خرداد؛ پلیس راه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در گزارشی، بارش باران در برخی محور‌های استان اصفهان و ترافیک نیمه سنگین صبحگاهی در آزاد راه قزوین به کرج و کرج به تهران را اعلام کرد.
به گزارش روز پنجشنبه پلیس راهور، بارش باران در استان اصفهان (محور‌های اصفهان – شیراز، اصفهان – شهرکرد، قم – کاشان و نائیین – یزد) وجود دارد.
بر اساس این گزارش ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه قزوین به کرج (محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس) و آزاد راه کرج به تهران (محدوده پل فردیس تا پل کلاک ومحدوده گرمدره) مشاهده می‌شود.
پلیس راهور سایرمحور‌های مواصلاتی کشور را با جوی آرام و ترافیکی روان اعلام کرد.
بر اساس آخرین گزارش پلیس راهور محور‌های مسدود سراسر کشور به شرح زیر اعلام شده است:
در استان گلستان، محور اولنگ –شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان به علت عدم ایمنی کافی و جنوب به شمال محور گمیشان به بندر ترکمن مسدود می‌باشد و مسیر جایگزین مسیر شمال به جنوب محور فوق است. 
در استان خوزستان، محور قدیم چذابه به علت بالا آمدن آب دریاچه هور و محور جایگزین مسیر جدید الاحداث چذابه است و محور روستایی حمیدیه به سوسنگرد بعلت تخریب جاده توسط نیرو‌های امدادی جهت تخلیه سیل و محور جایگزین محور اصلی حمیدیه- سوسنگرد می‌شود.
در استان ایلام، محورزرنه - سومار به علت عملیات راهسازی (مسیر جایگزین روستای نامدار-گیلان غرب)، محور پل گاومیشان (محور دره شهر به پل دختر ک. ۱۷) به علت بارش و احتمال و احتمال تخریب و محور لومار- روستای چم شیر بعلت بارش شدید باران و طغیان رودخانه.
در استان لرستان، محور قدیم خرم آباد-پلدختر به علت طغیان رودخانه، محور فرعی گراب-کوهدشت به علت جاری شدن سیل در سطح جاده، محور فرعی روستایی کن خان به میر بک جنوبی از توابع شهرستان نور آباد به علت رانش زمین و محور قدیم کوهدشت- پلدختر به علت طغیان رودخانه مسدود و محور جایگزین ندارد.
در استان مازندران، محور تنکابن فرعی توکله (پل توکله) به علت سیل و تخریب پل مسدود و محور چمستان فرعی در کاپی به علت عدم ایمنی کافی مسدود شد.
در استان خراسان جنوبی، محور روستایی عشق آباد-پیر حاجات بعلت طغیان رود خانه.
در استان کردستان، محورفرعی سروآباد -پاوه (کردنه ته ته) به علت یخ زدگی و عدم ایمنی کافی.
در استان کهکیلویه و بویر احمد، محور سی سخت - پادنا بعلت عدم ایمنی کافی.
در استان‌های تهران و البرز، محور دیزین- شمشک به علت عدم ایمنی کافی.
دراستان همدان، محورگنج نامه-تویسرکان بعلت عدم ایمنی کافی.
در استان سمنان، در شاهرود محور روستایی سوداغلن- حسین آباد به گالیکش بعلت رانش زمین.
در استان بوشهر، محور اهرم- فراشبند از ساعت ۰۷۰۰ الی ۱۹۰۰ هر روز تا اطلاع ثانوی به علت تامین ایمنی مسیر و عملیات راهسازی مسدود و مسیر جایگزین کلمه به امام زاده ابراهیم، بوشکان به دهرود و تنگ ارم به پل نمازگاه است.
در استان کرمان شمال، محور‌های شهداد -نهبندان و شهداد-اندوهجرد به علت طغیان رودخانه و سیلاب.در استان سیستان و بلوچستان، محور نیمروز به هیرمند به علت طغیان رودخانه.
مرکز مدیریت‌های راه‌های کشور، محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در برخی محور‌های برون شهری در دوره زمانی ۲۵ تا ۲۸ اردیبهشت را اعلام کرد.
بر اساس اطلاعات سامانه هوشمند تردد شمار بر‌خط و دوربین‌های نظارت تصویری مرکز مدیریت‌های راه‌های کشور، در حال حاضر به غیر از محور‌های مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محور‌های مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.
این مرکز از محدودیت ترافیکی پایان هفته در محور‌های هراز و کندوان و انسداد ۱۷ مسیر مواصلاتی خبر داد که بر اساس آن، در محور هراز تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و ساعت ۸ تا ۲۴ دو روز آینده ممنوع است.
همچنین مجموع تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته براساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲ هزارو ۲۴۷ دستگاه ترددشمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل ۱.۶ درصد افزایش نشان می‌دهد.در همین مدت، سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۷.۲ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت‌های سه تا چهار بوده است.

منبع: خرداد

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

سازمان آتش‌نشانی: مسکن مهر کاشمر هیچ گونه ایمنی در برابر حوادث ندارد

مسئول سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کاشمر با بیان اینکه "مجتمع مسکونی مسکن مهر کاشمر هیچ گونه ایمنی در برابر حوادث ندارد" گفت: مسکن مهر ۱۰۰۸ واحدی کاشمر فاقد هرگونه ایمنی و تجهیزات لازم در برابر آتش‌سوزی است و نباید جان مردم را فدای بی‌تفاوتی کرد.

امیر نژاد رحیم در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: در پی بروز آتش‌سوزی که در یکی از پارکینگ‌های مسکن مهر اتفاق افتاد ۳ هزار جفت کفش که به صورت غیر استاندارد نگهداری می‌شدند در آتش سوخت در صورتی که اگر وسایل ایمنی در محل می‌بود، این میزان خسارت وارد نمی‌شد.

وی بیان کرد: از این گونه انبارهای غیر استاندارد در شهرستان بسیار است، در کل شهرستان شاید تنها ۵ درصد انبارها استاندارد باشند و ۹۵ درصد دیگر غیر استاندارد هستند که هر لحظه امکان بروز حادثه‌ای از جمله آتش‌سوزی وجود دارد.

مسئول سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کاشمر افزود: متأسفانه مردم هیچ گونه توجهی به ایمنی ندارند، به طوری که بی‌توجهی، خود به یک معضل تبدیل شده و موجب شده فرهنگ‌سازی‌های صورت گرفته نیز جوابگو نباشند.

وی در خصوص حادثه اخیر آتش‌سوزی در مسکن مهر کاشمر گفت: در حادثه اخیر اگر نیروها کمی دیرتر می‌رسیدند و اطفای حریق با تأخیر انجام می‌شد بدون شک شاهد حوادث بسیار ناگواری بودیم.

نژادرحیم افزود: به دلیل کیفیت بسیار پایین مصالحی که در سازه مسکن مهر به کار رفته در این حادثه سازه دچار ترک خوردگی گردید؛ متأسفانه مسئولان مجتمع هیچ توجهی به ایمنی ندارند. نه تنها در مسکن مهر از فضای پارکینگ استفاده غیر اصولی صورت گرفته بلکه این مکان فاقد هرگونه استاندارد لازم برای استفاده به صورت انبار است.

وی اظهار کرد: به رغم اینکه مسکن مهر کاشمر فاقد هرگونه تمهیدات ایمنی بوده و تاکنون بارها این مشکلات به مسئولان مجتمع مسکن مهر تذکر داده شده ولی اقدامی صورت نگرفته است.

وی گفت: در حادثه اخیر به دلیل نبود وسایل ایمنی، ساکنان طبقات بالا از شدت دود نمی‌توانستند به بیرون از مجتمع بیایند به پشت بام رفته بودند.

وی در پایان از شهروندان خواست؛ به هیچ عنوان اقدام به دپوی غیر استاندارد وسایل نکرده و از انبارهای استاندارد استفاده کنند و اگر هم مجبور به دپوی وسایل می‌شوند، تفکیک شده و در چند محل دپو کنند.

واکنش عجیب علم‌الهدی به سخنان روحانی: آنهایی که گفتند به ما اختیار بدهید، چند ماه بعد سفیداب و سرخاب کرده و از این مملکت فرار کردند!| نشاط جوان با تار و رقص نامشروع یک مشت دختر هرجایی مهیا نمی‌شود|نشاط این است که جوان در عرصه جنگ اقتصادی قدم بردارد

رقبای خودروسازها در راه ایران

رییس جمهور به بحث تعویق کنکور ورود کند

منبع این خبر، وبسایت www.khordadnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۸۳۰۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • کرمان| جاده راور- بهاباد هچنان مسدود است؛تلاش برای بازگشایی محور ادامه دارد
 • علت استشمام بوی گاز در مسیر رودخانه زاینده‌رود مشخص شد؛ تخلیه مشتقات نفتی در رودخانه
 • اصفهان‌|علت استشمام بوی گاز در مسیر رودخانه زاینده‌رود مشخص شد؛ تخلیه مشتقات نفتی در رودخانه
 • افزایش ۴.۹ درصدی تردد نسبت به روز قبل
 • ۹ خودروی شاسی‌بلند که در ایمنی حرف اول را می‌زنند
 • تردد روان در تمام محور‌های اصلی کشور
 • محور کندوان تا ساعاتی دیگر یکطرفه می‌شود/ممنوعیت تردد در ۱۵ محور مواصلاتی بدلیل مداخلات جوی
 • ترافیک نیمه سنگین در محور کرج-چالوس
 • ترافیک نیمه سنگین در محور کرج-چالوس/ تردد روان در تمام محورهای اصلی كشور
 • بهترین غذاها برای تقویت سیستم ایمنی کدامند؟
 • ۱۷ هزار کلاه ایمنی در بین موتورسواران گیلانی توزیع می شود
 • آتش نشانی ایمنی مساجد در شب های قدر را تامین می کند
 • محور «راور _ بهاباد» مسدود است
 • محور نوق - بافق بازگشایی شد
 • طغیان آفات پیامد حذف عقرب از طبیعت است
 • اسامی 12 محور مسدود جاده‌ای
 • محور راور_ بهاباد(یزد) تا اطلاع ثانوی مسدود است
 • اسامی ١٢ محور مسدود جاده‌ای
 • مسدود شدن مرورگرهای اینترنتی در تاجیکستان