مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: از فدراسیون گله داریم که چرا اجازه می‌دهد ناظر بازی به عنوان کارشناس داوری باشد و به اینجا ختم شود که ایشان بخواهد بعد از صحبت‌های آقای منصوریان، امروز تلافی کند. ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۹ ورزشی فوتبال ایران نظرات - اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مسجدسلیمان، محمد خرمگاه پس از تساوی مقابل تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری گفت:  به تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برای ماندن‌شان در لیگ برتر تبریک می‌گویم. براساس شرایط فنی تیم‌مان و اینکه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را داریم سعی کردیم امروز از جوانان‌مان استفاده کنیم تا مقابل النصر با شرایط بهتری بازی کنیم. بچه‌های ما امروز خوب بازی کردیم فقط یک مقدار کارهای تاکتیکی‌ را خوب انجام ندادند و امیدوارم در بازی آینده مقابل النصر نماینده خوبی برای ایران در آسیا باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با درخواست ذوب‌آهن که خواهان تغییر میزبانی‌شان از کربلا به امارات بودند از سوی AFC موافقت شد؟ گفت: موافقت نشد و قسمت است که در همان کربلا بازی‌مان را برگزار می‌کنیم. متاسفانه در بازی قبلی با الزورا اتفاقاتی افتاد و فوتبال را به هم زدند و تمرکز بازیکنان ما را برهم زدند. امیدواریم که بازی خوبی در کربلا مقابل النصر انجام دهیم.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: از فدراسیون گله داریم که چرا اجازه می‌دهد ناظر بازی به عنوان کارشناس داوری باشد و به اینجا ختم شود که ایشان بخواهد بعد از صحبت‌های آقای منصوریان، امروز تلافی کنند. ایشان متاسفانه آن چیزهایی که نباید می‌گفتند را به منصوریان گفت و این اتفاقات افتاد. ناظر یک بازی چرا باید کارشناسی کند که این اتفاقات بیفتد. 

خرمگاه درباره این موضوع که منصوریان بازیکنی را از نفت مسجدسلیمان به خدمت می‌گیرد، عنوان کرد: این طبیعت فوتبال است که این اتفاق برای هر بازیکن و مربی بیفتد. فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد چون ما با برنامه‌ای که داریم تغییراتی نخواهیم داشت. 

پرسپولیس در قهرمانی متوالی لیگ برتر هت‌تریک کرد؛ سپاهان و استقلال سهمیه گرفتند/ سپیدرود به لیگ یک بازگشت

 

انتهای پیام/ 

R39383/P/S3,27/CT11 واژه های کاربردی مرتبط ذوب آهن اصفهان

منبع: تسنیم

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

چارچوب‌های مختلف ارتباط ایران با نهادهای مالی اسلامی/ بازار سرمایه بین‌المللی شده است

بهادر بیژنی، قائم‌ مقام رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور بین‌الملل، در گفت‌وگو با ایکنا، به بیان نکاتی درباره وضعیت ارتباطات بین‌المللی بازار سرمایه ایران به ویژه در زمینه مالی اسلامی پرداخت و اظهار کرد: ارتباطاتی که ما با نهادهای ناظر اسلامی در کشورهای مختلف داریم را می‌توان در چند چارچوب بررسی کرد که یکی از این موارد ارتباطات دوجانبه‌ای است که ما دارا هستیم. در این زمینه با برخی از کشورها که مالی اسلامی هم در آن کشورها به عنوان یکی از سیستم‌ها در کنار سیستم سنتی وجود دارد ارتباطات مناسبی برقرار کرده‌ایم.

افزایش ارتباطات در چارچوب هیئت خدمات مالی اسلامی

وی ادامه داد: در بسیاری از کشورها سیستم دوگانه یعنی سیستم متعارف و اسلامی در کنار هم وجود دارد که با نهاد ناظر آن‌ها هم ارتباط داریم. مثال بارز این کشورها که برخی از آن‌ها هم برای حضور در بازدهمین دوره بازار سرمایه اسلامی در ایران حضور پیدا کرده‌اند، مالزی، عمان و ترکیه هستند.

بیژنی با اشاره به جایگاه هیئت خدمات مالی اسلامی در روابط بین‌المللی بازار سرمایه ایران بیان کرد: برخی از این کشورها در چارچوب مجامعی که هم ما و هم آن‌ها عضو هستیم با ما در ارتباط هستند. این سطح دیگری از ارتباط یعنی ارتباط در درون نهادهای بین‌المللی است؛ برخی از این نهادهای بین‌المللی همانند هیئت خدمات مالی اسلامی است که کشورهای اسلامی عضو آن هستند. البته این هیئت به هر سه بخش مالی اختصاص دارد اما بخش بازار سرمایه اسلامی هم در آنجا وجود دارد.

افزایش ارتباطات بین‌المللی بازار سرمایه ایران

جانشین رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور بین‌الملل با اشاره به ارتباطات بین‌المللی بازار سرمایه ایران گفت: ما با بسیاری از کشورهای اسلامی در چارچوب هیئت‌ خدمات مالی اسلامی، کمیته‌ها و کارگروه‌های آن در ارتباط هستیم. برخی از نهادهای مالی هم فراتر از هیئت خدمات مالی اسلامی وجود دارند که فقط اسلامی نیستند و از جمله آن‌ها سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار ( آیسکو) است.

وی به عضویت ایران در آیسکو اشاره و اظهار کرد: ما در آذرماه سال گذشته عضو عادی آیسکو شدیم و الان در آن حق رأی داریم و در کمیته‌های آیسکو، علاوه بر مباحثی که در بازار سرمایه متعارف در دنیا مطرح می‌شود، در موضوعات مرتبط با بازار سرمایه اسلامی هم با کشورها ارتباط داریم.

مزایای برگزاری دوره بازار سرمایه اسلامی

بیژنی ادامه داد: مثال بارزی که می‌توانم به آن اشاره کنم این است که در جریان آخرین اجلاس سران آیسکو که ماه گذشته برگزار شد، در کمیته GEM که به کشورهای نوظهور آیسکو اطلاق می‌شود که بزرگ‌ترین کمیته این نهاد هم هست و 75 درصد از اعضای عادی آیسکو را شامل می‌شود، بخش قابل توجهی از مباحث این کمیته که هم کشورهای اسلامی و هم غیراسلامی در آن حضور دارند به معرفی محصولات اسلامی و آخرین دستاوردهای مالی اسلامی اختصاص داشت که توسط دبیر کل هیئت خدمات مالی اسلامی ارائه شد.

این کارشناس اقتصادی یادآور شد: با این اوصاف، در این چند سطح، تعاملات ما وجود دارد و برگزاری همایش بازار سرمایه اسلامی که هر ساله در ایران برگزار می‌شود یکی از مهم‌ترین پلتفرم‌هایی است که در آنجا می‌توانیم آخرین تحولات در بازار سرمایه اسلامی ایران را تشریح و ارائه کنیم و از سوی دیگر از نظرات دانشمندان و علمای مالی اسلامی بهره ببریم. امسال هم حدود 30 مهمان خارجی و متخصص مالی اسلامی از 15 کشور دنیا در یازدهمین دوره بازار سرمایه اسلامی در ایران حضور پیدا کرده‌اند.

عضویت در آیسکو باعث تحولات بسیاری در بازار سرمایه شد

وی در پاسخ به پرسشی درباره تأثیر تحریم‌‌ها بر ارتباطات بین‌المللی بازار سرمایه ایران تصریح کرد: مسلماً شرایط بین‌المللی بر روی ارتباطات ما تأثیر می‌گذارد اما اگر وضعیت امسال را با چند سال گذشته مقایسه کنیم متوجه می‌شویم که در این زمینه دارای پیشرفت‌هایی هم داشته‌ایم. بعد از عضویت ما در آیسکو بعد از 13 سال که اتفاقاً در بحبوبه تحریم‌ها هم اتفاق افتاد تحول جدی در ارتباطات بین‌المللی ما صورت گرفت چراکه باعث تحولات بسیاری شد.
بیژنی بیان کرد: عضویت در آیسکو فرصت مناسبی است تا با کشورهای اسلامی دنیا، هم در خود اجلاس سران آیسکو و هم در کمیته‌هایی که عضو هستیم، ارتباطات بسیار مناسبی را برقرار کنیم. از این جهت ارتباطات ما اتفاقاً بیشتر هم شده است.

مزایای عضویت ایران در کمیته‌های آیسکو

جانشین رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور بین‌الملل با اشاره به مزایای عضویت ایران در آیسکو گفت: اگر قبلاً با بسیاری از کشورهای اسلامی ارتباطات نداشتیم الان در کمیته‌های آیسکو این فرصت را برای برقراری ارتباط پیدا کرده‌ایم. ما در کمیته آفریقا و خاورمیانه هم عضو هستیم. این کمیته هم کشورهای اسلامی زیادی را در خود گنجانده است. ما قبل از عضویت در آیسکو از چنین موقعیت مهمی برخوردار نبودیم چراکه اساساً عضو آیسکو نبودیم.

وی با بیان اینکه ارتباطات بین‌المللی بازار سرمایه ایران بسیار گسترش یافته است اظهار کرد: ما ابتدا عضو پیوسته شدیم و سپس به عضویت عادی درآمدیم و اکنون که عضو عادی شده‌ایم حتی حق رأی داریم و می‌تونیم در فرآیند تصمیم سازی در مباحث مختلف شرکت کنیم. خود آیسکو هم با هیئت خدمات مالی اسلامی ارتباطات جدی دارد و از جمله دارای انتشارات مشترک هستند. از این جهت می‌توانم بگویم که علی‌رغم شرایط فعلی بین‌المللی، ارتباطات ما گسترش پیدا کرده است.

به هدف غایی خود در بین‌المللی شدن بازار سرمایه نرسیده‌ایم

بیژنی در پاسخ به این پرسش که خریداران بین‌المللی تا چه اندازه در بازار سرمایه ما حضور پیدا کرده‌اند و چه برنامه‌ای برای توسعه ارتباطات بین‌المللی بازار سرمایه ایران دارید، بیان کرد: واقعیت امر این است که بازار سرمایه ما یکی از بخش‌های مالی ماست که واقعاً بین‌المللی است. البته نمی‌خواهم بگویم که ما به هدف غایی خودمان رسیده‌ایم بلکه باید دائما این راه را طی کرده و وضعیت خود در این زمینه را بهبود ببخشیم.

این کارشناس اقتصادی یادآور شد: از سوی دیگر اگر به خوبی ملاحظه کنید در همین یازدهمین دوره بازار سرمایه اسلامی که این روزها در تهران در حال برگزاری است هدف ما صرفاً دعوت از این کارشناسان و متخصصان برای حضور یا یک سخنرانی در این همایش نیست بلکه ما ارتباطات عمیق، درازمدت و سازنده‌ای با برخی از کشورهای هدف برقرار کرده‌ایم.

ارتباطات نزدیک با بازار سرمایه آلمان

وی با اشاره به ارتباطات گسترده بازار سرمایه ایران با بازار سرمایه آلمان تصریح کرد: مثال بارز این کشورها، آلمان است. این خبر را برای اولین بار به شما عرض می‌کنم که قرار است هفته آینده یک کنفرانس همکاری فنی در آلمان شکل بگیرد و ایران یکی از کشورهایی است که به این کنفرانس دعوت شده است و قرار است هیئتی از بازار سرمایه ایران در این کنفرانس همکاری فنی که برای اولین بار توسط Bafin یعنی نهاد ناظر بازار سرمایه، بانک و بیمه آلمان برگزار می‌شود حضو پیدا کنند و همکاری‌های فنی خود را با این نهاد ناظر و سایر کشورهایی که به این کنفرانس دعوت هستند به اشتراک بگذارند.

قائم مقام رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور بین‌الملل با اشاره به امضای موافقت‌نامه با نهاد ناظر بازار سرمایه، بانک و بیمه آلمان یادآور شد: ما با نمایندگان Bafin موافقت‌نامه همکاری امضا کردیم اما هدف ما صرفاً امضای موافقت‌نامه نبوده است بلکه یک جنبه از برنامه‌های ما همین همکاری‌های فنی است که همانگونه که اشاره شد هفته آینده قرار است در مورد آن بحث و بررسی بیشتری صورت گیرد.

ارتباطات نباید در حد امضای یک موافقت نامه باشد

بیژنی ادامه داد: تلاش‌ها و اقدامات دیگری هم برای همکاری و ارتباط با کشورهای دیگر هم داشته‌ایم و سعی کرده‌ایم کشورهای هدف را انتخاب کنیم و به جای اینکه با تعداد زیادی از کشورها دارای ارتباطات اندک و در سطوح پائین باشیم و این ارتباطات صرفاً در حد امضای یک موافقت‌نامه باشد با برخی از کشورهای هدف ارتباطات گسترده‌ای برقرار کنیم.

وی تأکید کرد: برای برقراری ارتباط با این کشورها هم دلایل خاص خود را دارا هستیم. برای مثال ممکن است سؤال شود که اهمیت ارتباط با آلمان چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که یک علتش این است که سرمایه‌گذاران آلمانی اقبال بسیار زیادی به سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه ما نشان داده‌اند و حجم قابل توجهی از سرمایه گذاری خارجی در بازار سرمایه ما توسط آلمانی‌ها انجام شده است.

بازار سرمایه ایران ارتباطات بین‌المللی قوی‌ای دارد

این کارشناس بازار سرمایه درباره دلایل ارتباطات بیشتر با بازار سرمایه برخی از کشورها افزود: همچنین ممکن است این سؤال پرسیده شود که چرا با بازار سرمایه کشورهایی همانند عمان و کره‌ جنوبی، ارتباطات بیشتری برقرار شده است که در پاسخ باید گفت پشت هر کدام از این انتخاب‌ها دلایل خاصی وجود داشته است.

جانشین رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور بین‌الملل در پایان با اشاره به ارتباطات قوی بازار سرمایه ایران در عرصه بین‌الملل گفت: بنده معتقدم بازار سرمایه ما علی رغم اینکه برای بین‌المللی شدن به طور کامل، راه زیادی در پیش دارد اما واقعیت این است که بازار سرمایه ما نهادی است که ارتباطات بین‌المللی آن قوی است و عضویت عادی ما در آیسکو هم یک تحول جدی در بهتر شدن این ارتباطات بین‌المللی ما بود.

گفت‌وگو از اکبر ابراهیمی

انتهای پیام

آیت‌الله اراکی: یک راه این است که انتخابات را ملغی کنیم؛ بگوییم مردم نقشی نداشته باشند و همه از طریق رهبری تعیین شوند| اگر چنین می‌شد،‌ قطعاً خطاها کم‌تر می‌شد| برجام اشتباه بزرگی بود| مدیریت رهبر انقلاب در پرونده برجام، بسیار دقیق و حکیمانه‌ بود| تدیّن «

جنجال عکس نگار جواهریان و رامبد جوان در کانادا

پوستر خوش‌آمدگویی باشگاه الاهلی برای برانکو/عکس

کلیدواژه: ذوب آهن اصفهان ذوب آهن اصفهان

منبع این خبر، وبسایت tn.ai است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۱۹۶۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • در برابر تحریک‌های نظامی تهران، مهیای اقدام تلافی‌جویانه هستیم
 • منصوریان و کادرفنی ذوب‌آهن یکی از با اخلاق‌ترین‌های لیگ برتر هستند
 • جریمه نقدی برای تیم‌های لیگ برتری
 • ۹۰ درصد درخواست‌های مردمی از پلیس در حوزه امنیت اخلاقی و اجرای طرح ناظر است /در تهران کم‌ترین وقوع جرم را داریم /پلیس در حوزه ایجاد امنیت اجتماعی قاطع است
 • بازار میوه ناظر ندارد / تفاوت‌های تا ۵ برابری قیمت در فاصله کمتر از ۲ کیلومتر
 • برای انتخاب سرمربی منتظر مجوز وزارت نفت هستیم
 • رئیس هیئت مدیره نفت مسجدسلیمان: برای انتخاب سرمربی منتظر مجوز وزارت نفت هستیم/ اگر تیمی امکانات بیشتر از مسجدسلیمان می‌خواهد به اهواز برود!
 • ناظر-راهبران طرح‌های پژوهشی نهاد در سال ۹۸ تعیین شدند
 • ناظر-راهبران طرح‌های پژوهشی نهاد کتابخانه‌ها تعیین شدند
 • سه تیم لیگ برتریِ نفت مسجدسلیمان، پارس جنوبی و نساجی، در خطر از دست دادن میزبانی در لیگ نوزدهم
 • رشد 4052 واحدی شاخص کل بورس تهران
 • رشد ۴۰۵۲ واحدی شاخص بورس
 • هند علیه محصولات آمریکایی دست به تلافی زد
 • حرکت چراغ خاموش ذوب‌آهن در فصل نقل و انتقالات
 • آزادی نشریات دربند است و عدالت در سقوط آزاد! / وزارت علوم باید به قانون برگردد
 • شاگرد منصوریان در یک قدمی استقلال
 • هند عوارض تلافی‌جویانه بر ۲۸ کالای آمریکایی وضع می‌کند
 • محرومیت سنگین برای علیرضا منصوریان قطعی شد
 • شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی جهت گیری سیاسی ندارد