رئیس جمهوری آمریکا بعد از ظهر پنج شنبه، سیاست های جدید مهاجرتی این کشور را اعلام کرد.

به گزارش ایرنا دونالد ترامپ در تشریح این سیاست ها گفت: ما می خواهیم نظام جدید مهاجرتی را اعمال کنیم که از ارزش های آمریکایی حفاظت کند. این سیاست کاملترین و جامع ترین بسته مهاجرتی است که تاکنون ارائه شده است.

وی تاکید کرد: این طرح از نظر عملیاتی کاملا آماده است.

رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد این بسته سیاستی به ما اطمینان خواهد داد که گروه های تبهکاری اجازه ورود نمی یابند.

ترامپ طرح خود را برای جلوگیری از جریان مواد مخدر غیر قانونی در مرز دانست و اظهار کرد: در حالی که سرعت حرکت تجارت را افزایش می دهد.

وی می خواهد یک صندوق اعتماد ثابت مرزی ایجاد کند که از طریق درآمد حاصل از هزینه های عبور از مرز تامین می شود.

رئیس جمهوری آمریکا اضافه کرد: برنامه من برای کمک به مشاغل مشروع پناهجویان است. اگر ادعای درستی دارید، به سرعت پذیرفته خواهید شد. اگر این کار را نکنید، به سرعت به خانه بازگردانده می شوید.

منبع: عصر ایران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

آغاز کمپين انتخابات رياست جمهوري 2020 آمريکا؛ رقيب جدي ترامپ کيست؟/ نظرسنجي ها چه مي گويند؟

خبرگزاري آريا- در حالي که ترامپ مدعي است از رقباي انتخاباتي خود پيش است، نظرسنجي ها حکايت ديگري دارند.
به گزارش سرويس بين الملل خبرگزاري آريا، دونالد ترامپ مدعي شد، نظرسنجي‌هاي داخلي نشان مي‌دهند که او در آستانه انتخابات رياست جمهوري 2020، در 17 ايالت چرخشي مهم از رقباي خود پيشي گرفته است.
دونالد ترامپ، رييس جمهور آمريکا در بيانيه‌اي اعلام کرد، بر اساس نتايج نظرسنجي‌هاي صورت گرفته، 17 ايالت مهم چرخشي از او حمايت مي‌کنند.
برخي از ايالات آمريکا به طور سنتي و مرسوم دموکرات و برخي ديگر جمهوري‌خواه هستند اما آن دسته از ايالت‌هايي که جهت‌گيري سياسي ثابتي ندارند و به اين ترتيب در انتخابات رييس جمهور دموکرات يا جمهوري‌خواه تاثير بسياري دارند، ايالات "چرخشي" خوانده مي‌شوند.
به گزارش خبرگزاري اسپوتنيک، رييس جمهور آمريکا در توييتر خود نوشت: نظرسنجي‌هاي ما نشان مي‌دهند که در همه 17 ايالت چرخشي بيشترين حمايت را در اختيار داريم.
ترامپ امروز، سه‌شنبه به طور رسمي کمپين انتخاباتي خود را در اورلاندوي فلوريدا آغاز مي‌کند.
رسانه‌ها اوايل هفته جاري گزارش کردند که ترامپ آن دسته از عاملان نظرسنجي‌هاي داخلي را که اظهار کرده‌اند او در تعدادي از ايالت‌هاي چرخشي کليدي از رقبايش عقب افتاده، اخراج کرده است.

کندي جوان رقيب جدي ترامپ
جوزف کندي، نوه برادر جان اف کندي رئيس جمهور اسبق آمريکا که 56 سال پيش ترور شد. بعنوان رقيب ترامپ در انتخابات 2020 آمريکا مطرح شده است.
جوزف کندي نوه سناتور رابرت اف کندي برادر جان اف کندي، سال ها نماينده ماساچوست در مجلس نمايندگان آمريکا بوده است. رقباي جمهوري خواهان، سالهاست، روي او سرمايه گذاري مي کنند.

ترامپ از تمامي نامزدهاي دموکرات عقب‌‌ افتاد
نتايج نظرسنجي‌ شبکه «فاکس‌نيوز» نشان مي‌دهد که رئيس‌جمهور آمريکا از تمامي پنج نامزد دموکرات‌ها در انتخابات رياست‌جمهوري 2020 آمريکا عقب‌تر است و «جو بايدن» با اختلاف 10 درصد از ترامپ پيشي گرفته است.
طبق نتايج نظرسنجي «فاکس‌نيوز» که روز يکشنبه منتشر شد، «دونالد ترامپ» رئيس‌جمهور آمريکا از ديگر رقباي دموکرات خود از جمله «جو بايدن» معاون «باراک اوباما» رئيس‌جمهور سابق آمريکا با اختلاف 10 درصد عقب افتاده است.
پايگاه اطلاع‌رساني «هيل» وابسته به کنگره آمريکا گزارش کرد، اين نظرسنجي در بازه زماني 9 ژوئن تا 12 ژوئن (19 خردادماه تا 22 خرداد ماه) انجام گرفته و نشان داده که بايدن با 49 درصد از ترامپ با 39 درصد پيشي گرفته است.
اين نظرسنجي همچنين نشان مي‌دهد که «برني سندرز» ديگر نامزد دموکرات‌ها در انتخابات رياست‌جمهوري 2020 آمريکا با کسب 49 درصد آراء از ترامپ با 40 درصد آراء جلوتر است.
نظرسنجي شبکه فاکس‌نيوز همچنين نشان مي‌دهد که ديگر نامزدهاي دموکرات، گرچه با اختلاف اندک اما همچنان از ترامپ جلوتر هستند به طوريکه سناتور «اليزابت وارن» با اختلاف دو درصد از رئيس‌جمهور آمريکا پيشي گرفته است و سناتور «کامالا هريس» از ايالت کاليفرنيا و «پيت بوته‌جج» شهردار «ساوث بند» ايالت «اينديانا» هرکدام با اختلاف يک درصد از ترامپ پيش تر هستند.
طبق گزارش هيل، نظرسنجي فوق با حاشيه خطا سه درصد انجام گرفته است.
نظرسنجي فاکس‌نيوز همچنين رقابت بين نامزدهاي دموکرات را نيز مورد بررسي قرار داده است و نشان مي‌دهد که بايدن با کسب 32 درصد آراء از سندرز با 13 درصد آراء‌ پيش تر است. وارن با کسب 9 درصد آراء‌ در جايگاه سوم قرار دارد و بوته‌جج و هريس هرکدام با 8 درصد آراء در جايگاه چهارم قرار گرفته‌اند.
نظرسنجي فاکس‌نيوز بعد از نظرسنجي هفته‌ گذشته مورنينگ کانسالت/پولتيکو انجام گرفته است در آن بايدن با اختلاف 11 درصد از ترامپ پيشي گرفته بود و سندرز با اختلاف 10 درصد از رئيس‌جمهور آمريکا پيش بود.
فاکس‌نيوز از شبکه‌هاي نومحافظه‌کار آمريکايي و نزديک به دولت ترامپ است. اين نظرسنجي‌ها بيشتر بر مبناي تعداد آراي شهروندان آمريکايي انجام مي‌شوند اما در انتخابات آمريکا توزيع آرا در ايالت‌هاي مختلف که منتهي به کسب الکترال مي‌شود از اهميت بيشتري برخوردار است.

نظرسنجي هيل؛ بيش از 50 درصد راي دهندگان در آمريکا به ترامپ راي نخواهند داد
در يک نظرسنجي مشخص شد که بيش از 50 درصد از مردم آمريکا قصد ندارند در انتخابات 2020 به ترامپ راي دهند.
به گزارش نشريه هيل، کنگره آمريکا در پايگاه اينترنتي خود نوشت: لي ميرينگوف، مدير مؤسسه نظرسنجي افکار عمومي ماريست در مصاحبه اي که روز دوشنبه از شبکه تلويزيوني هيل پخش شد گفت دونالد ترامپ, رئيس جمهور آمريکا, براي کارزار انتخاباتي 2020 خود "کار زيادي براي انجام دادن," دارد.
وي با اشاره به نظرسنجي مشترک ان پي آر/ساعت خبري پي بي اس/ماريست که هفته گذشته منتشر شد گفت: "وي براي انتخاب مجددش راه دشوار و کارهاي زيادي پيش رو دارد."
بر اساس اين نظرسنجي مشترک تعداد کمي از آمريکايي ها از انتخاب مجدد ترامپ حمايت مي کنند.
بيش از 50 درصد از راي دهندگان در سراسر آمريکا مي گويند در نظر ندارند در انتخابات رياست جمهوري 2020 کشورشان به ترامپ راي دهند, در حالي که 36 درصد از راي دهندگان مي گويند از ترامپ حمايت خواهند کرد.

خاتمی: با جمع و تفریق آمار شورای نگهبان هم ۲ میلیون رای گم شده است| حداقل ۷ میلیون و ۸۹ هزار و ۹۹۳ رأی تقلب شده است؛ فتنه واقعی این است| آبروی نظام در مواجه صحیح با خیانت است

نماینده مجلس: معنی وجود حیات شبانه این است که اجازه دهید مردم به کلوپ و کازینو بروند!

پشت پرده قضیه رقص‌ یک‌ زن در گلسار رشت و برخورد مأمور پلیس با او! +فیلم

کلیدواژه: ترامپ مهاجرت

منبع این خبر، وبسایت www.asriran.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۱۳۹۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • سندرز، ترامپ را نژادپرست و خطرناک ترین رئیس جمهوری تاریخ آمریکا خواند
 • اولتیماتوم به بدعهدان برجام از قلب راکتور اراک
 • اولتیماتوم به بدعهدان برجام از قلب راکتور آب سنگین اراک
 • سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران: ارتقاء شان
 • ترامپ با ایرانی ها آشنا نیست
 • ترامپ با رئیس‌جمهوری چین گفتگو کرد/هفته آینده درژاپن دیدار می‌کنیم
 • وزش باد با سرعت 60 کیلومتر بر ساعت در قم
 • جنگ تجاری؛ ابزار ترامپ برای پیشبرد سیاست‌های خارجی
 • نهاد حقوق بشری: اتحادیه اروپا مقررات بین المللی مهاجرتی را نقض کرده است
 • معترضان خواهان دخالت سازمان ملل در سیاست‌های مهاجرتی ترامپ شدند
 • تهدید جدید ترامپ؛ این بار علیه مهاجران
 • پیشرفت فیزیکی 14.5 درصدی پروژه قطار پرسرعت تهران-قم- اصفهان/ سرعت سیر به 300 کیلومتر افزایش یافت
 • وزیر انگلیسی: ترامپ در سیاست ما دخالت نکن!
 • اعتراض به سیاست‌های مهاجرتی ترامپ مقابل مقر سازمان ملل در ژنو
 • وزیر انگلیسی خطاب به ترامپ: در سیاست ما دخالت نکن!
 • نماینده مسلمان کنگره آمریکا: ترامپ باید به برجام برگردد/ دلیل سیاست‌های جدید اتمی ایران، اقدامات ترامپ است
 • بازنگری در قوانین مهاجرتی کبک کانادا
 • سریع‌ترین چمن‌زن جهان، رکورد سرعت را تغییر می‌دهد +فیلم
 • مردم خیلی عاشق شما هستند آقای زیباکلام؟!/ پشت پرده نظرسنجی فاکس نیوز/ هشدار درباره سوءاستفاده از آرم جمهوری اسلامی