مربی تیم فوتبال استقلال گفت: اتفاقات هفته‌های گذشته باعث شد امروز کمی بی‌انگیزگی در ساق‌های بازیکنان ما باشد. ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹ ورزشی فوتبال ایران نظرات - اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بیژن طاهری در نشست خبری پس از دیدار مقابل سپیدرودرشت اظهار داشت: امروز می‌توانستیم شرایط دیگری را شاهد باشیم. اتفاقات هفته‌های گذشته باعث شد امروز کمی بی‌انگیزگی در ساق‌های بازیکنان ما باشد. تیم ما خیلی خوب بازی کرد و موقعیت‌های فراوانی داشتیم که از دو فرصت استفاده کردیم. فکر می‌کنم گل سپیدرود هم آفساید بوده است.

اشک‌های خسرو حیدری پس از خداحافظی از فوتبال

ادامه دارد ...

R1015150/P/S3,27/CT11 واژه های کاربردی مرتبط استقلال تهران

منبع: تسنیم

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

آنچه در سومین مناظره تاج زاده و زاکانی مطرح شد

مصطفی تاج‌زاده در این مناظره درباره اتفاقات ۱۸ تیر ۷۸ اظهار داشت: از آقای زاکانی پنج سوال از زاکانی دارم؛ در آن اتفاق نیروی انتظامی اشتباه کرد آیا این موضوع را قبول دارید؟ آیا از اقدام لباس شخصی ها دفاع می کنید. در این ۲۰ سال هیچ نهادی نتوانسته یک برگه رو کند که نشان دهد این اتفاق توطئه بوده است.

وی ادامه داد: طبق اظهارات سردار نظری در کتابشان بگویند به دستور چه کسی وارد کوی دانشگاه شده است و چه کسی گفت اگر دانشجویان مقاومت کردند با سلاح گرم برخورد کنید. چه کسی بالای قبر سعید امامی، شهید نوشته است. چرا پرونده شریف واقفی باز نشده است؟


مناظره ما مناظره دو جریان است، معیارهای دوگانه را حذف کنید
معاون پیشین سیاسی و امنیتی وزیر کشور خاطرنشان کرد: اینکه قطعنامه ۵۹۸ به نفع بود یا به ضرر بعدها معلوم می‌شود. مسئول تیم مذاکره علی اکبر ولایتی بود که از تیم ما نبود ولی چون ملی فکر می‌کنیم، انتقادی نکردیم.

تاج زاده یادآور شد: می‌خواهم چند سند درباره اتفاقات سال ۸۸ بخوانم. چرا تن به حکمیت ندادید و چرا از یک فرد شکایت کردیم، رسیدگی نشد؟ چرا برای این موضوع، کمیته حقیقت یاب تشکیل نمی‌شود تا موضوع روشن شود و مقصران مشخص شوند؟ چرا جعبه سیاه این اتفاقات را باز نمی‌کنند؟

سرپرست پیشین وزارت کشور عنوان داشت: نخستین سند مربوط به فردی از نهادهای نظامی درباره حمایت از یک نامزد خاص است. در این نامه به اقدامات برای ایجاد شکاف میان نامزدها اشاره شده است.

وی گفت: یک سند نشان دهید که دانشجویان تخلف کرده اند. دانشجویان به هزار شکل تاوان پس داده اند، حالا که می‌گوییم به آنها ظلم شده، جناحی می‌شویم. اگر این موضوع را نمی‌توانید ثابت کنید از دانشجویان عذرخواهی کنید.

این فعال اصلاح طلب بیان داشت: سردار نظری دو اعتراف کرده است؛ او می‌گوید که با دستور رفتم، بگوید با دستور چه کسی و اینکه چه فردی در بی سیم دستور برخورد با سلاح گرم را داده است. فرد نظامی که از آن صحبت کردم فرد عادی نیست او می توانسته در این کشور پیامک قطع کند چند نفر می توانند دستور قطع پیامک را بدهند. از آقای زاکانی می خواهم کمیته حقیقت یاب ملی برای این موضوع تشکیل دهیم.

این فعال اصلاح طلب افزود: مناظره ما میان دو جریان است. هر کس از دوستان شما را نام می برم می گویید به من چه ارتباطی دارد؟ بروید از خودش بپرسید؟ معیارهای دوگانه را حذف کنید.

تاج زاده یادآور شد: دوستان زاکانی پذیرش قطعنامه اشتباه و ادامه جنگ را درست می دانند. از این اتفاق ۳۰ سال گذشته، چرا این موضوع را ثابت نمی‌کنید؟

وی اظهار داشت: این پتانسیلی که برای برخورد با موضوعات مختلف دارند اگر برای مبارزه با فساد اقتصادی گذاشته بودند تمام مشکلات حل می‌شد.

سرپرست پیشین وزارت کشور در واکنش به ادعاهای زاکانی درخصوص شهردار پیشین تهران، گفت: نجفی را چند بار برای نفی انتخابات آزاد مثال زدید بی تقوایی تا چه حد! گزینه شما برای انتخاب ریاست جمهوری در دهه ۶۰ قاتل بود. فرزند وزیر پیشین اطلاعات هم همینطور.

عده ای کاسب جنگ هستند
تاج زاده افزود: برخی مسائل معنای خود را از دست داده است امروز من که از نظر شما دیکتاتورم خواستار انتخابات آزادم ولی شما که دمکرات هستید، مخالفید. یکی از پرسش های برگزار کننده این مناظره این است که دولت روحانی بدتر است یا جنگ؟ در این کشور عده ای کاسب جنگ هستند شروع اکثر فسادها در کشور از زمان تحریم نفت و… بود و این اتفاقات از زمان دولت دهم آغاز شد.

وی بیان داشت: دولت اصلاحات تنها دولتی بود که در دوره‌اش نرخ دلار بیش از دو برابر نشد. وضعیت مطبوعات مطلوب بود. بیشترین اجماع علیه هولوکاست (همه سوزی یهودی ها توسط نازی ها) این زمان رخ داد. مردم می پرسند ما امروز کجا هستیم و رقبایمان کجا؟

معاون پیشین سیاسی و امنیتی وزیر کشور یادآور شد: در مورد مذاکره با آمریکا باید بگوییم که ما چهار بار با آمریکا مذاکره کردیم و نمی‌توانیم با آنها مذاکره نکنیم. ما با آنها منافع و تضادهای مشترکی داریم. برای مردم لولو نسازیم. باید کمترین هزینه را با تامین بیشترین منافع به دست آوریم. مردم زیر خط فقر هستند و باید تحریم ها را دور کنیم و باید راهی برای گشایش اقتصادی در کشور ایجاد کنیم.

چرا هر وقت آمریکا به مشکل برمی‌خورد فعال می شوید
علیرضا زاکانی فعال سیاسی اصولگرا در این مناظره از تاجزاده پرسید: چه شده است زمانی که آمریکا در کشور به مشکل برمی خورد، فعال می شوید؟ در شرایط فعلی ایران هر روز قویتر و آمریکا به عنوان نماد سلطه ضعیف تر شده است ولی آمریکا با همین ناتوانی خود به داخل کشور امید دارد.

وی ادامه داد: این افراد را مافیای قدرت می دانم. کسانی که با اقدامات خود دستاورد های انقلاب و امام راحل را به باد خواهند داد. به باور من تاج زاده نمایندگی این جریان را برعهده دارد.

نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در مناظره های قبلی گفتم که سال ۷۸ به نهاد دانشگاه و نیروی انتظامی ظلم شد به دلیل آنکه قتل های زنجیره ای کشف نشود. اتفاقات سال ۸۸ ناشی از بی تقوایی جمعی، زیاده خواهی و عدم تمکین به قانون بود. این پروژه سابقه ای دست کم ۱۰ ساله داشت که نقش تاج زاده در هر دو اتفاق ۷۸ و ۸۸ نقش مهمی است.

زاکانی اظهار داشت: این اتفاقات آسیب هایی به کشور وارد آورد و همه امید آمریکا این بود که این دو فتنه در پی بستن انقلاب اسلامی بود. متعاقب این دو اتفاق آسیب های جدی فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و بین المللی به کشور وارد شد.

وی با بیان اینکه در پایان جنگ اقدامات تاج زاده و دوستانش منجر به نوشاندن جام زهر به امام (ره) شد، گفت: پس از دوره جنگ سخت آمریکایی ها به این باور رسیدند که باید باورها و اعتقادات و اتکا به رهبری را هدف قرار دهند و به سمت جنگ نرم رفتند.

این فعال اصولگرا بیان داشت: به کارگیری الگوی اقتصاد آزاد در دولت هاشمی نتیجه اش مسیر اشتباهی بود که طی شد. پس از آن آمریکا به عراق حمله کرد و اگر هوشیاری رهبری نبود، ایران وارد جنگی ناخواسته می شد. در ادامه دوستان تاج زاده تلاش کردند قانون اساسی را تغییر دهند که رهبری مقابل آن ایستادگی کردند. از دیگر اقدامات آنها در نیمه دوم دهه هفتاد جنگ روانی تمام عیار در رسانه ها بود.

جریانی چهاردهه مقابل ملت و اجرای قانون اساسی اختلال ایجاد کردند
این فعال سیاسی اصولگرا گفت: اینکه چرا امروز مردم دچار مشکل شده اند به دلیل فسادهای اقتصادی این جریان است. جریانی که چهار دهه مقابل ملت و اجرای قانون اساسی اختلال ایجاد کردند و همیشه هم مدعی است و تاج زاده هم یکی از نفرات کلیدی آن جریان است.

وی با تاکید بر وجود فساد گسترده در دولت اصلاحات، عنوان داشت: دوستان آقای تاج زاده در مجلس ششم هم اقدامات دیگری چون تحصن و جلوگیری از قانون انتخابات و حق مردم داشتند. آن‌ها پس از آن درخواست تحریم ملت ایران را از آمریکا داشتند و هیلاری کلینتون هم این موضوع را تایید کرد.
زاکانی اضافه کرد: سفیر آمریکا در بحرین رسماً اعتراف کرد که به این جریان پول می دهد و پس از آن جنگ های نیابتی آغاز شد. امروز هم این جریان به جای آنکه به فکر حل مشکلات و معیشت مردم باشند به فکر اقدامات شخصی و گروهی خود هستند.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به اظهارات تاج زاده درخصوص وقایع کوی دانشگاه اظهار داشت: گزارش شما از وقایع سال ۷۸ صحت ندارد. در آن حادثه بخشی از لباس شخصی ها مردم بودند و برخی نیز نهادها بودند. چرا نمی گویید فرمانده متخلف نوپو (ناجا) دو سال در زندان بود. شما معاون سیاسی و امنیتی وزارت کشور بودید و برخی نهادهای امنیتی و انتظامی با شما کار می کردند.

زاکانی در واکنش به سخنان تاج زاده درباره قتل های زنجیره ای، با محکومیت اقدامات سعید امامی خاطرنشان کرد: خیلی عجیب است. موسوی یکی از مسببان قتل های زنجیره ای از دوستان نزدیک شما است. می گویید چرا این موضوع را باز نکردید، این پرسش را از یونسی و ربیعی سوال کنید که از دوستان شما هستند. چند سال همه چیز دست شماها بود، مدعی هستید؟

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی درباره پذیرش قطعنامه ۵۹۸ گفت: ملغمه ای از داستان های مختلف با تاریخ های اشتباه به مردم می گویید. شما تاریخ را قلب می کنید و مدعی هستید که در حال شفاف سازی هستید. این ماجراها را با سند و مدرک بگویید.

زاکانی تاکید کرد: من نیروی انتظامی را در آن اتفاق محکوم و از حق دانشجوها حمایت می کنم ولی شما از منافع جریان خود دفاع می کنید. خواهش می کنم شفاف صحبت کنید و کلی گویی نکنید. نمی گذارم حق دانشجو را ضایع کنید.

از پیشنهاد تشکیل کمیته حقیقت یاب برای اتفاقات ۷۸ و ۸۸ استقبال می کنم
وی در واکنش به اظهارات تاج زاده بیان داشت: مثل اینکه از زمین به آسمان می بارد، خطاهایی که انجام داده اید را ما باید جواب بدهیم؟ از پیشنهاد تشکیل کمیته حقیقت یاب برای سال های ۷۸ و ۸۸ و قتل های زنجیره ای استقبال می کنم.

این فعال اصولگرا یادآور شد: در جنگ صفین امام علی (ع) تصمیمی گرفت و عمل کرد اما خوارج در آن زمان مقصر بودند یا خیر؟ من به تصمیم امام راحل کاری ندارم اما مقصران جام زهر چه کسانی هستند؟

زاکانی در ادامه با بیان اینکه به مسائل اقتصادی بپردازیم، خاطرنشان کرد: مشکل مردم را حرف های سیاسی حل نمی کند باید برای وضعیت مردم گریست. کمی هم به فکر حل و فصل مشکلات اقتصادی و معیشت مردم باشید.


شما انقلابی پشیمان هستید
وی گفت: بهزاد نبوی می گوید از انقلاب پشیمان است یعنی شماها انقلابی پشیمان هستید. تا صدا و سیما بخواهد حرفی بزند بودجه آن را محدود می کنید. بعد از دولت پنهان حرف می زنید کدام دولت پنهان است که هر چه می گوید، کار خودتان را می کنید.

این فعال سیاسی اصولگرا یادآور شد: مدام گفته شد محمد علی نجفی را نگذارید پُست و منصبی داشته باشد و در نهایت هم همسرش را با پنج گلوله کشت. به قوه قضاییه انتقاد دارم که چرا با مفاسد اقتصادی جدی برخورد نمی کند.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی اظهار داشت: چند روز پیش به ایران مال اعتراض کردم و این موضوع را پیگیری می کنم کدام یک از دوستان شما به این موارد اعتراض کرده اند.

زاکانی با تاکید بر اینکه انتخابات در ایران آزادترین انتخابات است، ادامه داد: شما به ۱۳ میلیون رای مردم تمکین نکردید آن وقت شما باید مدعی و ما پاسخ گو باشیم؟ شما وقتی قدرت دارید علیه اسلامیت و وقتی از قدرت دور هستید علیه جمهوریت اقدام می کنید.


این همه شهید ندادیم که گاو شیرده باشیم
وی یادآور شد: تمام سران عالم جلوی رهبری ما زانو می زنند که اگر ایشان نبود لباس از تن من و شما می کندند. سیاسی کاری خیلی زشت است ما در مجلس هفتم از قوه قضاییه تحقیق تفحص کردیم.

این فعال اصولگرا افزود: پیشنهاد های شما مشابه پیشنهادات بن سلمان در عربستان است. این همه شهید ندادیم که بخواهیم برابر آمریکا مانند آنها گاو شیرده باشیم.

این خبر در حال تکمیل است

نماینده مجلس: معنی وجود حیات شبانه این است که اجازه دهید مردم به کلوپ و کازینو بروند!

از ماجرای نفت‌کش‌ها تا بسته‌شدن راه ورود و خروج به سفارت ایران؛ بریتانیا در کنار آمریکا علیه تهران

واکنش رامبد جوان به حمله‌های اخیر! +عکس

کلیدواژه: استقلال تهران استقلال تهران

منبع این خبر، وبسایت tn.ai است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۱۵۶۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • عکس را رو کن، من از فوتبال می‌روم
 • بهاروند و طالقانی باز هم به کمیته اخلاق نرفتند
 • پول هدایتی عامل محرومیت و جریمه پرسپولیس
 • طاهری: پول هدایتی به طارمی باعث محرومیت شد
 • مدیرعامل سابق پرسپولیس از رازهای بزرگی پرده‌برداری کرد!
 • تشخیص و درمان آسیب های ورزشی (کمر، گردن، زانو و مچ) با طب فیزیکی
 • واکنش مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس به حواشی پیش آمده در زمان مدیریتش
 • آغاز سومین مناظره زاکانی و تاج‌زاده با موضوع اتفاقات ۸۸ و فساد اقتصادی
 • محرومیت شدید در انتظار بازیکنان و هواداران خاطی در لیگ برتر فوتبال
 • مسابقات قهرمانی والیبال ارتش در کرمانشاه برگزار شد
 • طاهری: پرسپولیس را به دلیل اغوای طارمی محروم کردند/ با کاوه رضایی توافق کردیم، اما او به استقلال رفت
 • موضع گیری اخیر مقام معظم رهبری یکی از اتفاقات مهم دیپلماتیک تاریخ معاصر ایران بود
 • 126 کانون فرهنگی هنری مساجد در تربت حیدریه فعال هستند
 • آموزش زدگی آفت نظام تعلیم و تربیت‌
 • بی توجهی اسپانسرها به بسکتبال بانوان، باعث بی انگیزگی ورزشکاران شده است
 • مشکلات کاغذ، نویسنده «داستان من» را به سمت نشر صوتی برد
 • طراحی دستگاه مکانیزه سازی فعالیت های گلخانه ای در واحد علی آباد کتول
 • میزبانی ارومیه و اتفاقات مثبت برای ایران
 • میزبانی ارومیه و اتفاقات مثبت برای ایران/ تماشاگران سربلند شدند