به گزارش خبرنگار مهر، مسعود تابش شامگاه جمعه پس از دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردمی بودن باعث رشد تیم فوتبال سپاهان شده است، از مردم خواهش می‌کنم نشان دهند که شرایط میزبانی چیست و اگر تعداد اندکی تماشاگر تنش زا نیز در فوتبال وجود دارند هواداران ما با آنان برخورد می‌کنند.

وی افزود: سپاهان همیشه شرایط قهرمانی را داشته است و با توجه به پتانسیل‌هایی که دارد کسب نایب قهرمانی بعد از چند فصل ناکامی برای ما خوب است.

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: بازی امروز خیلی خوب بود و خوشبختانه حتی یک مورد تنش و مشکل نداشتیم که از این بابت خداوند را شاکریم.

وی ادامه داد: این موضوع نتیجه خوب بودن بازیکنان تیم فوتبال سپاهان است و قطعاً ثمره یک مدیریت خوب است و البته این تیم استحقاق قهرمانی را داشت.

تابش در ادامه در خصوص سهمیه آسیایی تیم سپاهان بیان داشت: قطعاً تیم ما سهمیه مستقیم آسیا را گرفته و انشاالله در فصل آینده در بازی‌های آسیایی هستیم و بنای ما صرفاً شرکت نیست و با توجه به پیشینه‌ای که داریم هدف گذاری ما موفقیت در آسیا است.

وی ادامه داد: حداقل در دو الی سه سال آینده قهرمان آسیا می‌شویم و اگر در این فصل هم قهرمان شویم که بهتر است.

تابش همچنین در خصوص تغییر بازیکنان نیز بیان داشت: بازیکنان این فصل هم بسیار خوب هستند و ممکن است دو الی سه تغییر داشته باشیم.

کد خبر 4618805

منبع: مهر

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

10 دلیل موفقیت برانکوایوانکوویچ

برانکوایوانکوویچ حالا مرد اول فوتبال ایران است کسی که با ورودش یکی از پرطرفدارترین تیم های ایران را در اوج موفقیت نگه داشته است.

به گزارش"ورزش سه" اینکه سومین قهرمانی پرسپولیس به اندازه دو قهرمانی قبلی سر و صدا نکرده شاید عجیب و شاید هم طبیعی باشد. برانکو تیمی ساخته که چیزی جز قهرمانی از آن انتظار نمی رود. می توان امروز نتیجه گرفت که برانکو و پرسپولیس 4 فصل اخیر یکی از نقاط عطف فوتبال ایران بوده اند که می توان از آن درس گرفت. اما برانکو چرا اینهمه در پرسپولیس با وجود تمام بحران های عرف و کمرشکن فوتبال ایران توانست یکی از موفق ترین دوره ها را رقم زده و عصری را به نام خودش رقم بزند قطعا دلایل زیادی دارد اما آنچه ما به عنوان ژورنالیست یا مخاطب از برانکو دیده ایم نیز نشانه های بارزی دارد که در موفقیت های پیاپی و بی حرف و حدیث او و تیمش نقش داشته است.


1-رئیس پست مدرن


دوران مدیریتی و ریاست کمی تغییر کرده است آنقدر که آلکس فرگوسن برای حفاظت از رختکن تیمش باید کفش به صورت دیوید بکهام پرتاب کند. اما اگر فرگوسن را مربی مدرنی بدانیم باید بگوییم عصری از مربیان پست مدرن روی کار هستند. آن ها یک چیز را فهمیده اند که اهمیت اصلی تیم بازیکنان هستند. دیگر عصر سشوار کردن های آلکسی گذشته چرا که پپ گواردیولا با رفتار و ارتباطی که با بازیکنانش دارد کاری می کند که آندره آس اینیستا می گوید اگر پپ بگوید خودم را از طبقه پنجم می اندازم پایین چون می دانم او کار درست را انجام می دهد. برانکو به موقعش بی رحم هم بوده اما این بی رحمی در پشت نقاط قانون و نظم بوده است و به همین دلیل پذیرفتنی است. او نه اهل مجادله با بازیکن است و نه اهل میهمانی رفتن با آن ها.


2-احترام و امید به آینده


برانکو هیچگاه و حتی بعد از باخت های سنگین بازیکنانش را متهم نکرد. برعکس او همیشه از بازیکنانش تشکر کرد و با امید نسبت به آینده صحبت کرد.


3-خرید انرژی مثبت مجانی


برانکو حتی در بازی با ضعیف ترین تیم ها، همیشه آن ها را حریفی خطرناک و تیمی خوب دانست. این موضوع همیشه یک انرژی مثبت رایگان را حتی از جانب حریف و هوادارانش را به سوی و او تیمش کشاند. درواقع برانکو در جذب انرژی مثبت جمعی عملکرد فوق العاده ای در مدت حضورش در ایران داشته است و به همین خاطر است که انگار روز به روز جوان تر و خوش قیافه تر می شود.


4-فرمول موفقیت


برانکو فرمول موفقیت را می داند. یک حلقه لاستیکی را بردارید و سعی کنید با یکی از انگشتانتان طوری آن را بچرخانید که برای مدتی تا دستتان خسته شود بچرخد. ابتدا به مشکل خواهید خورد چون از سرعت و قدرت  کم یا زیاد استفاده کرده اید، اما وقتی سرعت و قدرتی که باید را پیدا کنید آن وقت خواهید دید که آن قطعه لاستیکی با سرعت و مداوم دور انگشتانتان می چرخد. این خیلی شبیه فرمول موفقیت است.  او در سخت ترین بازی ها هم سخت باخت و یا به سختی برنده شد. اینکه برانکو هیچگاه وسوسه نشد از سرعت مطمئنه خارج شود یک ثبات عقلایی هم نیاز دارد. تیم ها شبیه مربی شان می شود و پرسپولیس این فصل عاقل تر از  تمام پرسپولیس ها بود چون بیشتر از همیشه شبیه برانکو شده بود.


5-با لبخند گردن بزن


برانکو هیچگاه در برابر بازیکنانی که با آن ها به مشکل خورد موضع علنی و عصبانی نگرفت. او رامین رضائیان، محسن مسلمان و پیام صادقیان را از تیم کنار گذاشت. او اما هیچگاه در هیچ کنفرانس یا مصاحبه ای موضع تندی علیه بازیکنان نگرفت. حتی از رختکن هم خبری از درگیری یا پرتاب کفش و این مسایل نبود. او اما هر سه را کنار گذاشت آن هم با لبخند و بدون خونریزی به طوری که هیچکدام از این بازیکنان با خشم از او حرفی نزده اند.

 


6-گوش های بسته و قلب باز


برانکو همیشه قلبش در برابر هواداران پرسپولیس باز بوده است. همیشه اول از همه از هواداران حرف می زند ، بردها را به آن ها تقدیم و مدیون حضورشان می داند. اما او گوش هایش در برابر سکوها و رسانه ها کاملا بسته است. او با تمام رسانه ها حتی آن هایی که ممکن است دوستش نداشته باشند هم کاملا مثبت و بدون کینه حرف می زند اما نه حرف آن ها و نه حرف سکوها را گوش نمی دهد. او فقط کاری که از نظرش درست است انجام می دهد. او می گوید من عاشق شما هستم اما کارخودم را می کنم.


7-شعور برتر از هوش است


داستان هوش و شعور شاید بحثی چالش برانگیز و دشوار باشد اما می گویند انسان با یک میزان هوش خاص به دنیا می آمد اما شعور میزان درکی است که اکتسابی است و بستگی به روند زندگی افراد دارد. در میان بازیکنان برخی باهوش هستند ، تکنیک و خلاقیت دارند. اما این بازیکنان خیلی وقت ها از چارچوب های تاکتیکی خارج می زنند. اما برخی بازیکنان هستند که تکنیک پایین تری دارند اما درک بالاتری نسبت به آنچه مربی می گوید دارند. برانکو نشان داده که بازیکنانی را دوست دارد که با وجود تکنیک یا هوش فوتبالی کمتر شعورفوتبالی بالاتری داشته باشند.


8-فرمانده اول می جنگد


برانکو در پرسپولیس نقش فرمانده را انتخاب کرد و فرمانده ای بود که خودش قبل و پیشاپیش همه وارد میدان جنگ می شد. او اگر چالشی هم با کسی داشت خودش زودتر وارد شد و اجازه نداد بازیکنانش یا کادرفنی اش وارد چنین جنگ هایی شوند. او اینگونه از تیمش در چهار سال طوری حفاظت کرد که تیمش کمترین آسیب و زخم را دچار شد.


9-کادرفنی مناسب


مرد کروات از آنجایی که حاکم اصلی تمامی مسایل فنی باشگاه است ، کادرفنی مورد نظرش را هم کنار خودش قرار داده و در این چهار سال کمترین مشکلی با دستیارانش نداشته است. نقشی که او به کریم باقری در تیم داده ، انتخاب بدنساز و مربی گلرها و مجموعه عواملی که نشان می دهد او مهندسی چیدمان نیمکت را به خوبی بلد است.


10-عادلانه مدیریت کن


برانکو به طوری که رختکن تیمش را مدیریت کرد که کمترین اعتراض را به نسبت بازی کردن یا بازی نکردن ها شاهد بودیم. اینکه یک مدیر بتواند این را القا کند که عادل است و عدالت را اجرا می کند باعث می شود که در رختکن مشکلات کمتری را داشته باشند.

برانکو ایوانکوویچ (سرمربی) پرسپولیس تهران

سفیر ایران در لندن: تمام ملت ایران پشتیبان نظام هستند| طرفدار درگیری نیستیم| مردم برای پرداخت هزینه مقاومت در برابر آمریکا آماده‌اند| انقلابی خاموش در حال رخ دادن در اقتصاد ایران است

اعتراض شدید روزنامه اطلاعات به روس‌ها؛ آقای پوتین! آتش بیار معرکه علیه ایران شده‌ای!

عوارض رابطه جنسی زیاد

کلیدواژه: مسعود تابش تیم فوتبال سپاهان اصفهان تیم فوتبال استقلال خوزستان

منبع این خبر، وبسایت www.mehrnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۱۸۷۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • آرزوی موفقیت سرخ‌ها برای طلایی پوشان اصفهانی؛ باشگاه پرسپولیس در پیامی از باشگاه سپاهان تقدیر کرد
 • اعتراض سپاهانی‌ها به ۵۰ - ۵۰ بودن سکو‌ها در بازی با پرسپولیس/ تابش: با این تصمیم فضای شهر اصفهان را ملتهب کردند
 • تابش: سازمان لیگ در سهمیه تماشاگران بازی با پرسپولیس تجدیدنظر کند
 • AFC نخستین قهرمانی ایران در آسیا را یادآوری کرد
 • پیام AFC در سالروز نخستین قهرمانی ایران در آسیا
 • قوچان‌نژاد: موفقیت تیم از موفقیت من مهم‌تر است
 • پنجعلی: تیم باید برای قهرمانی آسیا بسته شود
 • تابش: سپاهان اولویت اول تا سوم قلعه نویی است/ از حق و حقوق باشگاه در مورد سهمیه تماشاگران دفاع می‌کنیم
 • 10 دلیل موفقیت برانکو در پرسپولیس
 • واکنش مدیرعامل سپاهان به دستور غیررسمی تاج
 • 10 دلیل موفقیت برانکو ایوانکوویچ
 • خلیل‌زاده: هواداران رقیب هم می‌دانند کدام تیم بیشتر حمایت شده است/ تماشاگران سپاهان عادت دارند به بازیکنان سابقشان فحش بدهند/ سعی می‌کنم از فصل بعد در زمین آرام باشم
 • پرسپولیس و کسب سومین قهرمانی متوالی‌ در لیگ برتر
 • به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم اما از نظر من سپاهان قهرمان است
 • اظهارات جالب مدیرعامل سپاهان درباره پرسپولیس + جزئیات
 • از نظر من سپاهان قهرمان است/ پس از جام‌حذفی صحبت‌های مفصلی دارم
 • اگر بحث‌های داوری نبود الان ما قهرمان شده بودیم/ بعد از بازی با پرسپولیس در اصفهان قهرمانی را از دست دادیم/ بعید می‌دانم قلعه‌نویی از سپاهان جدا شود
 • هفت بازیکن از تیم قهرمان و نایب قهرمان در جمع برترین‌ها
 • مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت