دینامو زاگرب صادق محرمی مدافع ایرانی اش را تنها بعد از یک فثل می‌فروشد!

به گزارش تابناک ورزشی، تیم دینامو زاگرب تصمیم به فروش صادق محرمی، مدافع ایرانی گرفته است. به نوشته سایت ورزشی Germanijak کرواسی، تیم دینامو زاگرب پس از تقویت جناح راست خود صادق محرمی، هافبک ایرانی را به تیم دیگری خواهد فروخت. شاید صادق محرمی به تیم لوکوموتیو زاگرب انتقال یابد یا در صورت داشتن پیشنهاد خوبی فروخته خواهد شد.

صادق محرمی در ۲ بازی اخیر تیم دینامو زاگرب در لیگ برتر کرواسی جایی در فهرست ۱۸ نفره نداشته است. این تیم به قهرمانی زودهنگام در این رقابت‌ها دست یافت.

منبع: تابناک

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

چوب حراج معامله قرن بر سرزمین فلسطین/مخالفت مقاومت،همراهی مرتجعین

خبرگزاری مهر، سرویس بین الملل- فاطمه صالحی: بحرین طی ماه آینده میلادی میزبان نشستی با مشارکت آمریکا تحت عنوان کارگاه اقتصادی به اصطلاح «صلح برای شکوفایی» با حضور رژیم صهیونیستی است به طوریکه رسماً از این رژیم دعوت شده تا در نشست مذکور شرکت کند. این نشست با ادعای تشویق سرمایه‌گذاری در مناطق فلسطینی و به‌عنوان بخشی از طرح معامله قرن برگزار می شود.

نشست منامه که با عناوین و نام های گمراه کننده قرار است طی ماه آتی میلادی برگزار شود در واقع گام نخست آمریکا در اجرایی کردن طرح خود موسوم به معامله قرن علیه مسأله فلسطین و در واقع برای حذف مسأله فلسطین به شمار می رود.

این نشست و در کل این طرح آمریکایی این روزها محل بحث و جدل گرو های مختلف در منطقه است به طوریکه حتی سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان نیز در سخنرانی اخیر خود به این نشست این گونه اشاره کرد: ما شروع معامله قرن را آنگونه که مسئولان آمریکایی اعلام کرده اند، شنیده ایم و گام نخست با نشست اقتصادی در بحرین اعلام شده و گام‌های دیگری به دنبال آن خواهد بود و همه ما باید به مسئولیت تاریخی در مقابله با این معامله قرن که هدفش نابودی آرمان فلسطین است، عمل کنیم. امسال باید توجه ویژه ای به روز قدس شود زیرا موضوع فلسطین با بزرگترین توطئه روبرو است. نصرالله در ادامه به تمجید از مواضع علمای بحرین و ملت بحرین و گروههای سیاسی این کشور در مخالفت با اینکه بحرین به عنوان میزبان نشستی که گام اول برای معامله قرن که آرمان فلسطین را هدف قرار داد شود، اشاره کرد، و افزود: موضع قاطع و کوبنده فلسطینی‌ها در مخالفت با نشست اقتصادی که قرار است در منامه برپا شود را شاهد هستیم. موضوعات مربوط به فلسطین، معامله قرن، تحولات منطقه و در رأس آنها تنش ایران و آمریکا و موضع حزب الله درباره این تحولات در روز قدس سخن خواهم گفت زیرا آنچه در خلیج فارس می‌گذرد و هجمه علیه ایران به معامله قرن مرتبط است.

بندها و مفاد منتشر شده در خصوص معامله قرن به قدری علیه فلسطینی ها و حقوق مشروع آنها است که مسئولان تشکیلات خودگردان فلسطین که رژیم صهیونیستی را به رسمیت شناخته و با صهیونیستها همکاری دارند نیز بارها مخالفت خود را با این طرح اعلام کرده اند به صورتیکه اخیرا «صائب عریقات» دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین تاکید کرد: ما از همه کشورها می‌خواهیم در نشست منامه شرکت نکنند. رهبران فلسطینی تصمیم گرفتند به هیچ عنوان در این نشست اقتصادی که با پیشنهاد دولت آمریکا قرار است در پایتخت بحرین اواخر ماه آتی میلادی برگزار شود شرکت نکنند. عریقات تاکید کرد: دولت آمریکا رکن اساسی ایدئولوژی راستگرایان تندرو در اسرائیل است. آمریکا در حال اجرای بازی ایجاد ترس در منطقه است.

گروه های مقاومت در منطقه از ایران تا لبنان و فلسطین و بحرین و دیگر کشورها نیز بارها بر مخالفت خود با این طرح آمریکایی تاکید کرده اند که تازه ترین این موضع گیری ها مربوط به جمعیت الوفاق بحرین است.  شیخ حسین الدیهی معاون دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین تاکید کرد که رژیم بحرین در نابودی آرمان فلسطین به نفع رژیم صهیونیستی سهیم است و این از طریق میزبانی نشست آمریکایی-صهیونیستی برای راه اندازی بخش نخست معامله قرن صورت می گیرد.

نکته جالب آنکه کاخ سفید در زمانیکه از تاریخ برگزاری نشست منامه صحبت می کرد اعلام کرد که این طرح آمریکایی در راستای خاتمه دادن به مناقشه فلسطین در منطقه ارائه شده است که خود گواه نیت واشنگتن در حذف مسأله فلسطین آن هم به نفع رژیم صهیونیستی است. در همین راستا محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: آمریکا و متحدش اسرائیل علیه ما جنگی جدید به راه انداخته است و این جنگ اقتصادی است. این جنگی است که دولت آمریکا بر این باور است که می‌تواند از ما باج گیری کند. مرحله دوم از معامله قرن چند روز بعد آغاز خواهد شد و این پس از موفقیت مرحله اول شامل انتقال سفارت و قطع کمک‌ها به آنروا است. هم اکنون نوبت بخش اقتصادی معامله قرن است. ما نمی‌خواهیم که احدی مشارکت کند ما به دنبال یافتن لقمه نان نیستیم بلکه به دنبال عزت نفس و کرامت و کشور مستقل به پایتختی قدس هستیم.

مسأله قابل توجه در این میان حمایت کشورهای عربی به ویژه عربستان و امارات از طرح آمریکایی مذکور است که این حمایت علاوه بر اینکه به صورت رسمی و در محافل سیاسی مطرح میشود از طریق رسانه ها و روزنامه های این کشورها نیز انجام می گردد. برخی روزنامه های عربی مدعی شده اند که طرح آمریکایی معامله قرن در راستای حمایت از مسأله فلسطین بوده و نشست منامه فرصتی برای حمایت اقتصادی از فلسطین به شمار می رود. این در حالیست که بر اساس بندهای منتشر شده در خصوص معامله قرن، آمریکا تلاش دارد تا فلسطینی ها را مجبور به تسلیم شدن در برابر شروط این کشور کند. طرفداران این طرح عنوان بسیار گمراه کننده ای را برای نشست منامه برگزیده اند(صلح برای شکوفایی) که این خود نشان دهنده تلاش آنها برای انحراف افکار عمومی از ماهیت طرح مذکور است.

چگونه می توان از سرمایه گذاری در فلسطین صحبت کرد در حالیکه این کشور زیر یوغ اشغالگران قرار گرفته و هنوز هیچ راه کاری برای حل مسأله فلسطین به دست نیامده است. در واقع آمریکا تلاش دارد تا با مطرح کردن این عناوین اعراب را راضی کند تا سرزمین فلسطین را با پروژه هایی به ارزش ۶۸ میلیارد دلار خریداری کند.

البته این نشست قبل از آنکه برگزار شود محکوم به شکست است چرا که اکثریت آزادگان جهان به ویژه گروه های مقاومت در منطقه با آن مخالف بوده و شدیدا این طرح آمریکایی را رد می کنند؛ علاوه بر این به نظر نمی رسد طرحی که خود فلسطینی ها با آن مخالف هستند بتواند راهی در مسیر حل مسأله فلسطین پیدا کند.

در هر صورت باید گفت که فلسطینی ها باید بدور از حمایت کشورهای عربی به ویژه کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و با اتکا و پشتیبانی گروه های مقاومت در منطقه خود را برای مواجهه و مقابله با این طرح آمریکایی آماده کنند که گام نخست این آمادگی در از بین بردن شکاف داخلی و اتخاذ یک موضع یکپارچه در کنار دیگر گروه های فلسطینی به شمار می رود.

کد خبر 4626066 فاطمه صالحی

رایزنی پشت درهای بسته؛ شروط ایران و آمریکا برای مذاکره مستقیم چه هستند؟

تشکیل پرونده تک‌خوانی یک زن در ابیانه

درخواست احسان کرمی برای کنکوری‌های سیل‌زده

کلیدواژه: صادق محرمی پرسپولیس مارک ویلموتس شاخص فلاکت رمز یکبار مصرف فیشینگ بانکی توقف تعهدات برجامی توزیع کاغذ بزرگداشت فردوسی بهنام صفوی

منبع این خبر، وبسایت www.tabnak.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۲۶۲۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ستاره استقلال جایگزین مدافع پرسپولیس شد + عکس
 • حراج نفت به پایین ترین قیمت
 • حدیث امام صادق(ع)درباره شبهای قدر
 • از خوردبین تا پروین؛ ده چهره تاثیرگذار تاریخ باشگاه پرسپولیس
 • 24 ساعت تا جشن اروپایی مدافع سابق پرسپولیس
 • وینکو:اگر۲۰سال سرمربی دینامو بودم،اندازه ایران پول نمی‌گرفتم
 • زمان سفر برانکو ایوانکوویچ به کرواسی مشخص شد
 • برانکو: شاید به خانه برگردم / عراقچی حق دارد پرسپولیسی باشد
 • زلاتکو کرانچار به کرواسی بازگشت
 • عکسی که به بدنه جامعه سیلی نزند، عکس نیست/ کمترین دروغ را در عکس‌های جنگ می‌توان دید/ یک بازیگر سینما قهرمان می‌شود، اما جایگاه عکاس جنگ کجاست؟
 • قاسم حدادی فر: قهرمان شدن تیم‌های ایرانی در آسیا سخت است؛ به دنبال شکست النصر هستیم
 • احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق (ع)
 • دیدار امام جمعه تبریز با خانواده شهید مدافع حرم
 • صدور کیفرخواست برای متهم پرونده تهدید و توهین به خانواده شهید مدافع حرم / تفهیم اتهام متهم پرونده مانتو فروشی متخلف
 • مدافع تاتنهام: فیلم بازی‌های راموس را نگاه می‌کنم
 • هزینه ۳۰ میلیونی پینگ‎پنگ‎باز ۱۷ ساله برای کسب سهمیه المپیک
 • اهمیت هرکدام از شب‌های قدر از کلام امام صادق (ع) +اینفوگرافی
 • دیدار امام جمعه تبریز با خانواده شهید مدافع حرم«ذاکر حیدری»
 • ادعای گل: ناپولی به خرید ناتانیل کلاین علاقه‌مند است؛ لیورپول مشکلی با فروش مدافع انگلیسی ندارد