شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در خط ۵ به تماشاگران مسابقه فوتبال استقلال و سپیدرود رشت امروز پنجشنبه (۲۶ اردیبهشت ماه) خدمات ویژه ارائه می دهد.

به گزارش ایسنا، مدیریت ارتباطات شرکت بهره برداری مترو اعلام کرد: به دلیل برگزاری مسابقه فوتبال بین این دو تیم در ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه آزادی، دو قطار قوق العاده از ورزشگاه آزادی به مقصد گلشهر و صادقیه اعزام خواهد شد.


محسن محمدیان افزود: در حال حاضر خط ۵ مترو حد فاصل ایستگاه های تهران(صادقیه) - گلشهر و بالعکس تا ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه سرویس دهی دارد اما با توجه به برگزاری مسابقه فوتبال در ساعت ۲۱:۳۰ شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به منظور تسهیل تردد و رفاه حال تماشاگران در پایان مسابقه دو قطار در سکوهای ایستگاه ورزشگاه آزادی مستقر می کند تا بعد از سوارشدن تماشاگران، به مقصد تهران(صادقیه) و گلشهر اعزام شود.

به گفته وی تماشاگران مسابقه فوتبال با انتخاب مترو به عنوان وسیله حمل و نقل عمومی، برای رسیدن به ورزشگاه آزادی و بازگشت به مقاصد اولیه خود می توانند سفری ایمن،سریع و پاک را تجربه کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

امام جمعه رشت: تصویب قوانین غربی نمی‌تواند مشکلات کشور را حل کند

امام جمعه رشت ضمن انتقاد از عملکرد مجلس دهم در تصویب برخی قوانین غربی گفت: برخی از مصوبات مجلس غربی هستند و نمی‌توانند مشکلات مردم را حل کنند. ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱ استانها گیلان نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی امام خمینی(ره) رشت اظهار داشت: امروز سالروز آزادسازی خرمشهر بعد از یک سال تصرف دشمنان توسط رزمندگان اسلام است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به شب ضربت خوردن امام علی(ع) گفت: امام علی(ع) همواره به یاری رساندن به مظلومان تاکید داشتند و مسئولان نیز وظیفه دارند با تبعیت از ایشان، همواره به فکر رفع مشکلات نیازمندان باشند.

وی با اشاره به ویژگی‌های امام علی(ع) ابراز داشت: امام علی(ع) بنده و مطیع اوامر خدا بود و در راه خدا جهاد می‌کرد و از اسارت شیطان نیز کاملا رها بود، لذا ما نیز وظیفه داریم با الگو قرار دادن آن امام همام در تقویت این سه ویژگی در خود کوشا باشیم.

امام جمعه رشت: دستگاه قضایی با توجه به گرانی کالاها با مدیران متخلف برخورد کندامام جمعه رشت: کثرت گناه و رباخواری موجب نزول بلاهای جدید می‌شودامام جمعه رشت: روایات قرآن از حوادث تاریخ برای عبرت‌‌آموزی امت اسلامی است

امام جمعه رشت با بیان اینکه در سال‌های اخیر دشمنان و صهیونیست‌ها در سه جبهه علیه ما فعالیت می‌کنند افزود: دشمنان در جبهه سیاسی، اقتصادی و فضای مجازی علیه ملت ایران فعالیت می‌کنند و مسئولان وظیفه دارند با حفظ هوشیاری، توطئه‌های آنان را خنثی کنند.

وی گفت: دشمنان در فضای مجازی جوانان را به دوری از دین دعوت می‌کنند تا بتوانند با تضعیف ایمان آنها، به ملت ایران ضربه بزنند اما خداوند وعده داده است که به ملت خداجو یاری می‌رساند و همانطور که در این 40 سال مورد لطف خدا بودیم در آینده نیز ایمان ملت ایران باعث نزول رحمت الهی می‌شود.

رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر گیلان گفت: گسترش نماز جمعه و حمایت مردم از ارزش‌ها و خوبی‌ها و همچنین پیروی از ولایت فقیه ما را در برابر توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان بیمه کرده است و آنها نمی‌توانند به اهداف پلید خود برسند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان به نوع حکومت داری امام علی(ع) اشاره و تصریح کرد: حاکمان در نظام اسلامی بایستی به اصول خدا پایبند باشند و از مماشات کردن با فاسدان دوری کنند و افراد فاسدی که از مقام معظم رهبری تبعیت ندارند را به کار نگیرند.

امام جمعه رشت تاکید کرد: امام علی(ع) جان خود را در راه تحقق عدالت در جامعه داد و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرد، لذا مسئولان وظیفه دارند با تبعیت و الگو قرار دادن سیره ایشان، در مسیر تحقق عدالت برای همه اقشار جامعه کوتاهی نکنند.

آیت‌الله فلاحتی پایبندی به معنویت، تقوا و ساده زیستی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: اگر مسئولان سه ویژگی مذکور را سرلوحه امور قرار ندهند، شاهد سقوط ارزش‌ها و عدم پیشرفت در جامعه خواهیم بود زیرا مسئولی که فقط به ظاهر خود برسد نمی‌تواند خیری به مردم برساند.

وی خواستار استفاده از افراد انقلابی و متعهد توسط مسئولان شد و خاطرنشان کرد: عده‌ای فقط از شایسته سالاری دم می‌زنند اما هنگام عمل، تنها از افرادی استفاده می‌کنند که با جناح سیاسی آنان موافق باشند و انسان‌های شایسته را کنار می‌زنند.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به روز قانون و شروع به کار مجلس شورای اسلامی در دهه 50 گفت: قانون اساسی ما در گذشته برگرفته از قوانین کشور بلژیک بود اما بعد از انقلاب این رویه تغییر کرد و با دستور امام خمینی(ره) قانون اساسی تغییر کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان به سخنان رهبر معظم انقلاب در رابطه با قوانین مجلس اشاره کرد و افزود: نمایندگان بایستی در تصویب قوانین شرایط جامعه و احکام اسلامی را مدنظر قرار دهند زیرا برخی از مصوبات مجلس غربی هستند و نمی‌توانند مشکلات مردم را حل کنند.

وی ضمن انتقاد از عملکرد بخشی از مجلس دهم تصریح کرد: مجلس دهم وظیفه داشت در ساماندهی و رسیدگی به اختلاس‌های گسترده انجام شده در سال‌های اخیر در کشور جدی‌تر ورود کند اما نمایندگان در این زمینه کوتاهی کردند.

امام جمعه رشت عدم نظارت روی قیمت‌ها و فسادها را نمونه دیگر از کوتاهی مجلس دهم دانست و بیان کرد: عدم نظارت دقیق باعث ایجاد حاشیه امن برای عده‌ای مفسد شد تا بتوانند با سوءاستفاده از خلاءهای نظارتی موجود برای خود ثروتی بیاندوزند.

رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر گیلان با ابراز امیدواری از بهبود وضعیت قوه قضائیه با تغییر ریاست آن گفت: امیدواریم با تغییرات به وجود آمده، روند رسیدگی به تخلفات و فسادها سرعت گیرد تا مردم برای حل مشکلات و رفع فسادها دلگرم شوند.

وی مشکلات موجود را متوجه ایرادات موجود در قوه مجریه دانست و خاطرنشان کرد: جامعه اسلامی باید از بروز فساد و مشکل جلوگیری کند و پیشگیری نیز نیازمند وجود افراد دلسوز و خردمندی است که درد مردم را بفهمند نه کسانی که به فکر مقام، ثروت و قدرت باشند.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه جامعه اسلامی در سایه مقام معظم رهبری و مردم با ایمان به جایگاه روشنی رسیده است تصریح کرد: از خداوند متعال می‌خواهیم به مسئولان کشور توان رفع مشکلات و به مردم صبر کافی برای عبور از معضلات فعلی جامعه را عطا کند.

امام جمعه رشت نخستین عامل پذیرش توبه توسط خداوند را اعتراف به گناه توسط انسان عنوان کرد و گفت: انسان بایستی به گناهی که کرده اعتراف کند تا تکبر از او دور شده و به درگاه الهی نزدیک شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان به یکی دیگر از شروط پذیرش توبه اشاره کرد و افزود: یکی از شرایط قبول توبه آن است که انسان از روی جهالت مرتکب آن شود و بسیاری از گناهان انسان نیز از روی نادانی است.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه اگر انسان اعمال صالح خود را برای خدا خالص کند، گناهانش آمرزیده می‌شوند اظهار داشت: انسان نباید در توبه کردن خود تاخیر بیاندازد و بایستی درصدد جبران ظلم‌هایی که مرتکب شده، باشد.

رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان درباره اهمیت توبه در جوانی گفت: طبق روایات توبه جوان بسیار ارزشمند است و توسل به اهل بیت(ع) و پیامبر(ص) نیز برای پذیرش توبه انسان بسیار کارساز بوده و موجب پذیرش آن می‌شود.

انتهای پیام/ن

R7877/P/S6,71/CT11

واکنش عجیب علم‌الهدی به سخنان روحانی: آنهایی که گفتند به ما اختیار بدهید، چند ماه بعد سفیداب و سرخاب کرده و از این مملکت فرار کردند!| نشاط جوان با تار و رقص نامشروع یک مشت دختر هرجایی مهیا نمی‌شود|نشاط این است که جوان در عرصه جنگ اقتصادی قدم بردارد

رقبای خودروسازها در راه ایران

رییس جمهور به بحث تعویق کنکور ورود کند

کلیدواژه: شهرداري تهران مترو

منبع این خبر، وبسایت www.isna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۶۰۷۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اعلام تمهیدات انتظامی پلیس مترو برای لیالی قدر
 • تمهیدات انتظامی پلیس مترو برای لیالی قدر
 • نصیرزاده: شاهد ابلاغیه قانون 50 درصد تماشاگران میهمان بودم!
 • متروی تهران شب های قدر تا چه ساعتی باز است؟
 • میز خدمت مسئولان اجرایی توسط سپاه در رشت برپا شد
 • افزایش ۴.۹ درصدی تردد نسبت به روز قبل
 • خطوط ۶ و ۷ مترو هر کدام برای تکمیل به ۳ هزار میلیارد تومان نیاز دارند
 • ساعت کار مترو تهران در شب های قدر
 • تمهیدات ویژه برای خدمت رسانی مراسم شب‌های قدر
 • فوتبال جهان| نیاز ۱۰۰ میلیون دلاری ارمنستان برای ساخت ورزشگاه جدید پس از هشدار یوفا
 • خیلی ها در حمایت از سپیدرود تنها لب و دهان بودند/ این تیم هیأت مدیره واقعی ندارد
 • ساعت کار متروی تهران در شب های قدر
 • ◄ خدمت رسانی ویژه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران
 • برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی در ایستگاه‌‎های مترو شیراز توسعه می‌یابد
 • تمهیدات ویژه اتوبوسرانی تهران برای خدمت رسانی به مردم در شب‌های قدر
 • ورزشگاه یادگار امام قم آمادگی برگزاری فینال جام حذفی را دارد
 • سپیدرود رشت به وسیله باشگاه پیکان محکوم شد
 • محکومیت ملوان، سپیدرود و ماشین‌سازی در آرای جدید کمیته تعیین وضعیت
 • برنامه پرواز‌های فرودگاه سردار جنگل رشت