مردم معتقدند که برخوردهای لازم با خائنین به بیت المال صورت نمی گیرد/ اشرافی گری مسئولین نشانه ای از نبود عدالت در جامعه است

منبع: جماران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

آيا رعايت فاصله نشانه عشق هست و آيا لازم است يا خير

خبرگزاري آريا -
رعايت فاصله در عشق
زن و مرد بعد از ازدواج با قرارگرفتن در جريان زندگي و رو به رو شدن با رويدادهاي متفاوت و تغيير اولويت ها، کمتر به انگيزه هاي دروني که تا قبل از آن حرف اول را مي زدند، توجه مي‌کنند. در اين بخش با بيتوته همراه باشيد تا با راهکارهايي که به شما ارائه داده‌ايم، شور و هيجان را به زندگي زناشويي‌تان هديه کنيد.
در يک رابطه شما اساسا بين دو چيز قرار مي گيريد:عشق و احترام. عشق نمي تواند هيچ فاصله اي را تحمل کند و شما نمي توانيد هيچ راز و پنهان سازي را در عشق تحمل کنيد. در اين فرآيند، حد و مرز ها را رعايت نمي کنيد و اتفاق هاي بعدي روي مي‌دهند .
عشق و احترام
در يک رابطه شما اساسا بين دو چيز قرار مي گيريد:عشق و احترام. عشق نمي تواند هيچ فاصله اي را تحمل کند و شما نمي توانيد هيچ راز و پنهان سازي را در عشق تحمل کنيد. در اين فرآيند، حد و مرز ها را رعايت نمي کنيد و اتفاق هاي بعدي روي مي‌دهند . هر چند که در عشق هيچ حد و مرزي وجود ندارد، ولي فراموش نموده ايد که جنبه ي ديگر روابط را در نظر بگيريد:احترام.
هر انساني انتظار دارد مورد احترام قرار بگيرد. شما بعنوان يک انسان درصورتي که ترس از دست دادن احترام را حس کنيد، تلاش مي کنيد سد و مانعي ايجاد کنيد و همين فاصله است که عشق آن را نمي پذيرد. احترام به يک فاصله احتياج دارد، مگر اين که مانند يک بچه باشيد.
از آن طرف، نزديکي و زياد دردسترس بودن هم در عشق پذيرفته نيست. هنگامي که شما عشق را به دست مي آوريد، به دنبال احترام ميگرديد ، هنگامي که احترام را به دست مي آوريد، به دنبال عشق ميگرديد . عشق و احترام رابطه بسيار نزديکي در زندگي دارند و ما چه بسا متوجه آن هم نيستيم تا زماني که اتفاقي بيروني ما را از اين مسئله آگاه ميکند .
ازادي و رعايت فاصله علامت عشق است
ازادي و رعايت فاصله علامت عشق است بياييد، يکديگر را ازاد بگذاريم. ازادي تاج و سرور عشق است. درصورتي که ازادي از ما سلب شود، سرخورده ميشود ، و دودش به چشم خود ما ميرود . آيا از خودمان پرسيده ايم که به چه دليل بايد زن و شوهرها هرشب در يک رختخواب و اتاق بايد استراحت بکنند؟ به چه دليل بايد زن و شوهرها، تمام عمرشان را هرکجا و همه جا کنار هم باشند؟
همين عادت هاي موروثي است که سبب ميشود ، کيفيت و شدت علاقه زن و شوهرها به مرور زمان از بين برود و اکثر مواقع بيش تر از نه ماه طول نمي کشد! دو نوع دوست داشتن وجود دارد، که يکي از آن بسيار منسوب و رايج است و آن دوست داشتن از نوع و جنسِ”کنترل” است. از نوعِ نفس است. نوع و جنس ديگر از نوع و جنس “آزادي” است. و هر کداميک از اين دو جنس، کار و نتيجه و تبعات خاص خود را دارد. اکنون انتخاب با شماست.
برنامه ريزي براي فاصله
بايد باور کنيم که هيچ کس نمي تواند در وضعيتي قرار بگيرد که کاملاً عاشق باشد بدون اين که طرف مقابل به وي احترام بگذارد. براي عشق و عاشقي تان برنامه ريزي کنيد و هر ازگاهي از هم فاصله بگيريد، عشق در اين فواصل رشد ميکند . هنگامي که شما 24 ساعت شبانه روز را با همسرتان هستيد، چيزي براي دلتنگي باقي نمي ماند، اصلاً حرف ناگفته اي باقي نمي ماند و اصلاً شوق و کششي به وجود نمي آيد. عشق و اشتياق، دست در دست هم دارند.
براي عشق و عاشقي تان برنامه ريزي کنيد و هر ازگاهي از هم فاصله بگيريد
عشق و اشتياق
اشتياق، عشق را بي نياز ميکند و عشق، اشتياق را تقويت ميکند ، و هر دو بايد حضور داشته باشند . براي ايجاد اين اشتياق، بايد فاصله اي بين تان وجود داشته باشد. شما بايد دلتنگ عشق تان شويد تا شور و شوق ديدارش را داشته باشيد و در اين تضاد، عشق را لمس کنيد. زندگي پُر از اين تضادهاست. رابطه اجبارا درد و رنج هم دارد. هنگامي که شما اين درد را حس مي کنيد ميتوانيد در يک وضعيت منفي قرار بگيريد، يا آن را به يک فرصت تبديل کنيد. درد، فرصت ها را قدرتمندتر ميکند ، براي اين که وقتي که درد وجود دارد ، شما به عمق يک فرصت پي مي بريد.
هنگامي که از چيزي لذت مي بريد، چشم هاي تان ناخواسته بسته ميشوند ، به عنوان مثال وقتي که گُلي را بو مي کشيد يا طعم خوشايندي را مي چشيد. اين نشان ميدهد لذت از جايي از اعماق درون مي‌ايد و اين عامل خارجي، تنها آيينه اي است که اين لذت را بيرون ميکشد .
يکي از علايم هوش هيجاني اين است که به دنبال منبعي که به شما لذت ميدهد بگرديد و هنگامي که آن را پيدا و لمس کرديد، ديگر ترسي از آن نداريد، نفرتي وجود ندارد و اصلاً خشم و حسادتي به وجود نمي آيد.
درصورتي که عشق تان به دور از تب و تاب هاي ناگهاني و شديد باشد، به آرامي پيش ميرود ، تدريجا قدرتمند ميشود و ريشه مي دواند. تب و تاب و جوش و خروش، روابط را نابود ميکند و شما را از چيز هايي که بايد به آنها توجه کنيد باز مي دارد و زماني که از آنچه که مهم است غافل مي شويد، احترام تان را از دست مي دهيد. وقتي که احترام از دست ميرود ، جاذبه اي که طرف مقابل تان زماني در شما مي ديد ديگر وجود ندارد، بدون اين که خودتان متوجه شويد.
ازدواج و تشکيل خانواده مانعي براي رشد انسان نيست، ولي برخي از عادت ها و نزديکي هاي زيادي، وضعيت خفگي و مزاحمت در انسان مي آفرينند. درصورتي که فاصله ها را رعايت نکنيم، به مرور زمان باهم غريبه خواهيم شد، رعايت فاصله، رعايت جايگاه عشق است، ازادي و رعايت فاصله، نگهبان عشق است. ازادي و رعايت فاصله ، کيفيت عشق است. رعايت برخي از فاصله ها ، اجتناب ناپذير است و نياز و شرط رشد است.
گردآوري: بخش زناشويي بيتوته

خاتمی: با جمع و تفریق آمار شورای نگهبان هم ۲ میلیون رای گم شده است| حداقل ۷ میلیون و ۸۹ هزار و ۹۹۳ رأی تقلب شده است؛ فتنه واقعی این است| آبروی نظام در مواجه صحیح با خیانت است

نماینده مجلس: معنی وجود حیات شبانه این است که اجازه دهید مردم به کلوپ و کازینو بروند!

پشت پرده قضیه رقص‌ یک‌ زن در گلسار رشت و برخورد مأمور پلیس با او! +فیلم

کلیدواژه: 40 سالگی انقلاب بودجه 98 سیل 98 حوزه علمیه قوه قضاییه بیت المال غرویان 40 سالگی انقلاب بودجه 98 سیل 98 امام خمینی س سید مصطفی خمینی سید احمد خمینی سید حسن خمینی انقلاب اسلامی

منبع این خبر، وبسایت www.jamaran.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۹۷۲۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • وزیر دادگستری در مشهد: فلسفه وجودی نظام جمهوری اسلامی توسعه عدالت و انصاف است
 • رادیو عدالت راه‌اندازی می‌شود
 • رادیو عدالت با شعار «قانون برای همه، همه مطیع قانون» افتتاح می‌شود/ حمیدرضا صحراگرد مدیر رادیو عدالت شد
 • اژه‌ای عدالت را از شنبه شنیدنی می‌کند
 • راديو عدالت در آستانه هفته قوه قضائيه افتتاح مي شود
 • قانونی که در شفافیت و عدالت اقتصادی انقلاب به‌پا می‌کند
 • روابط عمومی‌ها مروج و مجری مفهوم عدالت در جامعه
 • تحقق عدالت نیازمند تغییر در مفهوم فکری عدالت در جامعه است
 • ارسال گزارش مجلس درباره زمین خواری به قوه قضائیه/ بازگشت بخشی از اراضی تصرف شده به بیت المال
 • مشارکت فعال مسئولین، در بهبود فضای فرهنگی دانشگاه ها موثر است
 • جای خالی مطالبه‌گری در میان مردم گلستان
 • نماینده مجلس: ارز افراد مستطیع نباید از بیت المال تأمین شود
 • پيش از آنکه دير شود نشانه‌هاي اين بيماري مرگبار را بشناسيد
 • فوت‌های کوزه گری در پخت لازانیا
 • نشست مستند مسابقه خانه ما| در برنامه دیگری به سراغ مسئولین و آقازاده‌ها می‌رویم/ تنوع قومیتی در خانه ما تهدید نشد!
 • وزیر راه: با دست درازی به بیت‌المال مقابله می کنیم
 • نشانه‌های این بیماری مرگبار را بشناسید
 • عدالت؛ یکی‎از شاخصه‌های تمدن نوین اسلامی امام زمان(ع)
 • پیش از آنکه دیر شود نشانه‌های این بیماری مرگبار را بشناسید +علائم و اقدامات درمانی