کریستیانو رونالدو ۱.۵ میلیون یورو برای افطار مردم فلسطین در ماه مبارک رمضان کمک کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از dugruhaber ترکیه، کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی که کمک های مالی زیادی کرده است معمولا فلسطین را به عنوان یکی از مقاصد کمک های خود انتخاب می‌کند.

بنا بر گزارش هایی این فوتبالیست مشهور ۱.۵ میلیون یورو برای افطار مردم فلسطین کمک مالی کرده است تا در ماه مبارک رمضان مردم فلسطین بتوانند از این کمک مالی بهره مند شوند.

رونالدو پیشتر هنگام حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه نیز به کودکان فلسطینی کمک مالی چشمگیری کرده بود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

مهر امسال هیچ کلاس درسی بدون معلم نمی‌ماند/ مراسم افطار برای رانندگان تاکسی پایتخت

خبرگزاری میزان- مهر امسال هیچ کلاس درسی بدون معلم نمی‌ماند، مراسم افطار برای رانندگان تاکسی پایتخت در ۵ پایانه و ... گزیده‌ای از اخبار بسته اجتماعی امروز است.

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، مهر امسال هیچ کلاس درسی بدون معلم نمی‌ماند، مراسم افطار برای رانندگان تاکسی پایتخت در ۵ پایانه، لزوم خروج محله‌های قدیمی شهر ری از طرح توسعه و تبدیل به کاربری گردشگری، مجسمه‌ها ثبت فرهنگی شود، احداث پارک حاشیه‌ای در پایتخت، ادامه بارش‌های بهاری تا پایان هفته جاری و ... گزیده‌ای از اخبار بسته اجتماعی امروز است که در ادامه می‌خوانید.

• مهر امسال هیچ کلاس درسی بدون معلم نمی‌ماند
وزیر آموزش و پرورش گفت: به‌رغم اینکه برای مهر امسال در کل کشور کسری نیروی انسانی در مدارس وجود دارد، ولی اجازه نخواهیم داد که کلاس‌های درس بدون معلم بمانند. سید محمد بطحایی اظهار کرد: برحسب رویه سال‌های قبل که افتخار داشتم ماه مبارک رمضان در یک یا دو مدرسه شبانه‌روزی حاضر شوم، توفیق یافتم تا در مراسم افطاری این مدرسه شبانه‌روزی در کنار همکاران و دانش‌آموزان عزیزم باشم. به گزارش فارس، وی افزود: در این مراسم با دانش آموزان گفتگو کردم و برخی از مشکلات مدرسه شبانه‌روزی را از زبان آنان شنیدم؛ همین‌طور معلمان درباره مشکلات خود نکاتی را بیان کردند.


• مراسم افطار برای رانندگان تاکسی پایتخت در ۵ پایانه
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تاکسیرانی شهر تهران از برگزاری مراسم افطار برای رانندگان تاکسی پایتخت در ۵ پایانه تاکسیرانی خبر داد. مهدی احمدی در ارتباط با پذیرایی افطار از تاکسیرانان پایتخت اظهار داشت: ۲ هزار و ۵۰۰ پک پذیرایی افطاری به صورت سرد و گرم برای رانندگان تاکسی روزه‌دار در نظر گرفته شده است. به گزارش فارس، وی افزود: محل پذیرایی از رانندگان روزه‌دار در ۵ پایانه بزرگ و پرتردد پایتخت در نظر گرفته شده و برگزاری این مراسم نسبت به سال گذشته با حجم بیشتری اجرا می‌شود.

• لزوم خروج محله‌های قدیمی شهر ری از طرح توسعه و تبدیل به کاربری گردشگری
رئیس شورای شهرستان ری گفت: به دنبال این هستیم که برخی زمین‌های شهرری نیز از طرح خارج شود امیدواریم شورای عالی شهرسازی این لطف را به مردم اطراف حرم که بیش از ۴۰ سال منتظر اجرای طرح هستند و اجرا نشده داشته باشد. به گزارش برنا، حسن خلیل‌آبادی با ارائه برخی پیشنهاداتی در این خصوص افزود: نیاز است تا محله‌های قدیمی شهر ری که اطراف حرم شاه عبدالعظیم است از طرح خارج شود. البته آن جا املاک زیادی تملک شده که فکر می‌کنم برای توسعه اطراف حرم کافی باشد و بقیه را با کاربری‌های گردشگری می‌توانند از طرح خارج کنند تا خود مالکین اقدام به ایجاد تاسیسات گردشگری و زیارتی کنند.


• مجسمه‌ها ثبت فرهنگی شود
عضو شورای شهر تهران در واکنش به عدم حفاظت از مجسمه خیام در پارک لاله به لزوم توجه به آثار فرهنگی پایتخت تاکید کرد. احمد مسجد جامعی در واکنش به تخریب مجسمه خیام در پارک لاله گفت: مجسمه خیام در پارک لاله وجود دارد که در گذشته در باغچه پر از گل از سوی استاد صدیقی ساخته شد و در حال حاضر در محاصره درختان است. وی تصریح کرد: مجسمه به دلیل باد و باران و عوامل انسانی آسیب فراوان دیده است. به گزارش برنا، عضو شورای شهر تهران ضمن تاکید بر لزوم توجه به آثار فرهنگی عنوان کرد: باید مجسمه‌ها ثبت شود. مجسمه هایی، چون فردوسی نیز از آن جمله است.
• احداث پارک حاشیه‌ای در پایتخت
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: طبق اطلاعاتی که به دست بنده رسیده است، شهرداری در حال ساماندهی ۱۵ هزار پارک حاشیه در منطقه ۲ است؛ قراردادش بسته و مقدماتش سال قبل انجام شده، ولی امسال قرار است اجرا شود. محمد علیخانی در پاسخ به این سوال که آیا انجام چنین پروژه‌های به صورت پایلوت در یک منطقه در آینده برای سایر مناطق مشکلاتی ایجاد نمی‌کند؟ گفت: سال گذشته اجرای پارک حاشیه‌ای را در بودجه پیش‌بینی کردیم، ولی انجام نشد؛ با این حال امسال قرار شده ۲۰۰ هزار پارک حاشیه‌ای در کل پایتخت ایجاد شود. به گزارش برنا، وی اظهار کرد: این طرح بناست در سطح شهر تهران اجرا شود و هر منطقه‌ای اگر ۱۰ هزار پارک ایجاد کند این اتفاق خواهد افتاد از این رو شهرداری موظف است پارک حاشیه‌ای ایجاد کند.
• ادامه بارش‌های بهاری تا پایان هفته جاری
کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: شدت بارش‌ها امروز در استان‌های کرمان، شمال فارس، جنوب سیستان و بلوچستان و غرب آذربایجان غربی و فردا بارش علاوه بر این مناطق در جنوب، غرب، مرکز، سواحل غربی دریای خزر و استان‌های البرز و تهران ادامه خواهد داشت و شدت بارش‌ها در استان‌های چهارمحال و بختیاری، شمال فارس، غرب کرمان و شرق هرمزگان خواهد بود. به گزارش برنا، فریبا گودرزی ادامه داد: سه شنبه بارش‌ها به جز در غرب و جنوب غرب در بیشتر مناطق کشور ادامه خواهد داشت، چهارشنبه بارش بر روی نوار غربی کاهش می‌یابد، اما در سایر مناطق ادامه دارد.

• مسئولیت عزل و نصب‌ها برعهده شخص شهردار است
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به انتصاب سید مناف هاشمی استاندار معزول گلستان در شهرداری پایتخت گفت: مسئولیت عزل و نصب‌ها در شهرداری برعهده شخص شهردار است. به گزارش ایرنا، سید حسن رسولی افزود: معتقدم انتصاب مشاوران، معاونان و مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی در سازمان شهرداری در اختیار شهردار است.

• تخریب و بازسازی ۱۰ مدرسه سیل‌زده در خوزستان
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان اهواز گفت: در سیلاب اخیر به ۲۴ مدرسه این شهرستان آسیب وارد شد که ۱۰ مدرسه نیاز به تخریب و بازسازی دارند. به گزارش ایلنا، سید مجید صالحی با اشاره به خسارات وارد شده به فضا‌های آموزشی اظهار کرد: ۲۴ مدرسه در سیل آسیب دید، که از این تعداد ۱۰ مدرسه نیاز به تخریب و بازسازی دارد. وی افزود: ۱۴ مدرسه دیگر نیاز به تعمیر دارد که در دستور کار قرار گرفتند. معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری امتحانات پایان سال صورت گرفته است، گفت: مسئولان ادارات و دستگاه‌های اجرایی در برگزاری امتحانات نهایت همکاری با آموزش و پرورش را داشته باشند.

• اعلام تسهیلات در نظرگرفته برای زنان سرپرست خانوار در سالجاری
مدیر کل بهزیستی استان تهران گفت: افتتاح دو مرکز توانمندسازی و صیانت اجتماعی از بهبود یافتگان را در نظر داریم. داریوش بیات‌نژاد در خصوص اقداماتی که قراراست برای بهبود یافتگان اعتیاد صورت گیرد، افزود: افتتاح دو مرکز توانمندسازی و صیانت اجتماعی از بهبود یافتگان را در نظر داریم. سال‌های گذشته زمانی که ساماندهی معتادان متجاهر، سم‌زدایی، درمان و مراقبت آنان انجام می‌شد، برای توانمندی، حرفه‌آموزی و اشتغالشان برنامه‌ای را در نظر نمی‌گرفتند که سبب می‌شد، افراد بار دیگر به همان چرخه اعتیاد بازگردند، بر این اساس در سالجاری برای ارتقای کمیت و کیفیت این حوزه، دو مرکز توانمندسازی را برای بخش بیماران بهبود یافته‌ای که خواهان آموزش حرفه‌ای هستند را متناسب با سلیقه و علائق‌شان در نظر گرفتیم که بعد از آماده‌سازی برای فرصت‌های شغلی از طریق تسهیلات بانکی و منابعی که در اختیار داریم، می‌توانیم مسائل اشتغال آنان را فراهم کنیم.

انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

سفیر ایران در لندن: تمام ملت ایران پشتیبان نظام هستند| طرفدار درگیری نیستیم| مردم برای پرداخت هزینه مقاومت در برابر آمریکا آماده‌اند| انقلابی خاموش در حال رخ دادن در اقتصاد ایران است

اعتراض شدید روزنامه اطلاعات به روس‌ها؛ آقای پوتین! آتش بیار معرکه علیه ایران شده‌ای!

عوارض رابطه جنسی زیاد

کلیدواژه: فلسطين کریستیانو رونالدو

منبع این خبر، وبسایت www.isna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۹۹۰۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • رونالدو پیش از بازی با آتالانتا، جایزه بهترین بازیکن فصل 2018/19 سری آ را دریافت کرد (عکس)
 • فرود دشوار هواپیما در فرودگاه بین المللی کریستیانو رونالدو + فیلم
 • هونس: فکر نمی کنم رکورد 80 میلیون یورویی را در نقل و انتقالات بعدی بشکنیم؛ صالح حمیدزیچ: کاملا از کواچ حمایت می کنم
 • «رونالدو» پروژه کشاندن «آنجلوتی» به تورین را کلید زد
 • رونالدو، بهترین بازیکن سال سری آ شد
 • فروش زمین توسط مردم فلسطین خدعه تبلیغاتی یهود برای تحریف چهره مقاومت بود/ رکن اصلی معامله قرن، حذف مسأله فلسطین است
 • نقش رونالدو در جدایی آلگری از یوونتوس
 • کلکسیونر قلابی فراری ۲ میلیون یورویی را دزدید +عکس
 • واکنش رونالدو به جدایی سرمربی یوونتوس (عکس)
 • نامه پوتین به محمود عباس درباره فلسطین
 • رونالدو در اینستاگرام: کار کردن با تو برایم لذت بخش بود؛ ممنون آقای الگری
 • فوتبال جهان| کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن فصل سری A لقب گرفت
 • بودجه 300 میلیون یورویی «زیدان» برای ولخرجی در تابستان
 • عصبانیت رونالدو؛ پایان کار سرمربی یوونتوس!
 • پاداش یورویی برانکو به بازیکنان
 • فوتبال جهان| گزینه دلخواه کریستیانو رونالدو برای جانشینی آلگری در یوونتوس
 • روایت جالب گاسپارات از نحوه انتقال رونالدو نازاریو به بارسلونا: برای گرفتن امضای او، مجبور شدم لباس پیشخدمتی بپوشم
 • برپایی سفره‌های افطار در مسجدالاقصی + فیلم
 • مراسم افطاری مسلمانان کانادا در حمایت فلسطین