مدافع استقلال به شدت از مدیریت این باشگاه انتقاد کرد.

طرفداری- پژمان منتظری بعد از آخرین دیدار تیم استقلال در لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفت:

در ابتدا باید بگویم که امروز روز خداحافظی خسرو حیدری بوده، کسی که خودش می داند قلبا به او اعتقاد دارم و حقیقتا او را خیلی دوست دارم. او همیشه با مسولیت بازی کرده و هر وقت در زمین بوده تمام تلاشش را انجام داده است. حیدری با تمام وجود استقلال را دوست داشته و در این چند روز که از تصمیم حیدری با خبر شده بودم دلم گرفته بود. البته به او تبریک می گویم که با شجاعت چنین تصمیمی گرفت و اعتقاد دارم کمتر کسی این فرصت را پیدا می‌کند که مقابل هواداران ما خداحافظی کند برای او خیلی خوشحالم و امیدوارم او را خیلی زود ببینیم و حیدری دوباره به میادین فوتبال در قسمت‌های دیگر بازگردد. 

وی تاکید کرد:

برای اتفاقاتی که طی یکی دو روز  اخیر در تمرینات افتاده بازیکنان هم شرمنده هستند و هم ناراحت. یک ماه است که قرار بود این اتفاق رخ بدهد ولی ما جلویش را گرفتیم دیگر کار به جایی رسیده بود که بازیکنان نمی‌توانستند تحمل کنند و آنها می‌گفتند چرا اجازه نمی‌دهید تمرینات تیم تعطیل شود؟ 

وی درخصوص اینکه ظاهرا شما جلوی اعتصاب بازیکنان را گرفته بودید گفت:

نه من بلکه 4-3 نفر دیگر بازیکنان این کار را کردند. من در کنار بازیکنان دیگر استقلال هستم و هرگز روبروی آنها نیستم. من خیلی تلاش کردم و خود آقای مجیدی هم صحبت‌هایش را انجام داد. این را بگویم که بحث بازیکنان ما اصلا بحث مالی نبود. 40 روز پیش باید به تیم استقلال پول تزریق می شد چون این تیم شانس قهرمانی داشت الان دیگر این پول به درد استقلال نمی‌خورد و بازیکنان دیگر نیازی به این پول ندارند. 

منتظری تاکید کرد:

بحث ما احترامی بود که باید به بازیکنان می گذاشتند و همان 40 روز پیش باید این پول تزریق می‌شد نه اینکه استقلال تیمی که در کورس قهرمانی الست فقط 39 درصد دریافتی داشته باشد و بگذارند در یک بازی آخر پول به حساب او واریز شود. به نظر شما چه کسی مقصر است؟ شما فرض کنید پول را داده باشد الان به چه درد بازیکنان می خورد قهرمانی از دست رفت و همه ما شرمنده شده‌ایم. 

وی تاکید کرد:

حرف زیاد است و خود مجیدی می‌تواند در این مورد ها صحبت کند. من سعی می‌کنم زیاد رد فضای مجازی نباشم. ولی به من گفتند که مجیدی تصمیم من را در تمرین روز گذشته وتو کرده است. من نه نیازی به این پول دارم و نه چیز دیگری هیچ وقت به خودم اجازه نمی‌دهم که چنین کاری انجام بدهم ولی مردم باید بدانند چه اتفاقی در تیم‌شان رخ می‌دهد. 

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد عدم تزریق  پول در قهرمانی استقلال تاثیرگذار است گفت:

اگر یک درصد بازیکنان انگیزه می‌گرفتند ممکن بود این اتفاقات رخ نمی‌داد از تزریق مالی تا زمین تمرین خوب، کمپ خوب گرفته تا مسائل دیگر. چگونه می‌شود تیمی در کورس قهرمانی و 70 درصد پولش را گرفته که البته نوش جانشان ولی ما فقط 39 درصد بگیریم. مگر می‌شود ؟ 

منتظری درخصوص اینکه ظاهرا معاون باشگاه استقلال شب گذشته در گروه تلگرامی بازیکنان را تهدید کرده که فلان ساعت در اردو باشند گفت:

به این صحبت ‌ها برنگردیم این مسائل خصوصی است و نباید باز شود. در کل این اتفاق افتاده و بازیکنان دوست نداشتند این اتفاق بیفتد. طرفداران استقلال باید این مسائل را ببینند و بدانند کار به جایی رسید که خود مجیدی حرفی برای گفتن نداشت.چقدر مجیدی ضمانت کند و چقدر من این کار را انجام دهم؟چقدر بگوییم پول می‌رسد، عشق هوادار این لباس است.الان دیگر بحث مالی وجود ندارد و فقط مشکل  احترامی است که باید به بازیکن گذاشته شود.اینکه به بازیکن بگویند صبح فردا پول به حسابتان است و این کار انجام نشود اصلا کار خوبی نیست. از 40 روز پیش قرار بود این پول بیاید تازه پولی که به یک سری از بازیکنان داده‌اند برخی هم پرداخت نشده است. خود من هم نگرفته‌ام از پارسال هم طلبکار هستیم. 

وی ادامه داد:

بحث من با استقلال اصلا مالی نیست ولی بازیکنان استقلال 40 روز است از هم پول قرض می‌گیرند آن هم دو میلیون دو میلیون .متاسفانه فضای مجازی مربوط به افرادی است که دشمن استقلال هستند من در مورد این افراد صحبت می‌کنم چون نه ترسی دارم و نه آتویی به آنها داده‌ام از حالا به بعد هم حرف‌هایم را در مورد آنها می‌زنم، چون آنها دنبال منافع‌شان هستند.کسانی که خیلی‌ها جرات ندارند درباره آنها صحبت کنند کسانی هستند که من یقه آنها را همین هفته گرفته‌ام. همه بازیکنان هم دیده‌اند. 

وی درخصوص اینکه می‌شود شفاف‌تر صحبت کند گفت:

درمورد این افراد حرف خواهم زد. صحبت می‌کنم که چرا استقلال در آخر همه فصل‌ها باید بازیکنان را از دست بدهد. چرا بازیکنان استقلال در هفته‌های پایانی باید به دنبال قرارداد بستن‌شان باشند. چرا فقط استقلال اینگونه است؟ مگر در آخر فصل می‌شود بازیکن را پیدا کرد؟ اینها همه مسائلی است که به احترام‌ها برمی‌گردد. شما هر مشکلی دارید ولی باید به بازیکن احترام بگذارید. بازیکنان چهار ماه است کنار باشگاه هستند ولی چرا باید این همه تغییرات هر سال در استقلال صورت بگیرد. مردم گناه دارند و شما نباید بازیکنان را مقابل مردم قرار دهید. 

وی در پایان در پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد درمورد شخصی صحبت می‌کند که برای استقلال یک تار عنکبوت است گفت:

شما درمورد شخصی صحبت می‌کنید که هیچ قدرتی ندارد او فقط باهوش است و فردی بی‌شخصیت است که هیچ چیز برایش مهم نیست او حاضر است پا روی شرف خود بگذارد و فقط از هوش خود استفاده می‌کند. من مطمئنا درمورد او صحبت می‌کنم. این شخص سال گذشته در استقلال حضور نداشت و افتخاری به او اجازه نمی‌داد در باشگاه حضور داشته باشد. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

خاله نرگس: برای فرستادن صلوات و دعای فرج در تلویزیون بازخواست شدم/ سلبریتی‌ها برای اهداف صداوسیما قدم برنمی‌دارند

مجری با سابقه حوزه کودک تلویزیون معتقد است عمده این سلبریتی‌ها روی آنتن صلوات هم نمی‌فرستند و نام اهل‌بیت را هم نمی‌آورند، ولی ارج و قرب بیشتری دارند؛ در صورتیکه امثال من که دل و زبان‌مان یکی است قدرمان را نمی‌دانند و کمتر از ما استفاده می‌کنند. ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸ فرهنگی رادیو و تلویزیون نظرات - اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ یک خبری چند روز پیش رسانه‌ای شد که سری جدید «رنگین‌کمان» بعد از ماه مبارک رمضان روی آنتن می‌رود. البته در این خبر آمده که آزاده آل ایوب- خاله نرگس- در سری جدید «رنگین کمان» به عنوان مجری حضور نخواهد داشت و کیمیا گیلانی که هم در مقام نویسنده و هم بازیگر بخش نمایشی برنامه «رنگین کمان» بود و در «قاصدک» شبکه نسیم هم به اجرای برنامه می‌پرداخت در سری جدید به عنوان مجری بازیگر «رنگین کمان» خواهد بود.

روز گذشته فیلمی از سخنان قابل تأمل آزاده آل‌ایوب در مسجد مقدس جمکران در فضای مجازی پخش شد که این مجری کودک در آن جمع گفته بود: "من در سازمانی کار می‌کنم که برای فرستادن صلوات و دعا برای فرج امام زمان(عج) در برنامه کودک بازخواست شدم! همیشه گفته‌ام چرا باید در کشور اسلامی برای فرستادن صلوات بازخواست شوم؛ این‌ها حقیقت دارد. می‌گویند بچه‌ها نمی‌فهمند و درک این مفاهیم را ندارند ولی بچه‌ها از طریق من می‌فهمند. بسیاری از خانواده‌ها به خاطر لج و لجبازی و موضوعات سیاسی و اقتصادی، از اهل‌بیت و اعتقاداتشان فاصله گرفتند. "

روایت اولین خاله کودکان تلویزیون/مدیون امام حسین(ع) هستم

اولین کسی که اولین بار به عنوان خاله کودکان در صداوسیما مطرح شد آزاده‌آل ایوب بود که با نام «خاله نرگس» شناخته شد. او چنین روایت کرد: "آبان 81 به تازگی در برنامه «رنگین کمان» تست داده بودم و چشم انتظار تماس، از کنار گوشی تلفن تکان نمی‌خوردم، چگونه می‌توان ده روز منزل را ترک کنم و فی‌امان‌الله. نه همیشه اسباب زیارت فراهم است ولی اینجا فرصت‌ها از دست می‌رود، می‌مانم. اوراق افکارم پُر از خطی بود، دیگر جایی برای تکلیف شب هم نبود... صدای زنگ تلفن(پریدم)... مادر زود باش مدارک را آماده کن، دیر میشه... قلب! عقل! احساس! آرزو! امان بده! حسین! شهرت! دنیا! حسین!! مامان نمی‌توانم به امام حسین(ع) نه بگم، حتی اگر به قیمت از دست دادن آرزوهایم باشد. چه می‌گوید دختر؟ بجنب... رها کردم و رفتم. به محض بازگشت(صدای زنگ تلفن)... "خانم آل‌ایوب شما در تست برنامه پذیرفته شدید. از آذر همان سال تاکنون «خاله نرگس و من» تمام دنیا زیبایی‌هایش را مدیون همان انتخاب هستند... حسین و دیگر هیچ."

در ادامه هم برخی نوشتند و گفتند طبق شنیده‌ها آزاده‌آل‌ایوب برای دفاع از اعتقادات‌شان ممنوع‌ از کار شدند و بناست بعد از ماه رمضان برنامه‌ای نداشته باشند. او با خبرنگار خبرگزاری تسنیم درباره صحبت‌های مسجد جمکران، ممنوع‌الکاری و موضوعات دیگر حوزه کودک و تلویزیون گفتگویی انجام داد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

نگران بچه‌ها هستم

آزاده آل‌ایوب -خاله نرگس- گفتگو را با عدم حضور در سری جدید «رنگین‌کمان» شروع کرد و به خبرنگار تسنیم گفت: در سری جدید «رنگین‌کمان» حضور ندارم ولی ربطی به صحبت‌هایم ندارد. روز جمعه بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه که در مسجد مقدس جمکران حضور داشتم یک مجلس خصوصی است. با همدیگر راجع به دغدغه‌های مذهبی‌مان صحبت می‌کنیم و آن چیزی که مخاطب نیاز دارد راجع به آن موضوعات و مسائل همفکری می‌کنیم. به همدیگر مشورت می‌دهیم و شاهد یک تبادل فکری و اندیشه‌ای هستیم. من راجع به دغدغه‌هایم گفتم از اینکه نگران بچه‌ها هستم. من صحبتم را این‌طور شروع کردم چرا می‌گوییم غرب روی خانواده‌ها نفوذ دارد و اثر منفی گذاشته و ما نتوانستیم درست عمل کنیم و هیچ نفوذ و اثری بر روی آن‌ها نداریم. ما باید قدرتمندتر عمل کنیم و عزم‌مان را جزم کنیم نقشه‌هایشان را نقش برآب کنیم.

سلیقه‌های عوامل کار کودک برای فرستادن صلوات و دعای فرج بازخواستم کرد

وی تصریح کرد: من گفته‌ام در سازمانی کار می‌کنم که برای فرستادن صلوات و دعا برای فرج امام زمان(عج) در برنامه کودک بازخواست شدم! هیچ‌وقت از جانب مدیران نبوده، سلیقه‌های مختلف کارگردانان، تهیه‌کنندگان و عوامل کارهای کودک باعث این اتفاق بوده است. کارگردانانی در حوزه کودک کار می‌کنند و نویسندگان و اندیشمندان در اتاق فکر کودک هستند هیچ نظارتی بر رویشان نیست. ما هیچ‌وقت نتوانستیم با هم صحبت کنیم دیدگاه، اعتقادات و نگاه‌مان نسبت به حوزه کودک چیست. هیچ‌وقت نگفته‌ام مدیران سازمان صداوسیما بلکه این بازخواست‌ها و مواخذه‌ها همیشه از سوی عوامل کارهای کودک بوده است.

حتی از حراست با من تماس گرفتند که شما ممنوع الکار شدید؟

آل‌ایوب(خاله‌نرگس) در پاسخ به این سوال که آیا ممنوع‌الکار شده‌اید، خاطرنشان کرد: من خوشبختانه دل و زبانم یکی است به همین خاطر هیچ‌کجا اذیت نشدم و آزار ندیدم. دلم می‌سوزد برای شهدایی که خون دادند تا حکومت اسلامی بتواند فرمانروایی بکند. دلم می‌سوزد مَنِ مسلمان نتوانستم آنقدر تأثیر بگذارم که یک کافر در آن سوی مرزها روی بچه‌ها و خانواده‌ها تأثیر می‌گذارد. از محبوبیت من در ترویج دین اسلام باید استفاده شود. این شهرت به راحتی بدست نیامده و این معروفیت باید کجا به کار بیاید. جز آفت و گزند چه چیزی برای من دارد مگر اینکه در ترویج دین اسلام بکوشم و بچه‌ها را با ابعاد پیدا و پنهان این دین مبین آشنا کنم. این دغدغه‌ها را مطرح کردم و اصلاً ربطی به ممنوع الکار شدن دارد. حتی از حراست با من تماس گرفتند که شما ممنوع الکار شدید؟ من گفتم ممنوع الکار نشدم و البته دلیل عدم حضورم در فصل جدید «رنگین‌کمان» را هم نمی‌دانم.

با استنباط شخصی‌شان نوشته‌اند من ممنوع‌الکارم!

وی افزود: برخی اوقات در فضای مجازی حرف‌ها را تقطیع می‌کنند یا استنباط‌های شخصی خودشان را می‌نویسند. من فقط دغدغه‌های ذاتی‌ام را مطرح کردم و هیچ اغراق و ریاکاری انجام ندادم. من اصلاً‌ نمی‌دانم آیا برنامه‌ دیگری خواهم داشت یا در ادامه به «رنگین‌کمان» هم اضافه خواهم شد باید منتظر بمانیم که دست‌اندرکاران چه تصمیمی می‌گیرند. من 16 سال است کار می‌کنم و به همه ارادت دارم. برای همه ارزش قائل بودم و پایبند هیچ مدیر و رئیسی در سازمان نبودم. خدا خواست در سازمان صداوسیما باشم و نبود هیچ مدیر خاصی هم نمی‌تواند در مسیر کاری من تأثیر بگذارد.

صداوسیما نباید از واقعیت‌های جامعه فرار کند

این مجری با سابقه کودک تلویزیون در پاسخ به این سوال که شما نگران بچه‌ها هستید و فکر می‌کنید صداوسیما چطور می‌تواند جلوی خوراک آلوده غربی‌ها را بگیرد که هر روز هم با رنگ و لعاب جدیدی این خوراک به کودکان از طریق انیمیشن‌ها، بازی‌ها و فضاهای دیگری، القاء می‌شود، اظهار داشت: صداوسیما بایستی سعه صدر خودش را زیاد کند و در وهله بعدی واقعیت‌ها را بپذیرد. از واقعیت‌های امروز جامعه فرار نکند. از اینکه بخواهد با تعصب به دین نگاه کند چرا که تعصب، ضربه سهمگینی است که به دین، اعتقادات و باورها زده می‌شود و بایستی از این مسیر پرهیز کرد. تلویزیون نباید خودش را درگیر افراط و تفریط ‌ها کند که یکدفعه در یک برنامه‌ای همه‌چیز می‌خواهند به خرد مخاطب بدهند؛ باید این طور فکر کنید و این طور زندگی کنید! بایدها و نبایدها را باید هضم کنیم، مخاطب‌مان را بشناسیم، سلیقه‌هایش را بدانیم و با خوراک ذهنی و فکری‌شان آشنا باشیم. باید با مخاطب‌مان دوست بشویم و حرف‌هایش را بشنویم.

ما نباید در برنامه کودک تکلیف کنیم بچه سه ساله، روسَری، سَر کند

وی با اشاره به اینکه نباید به بچه سه ساله اصرار کنیم روسری سرش کند، تأکید کرد: ما نباید در برنامه کودک تکلیف کنیم بچه سه ساله، روسَری، سَر کند. ما نباید فرای فرامین و دستورات دین الهی پیش برویم. برای اینکه آن وقت قدرت انتخاب و لذتِ بودن با خدا را از آن‌ها می‌گیریم. کار به جایی می‌رسد یک دختر 6 ساله جلوی من را می‌گیرد و با تمام علاقه‌ای که به شخصیت خاله نرگس دارد، می‌گوید خاله نرگس من تو را دوست دارم، چرا روسری گذاشتی؟ روسری را بردار من از حجاب بدم می‌آید. من این صحنه‌ها را می‌بینم بغض می‌کنم و متأسف می‌شوم. من خیلی نگران آن خانواده‌ها و دختر بچه‌ها هستم. نگران بچه‌هایی هستم که وقتی می‌خواهم به کربلا بروم به من می‌گویند پیش کدام امام می‌خواهی بروی! با عناد صحبت می‌کنند این عناد و دشمنی از کجا آمده! قطعاً بروز و ظهور آن از طرف ما بوده است. ما داریم عناد و دشمنی را بیش از محبت، عشق، همدلی و همبستگی تبلیغ می‌کنیم.

باید کودکان را بیش از هر زمان دیگری جدی گرفت

آل‌ایوب تأکید کرد: ما نباید فکر کنیم امر به معروف و نهی از منکر باید و نباید دارد. به خدا همه چیز دین اسلام، عشق است. باید به عنوان یک مجری، بازیگر، نویسنده، هنرمند، شاعر و طنزپرداز یک طوری رفتار کنیم با اخلاق، روش و منش درست بین مردم محبوب بشویم و مردم ما را بپذیرند. وقتی مردم ما را دیدند آرام‌آرام حرف‌هایمان را می‌شنوند و وقتی حرف‌ها را شنیدند می‌توانم آنجا اثر بگذارم. پس می‌خواهم بگویم ما نباید همه‌چیز را از آن‌ها بگیریم؛ همه خوشی‌هایشان و آن چیزهایی که دوست دارند. با زبان بی زبانی به آن‌هایی که از دین اسلام دوری می‌کنند می گوییم بیخود کرده‌اید. ما باید زبان و اخلاق پیامبر را یاد بگیریم. پیامبری که در عمق جهل و تاریکی امت توانست همه را به سمت خودش بکشاند. ایشان به ما یاد دادند بر قلب‌ها حکومت کردند و ما با قلب‌های بچه‌ها و کودکان کار داریم. دیگر از سالخورده‌ها و سنین دیگر گذشته و باید کودکان را بیش از هر زمان دیگری جدی گرفت.

تلویزیون جلوی تبلیغات کاذب و مضرّ سلامت‌محور را هم می‌گیرد؟نجم‌الدین شریعتی: شأن اجرای معارفی اجازه نمی‌دهد مجری هر برنامه‌ای بشوم!/ تلویزیون باید به‌دنبال انتقال زیبای کلام معصومین باشدضابطیان: تلویزیون نباید رسالت فرهنگی‌اش را فراموش کند/ کسی که بتواند اسپانسر بیاورد تهیه‌کننده می‌شود!ماجرای آگهی‌های بازرگانی مضرّ تلویزیون/ چه کسی باید پاسخگو باشد؟ صداوسیما، دولت یا متولیان سلامت!روایت شهرام شکیبا از دیدار شب گذشته شاعران با رهبر انقلاب/ صداوسیما به شکل و شمایل بیش از فارسی‌دانستن اهمیت می‌دهد

من همان خاله نرگس 22 ساله هستم

وی در پاسخ به این سوال که شاید مخاطب ما بگوید چرا الان به طور جدی‌تر این اعتقادات را بروز می‌دهید، افزود: به خاطر اینکه خیلی از بی‌دینی صحبت می‌شود و قبح همه‌چیز ریخته است. مردم عناد و دشمنی‌هایشان را بروز می‌دهند و همه به حرف آمده‌اند. من تا الان با عملکردم نشان دادم از همه بچه‌های دیروز بپرسید. از همه بچه‌هایی که دیروز با من بزرگ شدند. آیا زمانی که من 22 سالم بود به سازمان صداوسیما آمدم با امروزم متفاوت است؟ من 22 سالم بود به «رنگین کمان» آمدم. آیا هیچ فرقی کردم و چیزی از من شنیدند؟! همیشه با عشق از اهل‌بیت صحبت کردم.

در روزهای اول اجرا، تهیه‌کننده به من گفت علی علی کردی تا خودت را بالا بکشی

آل‌ایوب به روایتی از نپذیرفتن اعتقاداتش در اول راه «رنگین‌کمان» توسط یک تهیه‌کننده اشاره کرد و گفت: یادم است اوایل «رنگین‌کمان» بود خیلی چیزها را نمی‌دانستم از عشق امیرالمومنین(ع) روی آنتن گفتم. تهیه‌کننده به من گفت خوب بلدی چطور باید با نشان دادن اعتقاد، خودت را بالا بکشی! گفتم یعنی چه؟ همین که علی علی کردی در برنامه! تازه فهمیدم از طریق اعتقادات می‌توان کسی را بالا برد یا به پایین کشید. من همیشه اعتقاد داشتم امتیازات را باید گرفت. امتیازات کسی که به خاطر اعتقاداتش به او پُست و مقام می‌دهند را باید گرفت. من با این موافق نیستم وقتی ریا رواج پیدا می‌کند و دیگران حرف‌های مرا نمی‌پذیرند. همان طور که اعتقاد دارم صرفاً به خاطر اعتقادات کسی نباید به او پست و مقام داد همان اندازه معتقدم آن کسی هم که به این اعتقادات پایبند نیست را نباید زمین زد. اسلام یعنی این! اسلام یعنی خودت باشی، عشقت واقعی باشد و زبان، زبانِ لسانی نباشد، بلکه دلت با مردم حرف بزند. قطعاً به این واسطه تأثیر می‌گذارد.

من دنبال پست و مقامی نیستم؛ چون کودکان به من می‌گویند از تو دعا کردن را یاد گرفتم

وی با اشاره به اینکه شاید برخی بگویند من این حرف‌ها را زدم تا پست و مقامی بدست بیاورم، افزود: من الان دنبال چه چیزی هستم و چیزی بیشتر از این‌ها می‌خواهم. من محبوبیت دارم و در دایرکت‌های اینستاگرام به من می‌گویند خاله نرگس تو بیش از یک مجری برای ما هستی. ما تو را می‌بینیم یاد خاطرات قدیمی‌مان می‌افتیم؛ برای ما دعا کنید گمراه نشویم. خاله نرگس از تو دعا کردن را یاد گرفتم. همیشه ما را به راه راست هدایت کردی. همیشه به ما درس خوبی‌ها و راستگویی‌ها را دادی. امروز گاهی یادمان می‌رود راست بگوییم و دروغ هم می‌گوییم. شاید برخی بگویند من این حرف‌ها را زدم پست و مقامی بدست بیاورم؛ باور کنید هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم صحبت‌های من در یک جلسه خصوصی این چنین بازتابی داشته باشد. من همیشه در کنار بچه‌ها خواهم بود و من را هیچ‌گاه پیش مسئول و مقامی نخواهید دید. در این چند سال حضور از من تشکری نشد و بهترین غنیمت، ‌ثروت و تشکر من از سوی مردم بوده است. من دنبال هیچ چیزی نیستم من همه چیز دارم. من ثروتمندترین آدم کره زمین هستم چون خدا را دارم و او همیشه به من عزت و محبوبیت داده است.

به سلبریتی‌ها دستمزد نجومی می‌دهند اما هیچ‌قدمی برای اهداف صداوسیما برنمی‌دارند

مجری با سابقه تلویزیون در پاسخ به این سوال که صداوسیما را مجریان غیرتخصصی و بازیگران سینما احاطه کرده‌اند و محتواهای بی‌تأثیر و برنامه‌سازی‌های ضعیفی را شاهد هستیم، خاطرنشان کرد: الان سلبریتی‌هایی می‌آورند و دستمزد نجومی پرداخت می‌شود. هیچ‌وقت هم در رویدادهای ملی چون 22 بهمن و روز قدس حضور ندارند. به یک نفر از این‌ها بگویید یک حرف ملی و مربوط به منافع سازمان سازمان صداوسیما بزنند، هیچ‌گاه خودشان را درگیر این مسائل نمی‌کنند. قدمی برای منافع سازمان صداوسیما برنمی‌دارند. طبق مقررات و موازین سازمان صداوسیما عمل نمی‌کنند. همواره مورد تقدیر و تشکر قرار می‌گیرند اما من یا دیگر مجریان کودک، برنامه‌ای 150 هزار تومان می‌گیریم که ده درصد مالیات کم می‌شود. البته خدا را شاکرم که برنامه‌های بیرونی گاهی اوقات پیشنهاد می‌شود. عمده این سلبریتی‌ها روی آنتن صلوات هم نمی‌فرستند و نام اهل‌بیت را هم نمی‌آورند. ولی ارج و قرب بیشتری دارند در صورتیکه امثال من که دل و زبان‌مان یکی است قدرمان را نمی‌دانند و کمتر از ما استفاده می‌کنند. در صورتیکه رفتار و منش ما در جهت رشد و تعالی فرهنگ اسلامی‌مان خصوصاً در جهت ارتقاء سبک زندگی ایرانی- اسلامی مفیدتر خواهد بود.

کمتر نویسنده خوبی حاضر می‌شود برای کودک تلویزیون بنویسد​​​​​​​

آل‌ایوب (خاله‌نرگس) در خصوص مشکل برنامه‌سازی تلویزیون گفت: تهیه‌کننده و اسپانسر مشکل اساسی برنامه‌سازی هستند اما نویسنده کودک هم نداریم. چون اساساً بودجه‌های برنامه‌سازی کودک پایین است و از طرفی گرفتن اسپانسر هم برای برنامه‌های کودک مضرّ است. به همین‌خاطر کمتر نویسنده خوبی حاضر می‌شود برای کودک تلویزیون بنویسد. از طرفی سازمان صداوسیما هم حداقل بودجه را برای برنامه‌های کودک درنظر می‌گیرد. برخی اوقات باورشان نمی‌شود مجری کودک هم وجود دارد یا جایگاهی دارد. آنقدر که به فیلم‌ها و سریال‌ها بها می‌دهند ما فراموش می‌شویم. حتی به برنامه‌های اجتماعی و سیاسی هم بها می‌دهند ولی خبری از توجه به کودک تلویزیون نیست.

ممنوع الکار نیستم و کنار گذاشته نشدم

وی در خاتمه افزود: من کارمند سازمان صداوسیما هستم این برنامه نباشم جای دیگری هستم. من 16 سال است تابع مقررات سازمان صداوسیما بوده، هستم و خواهم بود. آبرو و حیثیت سازمان صداوسیما آبرو و حیثیت من است. به خاطر این نبوده که درباره اعتقاداتم صحبت کردم.  این روزها در ماه رمضان بیشتر فکر می‌کنم، قرآن می‌خوانم و به کارهای عقب مانده‌ام را انجام می‌پردازم. مثل قبل هم به دلیل مشکلات اقتصادی جامعه، برنامه‌های بیرونی برای اجرا پیشنهاد نمی‌شود ولی به برنامه‌های خیریه می‌روم. من دوستم، من یارم و من همراهم با همه مردم ایران فارغ از تمام اعتقاداتی که دارم فارغ از اینکه من را قبول دارند یا ندارند من همه را قبول دارم چون همه‌مان انسان هستیم. ممنوع الکار نیستم و کنار گذاشته نشدم. دوست دارم در شبکه کودک (پویا و نهال) هم برنامه‌ای داشته باشم، چون شبکه تخصصی کودک است و بهتر و فراگیرتر به حوزه کودک می‌پردازد.

گفتگو از مجتبی برزگر

انتهای پیام/

R1515/P/S4,1430/CT2 واژه های کاربردی مرتبط ادبیات کودک و نوجوان رسانه ملی تلویزیون

مسافرین کلیپ تک‌خوانی یک زن در روستای ابیانه احضار شدند

حمله پادشاه عربستان به ایران و دعوت از سران عرب برای بررسی تنش در خلیج فارس| عربستان خواهان جنگ نیست| عادل الجبیر: عربستان دست‌هایش برای صلح به سوی همه دراز است

احتمال اختصاص سهمیه مضاعف به کنکوری‌های مناطق سیل زده

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۲۰۲۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • تسبیح ترتبت در دست و عکس شهید مهدوی کنار دست/ شب کف زدن‌های مرتب
 • شب کف زدن‌های متوالی در بیت رهبری/ وعده عقد غیابی
 • اتحادیه اصناف سودان: برای اعتصاب فراگیر آماده‌ایم
 • انفجار گاز در قزوین حادثه آفرید
 • تکمیل فاز آخر پروژه راهداری کرتارپور
 • پلنگ ماده در النگدره دیده شد/ مردم شب در جنگل نمانند
 • 15 نفر گزینه مربیگری استقلال هستند/ منتظری حتما چیزهایی می‌داند که در موردش صحبت کرده است/ باید من مرده باشم که از بیرون باشگاه برای تیم تصمیم بگیرند
 • رضاییان: وضعیت تارتار به زودی مشخص می‌شود / رسانه‌ها گمانه زنی می‌کنند
 • مرد قزوینی در اثرسقوط در چاه، جان خود را از دست داد
 • پروپیچ پول می‌گیرد، ولی ما نمی‌گیریم
 • کنایه استقلالی‌ها به مدیران باشگاه: پروپیچ پول می‌گیرد، ولی ما نمی‌گیریم!
 • یکی از مشکلات ما، مصرف‌گرایی است/ اشرافیگری متأسّفانه از طبقات بالا سرریز می‌شود به طبقات پایین
 • بهترین و با ثبات ترین بازیکن این فصل استقلال
 • سقوط پیرمرد رزجردی در چاه
 • واکنش مرتضی تبریزی به نحوه خوشحالی در دیدار مقابل العین: این حرکت در جواب بی احترامی هواداران حریف بود
 • لغو بیش از ۳۰۰ پرواز در پی اعتصاب در شرکت هواپیمایی آلیتالیا
 • ◄ اعتصاب گسترده کارکنان آلیتالیا، 300 پرواز این شرکت را لغو کرد
 • اعتصاب گسترده کارکنان شرکت هواپیمایی آلیتالیا
 • «بداهه» آروند دشت‌آرای به زودی در تئاتر شهرزاد