مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می گوید خیلی خوشحال هستم که توانستم دو جام قهرمانی را به همراه پرسپولیس هم به عنوان سرپرست و هم بازیکن به دست آوردم.

طرفداری - محسن خلیلی پس از برد 1-0 پرسپولیس مقابل پارس جنوبی و کسب سومین قهرمانی متوالی پرسپولیس اظهار داشت:

به همه‌ی پرسپولیسی‌ها هت‌تریک قهرمانی را تبریک می‌گویم. به هیئت مدیره و کادر مدیریتی باشگاه و کادرفنی و همه‌ی بازیکنان پرسپولیس خسته‌نباشید می‌گویم و امیدوارم این قهرمانی‌ها استمرار داشته باشد. واقعاً بچه‌ها زحمت کشیدند و از حمایت هواداران تشکر می‌کنم که در اقصی‌نقاط کشور کنار ما بودند و ما با حمایت آنها این جام را کسب کردیم و همه‌ی بچه‌ها از هواداران هم تشکر می‌کنند. امیدوارم این بازی هم هواداران را راضی نگه داشته باشد.

به نقل از تسنیم، وی درباره سخت‌ترین لحظه مسابقات این فصل لیگ برتر را عنوان کرد:

سخت‌تر از این لحظه نیست که شما سوت پایان بازی را بشنوید و قهرمان مسابقات شده باشید. امروز روز بی‌نظیری بود و از همه هواداران تشکر می‌کنم. بهترین لحظه برای ما لحظه‌ای است که متوجه می‌شوید سوت زده شده وحاصل زحمات بازیکنان با بالا رفتن جام رقم خورده است، ان‌شاءالله این قهرمانی‌ها استمرار داشته باشد. علی‌رغم سختی‌هایی که بازیکنان کشیدند، فشردگی مسابقات و پنجره بسته نقل‌وانتقالات، ولی با غیرت توانستیم به جام قهرمانی دست یابیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره این موضوع که بهترین بازیکن پرسپولیس در این فصل کدام بازیکن بود، تصریح کرد:

اجازه دهید اسم نبرم. تک‌تک بازیکنان زحمت کشیدند و بهترین بودند و از همه آنها تشکر می‌کنم و امیدوارم برای فوتبال کشور ما همه بازیکنان تلاش کنند. 

خلیی در پایان گفت:

خیلی خوشحال هستم که توانستم 2 جام قهرمانی را به همراه پرسپولیس هم به عنوان سرپرست و هم بازیکن به دست آوردم، انشالله در جام حذفی هم به قهرمانی برسیم. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

چاپ و انتشار چهار کتاب از محسن پرویز توسط انجمن قلم ایران

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انجمن قلم ایران: کتاب «با پرستوهای مهاجر» مجموعه داستانهای کوتاه دفاع مقدس نوشته محسن پرویز است که توسط انجمن قلم ایران در مجموعه آثار پیشکسوتان به چاپ رسیده است. این داستانها در فاصله زمانی بهار ۱۳۶۲ تا زمستان ۱۳۶۹ نوشته شده اند.

محسن پرویز از نوزده سالگی و زمانی که به عنوان یک رزمنده در جبهه‌های دفاع مقدس حضور داشت، داستان نویسی را شروع کرد و مجموعه حاضر متأثر از تجربیات شخصی او در ایام مذکور است.

داستانهای این مجموعه ماجراهایی را توصیف می‌کنند که در جبهه‌های نبرد (یا مرتبط با جبهه‌ها) رخ می‌نمایند و نویسنده کوشیده است تا شوق و اشتیاق جوانان این سرزمین را برای حضور در صحنه‌های دفاع مقدس و فداکاری ایشان را به نمایش بگذارد.

داستانهای این مجموعه عبارتند از:

ستاره، سپیده صبح، راهنما، قامت بلند، معبر، خاکریز، راهی برای فرار، در راه بازگشت، تا صبح در باران، انتظار، یاوران حر، دیگر از پرستوها خبری نیست، آماده باش، در نیمه‌های راه، خاطره صبحگاه، لبخندی در سحر، تاریک و روشن، وقتی ابرها دور می‌شوند، آن روز در کنار تو، گلی در آغوش نسیم، عبدالله، داداش محمود و جای خالی پدر

چاپ نخست کتاب «با پرستوهای مهاجر» شامل بیست و سه داستان کوتاه در ۳۰۱ صفحه با قیمت ۴۰ هزار تومان در شمارگان ۵۰۰ نسخه از سوی انتشارات انجمن قلم ایرانیان امروز، منتشر شده است.

کتاب عکسی در آئینه دلم مجموعه داستانهای کوتاه نوشته محسن پرویز است که توسط انجمن قلم ایران در مجموعه آثار پیشکسوتان به چاپ رسیده است.

شخصیت‌های اصلی همه داستانهای این مجموعه نوجوانانی هستند که با ماجراهای ساده یا پیچیده‌ای روبرو می‌شوند و از آنها درس می‌گیرند و بزرگ می‌شوند. بخشی از داستانهای این مجموعه روایتگر ماجراهای انقلاب اسلامی و رهبری امام خمینیاند.

داستانهای این مجموعه عبارتند از:

عکسی در آئینه دلم، روزی که مسیح (ع) را دیدم، بوی گل بوی او، صبح بیداری، معلم خودمانی، یک روز در باغ زندگی، باغ و الاغ، قله کوه، خودنویس طلایی، کفشهای خوش شانس، دیدار باصفا، نتیجه کنکور

چاپ نخست کتاب «عکسی در آئینه دلم» نوشته دکتر محسن پرویز در ۲۶۳ صفحه قطع رقعی با قیمت ۳۵ هزار تومان در شمارگان ۵۰۰ نسخه از سوی انتشارات انجمن قلم ایرانیان امروز، منتشر شده است.

کتاب «زائران دیار زخم» مجموعه یادداشت‌ها و خاطرات دفاع مقدس، یک سفرنامه، یک مقاله و یک دلنوشته محسن پرویز است که توسط انجمن قلم ایران در مجموعه آثار پیشکسوتان به چاپ رسیده است. “محسن پرویز” (متولد ۱۳۴۲) از نوزده سالگی و زمانی که به عنوان یک رزمنده در جبهه‌های دفاع مقدس حضور داشت، نویسندگی را شروع کرد. او در دوران هشت ساله دفاع مقدس، به صورت مستمر و پراکنده، سی و دو ماه در جبهه حضور داشت و در دوازده عملیات کوچک و بزرگ به عنوان رزمنده، نیروی تبلیغات، خبرنگار و پزشکیار شرکت کرد. مجموعه حاضر، خاطرات او از ایام حضور در جبهه‌ها و یادداشت‌هایی در این باره است.

این مجموعه در ۳۱۱ صفحه و پنج بخش تدوین شده است. بخش اول شامل یازده یادداشت است. بخش دوم، هجده خاطره را دربرمی گیرد. بخش سوم، سفرنامه زیارت کربلای جنوب، هشت سال پس از پایان دفاع مقدس است. بخش چهارم، شامل ۱۲۷ خاطره نویسنده و سایر همرزمان شهید حاج محمدابراهیم همت، از این سردار بزرگ جبهه‌های نبرد است. بخش پنجم نیز به مقاله‌ای در باره امام زمان (عج) و دلنوشته ای برای آن غایب از نظرها اختصاص دارد.

خاطرات و یادداشت‌های این مجموعه در فاصله زمانی سالهای ۱۳۶۱ تا ۱۳۹۲ نوشته شده اند.

چاپ نخست کتاب «زائران دیار زخم» نوشته دکتر محسن پرویز در ۳۱۲ صفحه با قیمت ۴۰ هزار تومان قطع رقعی در شمارگان ۵۰۰ نسخه از سوی انتشارات انجمن قلم ایرانیان امروز، منتشر شده است.

کتاب قاب عکس‌های روی دیوار نیز مجموعه داستانهای کوتاه و داستانک هایی ست که توسط محسن پرویز نوشته و از سوی انجمن قلم ایران در مجموعه آثار پیشکسوتان به چاپ رسیده است. “دکتر محسن پرویز” (متولد ۱۳۴۲) از نوزده سالگی داستان نویسی را آغاز کرد و این امر را همراه با نقد داستان تا کنون ادامه داده است. ادامه تحصیل تا مقطع دکتری تخصصی (در رشته‌ای غیرمرتبط با ادبیات داستانی) و تصدی مسئولیتهایی چون معاونت دانشکده، معاونت دانشگاه و معاونت وزارتخانه نیز وقفه‌ای در آن ایجاد نکرد.

“قاب عکس‌های روی دیوار” مجموعه‌ای ست از ۲۳ داستان کوتاه و ۲۹ داستانک که در دو بخش داستانهای کوتاه و داستانک ها در ۱۹۲ صفحه منتشر شد

است. داستانها و داستانک های این مجموعه در فاصله زمانی سالهای ۱۳۷۱ تا ۱۳۹۵ نوشته شدهاند.

نویسنده معتقد است که هر داستان و داستانکی، ظاهری دارد و باطنی؛ ظاهرش را همه می‌بینند و می‌فهمند و لایه پنهان آن را کسی درمی یابد که به تاریخ نگارش هر داستان و اشاره‌های ظریف درون آن دقت کند و با رخدادهای اجتماعی مقارنش تطبیق دهد!

چاپ نخست کتاب «قاب عکس‌های روی دیوار» نوشته دکتر محسن پرویز در ۱۹۲ صفحه قطع رقعی در شمارگان ۵۰۰ نسخه با قیمت ۲۵ هزار تومان از سوی انتشارات انجمن قلم ایرانیان امروز، منتشر شده است.

کد خبر 4642856 حمید نورشمسی

نماینده مجلس: معنی وجود حیات شبانه این است که اجازه دهید مردم به کلوپ و کازینو بروند!

از ماجرای نفت‌کش‌ها تا بسته‌شدن راه ورود و خروج به سفارت ایران؛ بریتانیا در کنار آمریکا علیه تهران

واکنش رامبد جوان به حمله‌های اخیر! +عکس

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۱۶۰۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • عکس را رو کن، من از فوتبال می‌روم
 • افشاگری بازیکن سابق پرسپولیس درباره مدیریت پرسپولیس
 • واکنش مجدد محسن هاشمی به زیست شبانه: مردم شب‌ها بیدار باشند، ربطی به ما ندارد!
 • افزایش شمار معترضان در برابر ساختمان باشگاه پرسپولیس؛ علیه محسن خلیلی شعار سر داده شد!
 • واکنش مجدد محسن هاشمی به زیست شبانه
 • تجمع هواداران پرسپولیس در مقابل دفتر این باشگاه بر علیه محسن خلیلی
 • هواداران پرسپولیس خواستار برکناری خلیلی و استعفا عرب شدند/ مدیر پرسپولیسی کتک خورد
 • حاج باقر، مدیربرنامه افشین قطبی: خلیلی 8 سال است با قطبی دیدار نداشته است؛ افشین قطبی به دنبال سرمربیگری پرسپولیس نیست
 • حاج‌باقر: قطبی ادعایی برای سرمربیگری پرسپولیس ندارد/ تا به امروز هیچ نشستی با خلیلی و مسئولان این باشگاه نداشته‌ایم
 • واکنش محسن هاشمی به استعفای بودجه‌ای یک مدیر
 • حواشی پایان‌ناپذیر؛ اینبار سرپرست پرسپولیس
 • ۴ کتاب از محسن پرویز منتشر شد
 • عصبانیت پرسپولیسی‌ها از برخوردهای محسن خلیلی!
 • محسن خلیلی: نگفتم دایی و قطبی مربی می‌شوند
 • خلیلی: نگفتم دایی و قطبی مربی می‌شوند
 • اعتراض هواداران پرسپولیس و ادعای خلیلی
 • هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان باشگاه تجمع کردند/حضور خلیلی بین معترضان
 • خلیلی: عرب در مورد جانشین برانکو تصمیم می‌گیرد/ خبر جدیدی برای هواداران ندارم
 • تجمع هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان باشگاه؛ حضور خلیلی بین هواداران