به گزارش    گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،فرماندارپاوه  با تأکید بر ضرورت همکاری بین بخشی بین ادارات شهرستان برای رفع مشکلات بهداشتی و تقویت سلامت عمومی اظهار داشت: با برنامه ریزی و سیاست گذاری صحیح واصولی می‌توان، از بسیاری از عواملی که سلامت عمومی جامعه را به خطر می‌اندازند پیشگیری کرد.

ایده پور با اشاره به انتقادات متعدد مردم ازحضورسگ‌های ولگرد در مناطق مختلف شهر اظهار داشت: کمیته اتلاف سگ‌های ولگرد موظف است در صورتی که اتلاف سگ‌های ولگرد به روش آئین نامه‌ای میسر نیست با همان روش گذشته نسبت به ازبین بردن سگ‌های ولگرد اقدام نمایند، زیرا اولویت اول برای ما سلامت و امنیت مردم است بعد حمایت از حیوانات.

فرماندارپاوه در بخش دیگری از سخنان خود همچنین خواستار بازدید ونظارت مستمر کارشناسان بهداشت از مراکزعرضه مواد غذایی در سطح شهرستان شد.

ایده پور باانتقاد از مدیرانی که در جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی حضور پیدا نکرده بودند گفت این عدم حضور نشان دهنده این است که این مدیران هنوز به اهمیت وحساسیت کارگروه وسلامت وامنیت جامعه واقف نیستند که قطعا با تذکر جدی برای ان‌ها همراه خواهد بود.

 

انتهای  پیام/ز

 

انتقادات متعدد مردم ازحضورسگ‌های ولگرد در مناطق مختلف شهر پاوه

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

عضو شورای شهر گرگان به شهرداری تذکر داد/ نگرانی اعضای شواری شهر از وضعیت تیم بسکتبال شهرداری گرگان

ربیعی، عضو شورای اسلامی شهر گرگان در خصوص هزینه‎های انجام شده در آبشار ناهارخوران، فرهنگ‎سرا و هتل بوتانیک به شهردار تذکر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، یکصدو پنجاه و هشتیمن جلسه شورای اسلامی شهر گرگان با ریاست «علی اصغر یوسفی» با دو دستور جلسه؛ بازدید از شورای شهر و شهرداری اردبیل و ارائه گزارش از شصت و سومین اجلاس مجمع روسای شورای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان‎های کشور و بررسی لوایح و نامه‎های رسیده در دستور کار قرار گرفت.

 

همچنین در این جلسه نامه فرمانداری در خصوص رد مصوبه افزایش نرخ کارمزد دفتر پیشخوان دولت، لایحه شهرداری در خصوص اجرای تبصره 11 ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‎ها در سال 1398 و بعد از آن، بررسی جزئیات طرح اجرای بی‎آرتی از طریق انتشار اوراق در بورس، لایحه‎های شهرداری در خصوص پرداخت پاداش به پرسنل شاغل در روابط عمومی شهرداری، سازمان‎های تابعه و شورای اسلامی شهر، اجرای عملیات و بازسازی اتاق بایگانی، عملیات رنگ‎آمیزی در ساختمان شهرداری مرکز، عملیات محصور کردن زمین‎های بایر در سطح شهر، اجرای عملیات تکمیل پل عدالت 72 و رسیدگی به نامه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی ، ورزشی شورا در خصوص مصوبات کمیته نامگذاری و مصوبات کمیته نامگذاری و بررسی سایر لوایح و نامه‎های رسیده به شورا دنبال شد.

 

«سعید رحیمی»، عضو شورای اسلامی شهر گرگان در این جلسه اظهار کرد: نسبت به برنامه‎هایی که ارائه کردیم و اقدامات انجام شده در شهر گرگان از برنامه‎ها بسیار عقب هستیم.

 

وی تصریح کرد: صرف نظر از مسائل مختلف و سلیقه‎های خاص خود دست به دست هم بدهیم و بتوانیم اقدامات خوبی را برای همشهریان رقم بزنیم.

 

کار مثتبی در تعیین و تکلیف تیم بسکتبال شهرداری گرگان اتفاق نیفتاده است

عضو شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: متاسفانه علی‎رغم اینکه در خصوص تعیین و تکلیف تیم بسکتبال شهرداری گرگان صحبت شد و با وجود موفقیتی که کسب شده کار مثبتی اتفاق نیفتاده است.

 

رحیمی با بیان اینکه در آبان ماه باید تیم بسکتبال را ببندیم و باید سرمربی آن مشخص شود، افزود: هئیت مدیره‎ای برای این تیم مشخص شده است و باید توضیح داده شود این افراد چگونه هیئت مدیره شدند و این افراد حتی به شورای شهر نیز معرفی نشدند.

 

وی با بیان اینکه هزاران نفر از تماشاچیان چشمشان به اقدامات ما در خصوص تیم بسکتبال گرگان است، افزود: در دوره قبل کلاسنگیانی را سرمربی گذاشتیم و توانست نائب قهرمان لیگ شود و اعضای هیئت مدیره انتخاب شده  از آن برنامه می‎خواهند و پیش از سرمربی تیم، مدیر فنی تیم مشخص می‎شود و درخواست داریم که شهرداری نسبت به این موضوع توضحیات ارائه کند.

 

«ناصر گرزین»دیگر عضو شورای شهر گرگان در این جلسه گفت: پاسخگو بودن و شفایت دو اصل شورای شهر است و به عنوان نمایندگان مردم باید پاسخگوی مردم باشیم و در برنامه‎های خود شفافیت داشته باشیم.

 

وی تصریح کرد: بازگشایی میدان ترمینال یک اتفاق بزرگی بود و به همت شهرداری و شورای شهر این مهم اتفاق افتاد.

 

عضو شورای شهر اسلامی شهر گرگان یادآور شد: روگذر افسران فعالیتش به خوبی دنبال می‎شود و تا چند ماه آینده قابل بهره‎برداری است و امیدواریم تا مهرماه بتوانیم افتتاحیه آن را داشته باشیم.

 

گرزین افزود: بازار صنعتی در بلوار الغدیر زحمات زیادی کشیده شده و زمان اجرای کار آن است و امیدواریم کلنگ آن به زودی زمین بخورد.

 

وی گفت: بازگشایی بلوار استاندارد یکی دیگر از اقداماتی است که دنبال می‎شود و اگر این بلوار به بلوار بعثت متصل شود تحولی در حوزه ترافیکی شهر گرگان ایجاد می‎شود.

 

عضو شورای اسلامی شهر گرگان تاکید کرد: دیدگاه ما نسبت به موضوع بسکتبال متفاوت است و باید برای استراتژی تیم و هزینه‎های آن را پیش‎بینی کنیم.

 

تذکر رسمی عضو شورای شهر گرگان به شهرداری گرگان

در این جلسه «حسین‎ربیعی» عضو شورای اسلامی شهر گرگان به شهردار چند تذکر داد، اظهار کرد:  هزینه‎ای که برای آبشار ناهارخوران در نظر گرفته شده بود 12 میلیادر تومان بود و بیش از سه میلیارد شهرداری هزینه کرد و برخی نیز می‎گویند چهار میلیارد تومان خرج شد و شهرداری در این خصوص از شورای اسلامی شهر مجوز نگرفته و هچنین بدون مجوز متریال آن را به سنگ مصنوعی تغییر داده است که این مهم نیز مجوز از شورا نداشته است.

 

ربیعی یادآور شد: پارک سه هکتاری بوتانیک که پارک گلشن می‎گویند اقدامی تاکنون نیفتاده است، در رابطه با خرید پارک‎های جیبی و محلی که بیش از 12 میلیارد تومان اعتبار داشته شهرداری نیاز است توضحیح دهد.

 

عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: فرهنگسرایی که میلیاردها هزینه کردیم چرا هنوز به بهره برداری نمی‎رسد و رستوران زعفران پس از رایزنی‎های زیاد به نتیجه رسانیدم که تحویل شهرداری شود و چرا تعمیرات این پروژه متوقف شده است.

 

این عضو شورای شهر درخواست داشت این تذکراتی به صورت رسمی به شهردار  از سوی رئیس شورای اسلامی شهر گرگان مکاتبه شود.

 

«عبدالرضا دادبود»، شهردار گرگان نیز در این جلسه اظهار کرد: شرایط سرمایه‎گذاری با وضعیتی که کشور دارد سخت‎تر شده و جذب سرمایه‎گذار فرهنگی دارد و باید اتفاقاتی بیفتد که در دهه‎های گذشته در برخی شهرها مثل استان‎های آذربایجان غربی یا شرقی افتاده است.

 

وی تصریح کرد: امیدواریم پروژه‎های تعریف شده پیش ببریم، همه چیز برای پروژه تجاری الغدیر آماده است و منتظر هستیم استاندار گلستان وقتی برای کلنگ‎زنی این پروژه ارائه کند.

 

شهردار گرگان با بیان اینکه این پروژه  300 میلیارد تومان هزینه در برخواهد داشت، ادامه داد: در مورد شهربازی نیز اقداماتی انجام شده و سرمایه‎گذار فرصتی خواست که شهربازی خاصی را در گرگان راه‎اندازی کند.

 

دادبود یادآور شد: مدلی که برای بسکتبال کار می‎کنیم مثل سال گذشته است و عامل موفقت تیم را خرد جمعی می‎دانم و قطعا این موفقیت را محصول یک نفر نمی‎دانم.

 

وی تاکید کرد: سال‎های گذشته میلیاردها تومان هزینه شد ولی تیم به جایی نرسید و حاشیه‎های زیادی داشتیم ولی این‎بار به شکل جمعی تصمیم گرفته شد و همه از موضوعات بسکتبال باخبر بودند.

 

شهردار گرگان افزود: کلاسنگیانی باید بگوید که تیم را باید چگونه مدیریت کند و چه برنامه‎ای دارد چرا که برنامه‎های مهم‌تری را دنبال می‎کنیم.

 

وی با بیان اینکه بنا داریم فاز نخست بی‎آر‎تی را در گرگان اجرا کنیم، تاکید کرد: بافت تاریخی ظرفیت زیادی دارد و برای کف‎سازی و دیوارسازی با مالکان باید تماس داشته باشیم و مطالعات خیابان امام خمینی(رحمه الله علیه) نیز برای پیاده‎روسازی در دست اقدام است تا بتوانیم تصمیم جامعی برسیم.

 

شهردار گرگان افزود: طرح سورتمه در دستور کار قرار دارد و اعتبار آن بین 15 تا 20 میلیارد تومان پیش‎بینی شده و امید داریم بخش خصوصی بتواند در این زمینه همکاری داشته باشد.

 

شهرداری در مورد برخی توضحیات اعضای شورای شهر پاسخی ارائه نکرده است

«علی اصغر یوسفی» یادآور شد: همکاری لازم را در لوایح اعضای شورای اسلامی شهر گرگان با شهرداری داشتند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: همکاران ما در شورای اسلامی شهر در چند مورد از شهردار پاسخ خواستند ولی توضحیاتی شهردار ارائه نکرده است برای قرارداد چهارشنبه بازار  و اینکه چه نوع قراردادی منعقد شده اعضای شورای شهر پاسخ خواستند و پاسخی از سوی شهرداری بیان نشده و اگر پاسخ از شهرداری بیان شود در دستور کار صحن علنی شورای اسلامی شهر گرگان قرار خواهد گرفت.

 

یوسفی افزود: تمام همکاری را با اعضای شهرداری گرگان داریم تا پروژه‌ها عقب نیفتد، شیوه‌نامه سرمایه‌گذاری تدوین شده و شورای قبل مصوب کرده و بر این شیوه‌نامه شورای پنجم اصلاحاتی داشته و روند سرمایه‌گذاری را تسریع و تسهیل کردیم.

 

وی گفت: در بحث موضوعات سرمایه‌گذاری در جلسات مختلف و در کمیسیون مختلف حضور داشتیم و در آنجا همکاران ما با اعضای شهرداری جلساتی برگزار شده و تلاش کردیم اگر گره‌هایی  نیز وجود داشته آن را برطرف کنیم.

 

پایان پیام/587

ترامپ: بدون هیچگونه پیش‌شرطی آماده مذاکره با ایران هستیم| چرا حمله آمریکا به ایران لغو شد؟

پیام ترامپ به ایران از طریق عمان؛ از هشدار درباره حمله قریب‌الوقوع تا مخالفت با جنگ و درخواست مذاکره با تهران | ایران تکذیب کرد

درگذشت مجری جوان تلویزیون

کلیدواژه: حیات وحش محیط زیست

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۰۳۶۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • تذکر مجدد نماینده اهواز در خصوص مسکن کارکنان لوله‌سازی اهواز
 • تذکر پژمانفر به ظریف درباره مهمانی‌های سفارتخانه‌ها
 • پیگیری یک پرونده؛ سگ‌کشی قانونی یا غیرقانونی؟!
 • بازسازی مدارس تخریبی در سیل اولویت اول نوسازی مدارس در لرستان است
 • تمرین شاداب ملی‌پوشان وزنه برداری در غیاب رستم و سهراب+تصاویر
 • فرماندار مراغه: نگهداری دام در داخل شهر ممنوع است
 • پشت‌پرده عقب‌نشینی ۱۰ دقیقه‌ای ترامپ/ رونمایی از ثروت مسئولان و آقازاده‌ها
 • برخورد با 60 قاضی متخلف، شروع کار مقابله با فساد در دستگاه قضایی است
 • سازمان تبلیغات در گام دوم انقلاب/ نهادی که هر روز مردمی‌تر می‌شود
 • تذکر جدی به ۵۰ قاضی در البرز از ۹۴ تا کنون/ مدیر سابق اقتصاد و دارایی استان به شلاق و ۷ سال حبس محکوم شد
 • نادری غایب هفته اول تمرینات کورتریک بلژیک
 • تذکر جدی به ۵۰ قاضی در استان البرز
 • تذکرهای بی نتیجه شورای شهر به شهرداری تهران/ حناچی در دسترس نیست!
 • تذکر نسبت به خاموش بودن سیستم‌های خنک کننده برخی از اتوبوس‌های BRT/ تولید خودرو‌های سواری دیزل اثر منفی بر سلامت شهروندان تهرانی دارد
 • اعتیاد؛ نخستین اولویت آسیب‏‌های اجتماعی کشور را جدی بگیریم!/سلامت همگام عدالت و عدالت همگام سلامت
 • حناچی تذکر گرفت
 • تذکر عضو شورای شهر به حناچی
 • تذکر به شهردار تهران برای گود کنار برج میلاد
 • حناچی به خاطر گود کنار برج میلاد تذکر گرفت