مایکل کین برای بازی در یک کمدی با عنوان «پرفروش‌ها» قرارداد بست.

به گزارش ایمنا، فیلم «پرفروش‌ها» با مشارکت کانادا و بریتانیا و بازی مایکل کین در نقش اصلی آن امتیاز پخش خود را در جشنواره فیلم کن عرضه می‌کند.

مایکل کین بازیگر بریتانیایی که ۲ جایزه اسکار در کارنامه دارد در این فیلم در نقش نویسنده‌ای بداخم ظاهر می‌شود که هدفش این است که روزهای باقی مانده از عمرش را در آرامش با سیگاری در دست و در کنار گربه‌اش بگذارند. با این حال یک ویراستار جوان به فکر می‌افتد با گذاشتن یک تور کتاب با این نویسنده انتشاراتی را از خطر ورشکستگی نجات دهد.

این فیلم قرار است در کانادا فیلمبرداری شود و کار ساخت آن از نیمه جولای امسال شروع می‌شود.

اسامی بازیگران دیگر به زودی اعلام می‌شود.

«پرفروش‌ها» نخستین تجربه کارگردانی لینا روسلر بازیگر کانادایی خواهد بود که آن را بر مبنای یک فیلمنامه غیراقتباسی از آنتونی گریکو می‌سازد.

مایکل کین به تازگی بازی در یک درام تاریخی با عنوان «قرون وسطی» را به پایان برد. این فیلم را جکل کارگردانی کرده بود که یکی از تهیه کنندگان فیلم «پرفروش‌ها» خواهد بود.

کین همچنین به تازگی بازی در فیلم دیگری به کارگردانی برندا چپمن را تمام کرد و نیز بازیگر فیلمی خانوادگی به کارگردانی اندی دی امونی با عنوان «چهار بچه و آن» بود.

منبع: ایمنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

۳۰ نمایش در شروع تابستان روی صحنه می‌روند/بازار داغ تماشاخانه‌های خصوصی

خبرگزاری میزان- در هفته پیش رو سالن‌های خصوصی میزبان نمایش‌هایی جدید در اوایل اولین ماه از دومین فصل سال ۹۸ هستند. عمارت نوفل لوشاتو با ۲ سالن از ۷ نمایش میزبانی می‌کند و خانه نمایش مهرگان در دو سالن پذیرای ۴ اجرا است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در هفته پیش رو سالن‌های خصوصی میزبان نمایش‌هایی جدید در اوایل اولین ماه از دومین فصل سال ۹۸ هستند. عمارت نوفل لوشاتو با ۲ سالن از ۷ نمایش میزبانی می‌کند و خانه نمایش مهرگان در دو سالن پذیرای ۴ اجرا است.

در متن پیش‌رو نمایش‌هایی را که در نیمه اول تیر ماه میهمان سالن‌های خصوصی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

چهار نمایش در شهرزاد

نمایش «شاه ماهی» به نویسندگی احمد سلگی و رضا بهاروند و کارگردانی رضا بهاروند ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش امیر جدیدی، علی شادمان، الناز حبیبی، فائزه یوسفی، کیوان محمدی، مهران میری، سارینا ترقی، نصیر ساکی و پرستو معین بازی می‌کنند. بهای بلیط نمایش ۷۰۰۰۰ تومان است.

نمایش «روباه» به نویسندگی شهرام سلطانی و کارگردانی معصومه خزایی ساعت ۲۱:۳۰ در سالن سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش ایوب آقا خانی، صحرا اسدالهی، بهناز بستان دوست، معصومه خزایی و هیراد خاتمی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: یه روز بخوره به پست یه ناتو، همچین دنیا بخوره تو فرق سرش انگار سنگ لحد خورده به پیشونی اون یکه بزنی که هنوز باورش نشده مرده! اتفاقی در خوابگاه دختران می‌افتد و پرده از اسرار بر می‌دارد. بهای بلیط این نمایش ۷۰ دقیقه‌ای ۴۰۰۰۰ تومان است.

نمایش «دلاک‌ها» به نویسندگیفرهاد نقدعلی و کارگردانی شهرام عبدلی ساعت ۱۹ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش شهرام عبدلی، مجتبی طباطبائی، عمار تفتی، علی عطائی، شاهین غلامی نژاد و باقر مرادی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: اتفاق تلخی برای یکی از ۵ دوست قدیمی افتاده که دیگران (دوستانش) به دنبال راهی هستند تا این اتفاق را به دوست خود (غلوم) اطلاع دهند. بهای بلیط این نمایش ۸۰ دقیقه‌ای ۴۰۰۰۰ تومان است.

نمایش «هنرپیشه‌گاه» به نویسندگی و کارگردانی افشین واعظی ساعت ۱۷ در سالن سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در خلاصه نمایش آمده: من میخوام بازیگر شم... منم... منم... منم... بهای بلیط این نمایش ۹۰ دقیقه‌ای ۳۰۰۰۰ تومان است.

سیزیف در تئاتر مستقل تهران

نمایش «سیزیف» به نویسندگی محمد صادق گلچین عارفی و کارگردانی محمد برهمنی ساعت ۱۹ در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود. در این نمایش مهدخت مولائی و اسماعیل گرجی بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش ۹۰ دقیقه‌ای ۴۵۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

نمایش «پدر|مادر» به نویسندگی فلوریان زلر و کارگردانی رضا احمدی ساعت ۲۱:۳۰ در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود. در نمایش پدر به مدت ۷۵ دقیقه مسعود کرامتی، مهدی پاکدل، نسرین نصرتی، آرش تبریزی، ندا اسدی و سارا امیدوار و در نمایش مادر به مدت ۸۰ دقیقه مهدی پاکدل، نسرین نصرتی، آرش تبریزی و سارا امیدوار ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: نمایش پدر و مادر را اثر فلوریان زلر را در دو شب متوالی ببینید با این تجربه جدید، درک جهان‌های شگفت دو نمایش لذت بخش‌تر خواهد بود. بهای بلیط نمایش ۵۰۰۰۰ و ۶۰۰۰۰ تومان تعیین شده است.

عمارت نوفل لوشاتو؛ ۷ نمایش

نمایش «کرونوس» به نویسندگی و کارگردانی علی صفری ساعت ۱۹ در سالن ۱ عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش حسین منفرد، میلاد آریافر، ابراهیم ناییج، کوروش شاهونه، علیرضا گلدهی، امیرعلی گودرزی و رها حاجی زینل ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: خانواده‌ای در سال سی هزار میلادی به دنبال راهی برای بازگشت به گذشته است. بهای بلیط این نمایش ۷۰ دقیقه‌ای ۴۰۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

نمایش «تردید» به نویسندگی علی سجادی تهرانی و کارگردانی محمود گودرزی ساعت ۲۱:۳۰ در سالن ۲ عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش آتیه جاوید، مرتضی شاه کرم، پروا آقاجانی و علی سجادی طهرانی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: قصه درباره تردید‌ها میان واقعیت‌های زندگی دو زوج در فرانسه امروزی می‌باشد. بهای بلیط این نمایش ۶۰ دقیقه‌ای ۳۰۰۰۰ تومان تعیین شده است.

نمایش «آپارتمان» به نویسندگی سپیده قربانی و کارگردانی امیر شاه‌علی ساعت ۲۱:۱۵ در سالن ۲ عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش محمدرضا ایمانیان، ساناز زمانی، فائقه شلالوند، سهیل بابایی، مهناز مهدی زاده و امیر شاه علی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: توی خونه خودشون خوش نشستن که یهو با اومدنش بعضی‌ها دلشون هوایی می‌شه و بعضی‌های دیگه هم فیلشون یاد هندستون می‌کنه و خلاصه کار دست خودشون می‌دن. راستی چرا همیشه بدترین راه بهترین جواب می‌ده؟ بهای بلیط این نمایش ۶۵ دقیقه‌ای ۳۰۰۰۰ تومان است.

نمایش «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟» به نویسندگی، کارگردانی و بازی سید فرشاد هاشمی ساعت ۱۸:۳۰ در سالن ۲ عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در خلاصه نمایش آمده: دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟ بهای بلیط این نمایش ۶۰ دقیقه‌ای ۳۵۰۰۰ تومان می‌باشد.

نمایش «ماجرای عجیب سگی در شب» به نویسندگی سایمون استیونز و کارگردانی افسانه کمالی ساعت ۲۱ در سالن ۱ عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش شای لین اسداللهی، رویا دعوتی، فرزام رنجبر، صبا سرور، علی پویا قاسمی و علی نجفی ایفای نقش می‌کنند. این نمایش بر اساس رمان «ماجرای عجیب سگی در شب» نوشته مارک هادون است که سایمون استیونز نمایشنامه آن را نوشته است. بهای بلیط این نمایش ۶۰ دقیقه‌ای ۴۰۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

نمایش «هوس و هفت دقیقه» به نویسندگی علی اصغری و کارگردانی علیرضا مهران ساعت ۲۲:۳۰ در سالن ۱ عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش مه‌لقا باقری، لیلا بلوکات، فرزاد حسنی و امیر کربلایی زاده بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش که با نگاهی به نمایشنامه اتوبوسی به نام هوس نوشته تنسی ویلیامز است؛ آمده: شهلا بعد از هفت سال برای دیدن خواهرش وارد یک شهرک حاشیه‌ای میشود، ورود او به این شهرک سرنوشت تلخی را برایش رغم میزند. بهای بلیط این نمایش ۶۵ دقیقه‌ای ۴۵۰۰۰ و ۵۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

نمایش «عززازیل» به نویسندگی و کارگردانی سپهر زمانی ساعت ۱۹:۳۰ در سالن ۲ عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش هادی شیخ الاسلامی، نوید لایقی، سجاد تابش، میلاد فرج زاده، یاشار بیک زاده، امیر چشمه و علی پور احمدیان ایفای نقش می‌کنند. بهای بلیط این نمایش ۸۰ دقیقه‌ای ۳۰۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

مهرگان؛ میزبان نمایشی جدید

نمایش «خین‌آبه» به نویسندگی وحید اسدزاده و کارگردانی فرید نوزاد صدیق ساعت ۲۲:۳۰ در سالن ۲ خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش آرش کابلیان بازی می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: روایت زندگی پسری که زندگی اش تحت تاثیر جنگ و تبعات آن قرار گرفته است. بهای بلیط این نمایش ۵۰ دقیقه‌ای ۲۵۰۰۰ تومان است.

نمایش «آپرکات» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا قلی‌پور ساعت ۱۹ در سالن ۱ خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش بهروز بقایی، فرشته فرشاد، عماد عابدی و سوده ازقندی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: تو راند آخر، با یه آپرکات گذاشتم تو فک زندگی، الان پهن شده کف زمین، من دیگه وا می‌سم کنج رینگ به شمارش داور گوش می‌دم. بهای بلیط این نمایش ۹۵ دقیقه‌ای ۴۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

نمایش «بازرس هاند واقعی» به نویسندگی تام استوپارد و کارگردانی شهاب بهرامی ساعت ۲۱ در سالن ۱ خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود. در این نمایش سعید عظیمی، شهاب بهرامی، علی امیر خلیلی، احسان خان محمدی، الهام قاسمیان، سوزان صفانیا و کیانوش جواد اسلامی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: دو منتقد در حال گفتگو منتظر شروع نمایش هستند. بزرگترین توهم انسان چیست؟ و اگه قضیه از این قرار باشه، جواب سوال شما این جسد نیست، جواب سوال شما اینه: حالا کی طرف رو کشته و چرا؟ بهای بلیط این نمایش ۶۰ دقیقه‌ای ۲۵۰۰۰، ۳۰۰۰۰ و ۳۵۰۰۰ تومان تعیین شده است.

نمایش «چند سی‌سی حادثه» به نویسندگی و کارگردانی رضا زنده‌جاه ساعت ۲۰:۳۰ در سالن ۲ خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش ساناز تفکری، افسانه بخشی فرد، مریم احمدیان، صفورا کاظم پور، پانیذ ملکی، فاطمه قشقایی، هدیه حسینی، هستی اکرمی راد، نازنین شاکر، ساناز فروتن، هیوا پور شفیقی، عاطفه خانی، شیوا سیفی و درسا انجمن ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: چند دختر بنا به دلایل مختلف قصد فرار دارند، اما نمی‌دانند از چه چیزی باید فرار کنند. بهای بلیط این نمایش ۹۰ دقیقه‌ای ۳۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

دو نمایش در تماشاخانه دیوار چهارم

نمایش «خانه» به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی ساغر اسماعیلی ساعت ۱۹ در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش محمد کمالی نژاد، امیر حسین بختیاری، هانیه رحیمی، ساغر اسماعیلی، امیر رضا سعادتی، آنیتا فرج زاده و علی جمالی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: هر قصه‌ای یه روزی تموم میشه. اینو آدم تو بچگی یاد میگیره. اون موقع قصه‌ها وقتی تموم میشن که ما خوابمون برده، بدیش اینه که تو بزرگی قصه‌ها تو بیداری تموم میشن. خانه روایتگر خانواده‌ای است که علی رغم زندگی زیر یک سقف، فرسنگ‌ها از یکدیگر دورند. بهای بلیط این نمایش ۷۵ دقیقه‌ای ۳۵۰۰۰ تومان می‌باشد.

نمایش «سگ‌های انباری» به نویسندگی کوئنتین تارانتینو و کارگردانی مهدی اشرافی ساعت ۲۱:۱۵ در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به صحنه می‌رود. در این نمایش مهدی افراسته، نوید محسنیان، حمید جانانه، حسین حیاتی، کاوه اکبری، محسن جعفری، فرتاش دوراندیش و مهدی اشرافی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: یک گانگستر گروهی متشکل از خلافکارانی که یکدیگر را نمی‌شناسند تشکیل داده، و نقشه سرقت از یک الماس فروشی را ترتیب می‌دهد، اما وجود یک نفوذی باعث خوب پیش نرفتن نقشه می‌شود. بهای بلیط این نمایش ۶۵ دقیقه‌ای ۳۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

تماشاخانه مشایخی و یک نمایش

نمایش «حضار قیام کنند» به نویسندگی مهتاب پویامنش و کارگردانی امیرحسین مدنی سادات ساعت ۲۱ در تماشاخانه استاد مشایخی به صحنه می‌رود. در این نمایش پگاه نقوی، پویا فیاضی، ابوالفضل خسروجردی، محمد طاهری، محسن مسعودی و مهتاب پویامنش ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: دادگاهی متشکل از قاضی، دادستان، منشی و وکیل رای رسیدگی به اتهاماتی نامشخص تشکیل شده است، دادگاه با احضار شاهدین سعی می‌کند از ماهیت جرم سردربیاورد، اما در این بین اتفاقاتی رخ می‌دهد که روند همیشگی دادگاه را بر هم می‌زند. بهای بلیط این نمایش ۶۰ دقیقه‌ای ۳۰۰۰۰ تومان است.

تایم لپس در تماشاخانه هامون

نمایش «تایم لپس» به نویسندگی امیر نوروزی و کارگردانی صالح علوی‌زاده ساعت ۱۹ در تئاتر هامون به صحنه می‌رود. در این نمایش امین اسفندیار، امیر نوروزی، وحید منتظری، نیما سیاری و پگاه زارعیان بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش ۶۰ دقیقه‌ای ۴۰۰۰۰ تومان تعیین شده است.

نمایش «پروانه الجزایری» به نویسندگی پیام لاریان و کارگردانی سعید حسنلو ساعت ۲۱:۳۰ در تئاتر هامون به صحنه می‌رود. در این نمایش امیراحمد قزوینی، گلنوش قهرمانی، مهسا ایرجپور، محمد علیمحمدی، فرانک کلانتر، افشین زمانی و مجتبی پیرزاده بازی می‌کنند. در خلاصه این نمایش که برنده تندیس بهترین نمایشنامه از سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر است؛ آمده: زندگی مث تئاتره. اینو همیشه بابام می‌گفت. بهای بلیط این نمایش ۸۰ دقیقه‌ای ۴۰۰۰۰ تومان تعیین شده است.

تماشاخانه سپند؛ میزبان ۶ نمایش

نمایش «آبی مایل به صورتی» به نویسندگی و کارگردانی ساناز بیان ساعت ۲۱ در سالن ۱ تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش آناهیتا اقبال نژاد، مرضیه بدرقه، عاطفه رضوی، امید سلیمی، بهنام شرفی، محمد هادی عطایی، آیه کیان پور، امین میری و ملیکا پارسا (بازیگر نوجوان) ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: اگه خوب خوبش رو بخوای، خود کلمه‌های زن و مرد چیزی بیشتر از یه توهم نیستن. هیچ مردی صد درصد مرد نیست و هیچ زنی هم صد درصد زن نیست که اگه اینجوری بود همه‌مون تبدیل می‌شدیم به یه مشت هیولا. بهای بلیط این نمایش ۱۲۰ دقیقه‌ای ۴۵۰۰۰ تومان می‌باشد.

نمایش «مختلف‌الاضلاع» به نویسندگی سهند خیرآبادی و کارگردانی نادر فلاح ساعت ۲۲:۳۰ در سالن شماره ۲ تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش میترا حجار و نادر فلاح ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: روایتی چند وجهی از دوتایی‌های تاریخ. بهای بلیط این نمایش ۶۰ دقیقه‌ای ۲۵۰۰۰، ۳۰۰۰۰، ۴۰۰۰۰ و ۵۰۰۰۰ تومان تعییت شده است.

نمایش «مرگ خنده‌دار یک دوچرخه‌سوار استقامت» به نویسندگی سید جواد موسوی و کارگردانی حامد رحیمی‌نصر ساعت ۲۰:۴۵ در سالن ۲ تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش علی نیکزاد، میثاق جمشیدی، سپیده جعفری، بابک مولانا و حامد رحیمی نصر ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: تراپس در دهکده‌ای ماشینش پنچر می‌شود و بر حسب اتفاق در کلبه‌ای که در آن چند نفر زندگی میکنند قرار می‌گیرد و ترس سراپای تراپس را گرفته. بهای بلیط این نمایش ۷۰ دقیقه‌ای ۳۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

نمایش «قصه ظهر جمعه» به نویسندگی سید محمد مساوات و کارگردانی نسیم ادبی ساعت ۱۹ در سالن شماره ۲ تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش پوریا اصلان، مریم برزگر، پردیس پورعابدینی، امیرحسین شعبانی، نجمه صفائی، پویا صفدرپور، رسول محمدی، شیلا نوروزی، فاطمه نیشابوری و عاطفه غضنفری ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در شب عروسی دختر یک خانو‌اده جنوب شهری اتفاقاتی می‌افتد که... بهای بلیط این نمایش ۶۰ دقیقه‌ای ۳۵۰۰۰ تومان تعییت شده است.

نمایش «پنچری» به نویسندگی فردریش دورنمات و کارگردانی مهدی کمیلی ساعت ۱۷:۳۰ در سالن ۲ تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش مهدی کمیلی، ارسلان محمدی، علیرضا اخوان، امین ملک محمودی، مصطفی دارابی و ستاره فلاح فرد ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: انسان پوچ، آری می‌گوید و هرگز دست از تلاش برنمی‌دارد. بهای بلیط این نمایش ۶۰ دقیقه‌ای ۳۰۰۰۰، ۳۵۰۰۰ و ۴۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

نمایش «کلنگی، قابل سکونت» به نویسندگی سید سامان غیاثی و کارگردانی سمن قناد ساعت ۱۹ در سالن شماره ۱ تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش علی ابدالی، مریم نقیبی، هیراد محمدی، محمد نوحیان، سالار بابابیگلو، سارا بافقی، سام عبادی، نیل مهندسی، سوگند دیانی و حمیده هاشمی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: باج، یه روز خوب میاد که تو به چیزی دست نزنی. بهای بلیط این نمایش ۷۵ دقیقه‌ای ۳۵۰۰۰ تومان تعییت شده است.

جعبه ابزار بکت در دا

پرفورمنس «جعبه ابزار بکت» به نویسندگی و کارگردانی آران مقامی ساعت ۱۹:۱۵ در خانه نمایش دا اجرا می‌شود. در این نمایش امیر عبادی، ندا واحد، میلاد شیبانی و محسن متقاعد بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: شخصیت چکش بر اثر حادثه‌ای دلخراش شاهد مرگ خانواده اش می‌شود و به همین دلیل دچار بیماری افسردگی می‌شود و در ذهن و خیال خود آن‌ها را داخل دایره‌ای می‌بیند که خارج شدن از آن دایره منجر به مرگ و نابودی می‌شود. بهای بلیط این نمایش ۴۵ دقیقه‌ای ۲۰۰۰۰ تومان تعییت شده است.

نمایش «معجزه‌های مدرن» به نویسندگی ژان میشل ریپ و کارگردانی محمد جابری ساعت ۱۸:۱۵ در خانه نمایش دا اجرا می‌شود. در این نمایش امیر عبادی، مهدیه جلم بادانی و محمد جابری ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در روز یکشنبه ناگهان یک خودکار عظیم در وسط حال پذیرایی یک خانواده ۳ نفره در شهر کروز پدیدار می‌شود تا اینکه... مدت زمان این نمایش ۴۵ دقیقه می‌باشد.

انتهای پیام/

واکنش پلیس به ویدئوی درگیری مامور با دختر جوان: با شوخی‌های سخیف باعث جریحه‌دار شدن احساس شهروندان شدند! | ۵ پسر و دختر دستگیر شدند| به دلیل مصرف مواد مخدر توهم‌زا فاقد حالت طبیعی بوده‌اند| اگر مأمور خطایی مرتکب شده باشد برخورد می‌کنیم|+عکس

ترامپ: بدون هیچگونه پیش‌شرطی آماده مذاکره با ایران هستیم| چرا حمله آمریکا به ایران لغو شد؟

علت مرگ غیرمنتظره فائقه دوستی مجری جوان تلویزیون چه بود؟

کلیدواژه: بازیگر مرد بریتانیا سینما سینمای کمدی کمدین مايكل كين

منبع این خبر، وبسایت www.imna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۰۱۰۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • کمدی‌های پرفروش ضعیف برای سینمای ما خجالت‌آور است / وضعیت امروز حاصل سیاستگذاری کارشناسی نشده است
 • بازی و سرگرمی؛ جدول پرفروش ترین بازی های بریتانیا
 • ملاقات رونالدو با اسطوره بسکتبال تاریخ (عکس)
 • شهروند آمریکایی در ویتنام به ۱۲ سال زندان محکوم شد
 • رؤیا میرعلمی بازیگر «مثبت فکر کن» شد
 • بی انضباطی کار دست مویزه کین و زانیولو داد؛ مانچینی آن‌ها را به اردوی بعدی ایتالیا دعوت نخواهد کرد
 • استعفای روی کین از کادر فنی ناتینگهام فارست
 • «داستان اسباب‌بازی ۴» پرفروش‌ترین فیلم گیشه شد
 • «داستان اسباب‌بازی ۴» پرفروش‌ترین فیلم شد
 • بازگشتی با طعم شکوفه‌های گیلاس
 • کین از ناتینگام فارست هم جدا شد
 • فوتبال جهان|کین از ناتینگام فارست هم جدا شد
 • آتش بازی «داستان اسباب بازی ۴» در گیشه فروش/ «علاءالدین» همچنان در بین پرفروش‌ها
 • قطع همکاری روی کین با ناتینگهام فارست؛ اسطوره منچستریونایتد می‌خواهد نفر اول باشد
 • گلایه بازیگر سریال شهرزاد از وضعیت سینما/تام هاردی با یک نقش متفاوت به هالیوود باز می‌گردد
 • گلایه بازیگر سریال شهرزاد از وضعیت سینما/تا هاردی با یک نقش متفاوت به هالیوود باز می‌گردد
 • توضیح دی باجو در مورد غیبت مویزه کین در جریان پیروزی تیم ایتالیا: قوانینی وجود دارد
 • گریم عجیب «تام هاردی» در نقش آل کاپون/سیر صعودی بازیگر جوان هالیوود ادامه دارد
 • شهرزاد کمالزاده: نقش‌ها را زیاد و کم می‌کنند