به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، مصطفی پورمحمدی عصر امروز در نشست حزب بیداری اسلامی ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در ماه رمضان می‌توان سیاست رمضان را بیان کرد. بخش زیادی از مسائل ماه رمضان از جمله روزه یک مقوله اجتماعی است و مقاومت و صبر را بالا می‌برد. دستگیری فقرا و صله رحم و عفو کردن و... در ماه رمضان جمع است. ماه رمضان ماه بندگی و عبادت است که با آثار اجتماعی همراه است.

وی با اشاره به دعاهای ماه مبارک رمضان تاکید کرد: دعای افتتاح منسوب به امام زمان(عج) است. سیاسی‌ترین و رسمی‌ترین و حکومتی‌ترین و اجتماعی‌ترین دعای ما دعای افتتاح است. این دعا از حمد و سنا آغاز می‌شود و عشق و بندگی را به اوج می‌رساند.

رئیس جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: حس اجتماعی و مبارزه و مقاومت و مسائل سیاسی هم در این دعا مورد توجه قرار گرفته است. این دعا در ادامه، انتظارات از موضوع ظهور را مطرح می‌کند و آن را به مطالبه‌ای جدی بدل می‌کند.

این فعال سیاسی اصولگرا عنوان کرد: در این دعا اینچنین آمده که مردم دولت خوب می‌خواهند به نحوی که مؤمنان در اوج منزلت باشند، این مطالبه‌ای جدی و اساسی است. سیاسی‌ترین مطالبه یک جامعه در این دعا قرار گرفته است.

پورمحمدی گفت: این مطالبه‌ای عبادی است و در دعای افتتاح آمده است. در این دعا در ادامه به سمت تحولات دولت حقه اشاره می‌کند و در آخر گله می‌کند که دشمنان ما زیاد و دوستان ما کم و امامان و پیامبران در میان ما نیستند اما امیدواریم که خداوند دست ما را بگیرد.

وی افزود: تلاش ما باید این باشد که جامعه خود را بسازیم و ان‌شاالله که خداوند به ما معرفت و اخلاص در عمل توفیق کند. آنچه برای ما مهم است این است که ما شرایط جامعه و محیط پیرامونی و شرایط جهان را بشناسیم و ببینیم رسالت ما چیست.

این فعال سیاسی اصولگرا گفت:  این مهم مبتنی بر آگاهی عمیق است. اینکه ما بخواهیم با مسائل سطحی به شناخت برسیم شاید امکانش نباشد. مسائل جهان هم هر روز به پیچیدهتر شدن سوق داده می‌شود. اگر بخواهیم فقط زندگی طبیعی و منافع خود را درنظر بگیریم باز خیلی سخت است.

پورمحمدی گفت: حضرت آقا دیروز یک شوخی کردند و گفتند ترامپ گفته از وقتی از برجام بیرون آمدم هر جمعه در تهران تظاهرات است و آقا گفت اول که آخر هفته نبوده شنبه بوده بعد هم اینکه تهران نبوده و پاریس بوده این هم یک پیامی داشت.

وی با اشاره به ناآرامی‌های فرانسه گفت: جامعه ما می‌گوید من آرمان‌های انسانی دارم که این هدف انسانی والا و ماندگار است و در تاریخ هم این نقاط است که باقی مانده است.

پورمحمدی ادامه داد: شبکه‌های تحت تاثیر جمهوری اسلامی به برکت انقلاب اسلامی یک جهش انسانی تمدنی و اخلاقی را در گستره جهانی رقم زده و این واضح است. این جدال عظیم هم که اتفاق افتاده به همین خاطر است. جمهوری اسلامی توانسته این عرصه را در نوردد.

وی با اشاره به جدال فلسطین و اسرائیل گفت: این جدال حق و باطل است. در اینجا باید تاریخ پیامبران را رصد کرد تا متوجه شد سنت تاریخی چیست.

پورمحمدی با اشاره به گرانی‌های جامعه گفت: این مسائل در همه جوامع وجود داشته است. ما به این سختی‌هایی که در جمهوری اسلامی وجود دارد باید با نگاه فراتاریخی بنگریم. ما مشکلاتی در داخل داریم که ما را متهم به فساد و ضعف مدیریت و... می‌کنند بخشی از این‌ها واقعیت است باید جبران کنیم و آن بخشی از آن که دروغ است، باید از خود دفاع کنیم.

وی تاکید کرد: در برابر آنچه هستیم باید یک تصویر واقعی ارائه دهیم. فکر کردیم چرا توریسم در ایران موفق نیست؟ آیا می‌خواهند برای ما فواید اقتصادی نداشته باشد؟ خیر یک بخش آن داخلی است و بخش بزرگتر آن این است که رقیب ما می‌خواهد کسی ما را نبیند چون هرکس از کشور ما بازدید کرده نظرش به ما عوض شده و به ما جذب شده‌اند حتی عده‌ای مبلغ شده‌اند و سخت مقاله می‌نویسند و دفاع می‌کنند.

منبع: ایلنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

آتش زدن دلار، نقطه ضعف دشمن است

رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفت:اگر این اراده در کشور بوجود بیاید که دلار امریکایی توسط مردم در خیابان به آتش کشیده شود و تمرکز برای بالا بردن ارزش پول ملی کشور ایجاد شود می‌تواند یک حمله تمام عیار به نقطه ضعف دشمن باشد.

به گزارش ایسنا، سردار غلامرضا جلالی در جمع پرسنل سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان این که روز سوم خرداد و روز آزاد سازی خرمشهر یک حادثه تاریخی و یک نماد ملی است، اظهار داشت: استراتژیی که آمریکا به رژیم بعثی در جریان جنگ تحمیلی دیکته کرده بود باعث شد تا صدام به ایران حمله کند و کشور ما را درعرصه سیاسی و دفاعی مورد آسیب قرار دهد، آسیب سیاسی که به کشور وارد شد ناشی از حضور بنی صدر و آسیب امنیتی آن ناشی از حمله نظامی صدام و منافقین بود، که ساختار سیاسی و امنیت ما را در آن زمان حساس دچار مخاطره کرده بود.

وی در ادامه گفت: برخی آن زمان کشور را محکوم به شکست در برابر دشمنان می‌دانستند و برخی دیگر ایستادگی و مقاومت  در برابر دشمن بعثی را راه حل عبور از بحران‌ها می‌دانستند، در آن زمان رییس جمهور وقت (بنی صدر) برای صدور دستور حملات و مدیریت جنگ  از امام خمینی (ره) اختیاراتی تام خواست و امام (ره) برای تسریع در انجام امور اختیار فرماندهی قوا را به او داد.
سردار جلالی عنوان کرد: تفکر انقلابی گری و مقاومت از عملیات آزاد سازی خرمشهر آغاز شد و تا امروز نیز ادامه دارد همانطور که رهبری معظم انقلاب می‌فرمایند:《ما خرمشهر‌ها در پیش داریم》باید توجه داشته باشیم که مسیر انقلابی گری و مقاومت هنوز باز است و باید مثل گذشته با توجه به الگوی مقاومتی که ایجاد شده است در مسیر رهبری معظم و خط امام (ره) قدم برداریم. به همین خاطر است که صرف پیروزی در عملیات آزادسازی خرمشهر مطرح نیست، بلکه ایجاد یک نگاه و رویکرد در آن دوران بوده که توانسته این چنین پیروزی شگرفی را رقم بزند. تفکر و اندیشه مقاومت در جریان دفاع مقدس و پس از آن توانسته در وهله اول یک الگویی را برای کشور و بعد برای منطقه شکل دهد.
وی در ادامه با اشاره به این که ما توانستیم، با این استراتژی و با تمرکز بر نقاط ضعف دشمن و تکیه بر روی نقاط قوت خود با استفاده از حداکثر قابلیت‌های سرزمینی و جغرافیایی توازن جنگ را برهم بزنیم و یک حادثه عظیم را شکل دهیم، تصریح کرد: یکی از نقاط قوت بسیار مهم ما تکیه بر نیروی بسیجی مومن، نترس، شجاع و شهادت طلب و البته داشتن نیرو‌های طراح، مبتکر و جوان، در کنار ایمان و اعتقادات قوی آنان و همچنین استفاده از قابلیت‌های سرزمینی و بهره مندی از شناخت موقعیت‌های جغرافیای منطقه توانست کمک‌های شایانی به پیروزی در عملیات‌های ما بکند؛ از این رو این چهار مولفه توانست به عنوان کلید استراتژی پیروزی در مقابل دشمن در دست ما باشد.
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور، افزود: ما پس از دفاع مقدس نتوانستیم نیروی هوایی که بتواند در کورس رقابت با نیرو‌های هوایی مطرح دنیا باشد را داشته باشیم، ولی در عوض این کمبود را توانسته ایم با جایگزینی تسلیحات و دانش موشکی به عنوان یک توان داخلی جبران کنیم. ما با توان موشکی توانستیم به یک قدرتی فراتر از نیروی هوایی دست پیدا کنیم، در حوزه پدافند هوایی به توانمندی‌های قابل توجهی دست پیدا کرده ایم، در ظرفیت‌های نیرو‌های پیاده و نیروی انسانی توانستیم به قابلیت‌های بسیار زیادی برسیم، امروز یکی از ظرفیت‌هایی که در جریان سوم خرداد و عملیات بیت المقدس (آزادسازی خرمشهر) ایجاد کردیم و آن را توانستیم در آینده به دیگران انتقال دهیم، ایجاد کانون هوادارانی از حکومت است که در قالب نیرو‌های مردمی می‌توانند فعالیت‌های نظامی و غیر نظامی مهمی را مدیریت، کنترل و هدایت کنند.
وی ادامه داد: تشکیل سازمانی مردمی که می‌توان اعضای آن را آموزش و پرورش داد تا در بحران‌ها بتوان از کمک و امداد آن‌ها استفاده کرد و به عبارتی ارتشی جدید را شکل داد تا کشور را از تهدیدات محافظ نماید این از آن الگو‌هایی مبارکی است که از دفاع مقدس به ارث برده ایم. این الگو در عراق با عنوان حشدالشعبی (بسیج وطنی عراق) باعث شد تا در مقابل بزرگترین استراتژی امریکایی‌ها مبنی برغلبه تکفیری‌ها بر کشور و ایجاد یک تهدید دائمی برای ایران با کمک خود مردم عراق  هم امنیت خودمان را تامین کنیم و هم منطقه‌ای با ثبات و پایدار داشته باشیم.

سردار جلالی اظهار داشت: همین  تفکر و تجربه  در سوریه  با  عنوان  جمعیت  دفاع الوطنی  سوریه و به عبارتی  بسیج  مردمی  سوریه شکل گرفت و به یک قدرت  نظامی  قابل توجه در سوریه  و یک دفاع مردمی در کنار ارتش سوریه تبدیل  شد و توانست سوریه را از یک نقطه در حال سقوط نجات دهد. این خواسته‌ای بود  که امام  عظیم  الشان (ره) به عنوان صدور انقلاب اسلامی مد نظر داشتند یعنی ما یک الگویی از دفاع را در منطقه و یا حتی فرا منطقه‌ای ارائه کردیم و با این الگو اندیشه‌های انقلاب اسلامی را توانستیم به بیرون از مرز‌های کشور نیز صادر کنیم. همه دنیا مطلع هستند ما در سوریه و عراق نیرو و ارتشی به معنای تیپ و لشکر مستقر نکردیم، اما نیروی متخصص و کارشناس نظامی فرستادیم و همچنین برخی از تسلیحات مورد نیاز دول عراق و سوریه را در راستای شکل گیری بسیج مردمی در این کشور‌ها دادیم، در واقع  ما هدایت، کنترل و انتقال تجربه را انجام دادیم. این یعنی نهالی که ما در خرمشهر کاشتیم خود به یک درخت تنومند تبدیل شده است و اکنون شاخه‌های آن به عنوان بازوان قدرت جمهوری اسلامی در منطقه تبدیل شده است.
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: امروز ما در شرایطی شبیه سوم خرداد قرار گرفتیم با اقتضاعات زمان امروز، آمریکایی‌ها در حوزه‌های مختلف اعم از فضای مجازی، سایبری، اقتصادی و سیاسی آرایش کاملا جنگی به خود گرفته‌اند، امریکایی‌ها در حوزه سیاسی با قبول این که برجام خوب است به شرطی که ایران به آن پایبند باشد، ولی ما هیچ پایبندی به آن نداشته باشیم، اروپایی‌ها را برای درگیر کردن ایران و ماندن ایران در برجام وارد قضیه کردند و خودشان از برجام خارج شدند تا دستشان برای ایجاد تحریم‌های جدید باز باشد، بر اثر کم توجهی برخی مسئولان در وزارت امور خارجه اروپایی‌ها ما را بدون هیچ عایدی یک سال در برجام نگه داشتند، این که ما اتلاف وقت اروپایی‌ها را بپذیریم به مثابه این است که اروپایی‌ها ما را در مقابل تیر اندازی اقتصادی امریکایی‌ها به عنوان یک هدف ثابت نگه داشته اند. تدبیر حکیمانه‌ای که رهبری معظم انقلاب در خصوص تغییر مسیر برجام اتخاذ  فرمودند: موجب می‌شود که طی یک سیر پله کانی با کاهش تعهدات و پس از محقق نشدن خواسته‌های ایران از برجام،   خروج از برجام رقم بخورد.
 جلالی هشدار داد: ما در ذیل استراتژی سیاسی امریکایی‌ها در خصوص برجام مورد یک تهاجم همه جانبه اقتصادی قرار گرفته ایم ابزار‌های این اعمال فشار اقتصادی بر کشور، تحریم‌های پولی، مالی و بانکی، صفر کردن فروش نفت و برخی کالا‌های استراتژیک و ایجاد التهابات بازار هستند، امریکایی از طرفی با استفاده از نفوذ شبکه‌های اجتماعی که زیر ساخت آن کاملا در اختیار خودشان است این امکان را برای اثر گذاری بر مردم و افکار عمومی ایجاد کرده اند تا بتوانند انواع عملیات‌های رسانه‌ای و روانی را بر روی مردم  انجام دهند. البته این دو امکان برای امریکایی‌ها بر اساس اشتباهات ما در گذشته ایجاد شده است، این که ما نتوانسته ایم دیپلماسی اقتصادی را بر اساس پایه‌های محکم و غیر قابل تحریم و اختلال ایجاد نماییم و نتوانسته ایم شبکه‌های اجتماعی بومی و امکان مدیریت آن را برای کشور تسهیل کنیم جزء اشتباهاتی است که ما انجام داده ایم که باعث شده تا دشمن با استفاده از این‌ها ابزار‌ها بتواند فشار‌هایی را بر کشور ایجاد کند، امریکایی‌ها دو مولفه قدرت مبنی بر اثر گذاری بر افکار عمومی و مردم با استفاده از شبکه‌های اجتماعی و شرطی کردن اقتصاد کشور در مقابل ما آرایش جنگی گرفته اند.
این فرمانده ارشد نظامی کشور خاطر نشان کرد: با وجود دو مولفه قدرتی که ذکر شد و دشمن آن را دراختیار دارد می‌توان گفت که احتمال جنگ کم است، لذا حمله نظامی و این دو مولفه قدرت در مقابل یکدیگر قرار دارند، لذا اگر احیانا جنگی رخ دهد شبکه‌های اجتماعی در حالت امنیتی بسته خواهند شد و فشار‌های اقتصادی اثر گذاری خود را از دست می‌دهد، لذا امریکایی‌ها استراتژی خود را مبنی بر تمرکز بر اعمال فشار‌ها مادون جنگ را در دستور کار خود دارند. کسانی که امروز احتمال وقوع جنگ را پر رنگ می‌کنند و در نشریات خود این موضوع را برجسته جلوه می‌دهند طرفداران دشمن و ستون پنجم هستند، این‌ها افرادی هستند که علاقمندند جامعه ایرانی که تحت فشار‌های اقتصادی و روانی دشمن است دچار یک فشار جدید به عنوان ترس از جنگ نیز شود.
سردار جلالی با اطمینان خاطر از این که جنگ نخواهد شد، تشریح کرد: استدلال‌های زیادی وجود دارد که جنگی رخ نمی‌دهد یکی از استدلال‌ها این است که برای وقوع جنگ باید این دو مولفه قدرت را که هزینه کمتری نسبت به حمله نظامی دارد را کنار بگذارند و با صرف هزینه‌های بیشتری در حوزه نظامی حمله‌ای را بر علیه ایران انجام دهند، البته استراتژیست‌های امریکایی به این نتیجه رسیده اند که قطعا حفظ این دو مولفه در برهه کنونی امریکا که خود با مشکلات اقتصادی فراوان دست و پنجه نرم می‌کند، صرفه اقتصادی بیشتری از جنگ مستقیم نظامی دارد. استدلال بعدی این است که ژئوپولیتیک منطقه‌ای ایران باعث می‌شود که این عامل بازدارنده ایجاد شود و جنگی رخ ندهد، چرا که ۶۰ درصد انرژی جهان  از خلیج فارس عبور می‌کند و اقتصاد امریکایی‌ها و اروپایی‌ها ایضا اقتصاد کشور‌های عربی جنوب خلیج فارس از این آب‌راه حیاتی تامین می‌شود پس هرگونه ناامنی در این آب‌راه حیاتی لطمات بزرگی را بر اقتصاد این کشور‌ها وارد می‌کند. در واقع غربی‌ها با محاسبه هزینه فایده جنگ مستقیم به این مهم دست یافته اند که ترساندن و ایجاد یک نمایش جنگ قطعا نسبت به جنگ مستقیم برای آن‌ها هزینه ترخواهد بود.
وی در ادامه با بیان این که در مواجه با این استراتژی امریکایی‌ها دو تفکر وجود دارد، عنوان کرد: تفکر غیر انقلابی بر این باور است که برای مقابله با استراتژی امریکایی‌ها باید مذاکره کنیم، این نوع تفکر تشر و نمایش جنگ دشمن را با یک محاسبه غلط سه برابر بیشتر از واقعیت پوشالی دشمن فرض می‌کند و از این موضوع نیز ترس زیادی دارند، برجام تجربه خوبی است برای کسانی که پیشنهاد مذاکره دوباره با امریکایی‌ها را می‌دهند باید این افراد توجه کنند که در جریان مذاکرات برجام چه تعهداتی را ما انجام دادیم و چه تعهداتی را طرف مقابل انجام داد، اگر به این موضوع توجه شود می‌بینیم که طرف‌های غربی به هیچ یک از تعهدات خود در برجام در مقابل انجام همه تعهدات توسط ایران پایبند نبودند، این نکته را باید عرض کنم که حتی بسیاری از تئوریسین‌هایی که خودشان را نسبت به نظام جمهوری اسلامی متعهد نمی‌دانند و جزء مخالفان نظام محسوب می‌شوند نیز با مذاکره در برهه کنونی کاملا مخالفند و این کار را اشتباه و بیهوده می‌دانند. در مقابل تفکر انقلابی بیان می‌کند که دشمن ما یک غول بزرگی است که دچار پوکی استخوان شده است، دشمن ما در داخل خود هزاران مشکل لاینحل دارد، مواضعی هم که اتخاذ کرده باعث شده که نه در درون و نه در بیرون از کشور خود حمایت‌هایی را جذب کند این عدم جلب حمایت‌ها را می‌توان در ایجاد مجامعی که با کشور‌ها دیگر چه متحد و چه غیر متحد مشاهده کرد.
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: در مقابل این تهاجم دشمن محور اساسی کشور مقاومت است و، اما در این مقاومت چه باید کرد اول این که ما مولفه‌های قدرت درونی را استحکام بخشیم به عنوان مثال ما در حوزه اقتصاد یک بازار ۸۴ میلیونی در اختیار داریم که اقتصاد ما می‌تواند با ایجاد زنجیره تولید، توزیع و مصرف کشور را از تهدیدات اقتصادی دشمن مصون کند، دوم قابلیت‌های فنی و صنعتی است ما می‌توانیم با استفاده از این مولفه قدرت خود اقتصادی پویا را شکل دهیم و در آخر استفاده از تجربه ارزشمند دفاع مقدس در اداره مردم در شرایط بحران است که  می‌تواند جریان هدایت افکار عمومی توسط امریکا مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی را از دست دشمن خارج نماید.

سردار جلالی افزود: ما در سال ۱۳۶۵ درآمدی بالغ بر ۷ میلیارد دلار داشتیم که ۳ میلیار دلار آن را برای صرف هزینه‌های جنگ استفاده می‌کردیم و مابقی آن را برای اداره مردم و تامین نیاز‌های اساسی مردم هزینه می‌کردیم. این درشرایطی بود که بسیاری از خودکفایی‌های در عرصه  کشاورزی، صنعتی و ... در کشور وجود نداشت، اما به‌حمدالله امروز بسیاری از نیاز‌های کشور در داخل تامین می‌شود.   وی افزود: نکته دوم افزایش قیمت نفت و توجه به این نقطه ضعف دشمن است، بسیاری از اقتصاد دانان بر این باور هستند که اگر قیمت نفت به ۱۰۰-۱۲۰ دلار برسد عملا کل تحریم‌ها برداشته خواهد شد برای اینکه نه امریکایی‌ها و نه اروپایی‌ها تحمل نفت ۱۰۰-۱۲۰ دلار را نخواهند داشت. امریکایی‌ها از همه ظرفیت‌های ضد نظام مثل اپوزوسیون، سلطنت طلبان، بهایان، منافقین و صهیونیست‌ها استفاده کردند و یک شورای هماهنگی برای مخالفان نظام ایجاد کرده اند، ما نیز در مقابل این اقدام امریکایی‌ها راهکاری داریم و آن استفاده از ظرفیت جمعیت‌های هوادار نظام جمهوری اسلامی در سوریه، لبنان، عراق، فلسطین، یمن و بسیاری از کشور‌های دیگر است.

وی یادآور شد: ما در جنگ خلیج فارس الگویی را به جهان نمایش دادیم که بیانگر این است که هر جنگی در خلیج فارس اتفاق بیوفتد برنده آن جنگ ایران است، علت آن هم این است که ما برای جنگ در خلیج فارس یک نیروی خاص به عنوان نیروی دریایی سپاه طراحی کردیم و همچنین برای درگیری در آب‌های فرا منطقه‌ای و دریای عمان یک نیروی راهبردی به عنوان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را آموزش، پرورش و تجهیز کرده ایم، آموزش، پرورش و تجهیز این نیرو‌ها چه در خلیج فارس و چه در دریای عمان در امروز و دیروز انجام نشده ما در حوزه‌های موشکی، پدافند غیرعامل و عامل بالغ بر ۳۰ سال است که تدابیری راهبردی را در این راستا در دستور کار قرار داده ایم، البته کشور‌های منطقه باید به این نکته توجه کنند که راهبرد و تجهیزات ما در راستای جنگ افروزی و تجاوز به هیچ کشوری نیست و تمام توان نظامی ما مبتنی بر دکترین دفاعی ما تنظیم شده است.       رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر حذف دلار از چرخه پولی و مالی کشور، اظهار داشت: اگر این اراده در کشور بوجود بیاید که دلار امریکایی توسط مردم در خیابان‌ها مثل ترکیه به آتش کشیده شود و تمرکز برای بالا بردن ارزش پول ملی کشور ایجاد شود می‌تواند یک حمله تمام عیار به نقطه ضعف دشمن باشد. امریکایی‌ها می‌دانند که اگر اجماعی برای خارج کردن دلار از چرخه پولی جهان شکل بگیرد، بزرگترین نقطه قوت خود در عرصه اقتصاد را از دست می‌دهند، البته که این اتفاق رقم خواهد خورد، امروز چین، روسیه، ترکیه، ایران و بسیار از کشور‌های شرقی خواستار خارج شدن دلار از چرخه مالی و پولی خود هستند.

چرا متهم لباس زندان نمی‌پوشد؟

رایزنی پشت درهای بسته؛ شروط ایران و آمریکا برای مذاکره مستقیم چه هستند؟

احد قدمی کیست؟ +عکس

کلیدواژه: پورمحمدی

منبع این خبر، وبسایت www.ilna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۱۶۱۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • شناسایی و پایش آنلاین موارد ناایمن HSE در ۴ پایانه مسافربری برون شهری
 • بهترین زمان برای دعا کردن شب قدر است
 • دعا و استغفار در شب قدر تقدیرها را دگرگون می کند
 • همزمان با شب بیست و یکم ماه رمضان ندای الغوث الغوثی که به آسمان رفت/ مشهد یک پارچه دعا و ثنا
 • دعا و مناجات در دومین شب قدر در استان سمنان+تصاویر
 • سردار جلالی: بنی‌صدر با اختیارات تام نتوانست عملیات‌های دفاع مقدس را مدیریت کند
 • اجرای ۷۰ پروژه رزمی مهندسی در دوران دفاع مقدس توسط استان مرکزی
 • دیپلماسی اقتصادی غیر قابل تحریم و اختلال ایجاد نکردیم/ برخی نشریات ستون پنجم هستند
 • چرا جنگ نمی‌شود؟
 • اختیارات تام، بدون موفقیت!/ چرا جنگ نمی‌شود؟/ برخی نشریات ستون پنجم دشمن هستند
 • ایجاد برداشت صحیح از دفاع مقدس با ارائه مطالب تخصصی مهندسی رزمی در دانشگاه‌ها/ برگزاری اجلاسیه شهدای دانش آموز و فرهنگیان در ۳۰ خرداد ۹۸
 • شناسايي و پايش آنلاين موارد نا ايمن HSE براي اولين بار در 4 پايانه مسافربري برون شهري تهران
 • ادامه پیگیری‌های تسنیم|ضعف شدید آنتن‌دهی در سنندج؛ دود اختلاف مخابرات با شهرداری به چشم مردم می‌رود
 • دعا برای فرج، دعا برای بهترین تقدیر عالم در شب قدر است
 • با رفتار مان امیرالمؤمنین(ع) را به دنیا معرفی کنیم
 • راه دشوار سخنگویی/ انتخابات هیأت رئیسه مجلس و چند نکته/ رفراندوم علیه دموکراسی
 • قدر، شب احیای خویش با دم مسیحایی دعا است/ قدر خویش را بشناسیم
 • امام به تمامی ایده‌های نو در چارچوب اسلام و فقاهت معتقد بود
 • دعا در چه صورتی مستجاب می‌شود