در فاصله چند ساعت مانده به آغاز رقابت‌های هفته سی ام هنوز مشخص نیست چه کسی روی نیمکت تیم نساجی می‌نشیند.

به گزارش مشرق، روزهای متشنج و ملتهبی که نساجی داشت در آخرین مراحل به استعفای مدیر اجرایی و سپس ممانعت از ورود حمید مطهری انجامید اما امروز خبرهای تازه‌تری از این باشگاه قدیمی می‌رسد. در حالی که در نامه مدیر اجرایی مستعفی از همه اعضای تیم و با تاکید حمید مطهری حلالیت طلبیده شده بود نامی از فرهاد صنیعی فر مالک باشگاه نساجی در این نامه دیده نمی‌شد و این شاید داستان اتفاقات را تغییر بدهد.


بعد از آنکه خبر رسید که رضا حدادیان با ماجرای اخراج مربی و سرپرست موافقت نکرده حالا خبر جدید این است که نامه‌ای که درباره اخراج حمید مطهری و فرهاد کوچک زاده به سازمان لیگ زده اند را پس گرفته اند و این یک دلیل مهم دارد؛ مجید جلالی اعلام کرده بدون مطهری روی نیمکت نمی‌نشیند و هدایت تیم را محمد عباس زاده و حامد شیری به عهده خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

تمرین جنجالی نساجی در ورزشگاه وطنی  


اتفاقی که می‌تواند بازی نساجی برابر پیکان را در صورت بروز آن تبدیل به یکی از بازی‌های تاریخی فوتبال ایران بکند. اما از لابه لای این اخبار، خبرهای مثبتی هم بیرون می‌آید و آن اینکه با توجه به نامه نگاری‌هایی که با سازمان لیگ انجام شده این احتمال هست که نساجی آخرین بازی اش را هم با کادرفنی کامل انجام بدهد. مسابقه‌ای که به معنای خداحافظی جلالی و کادرفنی اش با نساجی هم به حساب می‌آید.


اما نکته‌ای که درباره استعفای مدیراجرایی تیم نساجی جالب است شایعات یا اخباری است که پیرامون آن وجود دارد. اینکه او در نامه اش از صنیعی فر حلالیت طلبیده می‌تواند موید این خبر باشد که مالک باشگاه، مدیراجرایی را در پیدایش امور مقصر دانسته است.

منبع: ورزش سه

منبع: مشرق

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

بلندپروازی عارف کار دست مطهری داد

انتخابات هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه چهارم همراه با رقابتی تنگاتنگ میان کاندیدا‌ها و پرحاشیه بود.  به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی برای برگزاری انتخابات هیئت رئیسه مجلس ساعت ۹:۱۰ صبح یکشنبه (۵ خرداد ماه) آغاز شد.

فراکسیون‌های ولایی، مستقلان و امید روز شنبه (۴ خرداد ماه) فهرست‌های نهایی خود را برای انتخابات هیئت رئیسه منتشر کرده بودند و صبح روز یکشنبه همه نمایندگان فهرست به دست در صحن مجلس حضور یافتند؛ تکلیف همه روشن بود.

برخلاف همیشه که محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس روی صندلی خود آرام می‌نشست، این بار با باز شدن درب مجلس خبرنگاران شاهد محمدرضا عارفی بودند که ایستاده بود و با استرس به فهرست بلندبالایی که تا زمین کشیده شده بود نگاه می‌کرد و آن را خط می‌زد. در نهایت هم فهرست را به دست مصطفی کواکبیان عضو فراکسیون امید که در صندلی پشتی عارف قرار داشت، داد. کواکبیان هم این فهرست بلندبالا را بالا و پایین می‌کرد.

فراخوان فراکسیون‌های سیاسی مجلس برای حضور نمایندگان در جلسه انتخابات هیأت رئیسه

مدت‌ها بود خانه ملت این همه نماینده به خود ندیده بود. معمولاً در سال پایانی مجلس وکلای ملت بیشتر با حضور در حوزه‌های انتخابیه مشغول رقابت با رقبای بالفعل و بالقوه خود هستند و طی ماه‌های اخیر آمار نمایندگان حاضر در مجلس بیش از ۲۲۰ نفر نبوده است، اما امروز گویی سه فراکسیون فراخوان عمومی برای حضور اعضایشان در صحن علنی مجلس داده بودند و بیش از ۲۷۵ نماینده در صحن مجلس حضور داشتند.

تذکرات پی در پی لاریجانی برای نشستن نمایندگان بر روی صندلی‌های خود نیز نتوانست آرامش را به مجلس بازگرداند. همه نمایندگان در حال رفت و آمد بودند و شاید برای انتخاب نامزد خود با نمایندگان دیگر رایزنی می‌کردند.

امروز بیش از ۵۰ کارمند مجلس برای کمک به رأی گیری‌ها و شمارش آرا در صحن حضور داشتند که این امر بر تراکم و شلوغی مجلس افزوده بود.

وقتی قاضی‌زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس از نامزد‌های ریاست مجلس خواست اعلام آمادگی کنند تعداد زیادی از نمایندگان فریاد زدند «لاریجانی، لاریجانی»

قاضی زاده اعلام کرد: آقایان علی لاریجانی، محمدرضا عارف و محمدجواد ابطحی نامزد ریاست مجلس هستند.

فریاد نمایندگان در حمایت از لاریجانی؛ «شیر است!»

مجلس آرام و قرار نداشت، نمایندگان دائماً حرکت می‌کردند. به نظر می‌رسید بازار رایزنی برای نواب رئیس مجلس نیز گرم بود. بالاخره بعد از حدود ۱۵ دقیقه نتیجه آرا انتخابات ریاست مجلس اعلام شد و علی لاریجانی برای چهارمین سال پیاپی سکان مجلس را در دست گرفت.

پس از اعلام نام لاریجانی، تعدادی از نمایندگان با فریاد «شیر است» حمایت خود را از لاریجانی اعلام کردند.

مطهری قربانی بلندپروازی عارف شد / ‏‬ بازشماری آرا هم به داد مطهری نرسید

پس از اعلام این نتیجه نگرانی اعضای فراکسیون امید برای حفظ سهمیه‌هایشان در هیئت رئیسه افزایش یافت. رقابت برای انتخابات نواب رئیس بسیار تنگاتنگ بود. پیش از این احمد بیگدلی عضو شورای مرکزی فراکسیون امید اعلام کرده بود «مطهری و پزشکیان با نامزدی عارف برای ریاست مجلس مخالف هستند، زیرا معتقدند نامزدی وی باعث ریزش آرا نواب رئیس خواهد شد.»

این رقابت به قدری تنگاتنگ بود که چندین بار آرای مأخوذه بازشماری و بعد از نیم ساعت اعلام شد که پزشکیان با ۱۴۸ رأی و مصری با ۱۴۳ رأی به عنوان نواب اول و دوم هیئت رئیسه انتخاب شدند و علی مطهری نیز با ۱۲۸ رأی و محمد حسین فرهنگی با ۱۲۱ رأی مغلوب این رقابت شدند.

علی مطهری که طی سه سال گذشته نایب رئیسی دوم مجلس را برعهده داشت قربانی بلندپروازی‌های عارف در اجلاسیه چهارم شد.

عبدالرضا مصری پس از آنکه توانست رأی نمایندگان را برای نایب رئیسی مجلس را جلب کند نزد علی مطهری که مغلوب این رقابت بود، رفت و از او دلجویی کرد.

توجیه فراکسیون امید برای عملکرد ضعیف خود در مجلس؛ «ما در اقلیتیم!»

اعضای فراکسیون امید از این شکست آن هم در سال پایانی مجلس بسیار ناراحت بودند. پیش از این نیز برخی اعضای فراکسیون معتقد بودند این شکست در انتخابات مجلس به ضرر نامزد‌های لیست امید تمام خواهد شد.

مصطفی کواکبیان عضو فراکسیون امید که در خصوص مخالفت با طرحی صحبت می‌کرد در ابتدای اظهارات خود گفت: «مشخص شد که اصلاح‌طلبان اکثریت را در مجلس در اختیار ندارند»؛ این سخنان نشان می‌دهد که فراکسیون امید تلاش دارد از این باخت برای توجیه عملکرد ضعیف خود در مجلس دهم استفاده کند.

شمارش آرای دبیران هیئت رئیسه بیش از ۴۰ دقیقه به طول انجامید. به نظر می‌رسید رقابت نامزد‌های دبیری مجلس نیز بسیار تنگاتنگ بوده است، اما در نهایت ترکیب دبیران هیئت رئیسه به همان شکل گذشته باقی ماند. پیش از اعلام آرا دبیران، علیرضا رحیمی که قصد سخنرانی در موافقت با طرحی را داشت از نمایندگان تشکر کرد. علی لاریجانی خطاب به وی با خنده گفت: «هنوز آرا اعلام نشده که تشکر می‌کنید!»

ترکیب هیئت رئیسه مجلس در خصوص کارپردازان هم حفظ شد و مجدداً نعمتی با ۱۶۵ رأی آشوری با ۱۴۴ رأی و اسدالله عباسی با ۱۳۴ رأی از مجموع ۲۷۹ نماینده به عنوان کارپردازان هیئت رئیسه انتخاب شدند. منبع: خبرگزاری مهر

چرا متهم لباس زندان نمی‌پوشد؟

رایزنی پشت درهای بسته؛ شروط ایران و آمریکا برای مذاکره مستقیم چه هستند؟

تعویق کنکور سراسری/ توزیع نامناسب قند و شکر/ بسته شدن سایت سهام عدالت

کلیدواژه: رونق تولید وعده های روحانی بازار سکه و ارز بندر فجیره لیگ برتر مجید جلالی نساجی مازندران

منبع این خبر، وبسایت www.mashreghnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۸۰۸۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • «مطهری» قربانی بازی سیاسی فراکسیون امید برای ریاست عارف شد!/ چرا اصلاح‌طلبان حالا می‌گویند «اکثریت» نیستند؟!
 • خباز: برخی آرزوی سقوط دولت روحانی را دارند/حمایت غرضی از یک پیشنهاد روحانی/جلالی: رأی نیاوردن مطهری قابل پیش بینی بود/کنایه کرباسچی به عارف/پیشنهاد رییس پدافند غیرعامل برای دلار
 • مروری بر اخبار مهم روز؛ نحوه ارزیابی شرایط کشور و زندگی مردم توسط روحانی/تحلیلی درباره مجرمان مؤمن‌نما/ /چرا علی مطهری از هئیت رئیسه حذف شد؟
 • فرجی: این عشق را از هواداران نساجی نگیرید
 • کنایه معنادار کرباسچی به عارف: به همت شما و دوستانتان، مطهری از هیات رئیسه حذف شد
 • چهار دلیلی که به نایب رئیسی مطهری پایان داد
 • واکنش کرباسچی به عدم توفیق علی مطهری
 • علت رای نیاوردن مطهری از نگاه جلالی؟
 • کنایه کرباسچی به عارف: به همت شما آقای مطهری حذف شد
 • سازوکار عجیب بلیت‌فروشی در بازی‌های نساجی/ یک مقام مسوول: در شهر خودمان غریب هستیم
 • چرا مطهری رای نیاورد؟
 • ممشلی، مدافع نساجی: نساجی فصل نسبتا خوبی را گذراند؛ هنوز با تیمی مذاکره نکرده ام
 • تیم نساجی نیازمند حمایت ویژه/ در قائمشهر مستاجر هستیم
 • از خوردبین تا پروین؛ ده چهره تاثیرگذار تاریخ باشگاه پرسپولیس
 • جلسه مالکان نساجی برای تعیین تکلیف این تیم
 • قراردادم تمام شده اما تکلیف نساجی معلوم نیست!
 • آبشک: قول‌های مالک باشگاه نساجی در حد وعده باقی ماند / از چند تیم مطرح لیگ برتری پیشنهاد دارم
 • حمید استیلی: گزینه سرمربی گری تیم امید، صددرصد ایرانی است؛ تکلیف هدایت تیم ملی امید تا ۱۰ روز آینده مشخص می‌ شود
 • حمید محمدی: فردوسی‌پور معلم من است