خبرگزاري آريا - نوشهر- ايرنا- نماينده مردم شهرستان هاي تنکابن ، عباس آباد و رامسر در مجلس شوراي اسلامي گفت : استقرار ناوهاي آمريکا در حوزه خليج فارس با هدف جنگ نيست بلکه جنگ تبليغاتي است.

به گزارش خبرنگار ايرنا، شمس الله شريعت نژاد روز پنجشنبه در نشست شوراي اداري شهرستان عباس آباد افزود : دشمنان از آغاز پيروزي انقلاب اسلامي تاکنون به شيوه هاي مختلف بويژه از طريق رسانه ها ، تبليغات گسترده اي عليه ايران داشتند و اين توطئه ها کماکان ادامه دار است.
وي ، اختلافات داخلي را عامل تهديد کننده براي نظام اسلامي دانست و ادامه داد : آمريکا تا به حال اگر قصد حمله ايران داشت چنين اقدامي مي کرد .بايد مثل گذشته وحدت را حفظ کنيم چرا که اختلافات داخلي و وحدت شکني تهديدي براي نظام است.
اين نماينده مجلس شوراي اسلامي، ضعيف جلوه دادن عملکرد دولت و نظام اسلامي در توسعه کشور و تامين رفاه مردم را نشانه بي انصافي دانست و گفت : چنين افکار جز تامين منافع دشمن و بدبين کردن عده اي از مردم نتايج ديگري به همراه ندارد.
وي ادامه داد: به عنوان نمونه حدود 20 سال آسفالت مسير عباس آباد به کلاردشت روکش نشده بود و در همين دولت با تخصيص 20 ميليارد ريال چنين تحولي رخ داد.
شريعت نژاد گفت: تخصيص حدود 100ميليارد تومان حاصل سفرهاي دور نخست رئيس جمهوري براي تکميل کمربندي هاي غرب مازندران را از ديگر دستاوردهاي دولت و نظامي اسلامي بوده است که نبايد ناديده گرفته شود
نماينده مردم غرب مازندران در مجلس شوراي اسلامي ، ساخت بيمارستان 32 تختخوابي عباس آباد را اقدامي غيرکارشناسي و بدون مطالعه خواند و گفت که عمليات اجراي اين طرح مربوط به پيش از شکل گيري دولت تدبير اميد بوده و نتيجه آن شد که امروز باکمبود تجهيزات و امکانات مواجه است.
وي اظهار داشت : اگر يک بيمارستاني با 500 تختخواب در تنکابن با همه امکانات و تجهيزات ساخته مي شد امروز مردم در دريافت خدمات دچار مشکل نمي شدند.
فرماندار عباس آباد هم در اين نشست گفت : پس از خروج آمريکا خيلي ها اعلام کردند که دولت تدبير اميد حالت انفعالي داشته و توان برقراري ارتباط با ديگر کشورها در ابعاد مختلف بويژه اقتصادي ندارد در حالي که اين گونه نبود.
جواد اصلاني افزود : از مجموع 115 واحد توليدي شهرک صنعتي شهرستان ، حدود 23 واحد غيرفعال بود که طي سه سال گذشته تاکنون فعال شد.
وي ادامه داد : با احياي اين واحدهاي توليدي بستر براي اشتغال حداقل هزار و 800 نفر فراهم شد و اين گوياي تلاش هاي دولت براي رونق اقتصادي و بهبود فضاي کسب و کار است.
/1602/7078/1654
انتهاي پيام /*

منبع: خبرگزاری آریا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

نماینده مردم همدان: ضعف مدیریت برخی از وزرا و مسئولان در کنترل و تنظیم بازار مشهود است

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه ضعف مدیریت برخی از وزرا و مسئولان در کنترل و تنظیم بازار مشهود است، گفت: هشدار می‌دهیم مجلس مماشات نخواهد کرد و استیضاح در دستور کار است. ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷ استانها همدان نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، امیر خجسته در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه همدان، اظهار داشت: سوم خرداد روز پیروزی حق بر باطل و آزادسازی خرمشهر و شکست دشمن است. با پیروزی خرمشهر پوزه استکبار و آمریکا به خاک مالیده شد. رزمندگان ما در یک عملیات اثرگذار خرمشهر را آزاد کردند.

وی با بیان اینکه امروز هدف دشمن ایجاد یاس و نا امیدی در میان مردم است، ابراز کرد: دشمن یک جنگ روانی به راه انداخته و با آوردن «ناو» هایش در خلیج فارس به دنبال ایجاد هیاهو است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی افزود: تشدید تحریم‌ها و  ایجاد اخلال در وضع اقتصادی داخلی کشور از دیگر اقدامات دشمن برای القای حس نا امیدی به مردم ما است.

خجسته با بیان اینکه خوشبختانه در استان همدان همدلی،همگرایی و وحدت بین مجمع نمایندگان با نماینده ولی فقیه و مدیران ایجاد شده، اظهار داشت: به دنبال همین وحدت و همسویی شاهد تحولات مثبتی در استان هستیم.

وی به راه اندازی قطار تهران به همدان و همدان به مشهد اشاره کرد و گفت: به دنبال راه اندازی خط ریلی همدان به سنندج و همدان به ملایر هستیم که از طریق آن بتوانیم به غرب کشور و کربلا هم دسترسی ریلی داشته باشیم.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انقلاب ریلی بسیار خوبی در همدان رخ داده، تصریح کرد: این امر در رونق تولید و اشتغال استان هم موثر است.

خجسته از آمادگی کامل استان برای جذب سرمایه‌گذار خبر داد و گفت: قرارداد سرمایه گذاری یک هزار و 500 تا 5 هزار میلیاردی در استان منعقد و مقدمات آن انجام شده است.

وی افزود: این سرمایه‌گذاری مربوط به راه اندازی یک مرکز رفاهی توریستی در محل سد اکباتان همدان است. ساخت این مرکز رفاهی تفریحی سبب جذب و رونق گردشگری در استان می‌شود. تلاش می‌کنیم تا همدان جایگاه گردشگری خود را پیدا کند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پروژه های بزرگی در استان افتتاح و به بهره برداری رسیده است، گفت: در حوزه بهداشت 200 پروژه عملی شده و با ساخت بیمارستان هزار تخت خوابی به دنبال رونق گردشگری سلامت در استان هستیم.

خجسته در بخش دیگری از سخنانش به بیانیه مقام معظم رهبری درباره گام دوم انقلاب اشاره کرد و ابراز کرد: مقام معظم رهبری فرمودند در گام دوم باید انقلابی رخ دهد که آن هم که جوان گرایی است. انتصاب آیت الله شعبانی به عنوان یک امام جمعه جوان، اولین قدم در راستای جوان گرایی و بیانیه رهبری بوده است.

وی افزود: باید مدیران جوان با روحیه جهادی و انقلابی در استان به کار گرفته شوند، مدیرانی که در مقابل آمریکا و استکبار جهانی بایستند.

امام جمعه شیراز: وضعیت معیشت مردم و مشکلات اقتصادی ناشی از ضعف مدیریت استهمدان| ضعف مدیریت اقتصادی سبب التهاب بازار و برهم خوردن آرامش روانی مردم شده است

وی در بخش دیگری از سخنانش به کوتاهی مسئولان در تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و اظهار داشت: مقام معظم رهبری در چندین سال متوالی به اقتصاد مقاومتی تاکید کردند اما متاسفانه برخی مسئولان در عمل به آن کوتاهی کردند که باید پاسخگو باشند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه یکی از اقدامات دشمن علیه ملت ما ایجاد اخلال وضع اقتصادی است، ابراز کرد: از وضعیت بازار و اقتصاد رضایت نداریم، مسئولان باید برای حل مشکلات معیشت مرم جدی تر عمل کنند. با اقتصاد مردم بازی نکنید.

خجسته با بیان اینکه تاکنون سه وزیر را استیضاح و دو وزیر را هم برکنار کردیم، ابراز کرد: هر جا که لازم باشد از قدرت تذکر و استیضاح استفاده می‌کنیم.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آقای رئیسی به عنوان رئیس قوه قضاییه به خوبی در بحث مقابله و مبارزه با اخلال گرایان بازار ورود کرده، گفت: مبارزه با فساد و قاچاق کالا اولویت کار ماست.

خجسته به افزایش 400 هزار تومانی حقوق کارگران و کارمندان اشاره کرد و گفت: دو ماه از سال می‌گذرد و دولت به دنبال بهانه است تا این مبلغ را اضافه نکند. حق مردم بسیار بیشتر از این ارقام است.

‌انتهای پیام/ ز

R41405/P41362/S6,75/CT11

واکنش عجیب علم‌الهدی به سخنان روحانی: آنهایی که گفتند به ما اختیار بدهید، چند ماه بعد سفیداب و سرخاب کرده و از این مملکت فرار کردند!| نشاط جوان با تار و رقص نامشروع یک مشت دختر هرجایی مهیا نمی‌شود|نشاط این است که جوان در عرصه جنگ اقتصادی قدم بردارد

رقبای خودروسازها در راه ایران

رییس جمهور به بحث تعویق کنکور ورود کند

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۸۳۳۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • کشف 10 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در عباس آباد
 • خدمات کمیته امداد مقطعی است/تبلیغاتی علیه کمیته امداد می‌شود که پول‌ها به کشور‌های دیگر ارسال می‌شود
 • خلاصه گفت‌وگوی برنامه «۱۰:۱۰ دقیقه» با عباس قبادی دبیر ستاد تنظیم بازار
 • نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی: تحمیل هزینه پروژه های نیمه تمام کشور به دولت منطقی نیست
 • بازداشت زائری که با پیچ‌گوشتی قصد باز کردن مقام ابراهیم را داشت/ شهیدی که به نبرد رو در رو با ناوهای آمریکایی در خلیج فارس رفت/ روحانی‌ای که با زبان روزه توسط داعش سر بریده شد
 • نخستین رزمایش آمریکا، ژاپن،کره جنوبی و استرالیا در غرب اقیانوس آرام
 • رزمایش مشترک آمریکا،استرالیا،کره جنوبی و ژاپن درخلیج گوام آغاز شد
 • نخستین رزمایش آمریکا، ژاپن،کره جنوبی و استرالیا
 • کشف بیش از ۱۰ تن چوب آلات جنگلی قاچاق در عباس آباد
 • تعداد ناوهای آمریکایی ها درخلیج فارس نسبت به گذشته کمتر شده است
 • احتمال درگیری مستقیم ناوهای آمریکایی با چین
 • تهدیدات نظامی آمریکا علیه ایران یک جنگ تبلیغاتی و رسانه‌ای است
 • دانلود؛ تیزر تبلیغاتی جدید آدیداس برای پیراهن اول یوونتوس در فصل 2019/20
 • نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان، مجازات مقصران سیل شیراز را خواستار شد
 • کارکنان ناوهای آمریکایی خلیج فارس باید فارسی حرف بزنند
 • شهیدی که به نبرد رو در رو با ناوهای آمریکایی در خلیج فارس رفت +موشن‌گرافیک
 • ناوهای آمریکا در منطقه تحت کنترل کامل ارتش و سپاه هستند
 • نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری: حضور طلاب در مناطق سیل‌زده نقشه دشمنان را خنثی کرد
 • برپایی سفره افطاری ساده بر روی پل طبیعت تهران + فیلم و عکس