خبرگزاری میزان- رحمان رضایی، پیشکسوت فوتبال ایران گفت: ویلموتس زیاد گزینه خوبی برای تیم ملی نیست و می‌شد با همین مبلغی که فدراسیون به او داده مربیان اسم‌ورسم‌دار دیگری آورد.

رحمان رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص انتخاب مارک ویلموتس به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: من شناخت زیادی از این مربی ندارم، اما می‌دانم که در یکی، دو سال اخیر بیکار بوده است. امیدوارم بتواند در کار جدیدش موفق باشد و کاری برای تیم ملی انجام دهد.

وی افزود: به نظرم ویلموتس زیاد گزینه خوبی برای تیم ملی نیست و می‌شد با همین مبلغی که فدراسیون به او داده مربیان اسم‌ورسم‌دار دیگری آورد. به هر حال این انتخاب صورت گرفته و امیدوارم این مربی بتواند به فوتبال ایران کمک کند.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره اینکه پیش از انتخاب ویلموتس گفته می‌شد سرمربی جدید تیم ملی از کی‌روش بزرگتر است، تصریح کرد: کی‌روش آنقدر‌ها هم بزرگ نبود و خودمان خیلی او را بزرگ کردیم. کارلوس کی‌روش در اروپا مربی بزرگی نیست و در ایران خیلی به او پرداختند و بزرگش کردند. این مربی اگر بزرگ بود در ۸ سال حضورش در ایران یک جام می‌گرفت. بزرگی مربی باید در کار او مشخص شود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری میزان

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

فرمانده کل سپاه: بزرگترین ضعف آمریکا فقدان رهبری فردی روحانی است /ترامپ فاقد عقل و تدبیر است

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب در آئین ملی بزرگداشت استاد تراز انقلاب اسلامی که عصر امروز سه شنبه در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد، اظهارداشت: امروز مصادف است با سالروز شهادت یکی از دانشمندان ما به نام شهید چمران که شاید هیچکس مثل او به شخصیت خودش بصیر نبود، هرگز جاذبه و شکوه تمدن غرب او را مرعوب نکرد و علمش مانع جنگش نشد.

وی افزود: انسانیت به صورت کامل در او تجلی پیدا کرده و در کنار لطافت و مهربانی همچون کوهی اهن در مقابل کفار می‌ایستاد، ترکیب علم، هنر، اندیشه، ایمان و روح جهاد از او یک انسانی جاودان برای جامعه ساخته بود. یاد و خاطره او را گرامی می‌داریم، بذرهایی که او در تفکر جوانان لبنان کاشت امروز درخت بزرگی با عنوان حزب الله شده است و در جهان اسلام می‌درخشد.

سلامی گفت: امروز جغرافیای ذهن ها نشانه بزرگی سرزمین انسانهاست و طول و عرض جغرافیایی شاخصی برای نشان بزرگی سرزمین ها نیست، ملت ها برای ماندگاری نیازمند منابع هویتی هستند اگرچه، وسعت و قدرت نظامی به عنوان موئلفه های قدرت هستند اما هیچ چیز به مانند منابع هویتی نمی تواند منبع قدرت کشورها باشد.

وی با اشاره به دوران رژیم پهلوی گفت: ملت ما در آن زمان در فرهنگ، اقتصاد، سیاست و دفاع وابسته بود و به نوعی یک ایالت از یک قدرت دیگر بود و اجازه و امکان انجام رسالت خود را نداشت، اما همین که ولایت و رهبری بر کشور حاکم شد منابع قدرت ملی این کشور جوشان و بی پایان شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تحقیقات انجام شده در امریکا در باره نقاط ضعف این کشور گفت: آنها اعلام می کنند که بزرگترین ضعف در آمریکا فقدان رهبری فردی روحانی است، شما ببینید رهبری کشوری با این همه ادعا فردی است مانند ترامپ که این رهبری فاقد عقل و تدبیر است.

وی ادامه داد: شاخص های ظاهری تعیین کننده قدرت کشور نیست، معنویت، هویت و رهبری منابع قدرت کشورها هستند، ما از میدان جنگ می آییم و ارایش جنگی دشمن را نمی بینیم؛ بنابراین درک ما از شاخص های ظاهری قدرت عینی است و می دانیم کدام قدرت با گذشت زمان فرسوده می‌شود. اساتید به عنوان سازندگان اصلی ایمان، فضیلت و علم جوانان هستید در واقع سازندگان اصلی سازه های قدرت انقلاب هستید.

وی افزود: ما ۱۲ سال پیش با شهید تهرانی مقدم به دنبال راهی برای پایان دادن به داستان ناو های هواپیما بر آمریکا بودیم، می بایست موشک های بالستیک این کار را می کردند زیرا موشک های کروز به دلیل سرعت و مسیر حرکت در نزدیکی زمین آسیب پذیری داشتند اما موشک های بالستیک با سرعتی چند برابر صوت به هدف برخورد می کنند و هدف قرار دادن آنها با موشک های ضد موشک کار دشواری است، اما نیاز مند فناوری بودیم که اهداف را با دقت صد هدف قرار دهد در ۱۵ سال پیش این یک آرزو بود.

وی ادامه داد: اگر به این فناوری دست می یافتیم می توانستیم ناوها را هدف قرار دهیم، آزمایش های بسیاری انجام داده و شکست می خوردیم اما این شهید بزرگ نا امید نشد تا یک روز این اتفاق افتاد، اگر چه باورکردنی نبود اما موشک دقیقاً به هدف برخورد و ما توانستیم توازن قدرت را تغییر دهیم. این نتیجه یک تفکر جهادی بود. 

سرلشکر سلامی گفت: موشک های نقطه زن با دقت و قدرت بیشتر شده است و به دلیل اینکه ذهن های روشن و الهی منبع قدرت ما هستند با اعتماد به نفس سخن می گویم.

فرمانده کل سپاه در ادامه تصریح کرد: مذاکره در شرایط نا برابر یا به تسلیم ختم می‌شد یا شکست، آنها با مذاکره می‌خواهند قدرت ما را از بین برده و هرگاه اراده کردن ما را بزنند. ما با قدرت و مقاومت توان حمله آنها را از بین برده ایم، در برابر دشمن باید قدرت فشار متقابل داشته و زمانی امن هستیم که قدرتمند باشیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ایستادگی ما تابع منطق است اما برخی فکر می‌کنند مذاکره شیک و منطقی است، اما باید بدانند که پشت استراتژی مذاکره تخلیه قدرت و تسلیم نهفته است، این فشاری که می‌بینید حد اکثر فشار دشمن است و آنها ضعیف شده اند، منطق قوی انقلاب اسلامی و اینکه رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند مذاکره نمی‌کنیم مبتنی بر حفظ قدرت و استقلال ایران است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هیچ چیزی برای کشور ما ناممکن نیست و ما در همه حوزه‌ها پیش می‌رویم و این در حالی است که دشمن ما در حال پوک شدن است و عصر آمریکا در حال پایان یافتن است.

وزیر دفاع: دستگاه‌ها در تفویض اختیار هماهنگ‌تر شوند

همچنین تسنیم نوشت:

وزیر دفاع گفت: بسیاری از کارها امکان پذیر و شدنی است و می‌توان کارهای بزرگی در حوزه تولید مواد اولیه، قطعات، سامانه‌ها و تولید زیر ساخت‌ها داشت و می‌توان با استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها و بخش‌ها قدم‌های خوبی برداشت.
 

امیرسرتیپ امیر حاتمی امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی استان که با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: جلسات اقتصاد مقاومتی زنجان به خوبی برگزار می‌شود به طوری که استاندار، اعضای جلسه هر دو هفته یکبار جلسه‌ای را تشکیل می‌دهند.

وی با بیان اینکه یک همدلی، هم افزایی و همبستگی در زنجان وجود دارد، افزود: این همدلی و هماهنگی در مجموعه‌های مختلف امام جمعه، استاندار، مدیران دستگاهی و قوه قضائیه به خوبی مشخص است که این همدلی حول یک موضوع با ارزش حمایت از تولید و بخش خصوصی است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: برنامه‌های خوبی برای اقتصاد مقاومتی در زنجان وجود دارد و با دقت زمان بندی تهیه شده است و تلاش‌ها بر این است تا در همه حوزه‌های صنعت و کشاورزی برنامه‌های مناسبی داشته باشند.

وی با بیان اینکه همه اهتمام و تلاش‌ها باید بر پیگیری باشد، اظهار داشت: نکته مهم در پیگیری است همان طور که استاندار زنجان پیگیری خوب دارند و بر این باور هستند که ما می‌توانیم مسائل و مشکلات را برطرف کنیم.

امیر سرتیپ حاتمی تاکید کرد: بسیاری از کارها امکان‌پذیر و شدنی است، می‌توان کارهای بزرگی در حوزه تولید مواد اولیه، قطعات، سامانه‌ها و تولید زیر ساخت‌ها داشت و می‌توان با استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها و بخش‌ها قدم‌های خوبی برداشت.

وی با اشاره به اینکه سه تا چهار مطالبه اصلی توسط مردم وجود دارد که همواره درخواست می‌شود، خاطر نشان کرد: موضوع تفویض اختیار همیشه درخواست می‌شود و تلاش‌هایی بر این موضوع شده است.

وزیر دفاع با بیان اینکه چند دستگاه تفویض اختیار شده‌اند، گفت: بسیاری از مواقع لازم است دستگاه‌ها در تفویض اختیار هماهنگی بیشتری با یکدیگر داشته باشند که باید ما در مرکز به آن توجه کنیم.

وی اظهار داشت: بحث رفع موانع تولید و تسهیلات از نکاتی است که ما پیگیر هستیم و اگر به این مسائل و خواسته‌ها توجه شود حتما این استان موانع را حل می‌کند و قدم موثری در اقتصاد مقاومتی خواهد داشت.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1271394

خاتمی: با جمع و تفریق آمار شورای نگهبان هم ۲ میلیون رای گم شده است| حداقل ۷ میلیون و ۸۹ هزار و ۹۹۳ رأی تقلب شده است؛ فتنه واقعی این است| آبروی نظام در مواجه صحیح با خیانت است

نماینده مجلس: معنی وجود حیات شبانه این است که اجازه دهید مردم به کلوپ و کازینو بروند!

پشت پرده قضیه رقص‌ یک‌ زن در گلسار رشت و برخورد مأمور پلیس با او! +فیلم

کلیدواژه: لیگ برتر تیم ملی ویلموتس ایران کی روش فدراسیون فوتبال

منبع این خبر، وبسایت www.mizanonline.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۷۱۷۲۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • شاگرد برانکو و قاتل استقلال سر مربی پرسپولیس می شود+عکس
 • گل محمدي، جدي ترين گزينه داخلي باشگاه پرسپوليس؛ تلاش براي جذب چند ستاره
 • آزمون: سبک ویلموتس به نفع من است
 • سعادتمند: شرایط استقلال باعث استعفایم شد/ تیم بزرگ باید بزرگی کند
 • کلهر:گل محمدی بهترین گزینه برای پرسپولیس است
 • گل‌محمدی گزینه ایرانی هیات مدیره پرسپولیس/ جلسات برای انتخاب جانشین برانکو ادامه دارد
 • نادری: باید به بلژیک برگردم
 • مربی ایرانی برای جانشینی برانکو نداریم
 • چراغپور: مربی ایرانی برای جانشینی برانکو نداریم
 • همه مشتریان صندلی برانکو
 • نادری: پرسپولیس بدون برانکو هم به دنبال جام است/ باید به بلژیک برگردم و چند پیشنهاد دیگر هم دارم/ تلاش می‌کنم خیلی زود به پرسپولیس برگردم
 • مشتریان صندلی برانکو
 • دنیزلی می تواند در تراکتور موفق باشد/ ویلموتس به لحاظ روانی روی بازیکنان تاثیر خوبی داشت/ تیم جوان و با انگیزه ای در جم داریم
 • تمام تمرکزم روی موفقیت با زنیت است/ سبک تهاجمی ویلموتس به سود من و تیم ملی می‌شود/ امکان دارد روزی ارزان‌ترین بازیکن شوم
 • فراز کمالوند: ویلموتس را برای در دراز مدت بررسی کرد؛ فدراسیون در خصوص انتخاب مجیدی تصمیم درستی گرفت
 • همه‌ی راه‌های گرفتن خلافی خودرو؛ از کد vin و شماره پلاک تا اینترنت و اس‌ام‌اس
 • حشمت مهاجرانی: وقتی پول برانکو را ندارید، چطور مربی بزرگ‌تر می‌آورید؟
 • دروازه بان تیم ملی سوریه گزینه اصلی جایگزینی بیرانوند
 • گزینه‌های جانشینی برانکو