین به فرماندهی شهید حمزه جعفری با عنوان گردان امام سجاد(ع) در تیپ 22 بدر

گروه رزمندگان شهرستان خمین به فرماندهی شهید ابوالقاسم محسنی با عنوان گردان ابوذر در تیپ 7 ولیعصر(عج)

گروه رزمندگان شهرستان خمین به فرماندهی شهید حاجی محمودی با عنوان گردان ابوذر در  تیپ 7 ولیعصر(عج)

گروه رزمندگان شهرستان خمین به فرماندهی شهید احمد صاعدی با عنوان گردان عمار در تیپ 7 ولیعصر(عج)

گروه رزمندگان شهرستان خمین به فرماندهی برادر اصغر شکری با عنوان گردان سلمان در تیپ 7 ولیعصر(عج)

گروه رزمندگان شهرستان خمین به فرماندهی شهید محمد نبی شیخی با عنوان گردان عمار در تیپ 7 ولیعصر(عج)

گروه رزمندگان شهرستان خمین به فرماندهی شهید خلیل ملاطاهری با عنوان گردان پدافندی مستقر در خرمشهر

گروه رزمندگان شهرستان خمین به فرماندهی شهید سهراب عبدی با عنوان گردان پدافندی سپاه خرمشهر

گروه رزمندگان شهرستان محلات به فرماندهی شهید عبدالله خاکپور با عنوان گردان عمار در تیپ 7 ولیعصر(عج)

گروه رزمندگان شهرستان اراک به فرماندهی برادر جواد رحیمی و شهید نیازعلی طالبی با عنوان گردان جانبازان روح الله در تیپ 7 ولیعصر(عج)

گروه رزمندگان شهرستان اراک به فرماندهی برادر محسن فرخی با عنوان گروهان زرهی تیپ 30 زرهی سپاه

گروه رزمندگان شهرستان های تفرش و آشتیان در گردان مالک اشتر تیپ 27 محمد رسول الله(ص)

گردان مهندسی رزمی جهاد سازندگی استان و رزمندگان ناجا متشکل از هنگ ژاندارمری،کمیته انقلاب اسلامی و شهربانی سابق

وفایی در این خصوص ادامه داد: همچنین رزمندگانی از استان مرکزی بودند که در یگان های متعدد ارتش جمهوری اسلامی فعالیت داشتند ولی به دلیل اینکه در استان یگان مستقل ارتش نداشتیم این عزیزان همیشه مغفول مانده اند که در قالب 200 نفر رزمنده بودند.

پژوهشگر عملیات های دفاع مقدس با انتقاد از کسانی که اختلافات قومیتی در کشور ایجاد می کنند گفت: صدام برای پیشبرد اهداف خود در زمان جنگ بین شهرهای مختلف از جمله دزفول و اندیمشک اختلافات قومیتی ایجاد می کرد و متأسفانه این روند بعد از جنگ هم تا حدودی ادامه داشته است.

وی با تأکید بر اینکه نباید شهری را در کشور به عنوان نژاد برتر معرفی کنیم افزود: همه زیر پرچم جمهوری اسلامی هستیم و اگر می خواهیم از کسی به نیکی یاد کنیم باید ایرانی جماعت را معرفی کنیم چرا که اینگونه پراکندگی ها دردی از اسلام و انقلاب دوا نخواهد کرد.

وفایی با بیان اینکه باید مناسبت هایی چون سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر چراغ آینده ما باشند گفت: اگر بتوانیم مجاهدت هایی که برای ماندگار شدن این حماسه ها را در راهی که طی می کنیم به کار بگیریم برایمان اثر بخش خواهد بود و در غیر اینصورت فایده ای ندارد.

وی با اشاره به هجمه های بی سابقه علیه خانواده های معظم شهدا،ایثارگران و جانبازان در طی این مدت بیان داشت: طبق طراحی های دشمن این تخریب ها انجام شده و هر روز به شدت آن افزوده می شود و در واقع دشمن کسانی را نشانه گرفته که به فکر مردم و کشور بوده اند و اینها در واقع جنس مردم بودند.

پژوهشگر عملیات های دفاع مقدس در پایان حق مدافعان اصلی انقلاب را این حجم از تخریب ها نبوده خاطر نشان کرد: متأسفانه باب حملات به رزمندگان اسلام باز شده و باید سعی کنیم به عنوان یک ندا و صدای هرچند ضعیف در برابر ارزش های انقلاب به پا خیزیم و هوشیار باشیم.

انتهای پیام/

حمله پادشاه عربستان به ایران و دعوت از سران عرب برای بررسی تنش در خلیج فارس| عربستان خواهان جنگ نیست| عادل الجبیر: عربستان دست‌هایش برای صلح به سوی همه دراز است

پاسخ ظریف به ترامپ: هرگز یک ایرانی را تهدید نکن؛ احترام را آزمایش کن، جواب می‌دهد| تیم B و ترامپ چیزی می‌خواهند که اسکندر و چنگیز نتوانستند

رونمایی از یک آقازاده با سرمایه ۳۰۰۰ میلیاردی!

کلیدواژه: مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران

منبع این خبر، وبسایت www.varzesh3.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۶۳۷۰۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • صنعت نساجی متکی به واردات است
 • آبشک: اگر ثبات مالی و فکری در نساجی وجود داشت، نتایج بهتری می‌گرفتیم/ نکونام فوتبال من را متحول کرد
 • فهم درست از دین، آرامش‎بخش است
 • ویدئو / سنت‌های ایرانی به روایت دختر آلمانیِ پیکان‌سوار
 • «پیکان سرنوشت ما» روایت خاطرات خودروساز کارآفرین
 • سرمربی سابق نساجی در راه تراکتور
 • شب قرآن مجید و حافظ برگزار شد
 • اختصاص تسهیلات به واحدهای نساجی و پوشاک/ ایجاد اشتغال و ارزش افزوده با توسعه صنعت نساجی و پوشاک
 • حق‌وردی: تغییر سرمربی پیکان در آن مقطع نیاز بود
 • گلچین میلاد امام حسن‌مجتبی (ع) با صدای سید مجید بنی فاطمه
 • ۴ پدیده‌ای که خداوند آن‌ها را باعث آرامش انسان قرار داده است
 • اختصاص تسهیلات به واحد‌های نساجی و پوشاک/ ایجاد اشتغال و ارزش افزوده با توسعه صنعت نساجی
 • ارتباط با خدا از طریق نماز و تلاوت قرآن آرامش را به جامعه برمی گرداند
 • موسوی: هنوز گزینه اولم پیکان است
 • آل کثیر: یک فصل در پیکان اذیت شدم / پرسپولیس شایسته سومین قهرمانی بود
 • نظری: مقابل مردم قائمشهر روسفید شدیم/ از صمیم قلب دوست دارم در نساجی بمانم
 • مشکلات اجرای طرح توسعه نساجی بروجرد رفع شود
 • برخورد پیکان وانت با کامیون یک کشته برجای گذاشت
 • مجید جلالی به کمپین خیریه ستاره های ورزش سه پیوست