فن ده بیک مدنظر چندین باشگاه بزرگ اروپایی قرار دارد.

طرفداری - مارک اورمارس، مدیرورزشی آژاکس مدعی شد این باشگاه قصد فروش دونی فن ده بیک را ندارد.

در میان همه ستاره‌های نامی آژاکس که موفق شدند یکی از بهترین فصول تاریخ این باشگاه را با کسب دو گانه داخلی و رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا و البته با پایبندی به فلسفه همیشگی مدنظر یوهان کرایوف رقم بزنند، شاید فن ده بیک کمتر از بقیه مورد توجه قرار گرفته باشد اما او از مهره‌های کلیدی تیم تن هاخ به شمار می‌رود. او گل‌های حساسی به یوونتوس و تاتنهام زد و مقابل رئال مادرید هم از بهترین‌های تیمش بود. در روزهای اخیر اخبار زیادی مبنی بر علاقه چندین تیم بزرگ اروپایی به جذب او منتشر شده است.

به گزارش موندو دپورتیوو، مارک اورمارس اما به نوعی آب پاکی را روی دست مشتریان فن ده بیک ریخت:

فن ده بیک در فصل جاری پیشرفت خارق العاده‌ای داشته و از همین رو است که قراردادش باید بهبود پیدا کند و پاداش عملکرد خوبش را بگیرد. ما برنامه‌ای برای فروش و از دست دادن دونی نداریم.

فن ده بیک 22 ساله هافبکی ملی پوش به شمار می‌رود.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

الحیات: ایران در فضای مجازی در صدد برهم زدن امنیت عربستان است

بر اساس این گزارش، الشهرانی ادعا کرد که ایران به منظور برهم زدن امنیت و ثبات و آرامش در عربستان ده‌ها هزار حساب کاربری جعلی در شبکه اجتماعی توئیتر به وجود آورده که هدف از آنها ایجاد آشوب و ناامنی در میان جامعه عربستان است.

وی افزود: ایران به همین منظور از زبان عربی و نام‌ها و لهجه سعودی بهره برده است.

از سوی دیگر «یوسف الرمیح» استاد دانشگاه «القصیم» عربستان در گفت وگو با «الحیات» از توئیتر خواست تا همانند گوگل و یوتیوب حساب‌های کاربری ایرانیها را مسدود کند.

الرمیح با این ادعا که ایران عربستان را هدف قرار داده از شهروندان عربستان خواست تا حساب‌های کاربری مزبور را دنبال نکنند و آنها را انتشار ندهند و تحت تاثیرشان قرار نگیرند و نهادهای امنیتی را در جریان آنها قرار دهند.

در همین رابطه مهندس «ماجد الشودری» مشاور بین المللی در زمینه مسائل فناوری و امنیت اطلاعات نیز در گفت وگو با الحیات شهروندان سعودی را به لو دادن چنین حساب‌هایی تشویق کرده و نحوه در جریان قرار دادن مرکز ملی "أبشر" نهاد امنیتی در نظر گرفته شده در این خصوص در عربستان را به مردم این کشور آموزش داد.

در این گزارش آمده است: نظام ایران در حالی که شبکه‌های اجتماعی را در کشورش به طور کامل ممنوع می‌داند که آخرین آنها شبکه اجتماعی اینستگرام است که به دستور مرکز ملی فضای مجازی ایران در ژانویه گذشته بسته شد و در توجیه این اقدام خود شبکه مزبور خطری برای امنیت ملی ایران شمرده شد. نظام تهران تمام تلاش خود را جهت دخالت در امور داخلی کشورهای منطقه به ویژه عربستان بکار می‌برد و با استفاده از حساب‌های کاربری جعلی در شبکه‌های اجتماعی و رواج دادن به اندیشه‌ها و دیدگاه‌های خصمانه‌اش در صدد تأثیرگذاری بر این کشورها است.

الحیات افزود: نظام ایران در حال ایجاد حساب‌های کاربری فرضی با نام‌های سعودی در شبکه اجتماعی توئیتر است و در این حساب‌ها خاطرنشان می‌شود که مقر آنها عربستان است، در حالی که اساساً از خارج از این کشور اداره می‌شوند. شمار حساب‌های کاربری به وجود آمده توسط ایران از ۴۴ حساب کاربری فرضی سعودی در توئیتر فراتر رفته است. این اقدام بخشی از جنگ سایبری ایران علیه جهان عرب محسوب می‌شود. ایران برای انتشار این حساب‌ها از زبان عربی استفاده کرده و علاوه بر آن چند «هشتگ» جهت توهین به عربستان به منظور ایجاد آشوب و انتشار فتنه در جامعه این کشور به وجود آورده است.

این روزنامه اضافه کرد: سیاست خصمانه ایران با استفاده غیرقانونی از شبکه‌های اجتماعی به منظور برهم زدن ثبات جامعه سعودی همچنان عربستان را هدف قرار می‌دهد. نظام ایران تنها به صدور انقلاب خود از راه جنگ‌های نیابتی توسط گروه‌های تروریستی بسنده نمی‌کند، بلکه همزمان با آن در حال انجام عملیات دخالت‌های دیجیتالی است. این در واقع راهکار جدیدی است که ایران برای ادامه دخالت‌هایش در امور داخلی کشورهای همسایه به ویژه عربستان در پیش گرفته تا این گونه به جامعه سعودی وانمود کند که این حساب‌های کاربری فرضی نمایانگر دیدگاه سعودی‌ها است.

شبکه «توئیتر» حساب‌های کاربری مربوط به ایران را به دلیل «جعلی و تقلبی بودن» به حال تعلیق درآورده و لغو کرده است.
الرمیح استاد مبارزه با جرم و تروریسم در دانشگاه القصیم و مشاور در امور امنیتی در گفت و گو با الحیات در مورد حساب‌های یاد شده که گفته می‌شود، حساب‌های سعودی است، هشدار داده و گفت: تصور نمی‌کنم ما شهروند سعودی داشته باشیم که نداند این حساب‌های کاربری غیر واقعی هستند و اساساً از خارج از کشور و به طور مشخص ایران و قطر اداره می‌شوند که در حال حاضر سرسخت‌ترین دشمنان عربستان به شمار می‌روند.

وی حساب‌های یاد شده را «منحرف و فاسد» دانست و افزود: شمار این حساب‌ها از هزاران مورد فراتر رفته و به این ادعا که سعودی هستند و نام‌های فرضی و عکس‌های فرضی و لهجه سعودی دارند، در حال سمپاشی در جامعه هستند و از ایران و قطر اداره می‌شوند.
الرمیح از شبکه اجتماعی توئیتر خواست تا همچون گوگل و یوتیوب حساب‌های یاد شده را ببندد همچنان که این دو شبکه هزاران حساب کاربری را بسته، هر شهروند سعودی موظف است در هنگام مشاهده این حساب‌ها فوراً نهادهای امنیتی را در جریان قرار دهد تا نقش خود را در این خصوص انجام دهند و هر شهروند سعودی موظف است تا با حفظ آگاهی حساب‌های یاد شده را دنبال نکند و آنها را منتشر ننماید.

وی خاطرنشان کرد که دنبال کردن این حساب‌ها و کمک به انتشار آنها یک جرم سایبری کامل به شمار می‌رود و در چارچوب مسائل امنیتی سایبری قرار دارد، زیرا هدف این حساب‌های کاربری بر هم زدن امنیت و نظام در عربستان است و هدف آنها فتنه گری و انتشار آشوب و تحریک افکار عمومی است.

وی خواستار مجرم دانستن همه کسانی شد که چنین حساب‌هایی را دنبال می‌کنند و آنها را منتشر می‌کنند و باید هر کس چنین کاری انجام دهد و برای نهادهای امنیتی ثابت شود که در حال انتشار چنین حساب‌هایی است، مورد بازخواست قرار گیرد تا فتنه گری انتشار نیابد.

وی توضیح داد که ایران، عربستان را هدف قرار داده است. همگان ملاحظه کنند که شبه نظامیان وابسته به ایران در یمن چگونه رفتار می‌کنند و آشوب گسترده‌ای که هم اکنون به واسطه ایران و قطر در سوریه جریان دارد را مشاهده کنند. همگان موظف هستند تا فتنه را انتشار ندهند.

ماجد الشودری مشاور بین المللی در زمینه مسائل فناوری و امنیت اطلاعات نیز در گفت وگو با الحیات خاطرنشان کرد: جنگ‌ها و حملات در حال حاضر جنگ تسلیحات و تانک‌ها نیست، بلکه به جنگ و حملات سایبری تبدیل شده است و شبکه‌های اجتماعی پایگاه‌های این نبردها هستند. توئیتر با توجه به داشتن زبان‌های متعدد و سرعت انتشار اخبار یکی از مهم‌ترین این پایگاه‌ها است.

وی افزود: ما در حال حاضر برای تحلیل و تفسیر آنچه که در صحنه می‌بینیم، نیازی به بحث و بررسی و یا گزارش‌های علمی نداریم، زیرا یقین داریم که بسیاری از کشورهای متخاصم و گروه‌های تندرو عربستان را هدف قرار داده‌اند و در همین رابطه با شیوه‌های مختلف اندیشه‌ها را به بازی می‌گیرند. در همین رابطه توئیتر سریع‌ترین شبکه اجتماعی در ارتباط با خدشه دار کردن جایگاه عربستان به شمار می‌رود، زیرا کشور ما به دلیل موفقیت‌های پی در پی مورد هدف قرار گرفته است.

تجمع مقابل سفارت انگلیس در تهران+عکس

توضیح وزیر نیرو درباره سخنان جنجالی‎اش؛ نگفتم ایرانی‌ها باید روزی یک وعده غذا بخورند| تاکیدم بر سختکوشی و تحمل جامعه "چین" بود| از مردم تشکر می‌کنم

فریدون حیدری شهردار منطقه ۵ تهران شد

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۱۰۳۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • قیمت فروش زیاش مشخص شد
 • تعداد کشته‌شدگان در اعتراضات سودان به 128 نفر رسید
 • رم در اندیشه جذب زیاش
 • دیوید نرس: لیگ برتر انگلیس برایم جذاب است و همیشه می خواستم در آنجا بازی کنم
 • راه بهبود برند کسب‌وکارها
 • بهبود سلامت روان دانشجو دلیل اصلی تغییر نحوه آموزش است
 • تیغ بران آسیب های اجتماعی بر سلامت جامعه
 • بازار خرمای هرمزگان در دست دلالان زالو صفت/ واسطه هایی که شیرینی خرما را بر کام نخلداران تلخ می کنند
 • ریچارلیسون: به داوید نرس گفتم به اورتون بیاید
 • شمار کشته‌های انفجار نفتکش روسیه در دریای خزر به ۴ نفر رسید
 • شمار جانباختگان حوادث رانندگی در زنجان ۷.۸۹ درصد کاهش یافت
 • ترامپ، افزایش شمار حملات سایبری آمریکا به روسیه را رد کرد
 • بهترین گلزنان تاریخ کوپا آمریکا (گرافیکی اختصاصی)
 • ثبت کمترین حجم معامله در ۱۵ ماه
 • چلسی دست بارسلونا از رسیدن به ویلیان را کوتاه کرد
 • بهبود یادگیری ماشینی با پردازنده تلفن‌های همراه جدید ARM
 • دلیخت جانشین لاورن در لیورپول می‌شود؟
 • فتحی: بهترین قرارداد را با استراماچونی بستیم/ هواداران به ما فرصت بدهند/ حالا روی نقل و انتقالات تمرکز می‌کنیم/ مربی جدید تمام بازیکن استقلال را می‌شناسد
 • مهم ترین اتفاقات فوتبال باشگاهی اروپا در فصل 19-2018 (بخش دوم)