به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم نساجی مازندران در حالی به مصاف پیکان می‌رود که مجید جلالی سرمربی‌اش امشب به همراه شاگردانش به ورزشگاه شهید وطنی نرفت و به نظر می‌رسد او امشب در آخرین بازی تیمش غایب خواهد بود.

جلالی بدون حضور دستیارانش حمید مطهری و فرهاد کوچک زاده حاضر به ترک هتل و نشستن روی نیمکت نساجی نیست. این اتفاق به این دلیل افتاد که فرهاد صنیعی فر دستیاران جلالی را پیش از بازی با پیکان اخراج کرده بود.

رضا مرتضی زاده که همراه کاروان نساجی به ورزشگاه آمده است به احتمال زیاد هدایت نساجی در مقابل پیکان را بر عهده خواهد داشت.

انتهای پیام/

جلالی به ورزشگاه وطنی نرفت

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

واکنش جلالی به رای نیاوردن علی مطهری

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: با آقای مطهری دو، سه بار تلفنی صحبت کردم و به ایشان گفتم که فکر می‌کنم این تصمیمات غلط منجر به این می‌شود که افرادی مثل شما در معرض خطر قرار گیرند؛ یعنی این پیش‌بینی را از قبل می‌توانستیم انجام دهیم.  به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، کاظم جلالی نماینده مردم تهران و رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز (یکشنبه) پارلمان با اشاره به نتیجه انتخابات هیأت رئیسه مجلس، اظهار داشت: در انتخابات هیأت رئیسه امر غیرطبیعی رخ نداد. امسال بیستمین هیأت رئیسه‌ای است که نمایندگان در ادوار مختلف به آن رأی دادند. به دوستان گفته بودم که معمولاً رقابت برای کرسی‌های هیأت رئیسه در سال اول مجلس جدی است، اما وقتی افراد در کرسی هیأت رئیسه بنشینند دیگر پایین آوردن آن‌ها خیلی راحت نیست.

وی افزود: این موضوع در طول ادوار مجلس مسبوق به سابقه بوده که سالی یک یا حداکثر دو نفر در ترکیب هیأت رئیسه تغییر کرده بودند. متأسفانه دوستان به این موضوع توجه نکردند. در ابتدا با هر دو فراکسیون برای تعامل صحبت کردم تا ترکیب هیأت رئیسه در سال سوم برای سال چهارم حفظ شود، چون طبیعتاً نوع برخورد با اعضای هیأت رئیسه هم برای آن‌ها هزینه‌ساز است.

جلالی افزود: علی‌رغم این صحبت، دوستان گفتند که باید بررسی کنند و سپس هر کدام اعلام کردند که به لیست جداگانه‌ای رسیده است. در نهایت هم یک نفر از هیأت رئیسه باز ماند و مابقی همان ترکیب هیأت رئیسه سال سوم مجلس است.

نماینده تهران یادآور شد: کسانی که سابقه پارلمانی دارند یا سوابق ادوار گذشته را مطالعه کرده باشند به این موضوع می‌رسند که نتیجه انتخابات هیأت رئیسه امری کاملاً بدیهی بوده و تازه نیست.

جلالی با اشاره به بازماندن مطهری از عضویت در هیأت رئیسه در سال چهارم گفت: به جای اتهام زنی به دیگران باید از تصمیم دوستان سوال شود که مسئولیت به خود آن‌ها برمی‌گردد. آن‌ها این تصمیم را گرفتند که در همه حوزه‌ها به شکل مستقل کاندیدا دهند، اما این نمی‌شود که آقایان بخواهند در همه حوزه‌ها کاندیدا بدهند، اما بعد همه را موظف بدانند که به لیست‌شان به صورت کامل رأی داده شود. معمولاً رأی با تعامل همجوشی و مسالمت کسب می‌شود.

وی افزود: از سال اول مجلس دهم برخی از دوستان از فراکسیون امید سراغ ما آمدند و گفتند که با فراکسیون ما یک لیست مشترک بدهند تا کل پارلمان را در دست بگیریم. همان زمان به آن‌ها گفتم که این خلاف مشی ماست، چون ما قائل به تعامل هستیم. همچنین نمی‌توان پارلمان را بدون مشارکت جمعی اداره کرد.

«باید از همه جریان‌های داخل پارلمان نماینده‌ای در داخل هیأت رئیسه وجود داشته باشد، چون این می‌تواند در التزام‌بخشی مجلس نقش مؤثر داشته باشد. هر کسی می‌تواند در این شرایط طیف خود را در مسیر منویات و اهداف کلان مجلس هماهنگ کند.»

جلالی با استفاده از این عبارت که "وقت گلایه‌گذاری نیست"، گفت: شخص خود بنده و فراکسیون مستقلین در جهت تعامل و همفکری و رسیدن به لیست واحد در فراکسیون تلاش کردیم، حتی این نکته را به نمایندگان گفتم که امسال مردم تاب تحمل برخی خبر‌ها را ندارند که بگویند با این حجم از گرانی، تورم و بیکاری آقایان در پارلمان بر سر یک کرسی با یکدیگر دعوا می‌کنند. نباید وقت مجلس به این چیز‌ها تلف شود. باید به مردم نشان دهیم که منسجم و همدل بوده و برای حل مشکلات مردم تلاش می‌کنیم.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در جمع‌بندی گفت: متأسفانه این اتفاق رخ نداد. سه لیست جداگانه ارائه شد و در نهایت هم ترکیب هیأت رئیسه جدید با یک تغییر در سال چهارم انتخاب شد.

جلالی در پاسخ به این پرسش که چرا مطهری در سال چهارم مجلس نتوانست از نمایندگان برای نایب رئیسی رأی بگیرد، گفت: اگر آقایان در لیست امید تعامل می‌کردند می‌توانست این اتفاق نیفتد، پس وقتی تعامل نمی‌کنید و می‌گوئید که از ابتدا تا انتهای انتخابات هیأت رئیسه خودمان لیست می‌دهیم و همه موظف به رأی به این لیست هستند، شدنی نیست. در مجلس هیچ فردی نماینده‌تر از دیگری نیست. نمایندگان برای خود شأنی قائل هستند پس باید با داشتن رفتار منطقی به گونه‌ای پیش رفت که نمایندگان هم براساس منطق حرکت کرده و پیش روند.

وی ادامه داد: با آقای مطهری دو، سه بار تلفنی صحبت کردم و به ایشان گفتم که فکر می‌کنم این تصمیمات غلط منجر به این می‌شود که افرادی مثل شما در معرض خطر قرار گیرند. یعنی این پیش‌بینی را از قبل می‌توانستیم انجام دهیم. امیدواریم از این‌ها درس بگیریم، البته که دیگر برای ما نوبت درس گرفتن نیست.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه در پاسخ به پرسشی درباره تفاوت روز قدس امسال با سال‌های گذشته گفت: روز قدس امسال به مراتب از سال‌های گذشته مهم‌تر است. چون اتحادی بین رژیم صهیونیستی و برخی از حکام عرب منطقه ایجاد شده است. اسرائیلی‌ها از یک جهت موفقیت به دست آوردند از آن جهت که حداقل مسئله فلسطین را از اولویت برخی از دولت‌های اسلامی خارج کردند. البته که در بین امت اسلامی مسئله فلسطین به عنوان مسئله اول است. در این بین همواره تلاش جمهوری اسلامی ایران بر این بود که در اولویت و مسئله اول بودن موضوع فلسطین به عنوان موضوع اول جهان اسلام را زنده نگه دارد، البته متأسفانه برخی از کشور‌های مرتجع منطقه که در گذشته با نتانیاهو مراودات پنهان داشتند، اکنون وارد فاز مراودات آشکار شده‌اند.

جلالی ادامه داد: از یک طرف دیگر موضوع معامله غرب و به دنبال آن خارج کردن فلسطینی‌ها از وطن خود را دنبال می‌کنند. توطئه‌های عمیقی را انجام می‌دهند لذا ان‌شاءالله امسال روز قدس در ایران و سایر بلاد اسلامی متفاوت بوده و مردم برای احقاق حق مسلمانان و بیت‌المقدس و احیای حق فلسطینی‌ها در تظاهرات گسترده شرکت کنند و نشان دهند که از این نوع عملکرد حکام منطقه و رژیم صهیونیستی و به خصوص دولت آمریکا و ترامپ ناراضی هستند.

وی با اشاره به صحبت‌های اخیر سیدحسن نصرالله گفت: ایشان به این مطلب اشاره کرد که اگر جریان مقاومت امروز حضور نداشت و سرزمین‌های لبنان را آزاد نمی‌کرد امروز آقای ترامپ آن را به عنوان سرزمین‌های رژیم صهیونیستی اعلام می‌کرد یعنی همان کاری که با جولان انجام داد. این‌ها نشان می‌دهد که آن‌ها جنگ را جدی گرفته‌اند و لازم است مسلمانان به شکل پررنگ‌تری در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در پاسخ به پرسش دیگری درباره طرح مرکز پژوهش‌ها برای چگونگی اختصاص ۱۴ میلیارد دلار ارز برای تأمین کالای اساسی گفت: در جلسه سران شورای هماهنگی قوا در این باره بحث‌های جدی انجام شده و دبیرخانه این شورا هم مسئول رسیدگی شده که دیروز در این دبیرخانه به تصمیمات خوبی رسیده است.

وی افزود: ما نیز در مرکز پژوهش‌ها سند خوبی را به عنوان اقتصاد بدون نفت تهیه کردیم مبنی بر اینکه چطور بتوانیم اقتصاد خود را بدون فروش نفت اداره کنیم. البته این به معنای استقبال از عدم فروش نفت نیست. ما تلاش خود را انجام می‌دهیم و مسئولان دولتی هم در تلاش برای فروش نفت هستند، ولی ما فکر می‌کنیم با توجه به ظرفیت‌های خوب موجود در داخل کشور می‌توانیم اقتصادمان را بدون نفت حفظ کنیم.

جلالی توضیح داد: این به معنای وجود اقتصاد شتابنده با رشد بالا نیست بلکه به معنای حفظ جمهوری اسلامی ایران و اقتصاد است. در این باره مرکز پژوهش‌ها اقدامات و مطالعات لازم را انجام داده است. اخیراً هم تیم اقتصادی ما جلسه‌ای را رئیس مجلس برگزار کرد و توضیحات لازم را ارائه نمود.

وی اضافه کرد: تصمیمات گرفته شده در این طرح ناظر بر چگونگی اختصاص ۱۴ میلیارد ارز است. بالاخره باید دولت و مجلس در این باره کار کرده و آن را به سرانجامی برسانند. اکنون در شرایط فعلی مردم کالایی را با ارز ۴،۲۰۰ تومان دریافت نمی‌کنند لذا صحبت از تقویت اهرم‌های نظارتی و به دنبال آن تغییر شرایط میسر نیست و با این کار اتفاق ویژه‌ای نمی‌افتد. خوش‌بینانه آن است که در نهایت کالا‌ها با ارز نیمایی در اختیار مردم قرار گرفته شود که این کار هم نمی‌شود.

این نماینده مجلس توضیح داد: وقتی قیمت دلار به ۲۰ هزار تومان رسید قیمت کالا‌ها هم متناسب با آن تنظیم شد، اما بعد از کاهش قیمت دلار شاهد پایین آمدن قیمت کالا‌ها نبودیم لذا باید در این باره چاره‌ای اندیشید. ما سناریو‌های مختلفی را آماده کردیم که باید چطور ۱۴ میلیارد دلار ارز برای تأمین کالا‌های اساسی اختصاص داد. البته نمی‌توان برای حدود چهار میلیارد دلار کاری کرد، چون مشمول ارز ۴۲۰۰ تومانی می‌شود، ولی این برای برخی از کالا‌های قابل نظارت است که توسط دولت به نوعی توزیع می‌شود.

جلالی افزود: در بخش‌های دیگر که باید کالا‌ها با ارز نیمایی یا بالاتر داده شود بحث صورت می‌گیرد که چطور باید این موضوع در اختیار مردم باشد. مثلاً نظر ما این است که رفاه کارت برای مردم تعریف کرد تا از رفاه کارت آن‌ها مبالغی به ازای کالا‌های دریافتی از فروشگاه‌ها کسر شود. کار‌های مختلفی در این بخش انجام می‌شود.

وی افزود: تلاش ما بر این است که بتوانیم در نهایت به تصمیمات مشترکی با دولت برسیم یعنی در شورای عالی اقتصادی هماهنگی قوا یا در مجلس تصمیم‌گیری شود که مد نظر دولت هم باشد. ما اقدامات خود را در این راستا انجام می‌دهیم.

چرا متهم لباس زندان نمی‌پوشد؟

رایزنی پشت درهای بسته؛ شروط ایران و آمریکا برای مذاکره مستقیم چه هستند؟

تعویق کنکور سراسری/ توزیع نامناسب قند و شکر/ بسته شدن سایت سهام عدالت

کلیدواژه: اخبار ورزشی باشگاه نساجی

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۰۵۶۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • دست‌نشان: گولیسیانی در حال مذاکره با سپاهان است/از شرایط نساجی افسوس می‌خورم
 • میلاد مهدی: اجاره ورزشگاه شهید وطنی ۲ میلیون است
 • سردرگمی عجیب در جمع نساجی چی‌ها / قرمزپوشان قائمشهری در دوراهی رفتن یا ماندن
 • سردار جلالی: بنی‌صدر با اختیارات تام نتوانست عملیات‌های دفاع مقدس را مدیریت کند
 • فرجی: این عشق را از هواداران نساجی نگیرید
 • دیپلماسی اقتصادی غیر قابل تحریم و اختلال ایجاد نکردیم/ برخی نشریات ستون پنجم هستند
 • چرا جنگ نمی‌شود؟
 • علت رای نیاوردن مطهری از نگاه جلالی؟
 • سردار جلالی: در خیابان دلار آتش بزنید و ارزش پول ملی را بالا ببرید
 • اختیارات تام، بدون موفقیت!/ چرا جنگ نمی‌شود؟/ برخی نشریات ستون پنجم دشمن هستند
 • سازوکار عجیب بلیت‌فروشی در بازی‌های نساجی/ یک مقام مسوول: در شهر خودمان غریب هستیم
 • سردار جلالی: آتش زدن دلار در خیابان، حمله به نقطه ضعف دشمن است
 • ممشلی، مدافع نساجی: نساجی فصل نسبتا خوبی را گذراند؛ هنوز با تیمی مذاکره نکرده ام
 • تیم نساجی نیازمند حمایت ویژه/ در قائمشهر مستاجر هستیم
 • از خوردبین تا پروین؛ ده چهره تاثیرگذار تاریخ باشگاه پرسپولیس
 • یک کشته و 2 مجروح در برخورد پیکان و پژو در همدان
 • جلسه مالکان نساجی برای تعیین تکلیف این تیم
 • قراردادم تمام شده اما تکلیف نساجی معلوم نیست!
 • آبشک: قول‌های مالک باشگاه نساجی در حد وعده باقی ماند / از چند تیم مطرح لیگ برتری پیشنهاد دارم