تیم سپاهان در برابر استقلال خوزستان با دو گل به پیروزی رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از صاحب نیوز؛ تیم های سپاهان اصفهان و استقلال خوزستان در هفته سی ام لیگ برتر به دیدار هم رفتند؛ کی روش استنلی و عزت پور غاز دو گل سپاهان را به ثمر رساندند تا سپاهان را نایب قهرمان این لیگ کنند.

 

انتهای پیام/

منبع: دانا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

قلعه نویی:به خاطر فحاشی ها استقلال نمی آیم

امیر قلعه نویی می گوید انتخاب اول تا سومش سپاهان است و تمایلی برای رفتن به استقلال ندارد.

به گزارش ورزش سه، امیر قلعه نویی در گفت و گو با رادیو ورزش گفت: جا دارد از مجموعه سپاهان تشکر کنم. ما امسال سال خیلی خوبی داشتیم. باشگاه سپاهان به واقع باشگاه است. نه کلمه فرهنگی را به یدک می کشد و نه کلمه باشگاه را. این باشگاه حدود 2000هزار ورزشکارقهرمانی دارد و من فکر می کنم کمتر باشگاهی باشد یا اصلا نباشد در ایران که همچین ساختاری داشته باشد و در چند رشته قهرمانی داشته باشد؛ چه در آقایان و چه در بانوان. واقعا باشگاه سپاهان به ورزش ما خدمت می کند. جا دارد از مدیرعامل محترم کارخانه تشکر کنیم که یکی از دغدغه های اصلی اش باشگاه سپاهان است. 


قلعه نویی  در مورد بازی نیمه نهایی جام حذفی مقابل پرسپولیس گفت: ما لیگ را با فراز و نشیب و ناعدالتی هایی که نمی خواهم در این شب های عزیز به آن بپردازم پشت سرگذاشتیم. کم لطفی هایی به ما شد و همه مردم متوجه شدند. واقعا نگاه ها نگاه عدالت محور در فوتبال ما نبود. شما ببینید سیاوش یزدانی را تعلیق می کنند. یک بازی ما نمی توانیم از او استفاده کنیم اما می بینید راجع به تیم های دیگر این مدلی نیست. فوتبال ما دارد به بیراهه می رود. این رفتارها و این ناعدالتی ها و این برگزاری مسابقات به فوتبال ما کمک نمی کند. مردم هم همه چیز را متوجه شدند. ما قضاوت را به عهده آن ها می گذاریم. ما کارمان را می کنیم و وظیفه مان را انجام می دهیم. همه این جوان‌ها متعلق به این مملکتند. جوری رفتار کنیم که خدای نکرده خون از دماغ کسی نریزد. اصلا این فوتبال ارزشش را ندارد. من قبلا گفته ام هرچقدر می خواهند به من توهین کنند اما به هم سنگ نزنند. این چه فرهنگی است؟ آیا شما این را فرهنگ و منطق می دانید که در یک بازی آسیایی به من توهین کنند؟!


وی در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نیست یک بار برای همیشه، همه این مسائلی که در مورد امیرقلعه نویی مطرح می شود را خودش پاسخ بدهد، گفت: چه مسائلی مطرح می شود؟ نه کمیته انضباطی نه کمیته اخلاق نه کمیته های دیگر هیچ وقت روی امیرقلعه نویی نگاه عدالت محور نداشتند. واکنش ندارم. در این چندسال اخیر چقدر کمیته انضباطی علیه امیر قلعه نویی حکم داده است؟ همه آن ها هم قطعی و جریمه! این همه رفتارها علیه من شد چرا دکتر حسن زاده ورود نکرد. کافی است در مورد یک نفر دیگر باشد. من می دانم چرا، چون در زندگیم راهم را درست می روم. در زندگیم جز خدا و اهل بیت به کسی باج ندادم. و این ها نمی خواهند. آدم های این مدلی را نمی توانند تحمل کنند.


قلعه نویی در ادامه در ارتباط  با علی دایی گفت:  من اصلا به برخوردهای باشگاه کاری ندارم و اصلا هم به من ربطی ندارد. آن ها مسائل درون خانوادگی خودشان است. در دنیا چند علی دایی داریم؟ او یا حقش است وزیر این مملکت شود یا حداقل رئیس فدراسیون شود و باید این ها پله ای شوند که علی دایی رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا شود. من امیر قلعه نویی که کوچک هستم اما می خواهم بگویم این رفتارها خوب نیست. اصلا من بدترین آدم روی زمین، چه ربطی دارد که در بازی آسیایی این رفتارها انجام شود؟

 


سرمربی سپاهان اضافه کرد: کدام مسئول ورود کرده است؟ دکترحسن زاده ورود کرد یا آقای تورک ورود کرد؟ اصلا من چیزی نگویم، کدام یک از این آقایان ورود کرد؟ اگر یکی از این کلمات را به خود آقای تورک یا آقای حسن زاده بگویند چه واکنشی نشان می دهند؟ ورویا غفوری یک چیزی در مورد آقای حسن زاده گفت چند دفعه جوابش راداد؟! اگر به ناموس دوستان توهین کنند می توانند تحمل کنند؟ در آخر هم به جای اینکه به من تقدیرنامه بدهند و از من تشکر کنند که با همه این توهین ها خویشتن داری کردی، تازه من را خواستند که چرا به کنفرانس نرفته است؟! ببینید عدالت در این مملکت چگونه است!

 

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که آیا فصل آینده در استقلال خواهد بود، گفت: استقلال جزو خاطرات زندگی من است. افتخارم این است که زمان هایی که استقلال پول نداشت من و چند نفر دیگر ایستادیم و کمک کردیم استقلال شرایط آرمانی پیدا کرد. حالا که استقلال پول دارد بگذارید برای آقایان باشد. تیمی که یک قرارداد مربیش 1میلیون و 200هزار دلار است، که به الان حساب کنید 18/میلیارد است، این استقلال مال آقایان باشد. آن استقلالی که قبلا پول نداشت و مشکلات داشت و کسی از 10کیلیومتری آن رد نمی شد برای ما. من خوشحالم  زمانی استقلال را گرفتیم که پول نداشت. اعتبار داشتیم. به خاطر اعتبار مردم، باشگاه، مدیر عاملان وقت و کمی هم بنده توانستیم تیم را با کمترین هزینه پنجاه و پنجم جهان و در آسیا سوم کنیم. ما بازیکن آوردیم اما پول ندادیم. یعنی نداشتیم که بدهیم.


وی در مورد اینکه آیا اگر همین حالا باشگاه پیشنهاد سرمربیگری استقلال را به او بدهد قبول می کند، گفت:من تمام فکر و ذکرم سپاهان است. اولویت یک و دو و سه من سپاهان است. دوست دارم با همه وجود بمانم و این نهالی که کاشتم را بزرگ کنم. هرکجا می رویم نهالش را می کاریم اما بقیه دوستان میوه اش را بر میدارند! این هم اشکال ندارد. من وظیفه‌ام است که هرجا می روم اول ساختار سازی کنم. تیم هایی هم که رفته ام، حداقل آن تیم یکی دوسال شرایط خوبی داشته و نتایج خوبی گرفته است. برای اینکه دنبال ساختار سازی بودم.امسال هم دوست دارم در سپاهان بمانم. هیچ پیشنهادی هم به من نشده و اگر هم بشود به هیچ پیشنهادی فکر نمی کنم مگر اینکه با سپاهان به توافق نرسم. ولی آن تمایلی که الان به استقلال بیایم را ندارم، فقط و فقط به خاطر آن توهین هایی که شد. از رویانیان بپرسید. از دکتر سعدمحمدی بپرسید که دوباره مدیرعامل مس کرمان شد و من به او تبریک می گویم. مطمئنم در آینده نزدیک مس کرمان را در لیگ برتر خواهید دید. ببینید من چه پیشنهاداتی را به خاطر استقلال رد کردم. حداقل این دو بزرگوار بیایند شهادت بدهند. آن موقع عشق و علاقه داشتم اما ولی وقتی در دوسه نوبت توهین شد دیگر آن عشق و علاقه را ندارم. انشا الله نیروهای جوان و انرژیک بیایند. همانطور که نسلی بازیگری تمام می شود نسل مربیگری هم بالاخره تمام می شود. باید نیروهای جوانتر بیایند. من امیدوارم استقلال به خاطر هواداران موفق باشد. 


سرمربی اسبق استقلال  در ادامه اظهار داشت: پژمان منتظری حرف هایی زد که من نمی خواهم آن ها را باز کنم. پدر استقلال را یک سری صفحات فیک در فضای مجازی درآورده اند. کسانی که آمدند در فضای مجازی استقلال، را این‌ها به این روز انداختند. با این بودجه، با بودجه 100میلیاردی آسیا که هیچ شما باید فراتر از اسیا تیمت مطرح بشود ولی چون در فضای مجازی بودند، تیم استقلال را یکسری در همین فضای مجازی نابود کردند. من متاسفم آن مواقع که من حرف حق زدم و با این آقایان درگیر شدم هیچ کس پشت من نیامد.


قلعه نویی در پاسخ به این سوال که آیا می شود ترکیب امیرقلعه نویی به عنوان سرمربی و فرهاد مجیدی به عنوان دستیار را در استقلال تصور کرد، گفت:  مربی شدن مانند پدر شدن است. کسی که پدر نباشد هرچقدر از مهر پدری و فرزندی بگویید شاید ده درصد متوجه شود.مربیگری هم یک بخشش باید به عنوان نفر دوم آن فشار را تحمل کنید و آبدیده شوید تا نفر اول بشوید. خود من در کشاورز، برق تهران، استقلال اهواز که دعا می کنم هرچه زودتر به لیگ برتر برگردد، از اینجاها شروع و فشارها را تحمل کردم. بحث دوم این است که هرکسی مسئولیت قبول می کند به عنوان نفر اول، بالاخره یکسری همکارهای خودش را دارد و اینکه بخواهد با کسی ترکیب باشد، من می گویم نه. هرکسی که سرمربی است باید با نفرات خودش و آن هایی که با هم راحت تر هستند کار کند. برای فرهادمجیدی هم چه به عنوان مربی و چه به عنوان مربی آرزوی موفقیت می کنم.  به هرحال خوشحالم الان نسل مربیان جوان و استقلالی دارد به این چرخه اضافه می شود.

 

 

سرمربی اسبق تیم ملی در مورد ارزیابیش از حضور ویلموتس روی نیمکت تیم ملی گفت: این سوال را باید کمیته فنی و آن هایی که با او قرارداد بستند پاسخ بدهند. اما در کل بگویم، امیدواریم مسئولان فدراسیون چارچوب ها را تعریف کنند. در 8سال گذشته و خصوصا 4سال گذشته ما چارچوب نداشتیم که رئیس فدراسیون، دبیر کل و سرمربی درست برعکس بود ولی امیدوارم این بار این اتفاق نیفتد. ایشان هم رزومه خوبی دارد. او مربی تیم ملی بلژیک بوده است. در4سال گذشته چارچوب در بخش فدراسیون فوتبال و سرمربی فوتبال مشخص نبود. شما ببینید او چقدر همکار تغییر داد، چند دبیر کل تغییر دادیم، چند سرپرست تغییر دادیم و این ها به نظر من هم وجهه فدراسیون را زیر سوال برد و هم انرژی را از سرمربی تیم ملی گرفت. به نظرم اگر جایگاه ها مشخص باشد خیلی راحت تر می توانیم کار کنیم. امیدوارم این بار با آمدن ویلموتس و مشخص شدن چارچوب ها عملکرد بهتری داشته باشیم.


وی افزود: البته این دوره جام جهانی خیلی دوره آسانی خواهد بود و ما باید انرژی مان را برای تیم ملی المپیک بگذاریم و اولویت یک فدراسیون فوتبال ما باید تیم ملی امید باشد. ما نفرات خوبی داریم و امیدواریم این بار تیم امیدمان به المپیک برود. چون رفتن به جام جهانی این دوره آسان است. به هرحال فدراسون فوتبال زحمت خودش را کشید اما در مورد لیگ هیچ عدالتی اجرا نشد.
قلعه نویی در مورد اینکه مشخص شد قصد بازگشت به استقلال ندارد و اگر این اتفاق بیفتد،  کادرفنی که خودش انتخاب می کند همراهش خواهد بود، گفت: نه امیر قلعه نویی بلکه هر مربی دیگری باشد همکاران خودش را می برد.

 

ان شاالله برویم به سمتی که از فوتبال لذت ببریم. خواهشم از طرفداران، آن هایی که می آیند به من توهین می کنند این است که بازهم توهین کنند اما به هم سنگ پرتاب نکنند. خدای نکرده اتفاقی بیفتد پدرومادرها چکار کنند؟


وی در واکنش به این جمله که در فضایی که به سرمربی رقیب توهین شود، همه این اتفاقات می افتند، گفت: کار ازاین حرف ها گذشته است. در یک بازی آسیایی به من توهین شد، شما ببینید چه خبر است!

امیر قلعه نویی(سرمربی) فولادمبارکه سپاهان

واکنش عجیب علم‌الهدی به سخنان روحانی: آنهایی که گفتند به ما اختیار بدهید، چند ماه بعد سفیداب و سرخاب کرده و از این مملکت فرار کردند!| نشاط جوان با تار و رقص نامشروع یک مشت دختر هرجایی مهیا نمی‌شود|نشاط این است که جوان در عرصه جنگ اقتصادی قدم بردارد

رقبای خودروسازها در راه ایران

رییس جمهور به بحث تعویق کنکور ورود کند

منبع این خبر، وبسایت www.dana.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۱۸۲۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • داور بازی حساس سپاهان – پرسپولیس معرفی شد
 • داور بازی سپاهان – پرسپولیس معرفی شد
 • داور بازی سپاهان – پرسپولیس مشخص شد
 • اصفهان| برگزاری دیدار سپاهان-پرسپولیس همچنان در ابهام؛ در انتظار جلسه شورای تأمین استان
 • استقلال قهرمان نیم‌فصل دوم، ذوب‌آهن علیمنصور پدیده لیگ
 • بازیکن استقلال در تیم منتخب لیگ قهرمانان آسیا
 • خبر بد برای پرسپولیسی‌ها؛ 3 ستاره دیدار سرخ‌ها را برابر سپاهان از دست دادند!
 • سپاهان فاتح دربی فوتبال بانوان اصفهان؛ کامبک ۱۰ نفره زردپوشان برابر ذوب‌آهن
 • پیروزی تیم فوتبال بانوان سپاهان مقابل ذوب آهن
 • نتایج هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان/ سپاهان پیروز دربی اصفهان شد
 • هفته هفدهم لیگ برترفوتبال بانوان/ سپاهان فاتح داربی اصفهان شد
 • لیگ برتر فوتبال بانوان| سپاهان برنده دربی اصفهان شد
 • لیگ برتر فوتبال بانوان/ سپاهان برنده دربی اصفهان
 • سپاهان شهرآورد فوتبال بانوان اصفهان را پیروز شد
 • بازیکن تیم سپاهان زنجان به استقلال پیوست
 • قلعه‌نویی پاسخ پیشنهاد هدایت استقلال را داد
 • ترین‌های لیگ برتر فوتبال ایران، دوره هجدهم
 • پاسخ قلعه نویی به پیشنهاد بازگشت به استقلال
 • قلعه‌نویی: این فرهنگ است که در یک بازی آسیایی به من توهین کنند؟/ پدر استقلال را یک سری صفحات فیک در فضای مجازی در آورده‌اند