سرهنگ غلامحسین رمضان نژاد فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی در شهرستان در خرید و فروش انواع کود شیمیایی قاچاق فعالیت دارد، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی متهم را شناسایی کردند.

سرهنگ رمضان نژاد، گفت:پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران با شناسایی محل دپوی کود‌های قاچاق توسط متهم، در بازرسی از آن ۱۵ هزار و ۳۰۰ کیلوگرم کود شیمیایی قاچاق و فاقد مجوز حمل و توزیع کشف کردند.

وی افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی کود‌های قاچاق کشف شده بالغ بر یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار در خاتمه گفت: کالای قاچاق کشف شده به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تحویل و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
انتهای پیام/س     کشف ۱۵ تن کود شیمیایی قاچاق در فریدونکنار

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

دفع پاتک سنگين تروريستها به کفرنبوده/ ادعاي جديد آمريکا درباره استفاده سوريه از سلاح شيميايي

خبرگزاري آريا- ارتش سوريه از صبح امروز، با 3 حمله تروريستهاي جبهه النصره که با مشارکت 500 تن از عناصر مسلح در منطقه "کفرنبوده" صورت گرفت، مقابله کرده است.
به گزارش سرويس بين الملل خبرگزاري آريا، شبکه تلويزيوني الميادين در خبري فوري به نقل از وزارت دفاع روسيه اعلام کرد: ارتش سوريه از صبح امروز، با 3 حمله عناصر جبهه النصره که با مشارکت 500 تن از عناصر مسلح در منطقه "کفرنبوده" صورت گرفت، مقابله کرده است. اين وزارتخانه افزود: ارتش سوريه توانست 150 نفر از نيروهاي مسلح جبهة النصره در جنوب ادلب را به هلاکت برساند و 3 دستگاه از تانک ها و ده ها خودروي نظامي را منهدم کند.
گروههاي تروريستي در اين حملات 17 بار از منطقه ادلب به سوي پايگاه روسي حميميم خمپاره شليک کردند.
اسپوتنيک روسيه نيز گزارش داد گروههاي تروريستي «جبهه النصره، جيش العزه و الحزب الترکستاني» به همراه عناصر «ارتش ملي» -وابسته به ترکيه- به مواضع ارتش سوريه در استان حماه حمله کردند که نيروهاي سوري اين حملات را دفع کردند.
خبرگزاري اسپوتنيک گزارش داد که اين حمله توسط عناصر گروههاي تروريستي «جبهه النصره، جيش العزه و الحزب الترکستاني» در محور شهرک «کفرنبوده» صورت گرفت.
خبرنگار اسپوتنيک که در حماه حضور دارد، اعلام کرد که ارتش سوريه توانسته است اين حمله را دفع کرده و شمار زيادي از عناصر تروريستي را از پاي درآورد.
يک منبع بلندپايه نظامي سوري در توضيح جزئيات اين حمله گفت: «با آغاز حمله، نيروهاي ارتش سوريه توانستند نفربرزرهي بمب‌گذاري شده را در اطراف کفرنبوده منهدم کنند. پس از اين انفجار، حمله شديدي از سوي صدها عنصر مسلح در محور الهبيط-کفرنبوده آغاز شد».
اين منبع سوري تأکيد کرد که حملات مذکور بيش از چهار ساعت طول کشيد و ارتش سوريه توانست پس از دفع اين حمله، به مواضعي حمله کند که تروريستها توانسته بودند پيشروي کنند.
همزمان با عمليات زميني ارتش، جنگنده‌هاي سوري و روس نيز مسيرهاي امدادرساني تروريستها را در «خان شيخون، القصابية، عابدين» و الهبيط بمباران کردند.
به گفته منبع سوري، نيروهاي ارتش سوريه توانستند بار ديگر کنترل وضعيت ميداني را به دست گرفته و آن را به وضعيت پيش از حمله بازگردانند.
تروريستها همزمان با حمله به کفرنبوده، به مواضع ارتش سوريه در ارتفاعات «هواش» و مناطق «الحميرات و الحويز» حمله کردند که ارتش، اين حملات را نيز دفع کرد.
اين منبع نظامي در پايان اظهارات خود تصريح کرد که در جريان دفع حملات مذکور بيش از 80 تروريست کشته و بيش از دهها نفر از آنان نيز زخمي شدند.

حضور تروريستهاي وابسته به ترکيه در حمله به ارتش سوريه
در همين ارتباط، روزنامه «الاخبار» لبنان نيز به عمليات مذکور تروريستها در کفرنبوده و ساير محورها پرداخت و به مشارکت «نمايشي» عناصر گروه تروريستي موسوم به «ارتش ملي» اشاره کرد؛ گروهي که تحت حمايت ترکيه قرار دارد.
الاخبار اعلام کرد که در اين عمليات عناصر ارتش ملي حضور داشتند، ولي حضور اين عناصر بيش از آنکه جنبه نظامي داشته باشد، بيشتر محتواي سياسي دارد.
مسئله جالب توجه نيز اينکه، پيش از اين، «ابومحمد الجولاني» سرکرده تحرير الشام از ارتش ملي خواسته بود که عملياتهاي خود را آغاز کنند تا از فشار ارتش سوريه به تروريستها در حماه کاسته شود.

زخمي شدن شش غيرنظامي در حمله تروريستها در سوريه
براثر حمله گروه هاي تروريستي به مناطق مسکوني حلب در شمال سوريه شش غيرنظامي زخمي شدند.
گروه هاي تروريستي مناطق مسکوني را در بخش هاي مختلف حلب هدف قرار دادند که براثر آن علاوه بر زخمي شدن شش غيرنظامي، خسارات زيادي نيز به منازل و ساختمان ها وارد شد.
گروه هاي تروريستي در حومه جنوب غربي حلب همچنان به گلوله باران مناطق غيرنظامي ادامه مي دهند.

دو نظامي آمريکايي در سوريه کشته شدند
دو نظامي آمريکايي در حمله انتحاري به يک خودرو گشتي ائتلاف در شمال شرق سوريه کشته شدند.
به گزارش روز چهارشنبه روزنامه الوطن سوريه، گروه تروريستي داعش اعلام کرد که در يک حمله انتحاري در جنوب استان الحسکه، هشت نظامي عضو ائتلاف آمريکايي کشته يا زخمي شدند.
منابع محلي به الوطن اعلام کردند که دو نظامي آمريکايي در اين حمله انتحاري کشته شدند.ازسوي ديگر مردم خشمگين با حمله به مقرهاي امنيتي حزب اتحاد دموکراتيک، شماري از آن ها را آتش زدند.

استقرار نيروهاي بيشتري از ارتش سوريه در حومه شمالي حماه
ارتش سوريه به استقرار نيروهايش در خطوط تماس با گروههاي تروريستي در حومه شمالي حلب ادامه مي دهد.
به گزارش شبکه تلويزيوني العالم؛ ناتواني ترکيه از عمل به تعهدات خود براساس توافق آستانه باعث شد ارتش سوريه نيروهاي بيشتري به حومه شمالي حلب اعزام کند.
ارتش سوريه به استقرار نيروهاي خود در خطوط تماس با گروه هاي تروريستي در حومه شمالي حلب ادامه مي دهد بخصوص که اجراي توافق آستانه براي آزادسازي مناطق اطراف آن با ناتواني ترکيه در عمل به تعهداتش روبرو شد.
اين لشکرکشي ارتش سوريه پس از آن صورت مي گيرد که حامي اين گروه ها (ترکيه) نتوانست به تعهدات خود عمل کند و مناطق مورد توافق در آستانه را که خطري براي مناطق امن هستند خلع سلاح کند.
مهند الحاج علي نماينده پارلمان سوريه گفت: به سبب ناتواني ترکيه از عمل به تعهدات خود براساس توافق آستانه، ارتش سوريه عمليات گسترده خود را براي آزاد کردن استان ادلب آغاز کرد. استقرار نيروها در مناطق شمالي استان حلب در واقع ادامه طرح آزادسازي استان ادلب است زيرا ارتش سوريه کار آزاد کردن استان ادلب را از محورهاي مختلف آغاز کرده است و کار آزادسازي آن صرفا به محور شمالي استان حماه محدود نمي شود.
در ادامه گزارش آمده است: کاملا روشن است که گروه هاي مسلح با حمله به مواضع ارتش سوريه در حومه شمالي حلب تلاش مي کردند مانع از پيشروي آنها در حومه شمالي حماه شوند و همين امر باعث شد ارتش سوريه تجهيزات زيادي براي تقويت خطوط دفاعي خود و جلوگيري از هرگونه حمله احتمالي به کار بگيرد.
مهند الحاج علي ادامه داد: ادامه اقدامات تحريک آميز جبهه النصره و گلوله باران غيرنظاميان در ادلب و حماه و اطراف آنها ايجاب مي کند ارتش سوريه به وظايف قانوني خود عمل و اين مناطق را آزاد کند و عناصر مسلح را از مناطق امن دور کند. به نظر من هدف عمليات نظامي قطع کامل ارتباط استان ادلب با مرزهاي ترکيه است.
ناظران معتقدند پس از حملات و تهديدات گروه هاي مسلح تروريستي، سراسر مناطق مشمول کاهش تنش و درگيري اعم از حومه حلب، حماه و ادلب در فهرست اهداف ارتش سوريه قرار خواهد داشت.

آمريکا سوريه را به استفاده از سلاح شيميايي متهم کرد
وزارت خارجه آمريکا در بيانيه‌اي بامداد چهارشنبه (به وقت تهران) سوريه را به استفاده از سلاح‌هاي شيميايي متهم کرد.
وزارت خارجه آمريکا با بيان اينکه عمليات‌هاي نظامي دولت سوريه در شمال غرب اين کشور را رصد مي‌کند دمشق را به «از سر گيري استفاده از سلاح‌هاي شيميايي» متهم کرده است.
دولت آمريکا در اين بيانيه ادعا کرده دولت «بشار اسد»، رئيس‌جمهور سوريه در حمله‌اي که 19 مه 2019 در شمال غرب سوريه انجام شده از گاز کلرين استفاده کرده است.
در بخشي از اين بيانيه آمده است: «هنوز در حال گردآوري اطلاعات درباره اين حادثه هستيم ولي هشدارمان را تکرار مي‌کنيم که اگر رژيم اسد از سلاح‌هاي شيميايي استفاده کند، ايالات متحده و متحدان ما فوراً و به نحو مناسب پاسخ خواهد داد.»
اين ادعا در حالي مطرح مي‌شود که سوريه در سال 2013 در چارچوب توافقي ميان آمريکا سلاح‌هاي شيميايي خودش را زير نظارت سازمان منع سلاح‌هاي شيميايي يا امحا کرده و يا به خارج از سوريه ارسال کرده است. مقام‌هاي سوري بارها اعلام کرده‌اند که اين کشور سلاح شيميايي در اختيار ندارد.
آمريکا و متحدانش پيش از اين دو باره به بهانه استفاده از سلاخ شيميايي در سوريه به اهدافي در اين کشور حمله کرده‌اند.

واکنش روسيه به ادعاي آمريکا
ريابکوف گفت: موضوع سلاح شيميايي در سوريه بدون انگ زدن بررسي شود.
به گزارش خبرگزاري تاس، سرگئي ريابکوف معاون وزير امور خارجه روسيه گفت هرگونه استفاده از سلاح هاي شيميايي در سوريه بايد بدون انگ زدن بررسي شود.
وي افزود: "ما از بررسي ها در خصوص هر موردي که ممکن است در آن از عناصر شيميايي استفاده شده باشد حمايت مي کنيم. با وجود اين، بايد بررسي صورت بگيرد و ما نبايد با برچسب زدن روبرو باشيم. هر بررسي به معناي رفتن به محل حادثه، پرسيدن از شاهدان در محل، جمع آوري اطلاعات و محافظت از اطلاعات است."
معاون وزير امور خارجه روسيه تاکيد کرد زماني که آمريکا تلاش کرد سوريه را در خصوص استفاده از سلاح هاي شيميايي مقصر اعلام کند، اين شرايط محقق نشدند.

مسافرین کلیپ تک‌خوانی یک زن در روستای ابیانه احضار شدند

حمله پادشاه عربستان به ایران و دعوت از سران عرب برای بررسی تنش در خلیج فارس| عربستان خواهان جنگ نیست| عادل الجبیر: عربستان دست‌هایش برای صلح به سوی همه دراز است

علت گریه کردن بعد از رابطه جنسی چیست؟

کلیدواژه: نیروی انتظامی سازمان زندان ها

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۷۷۸۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • آمریکا: نمی‌توانیم حمله شیمیایی در ادلب سوریه را تأیید کنیم
 • یک میلیارد ریال کودشیمیایی قاچاق در ازنا کشف شد
 • آمریکا: نمی‌توانیم حمله شیمیایی در ادلب را تأیید کنیم
 • هشدار فرانسه درباره حملات ادعایی شیمیایی به سوریه
 • فرانسه هم درباره حملات ادعایی شیمیایی به سوریه هشدار داد
 • هشدار فرانسه درباره حملات شیمیایی به سوریه
 • واکنش آمریکا به اخباری درباره حمله شیمیایی در ادلب
 • آمریکا: حمله شیمیایی در سوریه را تأیید نمی‌کنیم
 • جیمز جفری: نمی‌توانیم حمله شیمیایی در ادلب سوریه را تأیید کنیم
 • ادعای به کار رفتن سلاح شیمیایی در سوریه باید بررسی شود
 • ریابکوف: موضوع سلاح شیمیایی در سوریه بدون برچسب زدن بررسی شود
 • یک شرکت دانش‌بنیان موفق به تولید «کود زیستی نیتروژنه» شد
 • با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی؛ کود زیستی نیتروژنه تولید شد
 • کود زیستی نیتروژنه تولید شد
 • چرا آمریکایی ها بار دیگر دولت سوریه را به استفاده از سلاح شیمیایی متهم کرده اند؟
 • جسارت کارهای بزرگ را ندیدم/ نباید دنبال تخریب یکدیگر باشیم
 • کمبودی در تامین کودهای شیمیایی نداریم/کشاورزان نگران نباشند
 • جسارت کارهای بزرگ را شهر فریدونکنار ندیدم/نباید دنبال تخریب یکدیگر باشیم
 • شهردار فريدونکنار جايش را به سرپرست داد