سفیر ایران در انگلیس در صفحه مجازی منتسب به خود واکنشی به صادر نشدن رویداد برخی از اعضای تیم ملی تکواندوی ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان واکنش نشان داد.

بیست و چهارمین دوره رقابت های تکواندوی قهرمانی جهان در حالی از روز چهارشنبه در شهر «منچستر» انگلیس برگزار شد که تعداد زیادی از اعضای تیم ایران برای حضور در این مسابقات با مشکلات زیادی مواجه شدند.

پس از تلاش های صورت گرفته روادید «سجاد مردانی» و «آرمین هادی پور» از اعضای تیم ملی، «سیدمحمد پولادگر» رئیس فدراسیون، «علی محمدبسحاق» مربی تیم ملی و «آرش فرهادیان» صادر شد.

با این حال ویزای «میرهشام حسینی» بخت نخست تیم ایران و همچنین «عرفان ناظمی» صادر نشد تا این 2 جوان شایسته حضور در مسابقات قهرمانی جهان را از دست بدهند.

در واکنش به این مشکلات «حمید بعیدی نژاد» سفر ایران در انگلیس در یکی از صفحات مجازی خود اعلام کرد: «امروز در پیگیری مجدد صدور ویزای تیم ملی تکواندو با سفیر انگلیس در تهران گفت وگو کردم. وی می گفت براساس رویه قانونی، 11 روز برای رسیدگی به درخواست ویزای ورزشی زمان نیاز است و مسئولین انگلیسی به وی اطمینان داده اند که تمامی ویزاهایی که در این مقطع زمانی درخواست شده، صادر شده اند. به هر صورت، شرایط ناراحت کننده ای است»

منبع: فرارو

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

دانستنی های وقت و ویزا و مهاجرت کشور سوئد

امروزه افراد زیادی در کشور خواهان مهاجرت به سوئد هستند و برای این اقدام خود دلایل موجهی از قبیل، کار، تحصیل و یا زندگی دارند. جهت مهاجرت به سوئد مهمترین مسئله اخذ ویزای کشور سوئد می باشد که مستلزم طی کردن مراحل مختلفی است. با گرفتن وقت سفارت سوئد و گردآوری مدارک لازم برای اخذ ویزا می توان در زمان مناسب نسبت به گرفتن ویزا و مهاجرت به کشور سوئد اقدام نمود.

قوانین و شرایط مهاجرت به سوئد

یکی از راهکارها جهت سفر به کشورهای خارجی، مهاجرت به آن به صورت موقت یا دائم می باشد. سوئد یکی از کشورهای واقع در شمال اروپا است که از نظر اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در سطح پیشرفته ای قرار دارد. از این رو افراد مختلفی خواستار مهاجرت به این کشور هستند. افراد هنگام مراجعه به سفارت برای مهاجرت به کشور سوئد به صورت دائم یا موقت انگیزه ها و دلایل مختلفی را مطرح می کنند.

در بین دلایل افراد برای مهاجرت به کشور سوئد می توان به مهاجرت به قصد کار یا اشتغال اشاره نمود. برخی از افراد برای دسترسی به موقعیت شغلی مناسب و بهبود وضعیت زندگی خود در پی مهاجرت به کشور سوئد هستند. از دیگر دلایل افراد برای مهاجرت به کشور سوئد تحصیل در دانشگاه های این کشور و ارتقاء رتبه تحصیلی می باشد. از آنجا که دانشگاه های واقع در کشور سوئد از نظر رتبه علمی در درجه بالایی قرار دارند افراد زیادی در قالب مهاجرت به کشور سوئد قصد تحصیل در این کشور را دارند.

کشور سوئد از جمله کشورهایی است که از امنیت لازم برای سرمایه گذاری اقتصادی برخوردار می باشد. از این رو کسانی که امکان سرمایه گذاری در زمینه های اقتصادی را دارا هستند می توانند از طریق مهاجرت به کشور سوئد اقدام به فعالیت های اقتصادی نمایند. با توجه به درآمد ناخالص بالای کشور سوئد کیفیت زندگی در این کشور خوب است و افراد از رفاه اقتصادی، بهداشتی و توسعه انسانی لازم برخوردار هستند. از این رو کسانی که خواهان رفاه اقتصادی هستند و در کشور خود به آن دسترسی ندارند جهت زندگی به این کشور مهاجرت می نمایند. برای مهاجرت به کشور سوئد به صورت دائم یا موقت انجام یکسری کارهای قانونی لازم می باشد که از آن میان می توان به درخواست ویزا اشاره کرد.

اخذ ویزای تضمینی وفوری سفارت سوئد

کسانی که قصد مهاجرت به سوئد را دارند در کنار کسب اطلاعات در مورد نحوه زندگی در این کشور باید اطلاعات لازم در مورد مدارک لازم برای درخواست مهاجرت را از منابع معتبر دریافت کنند. از جمله مهمترین مدارک مورد نیاز جهت سفر و مهاجرت به کشور سوئد اخذ ویزای مهاجرت کشور سوئد می باشد. برای گرفتن ویزای کشور سوئد مهمترین کار دریافت وقت سفارت سوئد خواهد بود. در هنگام مراجعه برای مصاحبه باید مدارک و اسنادی را به همراه هزینه به سفارت کشور سوئد تحویل داد.

همانطور که می دانید برای صدور هر نوع ویزا مخصوصا ویزای مهاجرت به سوئد نیاز به ارائه مدارکی به سفارت کشور سوئد می باشد. با اطلاع از مدارک لازم برای اخذ ویزا می توان به تسریع در روند صدور ویزا کمک کرد. از جمله مدارکی که برای اخذ ویزا جهت مهاجرت به سوئد لازم است پاسپورت با تاریخ اعتبار حداقل 6 ماه می باشد. مدارک شناسایی از قبیل کارت ملی و شناسنامه به همراه کپی و ترجمه آن، عکس رنگی تمام رخ مربوط به سال جاری و بیمه نامه مسافرتی بخشی از مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای سوئد است.

مدارک مورد نظر برای صدور ویزا باید به همراه فرم درخواست ویزا در وقت مصاحبه تحویل داده شود. از نکات مهم برای اخذ ویزای کشور سوئد اقدام به درخواست صدور ویزا در زمان مناسب حداقل 3 ماه قبل از سفر می باشد. ناقص بودن مدارک درخواست ویزا سبب به تعویق افتادن و توقف کارهای مربوط به صدور ویزا می شود. از این رو هنگام تحویل مدارک باید دقت عمل داشته باشید و مدارک را به صورت کامل به سفارت تحویل دهید. در کنار ارائه مدارک درخواست ویزا هزینه انگشت نگاری و نیز هزینه ویزا از طریق سفارت دریافت می شود.

درخواست و گرفتن وقت سفارت سوئد

همانطور که گفته شد یکی از مراحل اصلی اخذ ویزا جهت مهاجرت به سوئد دریافت وقت سفارت سوئد می باشد. برای رزرو وقت سفارت سوئد مهمترین کار اقدام به ثبت درخواست و پر کردن فرم مربوطه از طریق سایت اینترنتی است. وارد کردن اطلاعات و مشخصات فردی به صورت کامل و صحیح از جمله مواردی است که در هنگام پر کردن فرم درخواست باید مد نظر قرار داد. برای هر فرد باید به صورت جداگانه فرم وقت سفارت سوئد جهت تعیین زمان مصاحبه کامل و به همراه ایمیل معتبر ارسال گردد.

پس از پر کردن درخواست زمان مصاحبه تعیین و به ایمیل فرد ارسال می شود. البته باید در نظر داشت که در برخی از مواقع سال به دلیل افزایش درخواست مبنی بر صدور ویزا فرایند تعیین وقت و مصاحبه سفارت سوئد طولانی تر شود. حال در این مسیر چه نکاتی را در مورد وقت سفارت سوئد و انجام مصاحبه باید در نظر گرفت؟ از نکات مهمی که جهت وقت سفارت سوئد برای درخواست ویزای مهاجرت به سوئد باید در نظر داشت ارائه کامل مدارک بدون نقص می باشد. با تعیین وقت سفارت جهت مصاحبه این زمان قابل تمدید نیست و در صورت عدم حضور در زمان مقرر برای مصاحبه ثبت نام لغو می شود. بنابراین باید در زمان مناسب جهت دریافت وقت سفارت سوئد اقدام نمود.

هر فرد باید برای مصاحبه و انگشت نگاری به صورت شخصی به سفارت کشور سوئد مراجعه نماید. این قانون شامل همه افراد می شود. فرم درخواست ویزا، مدارک شناسایی معتبر به همراه کپی ترجمه آنها و پاسپورت از مدارک اصلی است که در هنگام مصاحبه توسط سفارت دریافت می شود. در هنگام مصاحبه و تحویل مدارک مربوط به درخواست ویزا هزینه های مربوط به انگشت نگاری و هزینه صدور ویزا توسط سفارت و به صورت نقدی دریافت خواهد شد.

مهاجرت به سوئد از طریق موسسات مهاجرتی

امروزه در جهت تسریع روند مراحل مربوط به مهاجرت به سوئد و انجام کارهای اخذ ویزا و وقت سفارت سوئد می توان از موسسات فعال در این حوزه کمک گرفت. موسسات مذکور تمام مراحل مربوط به اخذ ویزا، وقت سفارت و کارهای مربوط به مهاجرت را با قیمت مناسب انجام می دهند.

منبع: https://safarito.net/

 

مسافرین کلیپ تک‌خوانی یک زن در روستای ابیانه احضار شدند

حمله پادشاه عربستان به ایران و دعوت از سران عرب برای بررسی تنش در خلیج فارس| عربستان خواهان جنگ نیست| عادل الجبیر: عربستان دست‌هایش برای صلح به سوی همه دراز است

احتمال اختصاص سهمیه مضاعف به کنکوری‌های مناطق سیل زده

کلیدواژه: ورزش سفارت ایران تکواندو

منبع این خبر، وبسایت fararu.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۰۷۶۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • سفیر جدید بریتانیا در کابل آغاز به کار کرد
 • هزار و ۸۰۰ دانش آموز کامیارانی سفیر سلامت هستند
 • 1800 دانش آموز کامیارانی سفیر سلامت هستند
 • صدور روادید کریمی و محبی برای حضور در جام ساساری در دقیقه نود/ ویزای یونس امامی نرسید
 • ایران - بحرین؛ یک منازعه تاریخی - سرزمینی
 • والیبالی‌ها برای دریافت روادید آمریکا به دبی می‌روند!
 • تیم ملی والیبال عازم امارات می‌شود
 • تیم ملی والیبال برای روادید آمریکا، به امارات می‌رود
 • سفر یک روزه تیم ملی والیبال به امارات برای گرفتن ویزای آمریکا
 • ناظمی: اظهارات برخی از قهرمانان سابق در خصوص تیم ملی عادلانه نیست/ به نظر می‌رسد برخی دوستان از مشکلات پیش آمده خوشحال هستند
 • بن بست فنی تیم ملی و مشاوره غلط به رئیس/ ضعف‌هایی که دیده نمی‌شود
 • انتقاد سفیر ایران در چین از دخالت‌های آمریکا
 • ساعی: ‌می‌خواهند توپ را زمین میزبان بیاندازند/ با بقال و مجیزگو تکواندو نتیجه نمی‌گیرد!
 • ویزای جستجوی کار آلمان
 • رایزنی ریابکوف با سفیر ایران در روسیه
 • رایزنی ریابکوف با سفیر ایران در روسیه درباره برجام
 • ویزای تحصیلی نروژ
 • کلاهبرداری میلیاردی در قالب دریافت روادید خانوادگی
 • تکواندو با بقال و مجیزگو نتیجه نمی‌گیرد!