آمریکا بعد از هزینه های بی نتیجه در منطقه احساس پوچی می کند

منبع: جماران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

خانه 50 متري را بزرگتر و دلبازتر نشان بدهيد

خبرگزاري آريا -

گلدان‌هايي با گياهان هميشه سبز آپارتماني را در چند گوشه خانه قرار دهيد
دکوراسيون داخلي تاثير بسياري در کوچک و بزرگ کردن فضاي داخلي خانه تان دارد. اگر شما هم مانند اکثر خانواده هاي امروزي در خانه کوچکي زندگي مي کنيد با ترفندهاي زير مي توانيد فضاي کوچک خانه تان را بزرگ و دلبازتر نشان دهيد.

خانه هاي کوچک 50 متري را چگونه بزرگتر و دلباز نشان دهيم؟
وارد بعضي خانه‌ها که مي‌شوي، احساس مي‌کني محيطي براي نفس کشيدن پيدا کرده‌اي. نه اين که خانه بزرگ باشد يا وسايلي لوکس در آن گنجانده شده باشد، اما معلوم است صاحبخانه از آن طيف افراد باسليقه است که بخوبي مي‌داند هرچيز را به چه طريق و کجا قرار دهد تا بهترين جلوه را پيدا کند.
ساعتي را که تو در آنجا مي‌گذراني، تجربه‌اي لذتبخش است. آرامش در آنجا همچون نسيمي از هر نقطه به روحت مي‌وزد و براي لحظه‌اي تو را از افکار مزاحم روزمره به درمي‌آورد. هنگام خداحافظي از ميزبان، به اين فکر هستي که او را در زمره دوستان خوبت قراردهي و رفت و آمدت را با او افزايش دهي، زيرا بخوبي مي‌داني که چنددقيقه بودن در خانه او، براي تو حکم نوعي روان‌درماني را خواهد داشت.
برعکس، به خانه برخي ديگر که قدم مي‌گذاري، ممکن است صاحبخانه تلاش بسياري براي پذيرايي از تو بکند و به هرطريق بکوشد تا تو شادباشي. اما تو در آن خانه دلت مي‌گيرد احساس خفگي مي‌کني. ممکن است خانه بزرگ باشد، ولي صاحبخانه آن را تا خرخره پر از وسايل عجيب و غريب کرده تا سليقه ويژه‌اش را به رخ حضار گرامي بکشد و همين باعث مي‌شود که مهمان در آن احساس خوبي نداشته باشد.
در هر صورت، شما سعي کنيد جزو گروه اول باشيد. حتي اگر در آپارتماني کوچک زندگي مي‌کنيد، با درايت و سليقه خاصتان آن جا را به محيطي زيبا و روح‌افزا تبديل کنيد تا هم خودتان در آن آرام بگيريد و هم مهمانان‌تان احساس خوبي از آنجا بودن پيداکنند.
در اينجا راهکارهايي به شما ارائه مي‌کنيم تا با به کار بستن‌ آن ها بتوانيد منزل خود را به محيطي دلباز و بزرگتر از آن چه واقعا هست تبديل کنيد:

خانه کوچک تان را با انتخاب کاناپه ساده دلباز کنيد
اگر کاناپه شما بزرگ و جاگير باشد، فضاي زيادي از اتاق پذيرايي را اشغال خواهدکرد. معمولا کاناپه‌ها جا براي نشستن دو يا سه نفر دارند و دسته‌هاي بزرگ و حجيم، تاثيري در جاي نشستن نخواهد داشت. اگر پشت کاناپه بزرگ و به عقب خميده باشد يا دسته‌ها متکايي و بسيار بزرگ باشد، فضايي زياد اشغال مي‌شود و نماي اتاق پذيرايي شما را کوچک مي‌کند. کاناپه‌اي شيک و ساده بگيريد تا اتاق دلبازتري داشته باشيد.
براي بزرگتر نشان دادن خانه کوچک تان ميز ناهارخوري را در آشپزخانه بگذاريد
ميز ناهارخوري بزرگ جاي اتاق پذيرايي شما را مي‌گيرد. اگر آشپزخانه‌تان فضايي قابل قبول دارد، ميز ناهارخوري چهار تا شش نفره بگيريد و آن جا غذا بخوريد. وگرنه مي‌توانيد به ياد دوران پرصفا و صميميت گذشته سفره پهن کنيد و به همراه مهمانان دورادور سفره بنشينيد، غذا بخوريد و گل بگوييد و گل بشنويد. زندگي هرچه ساده‌تر باشد، لطف بيشتري هم خواهد داشت.
کنج‌هاي پرمصرف خانه کوچک تان را بزرگتر نشان مي دهد
گوشه اتاق‌ها را دست کم نگيريد. آنها مي‌توانند براي شما بسيار مفيد باشند. مي‌توانيد جاکفشي، کتابخانه، بوفه، باکس يا هرچيز ديگري را در کنج اتاق‌ها قرار دهيد تا از اين قسمت هم استفاده کرده باشيد. کنج اتاق پذيرايي و ديگر اتاق‌ها بخشي مفيدند، اما بيش از ديگر نقاط مظلوم واقع شده‌اند و استفاده چنداني از آنها نمي‌شود.
کمد ديواري يکي از اجزاي اصلي براي خانه هاي کوچک
کمدديواري‌ها جزو مفيدترين ابزارهايي هستند که مي‌توانيد در خانه قرار دهيد. آنها کمترين فضا را مي‌برند و بيشترين فايده را به شما مي‌رسانند. از نجاري ماهر کمک بخواهيد تا براي شما تعيين کند که کدام نقطه از هال، خواب يا حتي پذيرايي پرت افتاده و مناسب قراردادن کمدديواري است. او بايد براي آن قسمت کمدي بسازد که بيشترين تعداد قفسه‌ها را داشته باشد. شما مي‌توانيد حجم زيادي کفش، کيف، پوشاک يا حتي وسايل خانه را در آن جا نگاه داريد. به اين ترتيب فضاي کمي از اتاق گرفته مي‌شود، اما در عوض وسايل فراواني که پيشتر در خانه شما پخش و پلا بودند به صورت جمع و جور در کنار هم چيده مي‌شوند.
در آپارتمان هاي کوچک گلدان هاي سبز را فراموش نکنيد
گلدان‌هايي حاوي گياهان هميشه سبز آپارتماني تهيه کنيد و آنها را در چند گوشه خانه قرار دهيد. حضور آنها به زندگي شما لطافتي عميق مي‌بخشد. معمولا گياهان آپارتماني رسيدگي چندان زيادي نمي‌طلبند، اما در همان حد توجه اندک هم موجب آرامش روح شما مي‌شود. گل و گياه را از خانه خود دريغ نکنيد.
باکس‌هاي مفيد يک اصل مهم براي آپارتمانهاي کوچک
در چند سال اخير، باکس‌هاي ديواري طرفداران زيادي پيداکرده‌اند. مي‌توانيد يکي از آنها را به ديوار آشپزخانه بزنيد و قرص و دوا يا ادويه‌ها را در آن قراردهيد. يا يکي را به ديوار سرويس بهداشتي بزنيد و مسواک و خميردندان را در آن بگذاريد. حتي مي‌توانيد آن را به ديوار پذيرايي بزنيد و مجسمه و تابلوي کوچک و ظريفي را در آن قراردهيد. اين باکس‌ها جان مي‌دهند براي زيباکردن آپارتمان‌هاي نقلي.
آينه بزرگ خانه هاي کوچک را چند برابر مي کند
آينه‌ها شعبده‌بازهايي توانا و چيره‌دست‌اند. وقتي يک آينه بزرگ را به ديوار اتاق‌تان مي‌زنيد، نماي روبه‌رو داخل آن مي‌افتد و خودبه‌خود منظره اتاق را دوبرابر نشان مي‌دهد. وقتي به يک آينه بزرگ نگاه مي‌کنيد، اين احساس به شما دست مي‌دهد که فضاي آن سوي آينه واقعي است و مي‌توانيد به آن طرف برويد. آينه‌ها هم مانند پنجره‌ها نقش مهمي در بزرگ نشان دادن اتاق ايفا مي‌کنند.

منبع :
jamejamonline.ir


تجمع مقابل سفارت انگلیس در تهران+عکس

توضیح وزیر نیرو درباره سخنان جنجالی‎اش؛ نگفتم ایرانی‌ها باید روزی یک وعده غذا بخورند| تاکیدم بر سختکوشی و تحمل جامعه "چین" بود| از مردم تشکر می‌کنم

فریدون حیدری شهردار منطقه ۵ تهران شد

کلیدواژه: 40 سالگی انقلاب بودجه 98 سیل 98 انقلاب انقلاب و نظام سوریه مقام معظم رهبری آمریکا 40 سالگی انقلاب بودجه 98 سیل 98 امام خمینی س سید مصطفی خمینی سید احمد خمینی سید حسن خمینی انقلاب اسلامی

منبع این خبر، وبسایت www.jamaran.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۱۵۸۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • مشکل ورزش فوتبال عدم احساس مالکیت مردم است
 • ۲۵ مزیت جالب نوشیدن قهوه در ابتدای صبح
 • کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان|دلنوشته‌ها و درددل‌های تکان‌دهنده‌ یک فرزند شهید از غم و احساس نبود پدر و مادر
 • استاندار: مشکل ورزش فوتبال استان نبود احساس مالکیت مردم است
 • دکتر شجاعی: مشکل ورزش فوتبال عدم احساس مالکیت مردم است
 • مواضع و فرمایشات رهبر انقلاب فصل‌الخطاب است/ از آمریکایی‌ها نتیجه مطلوب ندیده‌ایم
 • فیلترینگ تلگرام چقدر برای کشور هزینه داشت؟
 • جهرمی از برآورد نشدن هزینه فیلترینگ تلگرام خبر داد
 • هزینه فیلترینگ باید به بررسی شود/راهکار سیاسی نتیجه‌بخش نیست
 • آمریکا نباید برای ما تعیین‌تکلیف کند که با چه ابزاری جوابش را بدهیم
 • هزینه فیلترینگ تلگرام برآورد نشده است
 • ایران باید از تمام ابزارهای قدرتش در برابر آمریکا استفاده کند
 • سعدالله زارعی: از همه ابزارهایمان در برابر آمریکا استفاده می‌کنیم
 • علت درد پشت چشمها و راههای درمان آن چیست؟
 • از همه ابزارهای قدرت‌مان در برابر آمریکا استفاده می‌کنیم
 • پیامدهای جنگ با ایران برای ترامپ، آمریکا، خاورمیانه و دنیا چیست؟ +عکس و فیلم
 • علل احساس خستگی دائم در بدن
 • دعا مظهر بندگی خداوند و خودپرستی نقطه مقابل آن
 • مذاکره پوششی برای فریب است/ گستاخی‌های آمریکا و اروپا نتیجه ضعف مسئولان است