‌با ادامه کارشکنی سفارت انگلیس برای صدور روادید تکواندوکاران کشورمان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان، میرهاشم حسینی حضور در این رویداد بزرگ را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ منچستر در حالی از صبح امروز آغاز شد که تاکنون ویزای میرهاشم حسینی و عرفان ناظمی از سوی کشور میزبان صادر نشده است.

رقابت‌های اوزان ۵۴- و ۶۸- کیلوگرم در مسابقات قهرمانی جهان فردا (پنجشنبه) برگزار خواهد شد و آرمین هادی‌پور و میرهاشم حسینی نمایندگان تکواندو کشورمان در این روز هستند؛ این نفرات باید امروز (چهارشنبه) وزن‌کشی خود را انجام دهند؛ متأسفانه تنها ویزای آرمین هادی پور روز گذشته صادر شد که آرمین صبح امروز راهی منچستر شد اما میرهاشم حسینی هوگوپوش شایسته و توانمند کشورمان با کارشکنی سفارت میزبان حضور در این رویداد مهم را از دست داد.

ویزای آرش فرهادیان رئیس سازمان تیم‌های ملی و سجاد مردانی نماینده سنگین وزن کشورمان نیز امروز صادر شد.

علی محمد بسحاق مربی تیم ملی نیز در ایران حضور دارد تا پس از مشخص شدن وضعیت ویزای عرفان ناظمی عازم منچستر شوند.

بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ از امروز (چهارشنبه – ۲۵ اردیبهشت‌ماه) با حضور ۹۷۵ تکواندوکار از ۱۵۰ کشور به میزبانی "منچستر" انگلیس آغاز می‌شود و به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت.

منبع: عصر ایران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

شرایط تحصیل و مهاجرت به کشور استرالیا با صباپلن

امروزه افراد زیادی به دنبال راه های مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور هستند که اکنون موسسه حقوقی و مهاجرتی صباپلن درکنار موسساتی همچون ملک پور، گروه مهاجرتی ایلیا، لیگال اپلی و اصطهباناتی به عنوان مرجع مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور خود را موظف به ارائه اطلاعات دقیق و صحیح میداند.

راه های گوناگونی برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد برای هریک از راه ها به اختصار در این مقاله که توسط تیم تحقیق موسسه صباپلن تهیه شده توضیح داده می شود.

برای مهاجرت به استرالیا روش های متفاوتی وجود دارد که عبارتند از :

مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت سرمایه گذاری

مهاجرت از طربق خرید ملک

مهاجرت از طریق ازدواج

مهاجرت کاری

مهاجرت از طریق تولد


اقامت از طریق تحصیل در استرالیا :

کشور استرالیا برای ادامه تحصیل و مهاجرت یکی از کشورهای پرطرفدار است.
چنانچه شما قصد ادامه تحصیل در مقاطع مختلف اعم از دانشگاهی و مدرسه ای را در کشور استرالیا دارید، می بایست برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام نمائید. با داشتن این ویزا:

می توانید تا سقف حداکثر ۵ سال در کشور استرالیا و در یکی از مراکز آموزشی آن به ادامه تحصیل بپردازید.اجازه کار به میزان هر دو هفته ۴۰ ساعت را در کشور استرالیا خواهید داشت. درآمدی که دانشجویان در حین کار پاره وقت بدست می آورند. اجازه کار پس از شروع تحصیل در استرالیا به دانشجویان اعطا خواهد شد.چنانچه شرایط لازم را داشته باشید، می توانید برای اقامت موقت یا دائم اقدام کنید.چنانچه تحصیل شما به طول بینجامد، باید مجدداً برای یک ویزای دانشجویی جدید اقدام کنید.شما می توانید در زمان درخواست، برای خانواده خود نیز درخواست را اسال نمایید. خانواده شامل:همسرفرزند شما و همسرتان که ازدواج نکرده است و کمتر از ۱۸ سال سن دارد.هزینه درخواست ویزا برای هر یک از اعضای خانواده جداگانه اخذ می شود.مزایای تحصیل در کشور استرالیا:
تحصیل با شهریه مناسب.زندگی در کشوری با استانداردهای بالای رفاهی.امکان ادامه تحصیل درکارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری.تحصیل در دانشگاه های معتبر.زندگی در کشوری که زبان اصلی مردم آن انگلیسی است.ویزای سرمایه گذاری در کشور استرالیا :

استرالیا کشوری است که درصد امید به زندگی به علت رفاه اجتماعی بالا برای مردم آن بالاست و کیفیت زندگی بسیار بالا در این کشور کاملا هویدا می باشد.

 

استرالیا کشوری ثروتمند می باشد و واحد پول آن دلار استرالیاست. ۵ نوع سرمایه گذاری در استرالیا وجود دارد که درحال حاضر تنها دو نوع آن آزاد و قابل اجرا است  و ۳ نوع دیگر آن توسط دولت استرالیا بسته می باشد.

مراحل اقدام برای ایجاد سرمایه گذاری برای هر پنج نوع:

ارایه بیزینس پلنجمع آوری مدارک مدیریتی و کاریاقدام برای یکی از استانهای استرالیادریافت تاییدیه استانی و جمع آوری بقیه مدارک و فرمها و اقدام برای اداره مهاجرت استرالیادریافت فایل نامبردریافت مدیکال و انجام آندریافت ویزا

مزایای دریافت ویزای سرمایه گذاری در استرالیا:

امکان ورود و خروج بدون محدودیت به کشور استرالیاامکان دریافت اقامت دائم کشور استرالیابا استفاده از اقامت سرمایه گذاری استرالیا به سادگی می توانید فرزندان خود را از تحصیل رایگان در این کشور برخوردار نماییدامکان سرمایه گذاری در کشوری قدرتمند از نظر اقتصادیامکان اخذ اقامت برای خانواده

دریافت ویزای ازدواج کشور استرالیا:

یکی از انواع روش های مهاجرت، ازدواج است که در این مقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

با داشتن این ویزا، شما قادر خواهید بود:

به مدت ۹ ماه در کشور استرالیا اقامت داشته باشید و امور مربوط به ازدواج خود را انجام دهید.اجازه کار در زمان اقامت خواهید داشت.این امکان برای شما وجود دارد که در کشور استرالیا با هزینه شخصی تحصیل کنید.پس از دریافت این ویزا، می توانید برای دریافت ویزای شماره ۸۰۱ و ۸۰۲ کشور استرالیا، پس از ازدواج و یا قبل از اتمام دوره ویزای خود اقدام نمائید.شما می توانید در زمان ارسال درخواست، برای ویزای خانواده خود نیز اقدام نمائید.شرایط مورد نیاز برای دریافت ویزای ازدواج کشور استرالیا:

متقاضی دریافت ویزای ازدواج کشور استرالیا می بایست کلیه شرایط مورد نیاز برای دریافت ویزا را کسب کرده و قوانین مربوط به کشور استرالیا را نیز رعایت کند.

متقاضی باید حامی مالی در کشور استرالیا داشته باشد، که عموماً همسر وی که در کشور استرالیا سکونت دارد خواهد بود. حامی مالی متقاضی می بایست توسط کشور استرالیا مورد تائید قرار گیرد.طرفین ازدواج باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند.احراز الزامات مورد نیاز مربوط به سلامتی (Health Requirement)متقاضی نباید سابقه کنسل کردن سایر انواع ویزای کشور استرالیا را داشته باشد.متقاضی می بایست قبل از اتمام اعتبار ویزا، از کشور استرالیا خارج شود.

 

اقامت کاری استرالیا:
از بخش های اصلی کشور استرالیا که متقاضیان کار می توانند درآن مشغول به کار شوند می توان به معدن، کشاورزی، مهندسی، توریست و لجستیک اشاره کرد. به طور کلی، بیشترین مشاغل مورد نیاز در کشور استرالیا شامل مهندسی، پزشکی و درمان، ساخت و ساز، مراقبت از کودک و آموزش است.
به طور متوسط، ساعات کاری در کشور استرالیا، ۳۸ ساعت در هفته است. بر اساس قوانین و استاندارد ملی کار کشور استرالیا، کارمندان سالیانه از ۴ هفته مرخصی با حقوق برخوردار خواهند بود.

مزایای  ویزای کاری استرالیا:

 

امکان اقامت در کشور استرالیا به صورت نا محدودامکان کار و تحصیل در کشور استرالیاامکان حمایت مالی خانواده، برای انتقال آنها به کشور استرالیا.دریافت اقامت دائمی کشور استرالیا از تاریخی که ویزا را دریافت می کند.

 


مزایای خرید ملک در کشور استرالیا:

 

بازار مسکن در کشور استرالیا، بازاری با ثبات است.یک روش سرمایه گذاری ایمن و مطمئنخرید ملک می تواند به عنوان یک روش سرمایه گذاری هوشمندانه در نظر گرفته شود.شما می توانید ملک خریداری شده را اجاره دهیدعدم وجود محدودیت خرید ملک برای افراد خارجی در کشور استرالیا.برای خرید ملک در این کشور، نیاز به ثبت شرکت نداریدکارگزاران وام بانکی، می توانند متقاضیان خارجی خرید ملک در استرالیا را در ارتباط با شرایط دریافت وام بانکی راهنمایی نمایند.

با مراجعه به وب‌سایت موسسه صباپلن (sabaplan.com) و تکمیل فرم مشاوره رایگان می‌توانید از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید و به روزترین اطلاعات در مورد مهاجرت به استرالیا را دریافت کنید.

چرا متهم لباس زندان نمی‌پوشد؟

رایزنی پشت درهای بسته؛ شروط ایران و آمریکا برای مذاکره مستقیم چه هستند؟

احد قدمی کیست؟ +عکس

کلیدواژه: تکواندوکاران روادید انگلیس

منبع این خبر، وبسایت www.asriran.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۰۱۴۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ورزشکار بوشهری از صعود به مرحله نهایی جام جهانی تیراندازی بازماند
 • فول مچ اسطوره های منچستر یونایتد - اسطوره های بایرن مونیخ (دوستانه 2019)
 • پیروزی اسطوره‌های منچستر مقابل بایرن در سالروز ۳ گانه تاریخی
 • ژوپیلر لیک بلژیک| شارلوا از کسب سهمیه لیگ اروپا بازماند/ حضور کوتاه دلفی در میدان
 • فهرست خبرنگاران خارجي که ارديبهشت٩٨ رواديد مطبوعاتي دريافت کردند، منتشر شد
 • ظریف در سفر دور دنیا برای کم کردن فشار آمریکا؛ برخی نمایندگان در حال کارشکنی در داخل!
 • چرا «علی مطهری» از حضور در هیات رئیسه مجلس بازماند؟
 • بازگشت میرهاشم حسینی به اردو/ اعزام چهار تکواندوکار به رُم
 • مهر ویزای ایران در پاسپورت هیات‌های تجاری ثبت نمی‌شود
 • «پزشکیان» و «مصری» نواب رئیس مجلس شدند/ مطهری بازماند
 • مهر ویزای ایران در پاسپورت هیات‌های تجاری ثبت نمی‌شود/هیچ نمایشگاهی به واسطه تحریم کنسل نشده است
 • عدم ثبت مهر ویزای ایران در پاسپورت هیات‌های تجاری
 • بازدید بهرام قاسمی از کلاس‌های فارسی‌آموزی رایزنی فرهنگی سفارت ایران در فرانسه
 • بازدید بهرام قاسمی از کلاس‌های فارسی‌آموزی سفارت ایران در فرانسه
 • منچستر با میراث بکام و رونالدو به دنبال وسوسه کردن گریژمان
 • نقش زبان فارسی در جذب ملل به فرهنگ و هنر کشورمان غیر قابل انکار است
 • پاکدامن از صعود به مرحله یک‌چهارم بازماند
 • پاکدامن با شکست مقابل نماینده کره‌جنوبی حذف شد
 • گرندپری سابر مسکو| پاکدامن از صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی بازماند