تیم پرسپولیس در آخرین روز جام هجدهم امشب مهمان پارس جنوبی جم خواهند بود و برای هت تریک قهرمانی خود تنها به یک امتیاز نیاز دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، ساعت 21 و 30 دقیقه امشب پارس جنوبی جم در ورزشگاه تختی شهر جم به مصاف مدعی قهرمانی لیگ هجدهم می رود.

پرسپولیس با اختلاف سه امتیازی نسبت به سپاهان، برای هت تریک قهرمانی خود در روز آخر امیدوار است با دستیابی به حداقل امتیاز از این جدال به هدف خود دست یابد.

سرمربی پارس جنوبی جم در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس گفت:  در این بازی مثل 29  بازی گذشته با تمام وجودمان بازی خواهیم کرد و سعی می‌کنیم نتیجه خوبی بدست بیاوریم. بازی کردن با بهترین تیم ایران در دو سه سال گذشته آسان نیست. پرسپولیس تیم بزرگ و قابل احترامی است، اما بازیکنانم در طول هفته روحیه خوبی داشتند و انگیزه بالایی داشتند. امیدوارم بازی زیبایی را به نمایش بگذاریم و در نهایت هر سه امتیاز بازی را بگیریم.

مهدی تارتار افزود: سال گذشته هشدارهایی داده بودم و شاید مردم فکر می‌کردند من بهانه می‌آورم، اما سیر نزولی ما از سال گذشته در نیم فصل دوم آغاز شد. مشکلات مالی و جدا شدن بازیکنان با کیفیت روی تیم تأثیرگذار بود.

 وی گفت: پرسپولیس در طول فصل یک شکست داشته و همه بحث داوری آن بازی را می‌دانند. ضمن احترام به پرسپولیس و هوادارانش توانایی شکست این تیم را داریم. ما تیم‌های بزرگی را در این شهر شکست داده‌ایم، چون شانس قهرمانی نداریم، صادقانه صحبت می‌‌کنم، دوست دارم بازی فردا را ببریم، اما پرسپولیس قهرمان شود.

تارتار در اشاره به اظهارات یکی از خبرنگاران و در خواست از وی برای ماندن در فصل بعد هم گفت : من این شهر و این مردم را دوست دارم و اصلا دلم نمی خواهد از این تیم جدا شوم.

امروز در مسیرهای منتهی به ورزشگاه تختی جم ترافیک زیادی وجود دارد و نیروهای راهنمایی و رانندگی اتومبیل‌هایی که در حاشیه خیابان پارک شده به پارکینگ انتقال می‌دهند.

البته بخشی از این ترافیک به این دلیل است که دست فروش‌ها برای فروش پرچم‌های خود اتومبیل‌ها را متوقف می‌کنند.

ترافیک سنگینی در ورودی پارکینگ‌های ورزشگاه دیده می‌شود.

هواداران پرسپولیس از شهرهای مختلف کشورمان، از شامگاه چهارشنبه خود را به جم رسانده‌اند و در اطراف ورزشگاه حضور دارند.

با توجه به تجمع هواداران دو تیم در اطراف ورزشگاه تختی و به خصوص هواداران پرسپولیس، عوامل انتظامی نیز در اطراف ورزشگاه حاضر شده‌اند.

برخی هواداران پرسپولیس با آوازخوانی و بزن و بکوب در نقاط مختلف، اعتقاد دارند قهرمانی این تیم قطعی است.

پرسپولیسی‌ها مدام برای پارسی‌ها و البته رقیب دیرین خود یعنی استقلال کری می‌خوانند.

هواداران پرسپولیس و پارس جنوبی برای دقایقی همدیگر را تشویق کردند.

برخی هواداران پرسپولیس با در دست داشتن و نصب بنرهایی بر روی خودروی خود از هواداران پارس جنوبی و مهمان نوازی جمی‌ها تقدیر کردند.

شور و حرارت وصف ناپذیری از سوی هواداران ۲ تیم در اطراف ورزشگاه به چشم می‌خورد و آنها کری‌های جالبی برای هم می‌خواندند.

هواداران پرسپولیس شعار معروف پرسپولیس ایرانیم حالا حالا قهرمانیم را در اطراف ورزشگاه تختی سر می‌دهند.

سعید فتاحی رئیس سازمان لیگ شامگاه چهارشنبه در ورزشگاه تختی جم حاضر شد تا مقدمات و سکوی جشن قهرمانی احتمالی پرسپولیس را فراهم آورد.

 

 

انتهای پیام/

منبع: دانا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

روابط عمومی‌هایی که نقش «بادیگارد» فیلم‌ها را بازی می‌کنند/ نقش آدم‌های اطراف سینما در زد و بند‌ها چقدر است؟

به گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از نقش های مهم و تاثیرگذار در دنیای رسانه و ارتباطاتِ امروزی بدون تردید روابط عمومی ها هستند که تقریبا جزو لاینفک مجموعه های دارای ساختار و نظم به حساب می آید. این موضوع در سینما و پروژه های سینمایی هم به عنوان یک الزام جا افتاده است و دیگر به نحوی شده که هنوز قلم نویسنده بر روی کاغذ نیامده قرارداد روابط عمومی ها بسته می شود و خیلی زودتر از سایر عوامل وارد پروژه می شوند. روابط عمومی یا به اصطلاح امروزی «مدیر ارتباطات رسانه ای» تعریف مشخصی دارد که در گام اول انتشار صحیح و دقیق خبرها از کانال آن هاست. اما این معانی دیگر در سینمای ایران تعریف خود را از دست داده و دچار دگرگونی عجیبی شده است.

نقش روابط عمومی ها به عنوان بادیگارد فیلم ها

اولین هدفی که از تعیین روابط عمومی ها در یک پروژه تعریف می شود اطلاع رسانی به موقع و حرفه ای است، اما این تعریف در سینمای ایران صدق نمی کند و در برخی از مواقع دقیقا نقطه مقابل آن قرار دارد. به این ترتیب که در پروژه های سینمایی یک نفر را که از نفوذ بالایی در میان رسانه ها برخوردار است انتخاب می کنند که تمام تلاش خود را بکند تا خبری از پروژه به بیرون درز پیدا نکند و اگر یک خبری هم اتفاقی سر از رسانه ها درآورد پیگیری کند تا منتشر کننده آن را پیدا و از پروژه بیرون بیاندازند.  در سینمای امروز ما روابط عمومی ها نقش هایی فراتر از اطلاع رسانی را برعهده می گیرند و در خط مقدم مواجهه فیلم و عوامل آن با جامعه رسانه ای و مردم قرار می گیرند تا نقش بادیگارد معنوی آن ها را بازی کنند. مدیران رسانه ای یا همان مشاوران رسانه ای سینما نقشی بسیار پررنگ تر از اطلاع رسانی دارند و تنها کاری که شاید اهتمامی به آن ندارند همین اطلاع رسانی حرفه ای و انتشار خبرها است. این موضوع دیگر به یک روال تبدیل شده است و هر اظهارنظری قبل از اینکه با واکنش عوامل فیلم مواجه شود در نخست با سپر دفاعی روابط عمومی ها روبور می شود.

مافیا به دنبال روابط عمومی های پرنفوذ

بخش تازه ورود سینما که سرمایه های عجیب و غریبی را بی منطق و بدون توجیح  اقتصادی وارد سینما می کند معمولا به دنبال آدم های پر نفوذی می رود که به ظاهر نقش روابط عمومی اما در واقعیت مدیربرنامه های این افراد هستند. پول سرشار این آدم ها بسیاری از سابقه داران سینما را هم وسوسه می کند تا در کنار آن ها قرار بگیرند از اعتبار خود برای آن ها هزینه کنند. در وضع کنونی سینمای ایران می توان اسم های زیادی را پشت سر هم قطار کرد که بدون توجه به لکه دار شدن اعتبار خود حاضر به همکاری با اشخاصب شده اند که صاحب پول های ناپاک هستند و اصلا قصدی برای کمک به سینمای ایران ندارند. این افراد به دلیل ظاهرهای موجهی که دارند به برخی از پروژه های مشکل دار سینما یک جلوه ی ظاهری می دهند اما در باطن و پس پرده همان اهداف نادرست در جریان است.

حضور در سایه از چرخه ساخت، تولید تا اکران

این بخش از بدنه سینمایی که اسم های مشخصی هم دارند نه تنها از زمان درگیر شدن پروژه با خبرهای مختلف و حاشیه ها همراه فیلم می شوند بلکه از همان طرح اولیه و ایده در کنار سرمایه گذار و کارگردان قرار می گیرند. این روابط عمومی ها و مشاورهای سینمایی با قدرتی که در اختیار دارند در زمان های صدور پروانه ساخت و نمایش با خبرسازی های مختلف حتی سازمان سینمایی را تحت تاثیر خود قرار می دهند و به خوبی از پس مسئولین برمی آیند. در زمان تولید با حفظ و حراست از منتشر نشدن خبرها و چراغ خاموش بودن پروژه تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا از فضای رسانه ای به دور باشند. اما شاید مهمترین تاثیر خود را زمانی می گذارند که فیلم ها متقاضی اکران ایام خاصی می شود، سیل خبرهای تبلیغاتی چه رسمی و چه غیر رسمی را به راه می اندازند و بیشترین تاثیر را بر روی تصمیم گیران سینمایی می گذارند. به گفته اهالی سینمایی برخی از کانال هایی که در فضای مجازی به فعالیت می پردازند هم زیر دست همین دست از روابط عمومی ها کار می کنند و بازی دهنده ی اصلی آن ها همین مشاورین رسانه ای هستند. این فضایی که از آن به عنوان سایه سینما یاد می شود مرجع اصلی بسیاری از زد و بندهای پشت پرده است و نقش غیر قابل انکاری در معادلات سینمایی دارند.

انتهای پیام/

حمله پادشاه عربستان به ایران و دعوت از سران عرب برای بررسی تنش در خلیج فارس| عربستان خواهان جنگ نیست| عادل الجبیر: عربستان دست‌هایش برای صلح به سوی همه دراز است

پاسخ ظریف به ترامپ: هرگز یک ایرانی را تهدید نکن؛ احترام را آزمایش کن، جواب می‌دهد| تیم B و ترامپ چیزی می‌خواهند که اسکندر و چنگیز نتوانستند

رونمایی از یک آقازاده با سرمایه ۳۰۰۰ میلیاردی!

منبع این خبر، وبسایت www.dana.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۸۳۰۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • عملیات ارتش یمن در اطراف جیزان؛ هلاکت چندین مزدور و متجاوز
 • تعطیلی یک ورزشگاه به دلیل تخم گذاری یک پرنده! (+عکس)
 • سروش رفیعی: حق‌ پرسپولیس نبود در آسیا حذف شود؛ به ژاوی گفتم دو سال دیگر می‌ توانی بازی کنی
 • گلایه سروش رفیعی از هواداران پرسپولیس و عذرخواهی از مردم اصفهان
 • خلیل زاده:از هواداران پرسپولیس ناراحت هستیم
 • خلیل‌زاده: در اصفهان فقط برای فحاشی به پرسپولیس به ورزشگاه می‌آیند / از هوادارنمان گلایه دارم
 • خلیل‌زاده: در این چند سال جز فحاشی از هواداران سپاهان، چیزی نشنیده‌ام/ از تماشاگران پرسپولیس گِله دارم
 • اعتراض فریرا به سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی!
 • استقبال سرد هواداران پرسپولیس از خداحافظی ژاوی
 • ترکیب پرسپولیس برای جدال با السد قطر اعلام شد
 • حواشی دیدار پرسپولیس-السد قطر؛ هواداران با لباس بارسلونا به ورزشگاه آزادی آمدند
 • خاطره شیرین سیامک نعمتی از جدال با السد
 • برانکو - فریرا؛ هت تریک ناکامی برای السد؟
 • 15 نکته از روز قهرمانی پرسپولیس در جم
 • تمهیدات اورژانس تهران برای بازی پرسپولیس – السد در ورزشگاه آزادی
 • ژست مغرورانه قرمزها پس از قهرمانی! (عکس)
 • هت‌تریک کردن چیست؟
 • جدال دو نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا
 • اسپالتی:‌ بازی با امپولی، جدال مرگ و زندگی است؛‌ هفته آینده آرامش خود را حفظ می کنیم